Jump to content

Horsch sėjamosios


Recommended Posts

  • po 2 savaičių...
  • Atsakymai 1.7k
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

  • po 4 savaičių...

Sveiki turiu tokia beda su pronto dc4 sejamaja pas mane yra uzsikisimo davikliai ir niekaip as ju nesuprantu ijungus juos kompas rodo kad tam tikri davikliai uzsikise nors jie nera uzsikise ir nesvarbu kokia kultura bebutu ir norma, pakeitus daviklius vistiek tas pats. Pajungus ant orginalaus jo pacio kompo rodo visai kitus davyklius. Jautrumas nesvarbu ar 1 ar 8 tas pats vistiek. Gal kaikas pagelbetu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On ‎2018‎.‎04‎.‎30 at 23:04, pacanas pranešimas:

Sveiki turiu tokia beda su pronto dc4 sejamaja pas mane yra uzsikisimo davikliai ir niekaip as ju nesuprantu ijungus juos kompas rodo kad tam tikri davikliai uzsikise nors jie nera uzsikise ir nesvarbu kokia kultura bebutu ir norma, pakeitus daviklius vistiek tas pats. Pajungus ant orginalaus jo pacio kompo rodo visai kitus davyklius. Jautrumas nesvarbu ar 1 ar 8 tas pats vistiek. Gal kaikas pagelbetu

Nesibaigianti istorija - atjungiau visai, nes užsiknisau tikrint. Dar kol sėjamoji buvo nauja - viskas buvo ok, po to niekas nepadėjo- nauji davikliai irgi negelbėjo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2018-05-02 at 16:45, joniskietis pranešimas:

Nesibaigianti istorija - atjungiau visai, nes užsiknisau tikrint. Dar kol sėjamoji buvo nauja - viskas buvo ok, po to niekas nepadėjo- nauji davikliai irgi negelbėjo.

ne pas tave vieną tokios bėdos, kolega buvo atvaziavęs sakė pas jį irgi tas pats knisa smegenis šį sezoną davikliai ir jam, pakeičia nauju o vistiek rodo kad užsikišę

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tarpueilis yra 16.7cm jis toks ir nemažesnis yra todėl, kad No-Till technologijoje ir tiesioginėje sėjoje tarpai turi būti didesni. Mes ka išlošiam tai tokį sausą pavasarį kaip šiemet mes visai neišgarinam paskutinės dirvos drėgmės. Mano kur įkeltos nuotraukos aukščiau ten išvis su tarpueiliu 25cm.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 4 valandų, Minduksx pranešimas:

Kodel pluge geriau didesni tarpai? Beja yra teorija kad didesniuose tarpueiliuose maziau ligos puola, geriau vejas prapucia daugiau saules gauna. Mzuris facebooke buvo idejas foto hibridiniu kvieciu setu 18kgha norma 30cm tarpueiliais 38 soniniai ugliai isauge, tik neaisku koki derliu pasieks

Tai tokia teorija vadovaujantis reiktu gal kas puse metro sėt, esu skaites ne viena straipsni, kad idialiausias varijantas pasiekiamas kai pasėta pakrikai tačiau pakrikai iterpt visas sėklas i vienoda gyli dar kol kas nesugalvojo kaip o sėjimas i kuo tankesnes eilutes yra arčiausiai pakriko sėjimo. Technikos pardavėjai žinoma turi savo teorijas tuo klausimu, bet mano nuomone tai jei ražienine sėjamaja padarytum mažais tarpueiliais tai gautusi grėbelka o ne sėjalka.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...