Jump to content

Purkstuvai


Recommended Posts

On 2017-08-30 at 22:43, Išradėjas pranešimas:

Jei tvarkos nepakeite tai i backa traukti galima kai atstumas nuo vandens ne maziau 25m.Nesiojama siurbli statai prie tvenkinio,o bet kokia tr.priemone ne maziau 25m.BET  backa ne didesne nei 10kubu.Didesnei reikia spec leidimu kurios isduoda auksti ponai.Esu pora kartu baustas todel rasau is praktikos.Tarp kitko jei gauni bauda uz tokius pazeidimus- negalesi pirkti valstybines zemes.Atstumas gali buti mazesnis jei turi spec filtra,kuris brangesnis uz traktoriu.Taip isaiaskino inspektorius.

7 kubu bačką statau ant tilto/kelio per upelį iš Dusios ežero, įmerkiu 3 m šlangą nuo bačkos ir traukiu pajungęs darbinį. Skųstas ne kartą - inspektoriai priekaištų neturėjo nei kart...negalima išvažinėt pakrančių...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , Andriusfeat pranešimas:

7 kubu bačką statau ant tilto/kelio per upelį iš Dusios ežero, įmerkiu 3 m šlangą nuo bačkos ir traukiu pajungęs darbinį. Skųstas ne kartą - inspektoriai priekaištų neturėjo nei kart...negalima išvažinėt pakrančių...

Va sita klausima as buvau uzdaves inspektorims,man atsake kad bet kokiu atveju-25m.Inspektotiai nevisi vienodi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...
Prieš 14 valandų, Andriusfeat pranešimas:

Norėjau paklaust perkant UX 4200 AMAZONE purkštuvą realu tampyt be stabdžių?? Dvi štukos panašiai dasideda stabdžiam...kabinčiau prie JD 6830. Ačiū.

Dėk. Toks purkštuvas eksplotuojamas prie 6930p tai su stabdžiais daug stabiliau kely sankryzose ir visur pradedant stabdyti, nepjausi savo traktoriaus stabdžių diskelių.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On ‎2017‎-‎11‎-‎10 at 20:33, Andriusfeat pranešimas:

Norėjau paklaust perkant UX 4200 AMAZONE purkštuvą realu tampyt be stabdžių?? Dvi štukos panašiai dasideda stabdžiam...kabinčiau prie JD 6830. Ačiū.

3200 talpos tampiau ne kartą be stabdžių dėl stabdžių pajungimo gumų sudilimo tai jokių ten problemų nepasijautė. Visa tai tik transporte reikalinga. tai jei kalvota vietovė rekomenduočiau su stabdžiais, jei ne tai nėra būtinybė važiuojant su protu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 5 minutes , M&M pranešimas:

Gal 4 metus purškėm su komplektu ux4200 ir jd 6910 su siaurais ratais, be stabdžių nes purkštuvas stabdžius turėjo, o traktorius oro kompresoriaus ne, ir viskas normaliai, bet aišku geriau su stabdžiais, jie tikrai nemaišo.

Jau užsakiau su stabdžiais...dauguma sako kad reik, tai reik škias :)) lygumose gyvenčiau tai tikrai neimčiau stabdžių..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 47 minutes , wildfire pranešimas:

Kokios ~ kainos ux dabar? Koks plotis, sekciju valdymas? :)

Apie 48000 + pvm jei be navigacijos...24 metrai, vairuojamieji ratai, padangos 460/85 R38,  kompiuteris AMARTON 3 su ISOBUS, valdymo svirtis, purkštukų laikikliai trigubi, ir t.t.... žodžiu nieko gero kaip už tokią krūvą pinigų... 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Atpigę žiūriu. Aš pernai pavasarį kai žiūrėjau, tai lytagriniai prašė už tokį 54k. Bet įėjo navigacija, vairuojamas dišlius,, oriniai stabdžiai,tokios pat padangos, 24m, trigubi purkštukai ir t.t. ir į derybas nesileido. Bale, jei tada būtų už tiek pasiūlę, irgi imčiau net nežiūrėdamas į kitus. O dabar Kvernelandas gai.....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, tadasg pranešimas:

Atpigę žiūriu. Aš pernai pavasarį kai žiūrėjau, tai lytagriniai prašė už tokį 54k. Bet įėjo navigacija, vairuojamas dišlius,, oriniai stabdžiai,tokios pat padangos, 24m, trigubi purkštukai ir t.t. ir į derybas nesileido. Bale, jei tada būtų už tiek pasiūlę, irgi imčiau net nežiūrėdamas į kitus. O dabar Kvernelandas gai.....

Mano kurso draugas vadovauja Amazone padaliniui... :)) dar ir užsakant iki lapkričio vidurio su pristatymu kitąmet pati gamykla kelis proc numeta, nepamenu tiksliai kiek...dojuj irgi panaši politika užsakymą darant iki lapkričio galo...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 5 minutes , tadasg pranešimas:

Jei eina tokią kainą gauti, imčiau per daug nesidairydamas. Tik GPS įsidėti reikia. Savo kainą atperka tas malonumas.

Nebeisivaizduoju purškimo ir trąšų barstymo be GPS switch'o . Laukai netaisyklingų formų, tai gps labai palengvina darbą ir taupo pinigus :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...