Jump to content

Valakinis

Nariai
 • Pranešimai

  649
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  11

Visas nario Valakinis paskelbtas turinys

 1. Valakinis

  Pliurpalas

  Kabliukas tamsuoliams. Matosi koks valstiečių elektoratas. Logika jų - jei turi daugiau, nei jie, regis, daug turėti ir nereikia, tai jau partinis ir vagis, nes iš kur gavo, aišku, kad iš lovio, nes jie negauna, nes jie, suprask, nevagia, o tie ( politikai, išskirtinai, konservatoriai) nedirba, nesistengia, tik vagia. Žmogus deklaravo savo pajamas ir uždirbo teisėtai, o dar prisiminti pareigas Europos parlamente, kur atlyginimas solidus. Bet padlaižiams ir komunisto rūbą nešiojantiems - nesvarbu, juk reikia ginti ir saugoti, padėti kolūkio princui Karbauskiui, kuris ne kartą pažeidė įstatymą nedeklaruodamas, kuris vengia mokėti mokesčius ir kuris dalina ūkį, kad apeitų dar vieną įstatymą.
 2. Valakinis

  Apsauga nuo vilku...

  Kiek dabar moka kompensacijos už vilkų papjautas avis?
 3. Valakinis

  Už kiek perkate žemę?

  Nutrauks, taip man buvo. Ir gavau tada paaikinimą iš advokato. Priežastis būna sutartyje - keičiama žemės paskirtis, nemokama nuoma ir t.t., gal teisininkai sugalvotų ir kitokių priežasčių dėl ko sutartį būtų galima nutraukti be jokių pasekmių, čia reikėtų jų teirautis. Man buvo paprastai - žemės savininkas nutraukė nuomos sutartį notaro pagalba, o priežastis - pats panoro deklaruoti, mano kaltės nebuvo. Žinoma, teisminiu keliu būtų galima prisiteisti visas ES išmokas ir ne už metus, bet tiek, kiek būtų trukusi nuoma - jūsų atveju, už 25 metus. Tačiau, turite rašyti užklausimą į NMA, kad jie ten paskaičiuotų, kiek jūs gautumėte išmokų per tuos metus ir atsiųstų tuos preliminarius skaičius.
 4. Valakinis

  Už kiek perkate žemę?

  Žemės savininkas bet kada gali nutraukti nuomos sutartį, tik tam turi būti svari priežastis, jei nutrauks su kvaila priežastimi - galite kreiptis į teismą ir gal pavyks prisiteisti nuostolius.
 5. Valakinis

  Pliurpalas

  Taip, taip, kaip greitai išsižadama savo žodžių. Pasitikrinkit ruso mylėtojai, kiek ekologas priskaičiavo ką rusas Lietuvai davė.
 6. Valakinis

  Pliurpalas

  Kai vietoje sielos tik skrandis, kai gobšumas ir ego atstoja pareigą, ir atsakomybę. Tada rusas tampa labai mielas, nes jis kažką duodavo(nors ir trupinius), o prie lietuvio, savos valdžios reikia pačiam užsidirbti, bet kaip sunku tiems, kuriuos liaudis vadina nuo senų laikų tinginiais. Ir tiems tinginiams tokia nostalgija rusų okupacijai, kad bent kiek gėdos turėtų, bet regis, tėvai nemokino žmogiškumo - skirti gėrį nuo blogio.
 7. Valakinis

  Pliurpalas

  Jo, tai ir Ukraina pirma. Rusija visada tik gelbėtoja. Taigi, Gruzija ir Ukraina čia agresorės, nenori savo šalių pasidalinti su mažyte Rusija. Gruzijoje radosi tie patys separatistai ir atskyrė Rusijai tas dvi teritorijas, liko tik pasiimti dovanas, ai, dar išvaryti visus gyventojus gruzinus iš tų teritorijų. Įsivaizduokite, gyvenate sau, ūkininkaujate, o čia ateina rusas ir sako: von iš čia, mes čia biški pasidalinom. Ir tektų jau tuščiomis traukti iš separatistų ir Rusijos valdomų teritorijų.
 8. Valakinis

  Pliurpalas

  Kaip jūs įsivaizduojate taiką su valstybe, kuri pažeidė tarptautinę teisę, kuri sulaužė visus susitarimus ir galanda karo kirvius - užpuolė Gruziją, tada Ukrainą, remia Sirijos diktatorių, kuris nuodija civilius dujomis? Juk ne Lietuva kalta, kad Rusija neteko proto ir ėmėsi agresijos. Bet manau, kad jums nerūpi, jums juk svarbiau "ne ką kiti daro, bet ką Lietuva daro", jūs greičiau parduosite savo sielą, kad tik Rusija pirktų pieną, sūrį ir grietinę.
 9. Valakinis

  2014-2020 parama smulkiesiems ūkiams

  Tai nesipykite ir nereikės nieko garantuoti. Žmonės visur vienodi. Patiems tik reikia turėti proto, sąžinės ir tinkamą požiūrį.
 10. Valakinis

  Pliurpalas

  Ir dar kaip advokatauja. Man tik įdomu, ar iš savanoriškų paskatų, ar kitaip, sočiau? Bandau vis prisiminti, ar kada jie nors vieną gerą žodį skyrė JAV? O ar buvo bent vienas blogas atsiliepimas apie Rusiją? Štai koks objektyvumas - apie vienus blogai arba nieko, o apie kitus tik gerai. Štai ir tiesa. Jų geopolitinis orientyras, pavyzdys "tikros" demokratijos ir "tikros" teisinės valstybės bei "tikros" žodžio laisvės(kur tik viena nuomonė ir viena tiesa - ar pastebėjote, kiek sykių tai buvo kartota čia?) yra rytuose, diktatūrinio režimo valdomoje Rusijoje.
 11. Valakinis

  Pliurpalas

  O jūs skaitėte tuos dokumentus iš JT? O jūs turite teisininko išsilavinimą, kad suprasti, jei ne, tai gal bent susiradote teisininką ir jo išaiškinimo paprašėte ties šiais dokumentais ir šiuo klausimu? Tikrai manau, kad ne. Tačiau, kalbų lygio informacijos prisiklausę, ima daryti išvadas, kad Lietuva neteisinė valstybė(Rusija jums ploja) ir tvirtai, labai TVIRTAI teigti, kad ši nauja jų nuomonė yra visiška tiesa, bet supratimo, žinojimo - nulis, o teigti ir daryti išvadas - pirmi, tik nieko apie tai jie nenutuokia. Štai kur randasi papuasų lygis.
 12. Valakinis

  Derliaus nuėmimo dienoraštis

  O kiek buvo verksmo, kiek aimanų. Visada taip pas mus. Buvo metai, irgi sausra, bet derlius paskelbtas rekordinis. Kaip verkia Palangos verslininkai - įdomu kaip bus šiemet, dar laukiu ašarų, bankrotų. Man asmeniškai, rekordiniai metai - ir žolės pašarų pripjauta, ir vaisių, uogų bus daug. Kartais atrodo, jog lietuviui ne pavalgyti, o paverkti tik duok.
 13. Valakinis

  lenkiskos mtz kabinos

  Sunku, kai nieko nenutuoki. Reikės pavargti - lipdyti iš nuojautos
 14. Valakinis

  lenkiskos mtz kabinos

  Neturiu domkrato, tai jo, bus problema, o kabina jau uždėta. Vairas tiko - vietos yra, bet prietaisų skydelis ir tie plastikiniai apvadai visai netiko, bet pritaikyta irgi. Bet sunkiausia bus su lempų ir kt. laidais, kur kas pasijungia.
 15. Valakinis

  Galvijų ir skerdenų kainos

  Nuo 600 kg iki 2 metų amžiaus. Gal dabar kaina krito, bet tokia kaina parduodu jau gal pusantrų metų. Dar rudens pradžioje bus ką parduoti, tai žiūrėsiu ar vis dar ta pačia kaina. Visada parduodu Utenos mėsai, nerandu kitų, kurie geresnę kainą pasiūlytų už mišrūną.
 16. Valakinis

  Galvijų ir skerdenų kainos

  Už 1.70 parduoda visai nesenai. Nežinau, čia jums nemokamai ar ne.
 17. Valakinis

  lenkiskos mtz kabinos

  Sveiki. Ketinu pakeisti kabiną. Tik yra klausimų dar prieš uždedant - ar reikės nusukti ratus, kad uždėti sparnus? Ir kaip dėl vairo, ten tą rėmą reikės kiek patobulinti, kad įsistatytų į kabiną?
 18. Valakinis

  2014-2020 parama smulkiesiems ūkiams

  Ar tikrai? Ar tikrai pilna ši suma skirta vienam paraiškų rinkimui, o ne daugiau - porai, trim?
 19. Valakinis

  Kaip tapote stambiais ūkininkais?

  Aš visada galėjau pradėti ekologinį ūkį, bet dėl patikrų ir daugybės popierių, o dar labiau dėl to, kad ateityje ūkio plėtra gali strigti, nes tręšti bus negalima, tai nukentės ir pašarų kokybė bei kiekiai. Nemanau, kad apsimoka, bent mano ūkio atveju(kai žemė ir taip skurdi). Ši parama skirta tik labai smulkiems, žinoma, kaip visada pas mus - ir 1000 ha žemės turintys yra ekologiniai ūkiai. Logikos nulis. Tai buvo tikrai labai gera idėja. Manau, jog įsivaizduota taip - mažas miestelis, apie 1000 gyventojų gal daugiau, visada aplink tokį provincijos miestelį žmonės turi nuosavus sklypus ir tikrai ne po daug, kur tilptų šiltnamiai, daržai ar sodai, gal kas iki 10 ha žemės surinktų bulvėms ar kam kitam. Ir visa ta produkcija keliautų į tų ūkių parduotuves tame miestelyje ar kituose. Tokia buvo ekologinio ūkio paramos idėja. Žlugusi ji - tokie ploteliai šienaujami, o provincijoje vos vienas kitas šeimos verslas šalia prekybos centrų. Panašu, kad paramos, o ne įšmokų tipas buvo sėkmingesnės - leader parama ar bendruomenių kūrimuisi.
 20. Valakinis

  Pliurpalas

  Pala pala. Juk mes atsimename kas buvo tikrieji komunistai - tie, kurie net prie sąjūdžio neprisidėjo, o jų partija taip ir vadinosi, jei trumpai - komunistai. Jie po nepriklausomybės tik pavadinimą pakeitė, bet tas tiesioginis ryšys juk liko kur kas stipresnis, nei būsimų konservatorių partijos. Jei kiek primiršote, tai čia apie Brazausko komunistų partiją kalba eina. Jie tikri komunistai, jie tie tikrieji kgb dauguma ir jiems valstybės vairas atiteko iš karto po sąjūdžio vos 2 metų valdžios, o jiems atiteko visa kadencija - dirbti savo juodus darbus. O konservatorių net nebuvo matyti tada. Taigi, kas tikrieji kaltininkai, ar ne tie komunistai, kurie pasivadino socialdemokratais, o ne konservatoriai, kurių net nebuvo?
 21. Valakinis

  Pliurpalas

  Tai išsiaiškinau, kad sąjūdis jums nėra blogis iš esmės - reiškiasi, jog ne jie iki 1992 "išvogė" Lietuvą. Tada sekime istoriją, kas laimėjo rinkimus po sąjūdžio? Komunistai. Pasirodo, kad jie nuo 92 iki 96 valdė Lietuvą. Tai kaip čia išeina, kad konservatoriai jums didžiausias blogis? Jei už valstybės vairo pirmieji stojo tikrieji komunistų partijos nariai ir leido įstatymus, ir vogti galėjo kiek? net 4 metus. Bet jūs ūbaujat, kad konservatoriai viską kas blogą pradėjo, taigi faktai rodo kitaip. Gal ne tuos kaltinate? O gal ta neapykanta jiems tik dėl tų pensijų sumažintų per krizę? Tokiu atveju, kaip jūs rašote, nereikėtų visų suplakti į vieną.
 22. Valakinis

  Pliurpalas

  Taip tie vieninteliai konservatoriai jums nepatinka, kaip kokia pirmapradė nuodėmė, o sakykite, kokiios nuotaikos dėl sąjūdžio? Teigiamai jį prisimenate, ar irgi kaip konservatorius?
 23. Valakinis

  Pliurpalas

  Matosi kam rusas vaidenasi....erotiniuose sapnuose.
 24. Valakinis

  Pliurpalas

  A, nematėte reiškiasi, tai pažiūrėkite - akiratis praplatės. Dabar visa Europa mato Rusijos grėsmę, ypač po veiksmų Sirijoje, visų susitarimų sulaužymo, savo piliečių žudymo ir nuodijimo, o svarbiausia - karo Ukrainoje. Taigi, čia niekam nesivaidena, dabar jau visi matome agresyvų kaimyną, kuris nekenčia mūsų, Europos ir NATO. O kas dar to nemato, yra arba rusas, arba Rusijos politikos mylėtojas, arba naudingas idiotas, arba gauna papildomai duonai ir karstui iš rusų kišenių.
 25. Valakinis

  Pliurpalas

  Oi, dar ir tiems norvegams pasivaidena rusai. Prisiminkite norvegišką serialą "okupuoti". Bus jums atradimas. Kitas dalykas - jų istoriniai okupantai buvo tik vokiečiai, o sovietai automatiškai tapo sąjungininkais. Austrija, tai dar ir dabar turi Lenino paminklų, o Vokietija draudžia nacistinę simboliką, bet leidžia komunistinę. Lietuva nėra veidmainė šalis.
×