Jump to content

Recommended Posts

On 2018-05-03 at 20:42, Nejaunasis pranešimas:

ne pas tave vieną tokios bėdos, kolega buvo atvaziavęs sakė pas jį irgi tas pats knisa smegenis šį sezoną davikliai ir jam, pakeičia nauju o vistiek rodo kad užsikišę

Dar kart saau, kad davikliu kompas kaltas

prieš valandą, Zvanas pranešimas:

Man noretusi tarpueiliu ciut mazesniu, tam Avatar tikrai yra dar vietos bent po viena issejimo diska uzdeti ant abieju eiliu. Kodel gamykla to nedaro?

Kokie tie tarpueiliai gan normaliai cia atrodo

Tarpueilis yra 16.7cm jis toks ir nemažesnis yra todėl, kad No-Till technologijoje ir tiesioginėje sėjoje tarpai turi būti didesni. Mes ka išlošiam tai tokį sausą pavasarį kaip šiemet mes visai neišgarinam paskutinės dirvos drėgmės. Mano kur įkeltos nuotraukos aukščiau ten išvis su tarpueiliu 25cm.

Kodel pluge geriau didesni tarpai? Beja yra teorija kad didesniuose tarpueiliuose maziau ligos puola, geriau vejas prapucia daugiau saules gauna. Mzuris facebooke buvo idejas foto hibridiniu kvieciu setu 18kgha norma 30cm tarpueiliais 38 soniniai ugliai isauge, tik neaisku koki derliu pasieks

As irgi pilnai sutinku kad didesni tarpueiliai pliusas seniau tureta sejamoji buvo 11cm dabartine 15cm paseliai graziau atrodo nera kaip sipsas seniau ta pacia norma pasejus atrode kad ten belenkiek butu pripilta kai suzelia

Prieš 4 valandų, Minduksx pranešimas:

Kodel pluge geriau didesni tarpai? Beja yra teorija kad didesniuose tarpueiliuose maziau ligos puola, geriau vejas prapucia daugiau saules gauna. Mzuris facebooke buvo idejas foto hibridiniu kvieciu setu 18kgha norma 30cm tarpueiliais 38 soniniai ugliai isauge, tik neaisku koki derliu pasieks

Tai tokia teorija vadovaujantis reiktu gal kas puse metro sėt, esu skaites ne viena straipsni, kad idialiausias varijantas pasiekiamas kai pasėta pakrikai tačiau pakrikai iterpt visas sėklas i vienoda gyli dar kol kas nesugalvojo kaip o sėjimas i kuo tankesnes eilutes yra arčiausiai pakriko sėjimo. Technikos pardavėjai žinoma turi savo teorijas tuo klausimu, bet mano nuomone tai jei ražienine sėjamaja padarytum mažais tarpueiliais tai gautusi grėbelka o ne sėjalka.

Šiaip augalam geriausiai gaunasi kai visaip vienodi atstumai, tai yra kaip pakrikoj sėjoj. Tačiau sėjant su mašinomis kažkur esu skaitęs kad idealiausia gaunasi apie 10 cm tarpueiliai. Bet techninės galimybės taip padaryti ribotos, subrangsta sėjamosios. Čia kalbant apie tradicinį dirbimą. O beariminėj nežinia kaip yra.

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti