Jump to content

Purkstuvai


Recommended Posts

1 hour ago, ukdavidas pranešimas:

Žodžiu šiandien daug slangu nusukinejau, tai po siurblio spaudimas didelis, bet po maisituvo slėgis krenta issiardem kraną jis ten įdomiai veikia nors gal taip ir turi būti pastoviai dalį vandens praleidžia atgal į rezervuarą.  siurblys pulsuodamas trukciodamas varinėja vandeny

Aš apie tą maišytuvo kraną ir kalbėjau,pas mane buvo prasisukus rankena ir padarai ant purškimo,o kranas pusę vandens į chemijos maišymą duoda ir spaudimo nėra normalaus, šiaip pas mane tas maišytuvas paprastas skylė spryruokle ir obuoliukas užspaudžia.problema taip išeina ne siurblys,nes iš jo pučia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
prieš 17 minutes , JCB pranešimas:

Ką naudojat purkštuvo užpildymui? Reikia kad 3kūb bent per pusv arba greičiau užpildytų iš tvenkinio ar kanalo. 12V yra variantų ar tik benzininiai?

Benzinini, jei tas didesnis kur apie 150 euru kainuoja tai 8,5 kubu bačka pripildo per 20 min, jei tokie mažesni dvitakčiai tai  užtruks 30-40 min tris kubus užpildit, tačiau mažesniu pliusas, kad kompaktiškas, telpa i traktoriaus kabina, plonesni ir pigeni šlangai taip pat užima mažiau vietos tranportuojant ir nešiojant,  esant mažesnėm apsukom galima tiesai i purkštuva tirpint trašas, mikroelementus ar karbamida, su tuo didesniu net esant minimaliem sukiam per didelis vandens kiekis ir tirpint praktiškai neimanoma. Modeliai visi iš tu didesniu vienodi, jei tie kur apie 150 euru tai ju tik pavadinimai skiriasi o pagaminti visi ten pat, pas mane pvz. subtech.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 52 minutes , kestoxs pranešimas:

Kad aš turiu mažiuką 30-35 kub berods 50 slangos tai 2 kub skaičiavom 7 minutes pila...

Toks kaip pas kestoxs tai aš vadinu dideliu,  pasižiūrėk skelbiu.lt yra už 115 euru siurblys ASTOR vadinasi tai tau manau  ir toks per didelis. Yra tokie MAR-POL kainuoja 103 euro našumas 8 kubai per val tai su šituo ar kitu panašaus našumu 3 kubus per kokias 25-35 minutes užpildisi ir tuomet suspėsi viska užtaisyt ir bakelius išsiplauti irt.t. Ruošiantis naudoti siurbli tokiem reikalam reik turėt omenyje, kad ne siurblys vaidins pagrindine role o šlangu suviniojimas išviniojimas  ju transportavimas ir t.t. storos 50mm užima labai daug vietos, beto kainuoja brangiau nei pats siurblys. Srauto reguliavimo nėra, nebent koki krana ant galo uždėt ir prisukt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 30 minutes , JCB pranešimas:

Jo, kad užpila greitai, tai gerai, bet reikia spėt ir tarą išsiplaut ir patirpint kažką, o kartais reikia greito užpylimo naudojant su herbicidais ar dar kažkuom. Nėra pas juos srauto reguliavimo? 

Reikia pasidaryt taip, kad purškimui užtektų vieno žmogaus ir traktoriaus.

Sumazini apsukas ir gali daryt ka nori..mes ir bakelius spejam isskalauti ir karbamida jei reik tirpinam...net neskaciavau kiek 2.5kub pripildom..bet greit jei apsukos visos..šlangos 50.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandų, viktorass pranešimas:

Toks kaip pas kestoxs tai aš vadinu dideliu,  pasižiūrėk skelbiu.lt yra už 115 euru siurblys ASTOR vadinasi tai tau manau  ir toks per didelis. Yra tokie MAR-POL kainuoja 103 euro našumas 8 kubai per val tai su šituo ar kitu panašaus našumu 3 kubus per kokias 25-35 minutes užpildisi ir tuomet suspėsi viska užtaisyt ir bakelius išsiplauti irt.t. Ruošiantis naudoti siurbli tokiem reikalam reik turėt omenyje, kad ne siurblys vaidins pagrindine role o šlangu suviniojimas išviniojimas  ju transportavimas ir t.t. storos 50mm užima labai daug vietos, beto kainuoja brangiau nei pats siurblys. Srauto reguliavimo nėra, nebent koki krana ant galo uždėt ir prisukt.

Siurblį žadu montuot ant purkštuvo, greitu nuėmimu, šlangas irgi ant purkštuvo taisyt arba variantas ant traktoriaus frontalinio. Ačiū už pavadinimus, rinksiuosi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , Gunia pranešimas:

As toki pirkau siemet, man jis pasiteisino, neprailgsta 3kub uzpildyt, nors laiko nematavau, susidejau antgalius ant pompos ir zarnu, kad greiciau susijungt ( viena ilgesne zarna i backa pildyt, kita trumpa is backos i purkstuva) ir nori duodi daugiau gazo, nori maziau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 4 valandų, JCB pranešimas:

O pagal įstatymą iš kanalo galima su siurbliu traukt, bet su pačiu purkštuvu ne. Teisingai supratau?

Kas cia rašė kad gavo priza nuo zaliuju kad su siurbliu i backa ne i purkstuva trauke. Tai kaip cia yra nezinau..jei is savo trauki gal nebaudzia..?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Savo ar ne savo, turėtų nebūti skirtumo, vistiek gamtai žala būtų. Aš kaip tik supratau iš čia rašančiųjų, kad jei su pačiu purkštuvu trauki (turbūt jei tarkim per žioplumą kraną persuktum, chemija subėgtų į vandens telkinį), bet jei trauki su atskiru siurbliu, ta rizika eliminuojasi. Norisi išsiaiškint, kad nebūtų paskui netikėtumų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei tvarkos nepakeite tai i backa traukti galima kai atstumas nuo vandens ne maziau 25m.Nesiojama siurbli statai prie tvenkinio,o bet kokia tr.priemone ne maziau 25m.BET  backa ne didesne nei 10kubu.Didesnei reikia spec leidimu kurios isduoda auksti ponai.Esu pora kartu baustas todel rasau is praktikos.Tarp kitko jei gauni bauda uz tokius pazeidimus- negalesi pirkti valstybines zemes.Atstumas gali buti mazesnis jei turi spec filtra,kuris brangesnis uz traktoriu.Taip isaiaskino inspektorius.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 7 valandų, wildfire pranešimas:

Su purkstuvu, kad negalima tai dar suprantu, nors ir taip buna atbuliniai voztuvai, kad atgal nebegtu. Bet, kad i cisterna traukti negalima, tai nesamone. Vandeni is vandentiekio imt? :)

Iki siol viskas is grezinio.

 

prieš 30 minutes , Išradėjas pranešimas:

Jei tvarkos nepakeite tai i backa traukti galima kai atstumas nuo vandens ne maziau 25m.Nesiojama siurbli statai prie tvenkinio,o bet kokia tr.priemone ne maziau 25m.BET  backa ne didesne nei 10kubu.Didesnei reikia spec leidimu kurios isduoda auksti ponai.Esu pora kartu baustas todel rasau is praktikos.Tarp kitko jei gauni bauda uz tokius pazeidimus- negalesi pirkti valstybines zemes.Atstumas gali buti mazesnis jei turi spec filtra,kuris brangesnis uz traktoriu.Taip isaiaskino inspektorius.

Kodel 25m, ka keicia jei atstumas mazesnis, tipo spesi istraukt slangas is kanalo? Prie ezero ar tvenkinio ir su lengva negalima stoveti 25m. Tie inspektoriai irgi gali kalbet skirtingai. Bet praktika yra praktika, reikes prie progos savo inspektoriu uzklaust.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...