Jump to content

Valakinis

Nariai
 • Pranešimai

  545
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  10

Valakinis paskutinį kartą gavo apdovanojimą Sausio 23

Valakinis paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie Valakinis

 • Rangas
  Dažnas dalyvis

Vartotojo informacija

 • Lytis
  Not Telling

Miestas

 • miestas
  Zarasai

Paskutiniai lankytojai

984 profilio peržiūros
 1. Pliurpalas

  Žmogui neteko matyti tikrų represijų, bet ką padarysi - žodžio laisvė. O su švietimo sistema prasti reikalai pas mus, tai visi pažymi. Dėl tos teisės galima jo straipsnį su purvais sumalti, bet tingiu, tai palikime požiūrio dalykams. Tik vieną dalį reikia paliesti. Šalis ir valstybė. Gal kam tik žodžių žaismas, bet tai antivalstybinė idėja, gal net separatizmas arba anarchizmas. Valstybė, tiesa, apipbrėžia politinę sistemą, bet demokratinėje šalyje ta politinė sistema yra kuriama tautos, taigi, valstybė sukurta arba randasi iš tautos valios rinkti ir valdyti ne kitus, bet save. Lietuvos valstybė - štai kas yra viena, žmonių sukurta ir kuriama. Lietuviams reikia savo valstybingumo simbolių, kaip tautai reikia istorijos apie savo šalį. Labai tik gaila, kad žmogus nori atskirti politinę sistemą, nes nepajėgia susitvarkyti su atsakomybe, kuri slegia kiekvieną pilietį. Tas noras gyventi sau, tačiau nesirūpinti kitu piliečiu, bendruomene, nenoras jų problemų spręsti kartu ar bent prisidėti. Siekis pasilikti sau teises ir garantijas, bet spjauti į pareigas ir atsakomybę, spjaunama į savos šalies politiką ir valdymą. O vietoje to - nereikia valstybingumo simbolių, reikia atskirti savo atstovus nuo tautos ir visus likusius tarnautojus( kam? Kad dar labiau jų nekęsti? Ar tam, kad silpninti Lietuvą?) Autorius rašo apie meilę konkretiems žmonės, suprask, artimiems, o likusieji tautos nariai? Gal jiems tik neapykanta? Ir kur dingo krikščioniškos dorybės? Galiausiai, visa tai primena praeitį, gal atspėsite - žmonėms nereikia valdžios, nereikia kultūros, nereikia sienų, o religija, tai opiumas liaudžiai. Kai istoriją prisimeni, tai tokios idėjos tekste kelia daug asociacijų, bet labiausiai - tikslas sukurti nemąstantį žmogų, be kritikos, be atsakomybės, gyvenantį sau laisvose pievose kaip koks gyvulys besiganantis ir kuriam turėtų rūpėti tik tos pievos, gerai pavalgyti, o ir mylėti tik tuos konkrečius asmenis. Varge, tokį žmogų valdyti tik dar lengviau, nes jis demokratijos nesupras ir darys kaip bus pasakyta.
 2. Nauji istatymo pakeitimai, del zemes pirkimo!!!

  Taip, mėsinius, kurių niekas ilgus metus nesiimė auginti, nes, pirmiausia, nemokėjo.
 3. Nauji istatymo pakeitimai, del zemes pirkimo!!!

  Visai neskirtingi. ES išmokos sulygina, jei nederlingos, o ir ūkio šaką reikia rinktis su protu, ne pagal madą, tada bus vienodi ūkiai. Nes dabar juokinga, kai labiausiai nederlingi Lietuvos rajonai augina pieninius galvijus, tai kur tas razumas buvo pas žmones? Kaip kolūkis pripratino, taip ir rinkos ekonomikoje galvojo prisitaikys.
 4. Pieno kainos

  Dar korupciją pamiršote. Ten kiekvienam reikės į kišenę įdėti. Bet nežiūrint jau išvardintų argumentų prieš, tai lieka paskutinis faktas - investuoti Rusijoje yra kvaila. Galima netekti visko, nes Rusija yra agresorius, pasiruošęs kariauti. Gajos nacionalistinės nuotaikos, gal net nacistinės, todėl tautai užsienio investuotojai nepriimtini ir galite būti išvyti, arba paskelbti šnipais. Rusija pati save ekonomiškai izoliavo, jie patys embargus paskelbė, kai tokia politika pas juos, tai niekam ten jūsų norai uždirbti nereikalingi, nebent biurokratams, kuriems turėsite duoklę mokėti. Be to, ten diktatūra, o tokie režimai neturi ateities ir viskas gali baigtis vidiniais ginkluotais konfliktais. Taigi, labai "pelninga" rinka. Štai Ukraina yra kita kalba. Ten pigiau viskas ir investicijos laukiamos, o ir tauta artimesnė mums bei pati šalis su protu, ne kaip rusijoje visai bepročiai palikę.
 5. mtz greiciu deze

  file:///storage/emulated/0/Download/ascaso-i2344-800x800.jpg Kitaip nuorodos nepavyko įkelti.
 6. mtz greiciu deze

  Tas magnetas kitaip pritvirtintas.
 7. Kas vyksta Lietuvoje?

  Šiaip tai Vagnorius... Bet Landsbergis Lietuvą į nepriklausomybę atvedė - o tai dar baisiau už kolūkių griovimą, tiems kam prie ruso buvo geriau. Tokia didžiulė neapykanta temdo protą. Tai ir vaidenasi, kad visą tų vagių gyvenimą ir gerovę sugriovė tas vienas senukas.
 8. Kas vyksta Lietuvoje?

  Nuo kada taip pasidarė blogai? Nebeturi ūkiai pelno - trūksta žodžių, ir taip dauguma. Gal aš ką praleidau? Gal ES subyrėjo? Ko čia taip žmonėms nesiseka. Nejaučiu mokesčių naštos, sodra visai nepjauna, nors ir randasi mano verslas tarp smulkaus ir vidutinio ūkio. Ir pajamų turiu, nors biudžetą metams suplanuoju, kad viską investuoti, tai lieka gan nedaug, bet taip ir turi būti versle. O čia gi visai nėra, matot, net norisi to mokesčio, kad tik pajamų būtų. Ot juokinga, kur gi tas pajamas padeda? Gal giminėms atiduoda? Perka padalintas vaikų ūkis iš tėvų ūkio kokius nors pašarus ir žiūrėkit - pajamų vis nelieka. Kokie mes gudrūs ūbagai. Bet ko norėti iš žmonių, kurie pasiekė tokį įžulumo laipsnį, kad drįsta bėdoti net sąlygomis savo verslo, kurį patys pasirinko, juk niekas neliepė, o dabar jau negerai - sirgti negali, matai, lyg valstybė susirgus ūkininkui turėtų rasti darbuotoją, kad anas pavaduotų. Ir dar gi, atostogų užsinorėjo ir ne bet kokių, o apmokomų. Čia gal žmogus dar įsivaizduoja, kad kolūkyje dirba, kad valstybė jį samdo, o tas valstybės žemės ūkyje dirba... Tokiu atveju, tokie kliedesiai apie atostogas apmokomas tikrai galimi. Oi, kokiais ponais pavirto dalis verslo žmonių. Raudono kilimo po kojomis tuoj ims reikalauti. Kaip neliko kaimuose šviesulių, kadaise ūkininkai tokiais buvo, dabar tik tamsūs protai apimti tik dar didesnio egoizmo. Juk ne vien tik ūkininkai liko iš Lietuvos.
 9. Kas vyksta Lietuvoje?

  Pasiklausykite jos spaudos konferencijų. Ten ir išgirsite geriau ir dar tai, kodėl neatvyko į suvažiavimą. Galite per facebook užduoti klausimų - atsakys. Man atsakė, per vieną iš konferencijų. Tiesa, ji politikė, tai reikėtų turėti galvoje.
 10. Kas vyksta Lietuvoje?

  Bet jei atvirai, tai į tokį suvažiavimą net kviečiamas nevykčiau. Jau net man, ūkininkui, atsibodo tas nuolatinis vaitojimas ir verkimas kur girdisi nuo kolegų ūkininkų. Na, kam gali patikti? Kam patinka tie žmonės, kuriems viskas negerai, blogai ir lyg tuoj jie viską mes ir kažkur dings, nors ir skradžiai žemę, bet nedingsta, tik kalbos tai, tačiau nerimstančios, kad tik jų gailėtum. Bloga nuo tokių vyrų, lyg stiprūs turėtų būti, bet į moteriškes panašesniais patapo. O gyvename gerai, tikrai ne skurstame, nes verslą sukurti, pagal save kiekvienas, sugebėjome. Džiaugtis reikėtų kiek daug pasiekta ir ne bendromis jėgomis, o po vieną. Dabar atrodo kažkam, kad visiuomenė nemėgsta ūkininkų, kad tauta skaldoma. Paistalai ir ne daugiau. Mažai kam Lietuvoje rūpi kas vyksta, jaunimas apskritai politika nesidomi, dar gi jiems tas žemės žmogus rūpės. Tai tik aktualija ir šaukentys garsiausiai gali pasirodyti kaip daugybė žmonių visuomenėje, bet taip nėra. Labiausiai susipriešinę esame mes patys tarpusavyje, nes esame konkurentai versle ir vienybės ar bendradarbiavimo svarbos, ir naudos dar nesubrendome tiek, kad suprasti.
 11. Kas vyksta Lietuvoje?

  Ko jums ta Maldeikienė taip kliūna? Iš dalies ji teisi, nes ji pažymi, kad problema stambūs ūkiai, o ne smulkūs - jos retorika skirta stambiems, ne smulkiems, kurių čia piktų ant jos dauguma.
 12. ES parama 2014-2020 m. Investicijos į materialųjį turtą

  Reik ne vien tik apie savo naudą galvoti.
 13. Pliurpalas

  O aš vėliavą iškelsiu. Dideliame džiaugsme ir pasididžiavime.
 14. ES parama 2014-2020 m. Investicijos į materialųjį turtą

  Jau gana tai augalininkystei, bet pabaigoje reikia palikti daugiau galimybių kitiems, kurie ne tokie pelningi kaip iš grudų.
 15. metal fach vs sipma vyniotuvai

  Senukas mtz 80 ir lenkiškas vyniotuvas. Kaip dabar tą kompiuterį pajungti, jei nėra traktoriuje lizdo? Gal kam teko susidurti ir kažkaip pasidarėte? Nesinori skaičiuoti, kai yra kompiuteris.
×