Jump to content

Purkstuvai


Recommended Posts

prateskim uzmirsta diskusija :D galvoju pirkt prikabinama 2500 talpos purkštuva.nuziurejes esu pasvalio agrodilerio.gal kas dirba su tokiu ir gali pasidalinti ispudziais :)

Pasiziurek Jacto, agrimatco prekiauja, manau kaina tai tikrai patrauklia pasiulyt gales.

ziurejau parodoj tai pirmas minusas kad kompresoriaus korpusas spizinis, tai rudys jau garantuotos sistemoj.

kiek zinau pas jacto nera veziu sekimo sistemos...sakyciau didelis minusas...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prateskim uzmirsta diskusija :D galvoju pirkt prikabinama 2500 talpos purkštuva.nuziurejes esu pasvalio agrodilerio.gal kas dirba su tokiu ir gali pasidalinti ispudziais :)

Pasiziurek Jacto, agrimatco prekiauja, manau kaina tai tikrai patrauklia pasiulyt gales.

ziurejau parodoj tai pirmas minusas kad kompresoriaus korpusas spizinis, tai rudys jau garantuotos sistemoj.

kiek zinau pas jacto nera veziu sekimo sistemos...sakyciau didelis minusas...

tai ne minusas, bet pliusas :D:D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prateskim uzmirsta diskusija :D galvoju pirkt prikabinama 2500 talpos purkštuva.nuziurejes esu pasvalio agrodilerio.gal kas dirba su tokiu ir gali pasidalinti ispudziais :)

Pasiziurek Jacto, agrimatco prekiauja, manau kaina tai tikrai patrauklia pasiulyt gales.

ziurejau parodoj tai pirmas minusas kad kompresoriaus korpusas spizinis, tai rudys jau garantuotos sistemoj.

kiek zinau pas jacto nera veziu sekimo sistemos...sakyciau didelis minusas...

tai ne minusas, bet pliusas :D:D

Raimi apie ką tu ?Jacto , Dammann ar aplamai apie vėžių sekimą ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o kaip suzinot kada kokie Hardi purkstuvu modeliai buvo gaminami? Naujas bijau kad neiseis, tai zvalgaus deveto. Buna jog vineas pardavejas tikina jog purkstuvas 5 metu senuma, o pas kita beveik (is paziuros) toks pat jau 15 :)

Kaip galima suzinot arba kur rast info? Lenteles dazniausiai nusitryne arba nuplautos buna...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 2 savaičių...
  • po 1 mėnesio...
Dabar purkstuvas 16 metru, su rumu kaip tik, be priekaistu barstydavo, bet su puse sejalkos teko pratraukt. Sejimo atzvilgiu man 12 - 20 - 28 metrai geriausias variantas. Pradejot tema su DGPS, perkamas naujas, verta ateiciai planuot naudot protinga purkstuva?

as imciau 28, pradejau nuo 12, po to 15 , po to 21, dabar 24, planuose 30, tagi patirties yra shioje srityje :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...