Jump to content

Purkstuvai


Recommended Posts

man patiko skaitiklio metodas. tik kazkodel skeptiskai ziurejau į jį dėl nenusinulinimo, bet galima gi ziuret paprasciau ir uzsirasyt paskutini skaitmeni :D tai pradziai bus galima bandyti susirasyti tas reikšmes ant liniuotes, o jeigu bus velniava, tada kazka kito galvoti.

Beje purkstuvas turi net elektrine sklende, kuri uzsidaro pasiekus uzduota vandens lygi, tik bedele, kad lygio nerodo :D

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Hardi comader plus, nesukelia spaudimo, purskiant max iki 4 pilnom apsukom, dbr pradejo pulsuot ant maisymo, visa siurbli perziurejau, prasisunkimu nera jokiu, traukimo slanga gera, kokiu minciu turit kur bedu ieskot?  Budavo prisitraukiant vandeni is backos nustoja traukt  po to vel kol pajema dbr nebezinau kur ieskot slieku

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man buvo taip. Tai karta isardziau nieko neradau. Paskui vel siurbli isardziau ir gerokai istyrinejes voztuvelius radau keli jau prasidevejusius vos plika akimi matomas skylutes buvo. Istyrinejus membranas, kelios ir tos buvo trukusios jau. Viska naujai surinkau ir eina kuo puikiausiai. Beje po kiekvieno remonto reikia keist naujas voztuveliu tarpines

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 8 valandų, tadasjo pranešimas:

Man buvo taip. Tai karta isardziau nieko neradau. Paskui vel siurbli isardziau ir gerokai istyrinejes voztuvelius radau keli jau prasidevejusius vos plika akimi matomas skylutes buvo. Istyrinejus membranas, kelios ir tos buvo trukusios jau. Viska naujai surinkau ir eina kuo puikiausiai. Beje po kiekvieno remonto reikia keist naujas voztuveliu tarpines

Kažin ar ne pigiau būtu nauja itališka siurbli pastatyt nei kelis kartus remontuot ir vis vien nervuosies ar gerai surinkai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 9 valandų, tadasjo pranešimas:

Man buvo taip. Tai karta isardziau nieko neradau. Paskui vel siurbli isardziau ir gerokai istyrinejes voztuvelius radau keli jau prasidevejusius vos plika akimi matomas skylutes buvo. Istyrinejus membranas, kelios ir tos buvo trukusios jau. Viska naujai surinkau ir eina kuo puikiausiai. Beje po kiekvieno remonto reikia keist naujas voztuveliu tarpines

Buvau išardęs kokius 4 kartus del kitų priežasčiš ir vižtuvėlių tarpinių nekeitinėjau. Man pora kart užteko vos vos įtrukusios vienos membranos kad purskiant viena purkštuva reiktų dapilt 3 litrus tepalo. Tai butų kelios įtruke tai to tepalo pas tave turėjo visai nebūt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

9 minutes ago, MBLORINSER pranešimas:

Bet šitie turbut plataus spindulio. Kokio pločio purkštuvas? Klausimas ar banes iki galo sijos. Turiu tokius pat LED dar 8 vienetai likę. Nerandu vakaro kada išsitiesti pirkstuva ir pasitikrinti ar dasviecia.

 

Šitie yra Spot tipo, tai neša iki galo. Plotis 20 metrų. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...