Jump to content

Purkstuvai


Recommended Posts

26 minutes ago, viktorass said:

 Galėtum kokia nuoroda imest kaip konkrečiai atrodo tas lenkiškas kuri nori pirkti ir kiek jis kainuoja, tada galima būtu kažka palyginti, nes lenkišku net to pačio gamintoju būna visokiu, vieni kažkiek kopijuoja kitu nekopijuoja irt.t. Aš pats pradėjau nuo lenkiško ir apie ji nieko blogo negaliu pasakyt, nes reikt objiekyviai ivertint kaina už kiek jis perkamas. Dabar čia kolegos vienbalsiai už hardi agituoja, pritariu jiem hardi geras purkštuvas, bet reiktu plačiau paaiškint toki dalyka, jei imsim pačius seniausius ir pigiausius hardžius tai jie taip pat neturi kopijavimo jokio ka kolegos akcentuoja kaip pliusa, o kai kurie lenkiški jau turi ta kopijavima, taigi šitoje vietoje reiktu atkreipt dėmesi, dar kalbant apie siurbli tai ant kai kuriu lenkišku būna itališki siurbliai bet jei imant lenkiškus tai asmeniškai man siurblys po žiemos buvo susproges, nupirkau nauja ir žiemai nuėmes nešdavau i apšildoma patalpa su tuo siurbliu purškiau kokiu 5 metus, reiktu pasidomėt kiek dabar tie lenkiški siurbliai kainuoja bet maždaug prieš 20 metu tai jie buvo tokie pigus, kad galima būtu keist kasmet. Žodžiu reik gerai ivertint ir apžiūrėt ka galima už tam tikra pinigu suma paimti.

Dar dabar rašant ši posta kažkaip pagalvojau, seniau hardi buvo kažkas tokio kaip dabar madoj sakyt VAU, dabar gi diskutuojant apie nauju purkštuvu pirkima  vyksta diskusijos apie ivairius gamintojus bet apie hardi kažkaip tylu, taip lyg ju nebegamintu, net keista, o juk ju yra net iki 9 kūbu prikabinamu.

Va man ir įdomu ko apie Hardinį purkštuvą forume tylu.Gal nepopuliarus,ar kaina spardosi.Dėvėtų pilna laukuos,o naujų bent man tai prieš kelis metus teko matyt gal du kažkur prie Šiaulių.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

1 hour ago, manttys said:

o gal kas susidūrėt kiek reikalų su technine apžiūra? Berods margučiai ją daro, tik klausimas ar jie ten ir lipdukus suklijuoja, ar tik patikrina

Jums Margučiai toloka, yra arčiau. Skambink, ir susitarsi, patikrina, lipdukus suklijuoja, gali atvažiuoti į namus.

 ĮGALIOTOS PURKŠTUVUS TIKRINANČIOS ĮMONĖS Naujus, pertvarkytus ir naudojamus purkštuvus tikrina: - Valstybinė mašinų bandymo stotis, Neries g. 4, Domeikava, Kauno r. sav., tel. (8-37) 47 75 21. Tik naudojamus purkštuvus tikrina šios privačios atestuotos įmonės: - ŽŪB „Vainiūnų agroservisas“, Vainiūnų k., Radviliškio r. sav., tel. (8-422) 65 068; - UAB „Taulidas“, Auksūdžio k., Mažeikių r. sav., tel./faksas (8-443) 43 929; - Papilės ŽŪB, Daubiškių k., Akmenės r. sav., tel. (8-425) 377 89; - R.Karūžnos individuali įmonė, Padirvonių k., Joniškio r.sav., tel. (8-426) 61 028; - AKB „Gudienos laukai“, Gudienos k., Kaišiadorių r. sav., tel. (8-346) 52 409; - UAB „Pasvalio agrodileris“, Stoties g. 26, Pasvalys, tel. (8-451) 525 92; - J.Gudino įmonė, Verkių g. 47 - 103, Vilnius, tel. (8-5) 230 0045; - UAB „Vilagra“, Giedrių k., Vilkaviškio r. sav., tel. (8-342) 411 20; - ŽŪB „Misingis“, Bajorų k., Rokiškio k. sen., Rokiškio r. sav., tel./faksas (8-458) 62810; - Sigito Baltušio individuali veikla, Margučių k., Miežiškių sen., Panevėžio r. sav., tel. mob. (8-685) 54521; - UAB „Audrokesta“, Daugėliškių k., Šakių sen., Šakių r. sav., tel. (8-345) 60445; - UAB „Jolirada“, Savanorių pr. 192, Kaunas, tel./faks. (8-37) 330683.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

6 valandas ago , viktorass said:

 Galėtum kokia nuoroda imest kaip konkrečiai atrodo tas lenkiškas kuri nori pirkti ir kiek jis kainuoja, tada galima būtu kažka palyginti, nes lenkišku net to pačio gamintoju būna visokiu, vieni kažkiek kopijuoja kitu nekopijuoja irt.t. Aš pats pradėjau nuo lenkiško ir apie ji nieko blogo negaliu pasakyt, nes reikt objiekyviai ivertint kaina už kiek jis perkamas. Dabar čia kolegos vienbalsiai už hardi agituoja, pritariu jiem hardi geras purkštuvas, bet reiktu plačiau paaiškint toki dalyka, jei imsim pačius seniausius ir pigiausius hardžius tai jie taip pat neturi kopijavimo jokio ka kolegos akcentuoja kaip pliusa, o kai kurie lenkiški jau turi ta kopijavima, taigi šitoje vietoje reiktu atkreipt dėmesi, dar kalbant apie siurbli tai ant kai kuriu lenkišku būna itališki siurbliai bet jei imant lenkiškus tai asmeniškai man siurblys po žiemos buvo susproges, nupirkau nauja ir žiemai nuėmes nešdavau i apšildoma patalpa su tuo siurbliu purškiau kokiu 5 metus, reiktu pasidomėt kiek dabar tie lenkiški siurbliai kainuoja bet maždaug prieš 20 metu tai jie buvo tokie pigus, kad galima būtu keist kasmet. Žodžiu reik gerai ivertint ir apžiūrėt ka galima už tam tikra pinigu suma paimti.

Dar dabar rašant ši posta kažkaip pagalvojau, seniau hardi buvo kažkas tokio kaip dabar madoj sakyt VAU, dabar gi diskutuojant apie nauju purkštuvu pirkima  vyksta diskusijos apie ivairius gamintojus bet apie hardi kažkaip tylu, taip lyg ju nebegamintu, net keista, o juk ju yra net iki 9 kūbu prikabinamu.

http://www.romudava.lt/ProductsMod/chemikalu-purkstuvas-promar 

Vat si purkstuva nuziurejes. Jau italiskas siurblys stovi, siju kopijavimas su spyruolem yra. Gal nieko ypatingo, bet vienas pazistamas sakes, kad tikrai daug geriau su tokiu, nei is vis be jo. Nors kai 12 metru plocio perku, tai ir be kopijavimo dar nebaisu. Su 400litru daug metu purskes lenkisku purkstuvu, tai skustis negaliu, normaliai visad purksdavo, niekad neuzsikisdavo, nes vandeni kosdavau. Vienintele beda tai, kad truko backa ties tuo virinimu jos. Tai vien del backos baisu pirkt. Bet  cia gal kokybiskesne butu. Kaina 1750 su PVM. Uz tiek hardinis normalus iseitu ar tik 100-metis koks? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

5 valandas ago , gbandinis said:

http://www.romudava.lt/ProductsMod/chemikalu-purkstuvas-promar 

Vat si purkstuva nuziurejes. Jau italiskas siurblys stovi, siju kopijavimas su spyruolem yra. Gal nieko ypatingo, bet vienas pazistamas sakes, kad tikrai daug geriau su tokiu, nei is vis be jo. Nors kai 12 metru plocio perku, tai ir be kopijavimo dar nebaisu. Su 400litru daug metu purskes lenkisku purkstuvu, tai skustis negaliu, normaliai visad purksdavo, niekad neuzsikisdavo, nes vandeni kosdavau. Vienintele beda tai, kad truko backa ties tuo virinimu jos. Tai vien del backos baisu pirkt. Bet  cia gal kokybiskesne butu. Kaina 1750 su PVM. Uz tiek hardinis normalus iseitu ar tik 100-metis koks? 

Dabar dar klausimas su kokiu traktoriu purški, ar pakeltu didesni purkštuva nes permečiau dabar skelbiu.lt skelbimus ir man užkliuvo trys hardi bet didesnės talpos, ten gali pasižiūrėt skelbimuose Kaune vienoje vietoje stovi du kaina po 1700 kitoje vietoje vienas, kaina 1650 bet 1200litru tai gal didokas, bet ten yra keletas esminiu pliusu dėl kuriu verta jais pasidomėt, pirmiausiai jie yra hidrauliškai išlankstomi, antras dalykas siju aukštis taip pat reguliuojasi hidrauliškai, čia yra du dalykai kuriu neturi lenkiškas ir tai yra didelis pliusas, bet pagrindas yra elektrinis purkštuvo ijungimas ir sekciju valdymas, tai šitie trys dalykai yra didelis pliusas dėl ko reiktu pamastyt, aš asmeniškai šitoj situacijoj  imčiau toki hardi nei ta lenkiška, bet jei reiktu rinktis toki hardi kur nėra elektros ir siju išlankstymo tai pamastyčiau ir apie ta nauja lenka.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ką tik, viktorass said:

Dabar dar klausimas su kokiu traktoriu purški, ar pakeltu didesni purkštuva nes permečiau dabar skelbiu.lt skelbimus ir man užkliuvo trys hardi bet didesnės talpos, ten gali pasižiūrėt skelbimuose Kaune vienoje vietoje stovi du kaina po 1700 kitoje vietoje vienas, kaina 1650 bet 1200litru tai gal didokas, bet ten yra keletas esminiu pliusu dėl kuriu verta jais pasidomėt, pirmiausiai jie yra hidrauliškai išlankstomi, antras dalykas siju aukštis taip pat reguliuojasi hidrauliškai, čia yra du dalykai kuriu neturi lenkiškas ir tai yra didelis pliusas, bet pagrindas yra elektrinis purkštuvo ijungimas ir sekciju valdymas, tai šitie trys dalykai yra didelis pliusas dėl ko reiktu pamastyt, aš asmeniškai šitoj situacijoj  imčiau toki hardi nei ta lenkiška, bet jei reiktu rinktis toki hardi kur nėra elektros ir siju išlankstymo tai pamastyčiau ir apie ta nauja lenka.

P.S. Jei mastytum apie tuos hardi kur rašiau tai jau rytoi turi važiuot ju apžiūret nes ten kaina gera ir nuotraukose nebaisiai atrodo, gali jie ten ilgai neužsibūt nes purškimo sezonas artėja.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

10 minutes ago, gbandinis said:

Viktorass, atkrenta man tie purkstuvai, nes ant bielkio kabinsiu. Tad 800litru matyt aukso viduriukas. Bet didelis ačiū uz issakytas mintis ir patarimus. Beto, nedaug zemes dirbu, tai apseit galiu be hidrauliniu navarotu.

 Mano 82bielkis su hidrauliniu islankstymu 15m sijos 1t talpos hardi, eina be problemu. 

Tai tikrai nebus per sunku 1t bielkiu :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

17 minutes ago, jevgenijus said:

baisinė mankšta :D kelis metus 300ha purškiau su rankom lankstomu Moskit'u ir nieko :D Svarbu neprisikvėpuok chemijos besimankštindamas ;) 

 

Purkstuva i kapus nuvaret, o rankos sveikos liko :D o jei i tema, tai dar klausimas forumieciam. Daug ka yra tikrine ar turit technine apziura purkstuvo? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

4 minutes ago, gbandinis said:

Purkstuva i kapus nuvaret, o rankos sveikos liko :D o jei i tema, tai dar klausimas forumieciam. Daug ka yra tikrine ar turit technine apziura purkstuvo? 

Mane asmeniskai ne bet du pazistamus tai tikrino.  O siaip tai mato gamtosauga ar tu iregistraves purkstuva ar tr turi leidima naudoti chemija.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On Fri Mar 24 2017 at 21:15, gbandinis said:

Viktorass, atkrenta man tie purkstuvai, nes ant bielkio kabinsiu. Tad 800litru matyt aukso viduriukas. Bet didelis ačiū uz issakytas mintis ir patarimus. Beto, nedaug zemes dirbu, tai apseit galiu be hidrauliniu navarotu.

Pazejau ka renkiesi tai pagalvojau gal mano Hard Master 1000l - 12m.su pritraukimu,uzpildimu po slegiu su maišymo bakeliu bei turintis TA geriau isigytum...jei domina parašyk.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
1 minute ago, tomsikass said:

Sveiki,

žiemai purkštuve buvo užpiltas antifrizas. Pastovėjo tas purkštuvas kelias dienas ant saulės ir visos

žarnos pasidarė tokios patižusios, pradėjo lipti prie rankų. Gal kam yra taip buvę? nejaugi tos žarnos neatsparios antifrizui?

pas mane tas pats. Ziema irgi antifrizo uzpilu. Tik as galvojau, kad nuo chemijos jos lydosi. Atrodo, kad butu slapios ir limpa.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

8 valandas ago , tomsikass said:

Sveiki,

žiemai purkštuve buvo užpiltas antifrizas. Pastovėjo tas purkštuvas kelias dienas ant saulės ir visos

žarnos pasidarė tokios patižusios, pradėjo lipti prie rankų. Gal kam yra taip buvę? nejaugi tos žarnos neatsparios antifrizui?

Tai tau išorė slangu limpa? As irgi užpilu antifryzą bet taip nebūna.. Gal amzius slangu didelis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...