Jump to content

Recommended Posts

prieš 23 minutes , zetor1 pranešimas:

O pas tave buna kad juoda duma meta?

Juodo ne. Regeneruojentis pora kartu buvo kad melyno dumai ejo, viaumo nera jokio dumo, nors ir db suciupavau niekas nepasikeite

prieš 22 minutes , Amber pranešimas:

Juodo ne. Regeneruojentis pora kartu buvo kad melyno dumai ejo, viaumo nera jokio dumo, nors ir db suciupavau niekas nepasikeite

pas mane irgi kokius kelis kartus ismete sviesiai melyna duma,o dabar dirbdamas ir keliu vaziuodamas meta juoda duma

prieš 11 minutes , zetor1 pranešimas:

pas mane irgi kokius kelis kartus ismete sviesiai melyna duma,o dabar dirbdamas ir keliu vaziuodamas meta juoda duma

O tai garantinis? Koke priezastis to juodo dumo?  Pas mane viaiskai jokio dumo nera

Prieš 3 valandų, Eduardas pranešimas:

Sveiki, niekur su paieška neradau.. Kaip ir kur Case ih 7250 matuojamas dėžės spaudimas? Pačiam pamatuot lengva, ar reikia kartu vežtis specą kokį?

https://autoplius.lt/skelbimai/case-ih-magnum-7250-traktoriai-6048631.html

https://autoplius.lt/skelbimai/case-ih-7250-traktoriai-5440817.html

kad paciam ant dusios but ramiau tai net sudeginta sankaba buna kad rodo normalu slegi, o gavus apkrova nevaziuoja, taip kad spresti paciam ;)

iremk i medi arba rimta pamata susijunk visus varomus ir pabandyk prakasti ratus jei ratai kasasi arba uzgesina varikli  zeba jei kazkuriom pavarom nesikasa reiskias sikna bus uztikrinta ir pigiau negu nusipirkti manometra su zarnelem ir antgaliais ;)

Prieš 3 valandų, Eduardas pranešimas:

Sveiki, niekur su paieška neradau.. Kaip ir kur Case ih 7250 matuojamas dėžės spaudimas? Pačiam pamatuot lengva, ar reikia kartu vežtis specą kokį?

nesikisu ,bet siulau kreiptis pas kolega Aruni ir nulekus kartu ivertint jo technine bukle :)

prieš 26 minutes , dariius 30 pranešimas:

nesikisu ,bet siulau kreiptis pas kolega Aruni ir nulekus kartu ivertint jo technine bukle :)

Arunis tokiu darbu nedaro, nes vienas atvaziuoja ir sako viskas po...i padaryk turgini varianta kitas atvaziuoja sako padek nusipirkti taktoriu

nuvaziuoji o ten tas pats traktorius ir stovi abu kai katinai ir ziuri i akis ka pasakysi :D

o ziauriausia, kad klientas visada teisus :D:D:D  nu nors persiplesk :D:D:D

prieš 10 minutes , arunis pranešimas:

Arunis tokiu darbu nedaro, nes vienas atvaziuoja ir sako viskas po...i padaryk turgini varianta kitas atvaziuoja sako padek nusipirkti taktoriu

nuvaziuoji o ten tas pats traktorius ir stovi abu kai katinai ir ziuri i akis ka pasakysi :D

o ziauriausia, kad klientas visada teisus :D:D:D  nu nors persiplesk :D:D:D

kaip tokios reputacijos meistras, turginiais variantais neturėtum užsiėminėti :)

prieš 23 minutes , manttys pranešimas:

kaip tokios reputacijos meistras, turginiais variantais neturėtum užsiėminėti :)

as gi sakiau:

klientas VISADA teisus nesvarbu, kad po metu dvieju TAS PATS klientas atvaziuoja su tuo paciu traktorium ir vel sako davai padaryk turgini varianta :D

p.s. jei pasakysi, kad gryzai su grudais is elevatoriaus, kuriuose rado vabaliuku, ir perleides per valomaja dar karta ju neisvezei tai duosiu kepure prisikti ;)

Prieš 5 valandų, Eduardas pranešimas:

vietoj pusantrinio?

prieš valandą, arunis pranešimas:

p.s. jei pasakysi, kad gryzai su grudais is elevatoriaus, kuriuose rado vabaliuku, ir perleides per valomaja dar karta ju neisvezei tai duosiu kepure prisikti ;)

is tokiu laabai skanus makaronai iseina ;)    negi pats niekad nedares i turgu ?? :) esme yra ta ,koks saziningas pilietis butu, atsiradus problemai sakys kad cia kaltas meistras.   vat kad pakalbetumet apie daromas gudrybes visokias butu idomiau ..  

Viskam yra ribos, bet tarkim sakai kad reikia keisti, nu bet ne dar laikys 

Pakeisti visus guminius plasmasinius ir dar visokius super duper ziedus kainuoja 1200-1500 huinia keiciam tik butinus ir t.t. O ka as galiu padaryti kas moka pinigus tas ir muzika uzsako :$ 

15078259067701169266709.jpg

15078259602511371153258.jpg

prieš 5 minutes , arunis pranešimas:

moka pinigus tas ir muzika uzsako

Man vienas liepe apvirint isluzusi dantrati :icon-mrgreen: tiesa -dirbau pas ji ,galu gale irodem  kad savaites darbas 3 zmogu per niek ir galva teko nuleist. rimtumas paliko pas vienus nuveziau bloka su tom plonom gilzem ,sakau nuimt ta ovaluma ciut ir gerai ,sako ne makaluosis kaip k.... ir nedare .bet ir po 8m atsimenu ir vaziuoju pas juos ,nes zinau kad bus padaryta gerai . sunku su tais taupytojais :) 

Prieš 1 valandą, arunis pranešimas:

as gi sakiau:

klientas VISADA teisus nesvarbu, kad po metu dvieju TAS PATS klientas atvaziuoja su tuo paciu traktorium ir vel sako davai padaryk turgini varianta :D

jeigu čia man, tai gali duot tą kepurę, nes tikrai nevežiau, kol kas tik nuo kombaino :D

O kas dėl visad teisaus kliento, tai dar, matyt, turi kur tobulėti, kad tokiems galėtum tiesiog nedirbti. Nu nesvarbu, bet padėt nupirkt gerą daiktą paprastam žmogui turėtų būt prioritetas nei padėt išsukt uodegą kokiam  prekeivai

prieš 1 minutę , manttys pranešimas:

jeigu čia man, tai gali duot tą kepurę, nes tikrai nevežiau, kol kas tik nuo kombaino :D

O kas dėl visad teisaus kliento, tai dar, matyt, turi kur tobulėti, kad tokiems galėtum tiesiog nedirbti. Nu nesvarbu, bet padėt nupirkt gerą daiktą paprastam žmogui turėtų būt prioritetas nei padėt išsukt uodegą kokiam  prekeivai

isukt uodega gali noret nebutinai prekeivis, bet ir paprastas zmogus :icon-wink:

prieš 17 minutes , manttys pranešimas:

kas dėl visad teisaus kliento, tai dar, matyt, turi kur tobulėti, kad tokiems galėtum tiesiog nedirbti. Nu

Blogu klijentu nebuna -buna tik pardavejai nemokantys aptarnauti . Kas is to kad neaptarnausi klijentas iseis ir nueis pas kita . Toj vietoj tiktu itikint blogai nedaryt nes nepasiteisins be garantijos. vakaruose kai tech apziura atlieka tik servizas tokiu bedu nera . Cia Arunio nekaltinkit dazniausia tai senas iprotis likes i turgu . norgej per kazkiek laiko nupirkus gali atiduot atgal -jei netiko .

Paciam ir buvo beda su kombaino varikliu ir rimta firma bla bla bla ...

prieš 4 minutes , Augunstas pranešimas:

Blogu klijentu nebuna -buna tik pardavejai nemokantys aptarnauti . Kas is to kad neaptarnausi klijentas iseis ir nueis pas kita . Toj vietoj tiktu itikint blogai nedaryt nes nepasiteisins be garantijos. vakaruose kai tech apziura atlieka tik servizas tokiu bedu nera . Cia Arunio nekaltinkit dazniausia tai senas iprotis likes i turgu . norgej per kazkiek laiko nupirkus gali atiduot atgal -jei netiko .

Paciam ir buvo beda su kombaino varikliu ir rimta firma bla bla bla ...

o aš kombaino varikli buvau beatiduodas meistrui, ans pasidomėjo ir pasakė, kad neremontuos, nes negali garantuot, kad laikys. Mane toks atsakymas tenkina. Arunio nieks nekaltina, padiskutuot gi galima

prieš 10 minutes , K_Nerijus pranešimas:

isukt uodega gali noret nebutinai prekeivis, bet ir paprastas zmogus :icon-wink:

issukt uodega, kad kita api...  kazkaip mus tolina nuo europieciu, butu daug malonesnis technikos pirkimas be situ ''turginiu variantu'' ar panasiu staigmeneliu. p.s Arunio nieks nekaltina :)

prieš 7 minutes , manttys pranešimas:

o aš kombaino varikli buvau beatiduodas meistrui, ans pasidomėjo ir pasakė, kad neremontuos, nes negali garantuot, kad laikys. Mane toks atsakymas tenkina. Arunio nieks nekaltina, padiskutuot gi galima

Nedare nes suprato kad uzkrausi ant jo peciu ne tik variklio surinkima bet ir derliaus nuemima ,cia mokykloj nemokina ta gali igyt tik asmenines patirties ;) geros ir karcios .bet meistras ir liko meistru o ne is B.. raides :))

turginis variantas gimsta is technikos savininku :)

prieš 37 minutes , Augunstas pranešimas:

Man vienas liepe apvirint isluzusi dantrati :icon-mrgreen: 

As gi sakiau viskam yra ribos,ir principai papasakociau as ko manes yra prase tai...... :$ :$ :$ 

Pora ar trejeta kartu teko pasiulyti susikrauti i priekaba ir issivezti,bet finale vistiek radom sprendima bent biskuti i tema :-B 

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti