Jump to content

Purkstuvai


Recommended Posts

prieš 9 minutes , tadasg pranešimas:

Tikrai taip. Ir nereikia pačiam junginėti sekcijų bei galuose įjungti/išjungti purškimą.

idomu kiek papildomai kaina dasideda užsakant gps

Beja Tadai gerai ūkelis atrodo, šendien laikraštyje užmačiau o Tadas tai iš vis kaip jaunikis pasipuošes.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 11 minutes , viktorass pranešimas:

idomu kiek papildomai kaina dasideda užsakant gps

Beja Tadai gerai ūkelis atrodo, šendien laikraštyje užmačiau o Tadas tai iš vis kaip jaunikis pasipuošes.

Bijau dabar pameluoti, nepamenu tiksliai, gal 10k euru, arba ryškiai nusišneku. Prie progos paklausiu vadybos.

O dėl ūkio, papuolė graži diena dronui paskraidyti :) ir foto jaunikis ir buvo :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2017-11-20 at 23:11, tadasg pranešimas:

Atpigę žiūriu. Aš pernai pavasarį kai žiūrėjau, tai lytagriniai prašė už tokį 54k. Bet įėjo navigacija, vairuojamas dišlius,, oriniai stabdžiai,tokios pat padangos, 24m, trigubi purkštukai ir t.t. ir į derybas nesileido. Bale, jei tada būtų už tiek pasiūlę, irgi imčiau net nežiūrėdamas į kitus. O dabar Kvernelandas gai.....

nejaugi toks sudas ? :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandų, ramunas.s pranešimas:

nagi nesikuklink kokiam laikrasti jauniki galima pamatyt:)

Ramūnai, antradienio ūkininko patarėjuje :)

 

Prieš 2 valandų, edviuks pranešimas:

nejaugi toks sudas ? :eusa-think:

Sijų kopijavimas jo tikriausiai mažiausia bėda. Švaraus vandens užpylimas, hidraulikos reakcija į užduotis tragedija.. žinoma ir vadyba ne kažką ten..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Svaraus vandens uzpylimas tai erzinantis. Hidraulikos reakcija irgi nekazka . Mygtuka laikai ir 3 sekundes jis galvoja ar daryt veiksma ar ne . Man siju kopijavimas visai normaliai . Lyginant su kuo pries tai dirbau, man ir tas kvernas geras . Kaip su navigacija, speja tau ijungti purskima ? Man isjungti speja viskas ok . Bet ijungime tai siaubas, kol norma atsistoja i savo vezes ta kuria nustatei speji du metrus nuvaziuot ko pasekoje lieka praliodai. Labai truksta tos DUS sistemos kaip amazone kad turi.... nors uz tokius ponogus nereikia tiketis is jo amazones ux...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 15 minutes , edviuks pranešimas:

Svaraus vandens uzpylimas tai erzinantis. Hidraulikos reakcija irgi nekazka . Mygtuka laikai ir 3 sekundes jis galvoja ar daryt veiksma ar ne . Man siju kopijavimas visai normaliai . Lyginant su kuo pries tai dirbau, man ir tas kvernas geras . Kaip su navigacija, speja tau ijungti purskima ? Man isjungti speja viskas ok . Bet ijungime tai siaubas, kol norma atsistoja i savo vezes ta kuria nustatei speji du metrus nuvaziuot ko pasekoje lieka praliodai. Labai truksta tos DUS sistemos kaip amazone kad turi.... nors uz tokius ponogus nereikia tiketis is jo amazones ux...

Įjungimas purškimo normaliao, pradeda nuo 160l gal ir greitai pakyla iki 200l. Ir nepastebėjau kad pradžios būtų nesupurkštos. Pirmais taip buvo kad palikdavo, tai keliais cm pamažinau antenos atstumą iki purkštuvo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Viskas nuo vairuotojo. 3 metai be gedimų ir suluzimu. Buvo ir apverstas su 1500l tik pozibintis baltas is dužo. Viskas dirba ir reaguoja greičiau nei belarusas kuris jy tampo.

Kaimynystė yra keletas be didesnių bėdų. Vienas tik sijas nusiplese I medy uzkabines. Kitas jau 5 metai dirba ant 800ha. Ir nesiskundžia. Bėda kad gan greitai is dyla viztuveliai ir neispurskia normos bet tie nebrangus 30€ visi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man mažiau reikėjo, man 10 tūkstantėlių būtų pakakę, ir tada pasirinkimas jau didelis - JD 742, UX420, Tecnoma kažkatras, visi vienodomis komplektacijomis. Vienintelis Hardis sukosi 48k kaina, bet ten vėl niuansai buvo su vadyba. Dabar prie Kvernelando priedėjus 20 štukyčių, išeina Leeb su pilna komplektacija. Ir tada gali skraidyti po laukus 20km/h :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , viktorass pranešimas:

Jei laukas lygus daug maž tai ten gražiai viskas atrodo purškiant ir prie tokio greičio, o tirpala purškia per du purkštukus, kad nesusidarytu per smulkus lašiukai.

žinau aš tuos bajerius, nu sakykim glifosatas, fungicidas, bet herbicidas kažkodėl kyla abejonių...netgi su dvigubo perdengimo purkštukais nebepurškiu runkelių, tik su rūkiniais, nes teko ravėt vienais metais dėl nesupurškimo :icon-mad

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 13 minutes , M&M pranešimas:

žinau aš tuos bajerius, nu sakykim glifosatas, fungicidas, bet herbicidas kažkodėl kyla abejonių...netgi su dvigubo perdengimo purkštukais nebepurškiu runkelių, tik su rūkiniais, nes teko ravėt vienais metais dėl nesupurškimo :icon-mad

ten stebuklas, ne purkštuvas :) ux toli iki leebo :D o dėl puškimo, nuo lygų purkšdamas suku dvisraučius, o daugiau herbicidams pagrinde inžektorius. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 20 minutes , viktorass pranešimas:

Kurioje vietoje ten tas stebūklas, kad ir amazonė panašiai važiuoja.

juokauju :) nors realiai nemačiau katras ux turėtų tokią sistemą kaip pas leeb yra, kad važiuojant dideliu greičiu įsijunginėti vienas ar du purkštukai. Nors šiais laikais viską galima užsisakyti. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandų, tadasg pranešimas:

juokauju :) nors realiai nemačiau katras ux turėtų tokią sistemą kaip pas leeb yra, kad važiuojant dideliu greičiu įsijunginėti vienas ar du purkštukai. Nors šiais laikais viską galima užsisakyti. 

Tecnoma turi pernai jau teko pabandyt, bet nepigus malonumas ta sistema..Dar ir Damman lyg turi ją. Taigi jau ne stebuklas, bet geras dalykas. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai kad iš principo ten išvis jokio stebuklo nera, kazkoks algoritmas kuris ijungia srove kai virsijama tam tikra slegio riba. gudresnis pats ta sistema pasidarytu, tik kad tikriausiai esmine kaina sudaro purkstuko kaina... o kad jie labai atpigs tai vargu, visgi gana sudėtingas mechanizmas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 16 valandų, tadasg pranešimas:

juokauju :) nors realiai nemačiau katras ux turėtų tokią sistemą kaip pas leeb yra, kad važiuojant dideliu greičiu įsijunginėti vienas ar du purkštukai. Nors šiais laikais viską galima užsisakyti. 

Tai jo, net lenkiškam unios purkštuvui ta dalyka galima užsakyt, dabartiniais laikais visokius purkštukus, valdymo iranga, elektronika ir t.t. gamina specializuotos imonės ir daugelis technikos gamintoju perka tas technologijas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...