Jump to content

Valakinis

Nariai
 • Pranešimai

  638
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  10

Valakinis paskutinį kartą gavo apdovanojimą Sausio 23

Valakinis paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie Valakinis

 • Rangas
  Patyręs dalyvis

Vartotojo informacija

 • Lytis
  Not Telling

Miestas

 • miestas
  Zarasai

Paskutiniai lankytojai

1.673 profilio peržiūros
 1. Valakinis

  Derliaus nuėmimo dienoraštis

  O kiek buvo verksmo, kiek aimanų. Visada taip pas mus. Buvo metai, irgi sausra, bet derlius paskelbtas rekordinis. Kaip verkia Palangos verslininkai - įdomu kaip bus šiemet, dar laukiu ašarų, bankrotų. Man asmeniškai, rekordiniai metai - ir žolės pašarų pripjauta, ir vaisių, uogų bus daug. Kartais atrodo, jog lietuviui ne pavalgyti, o paverkti tik duok.
 2. Valakinis

  lenkiskos mtz kabinos

  Sunku, kai nieko nenutuoki. Reikės pavargti - lipdyti iš nuojautos
 3. Valakinis

  lenkiskos mtz kabinos

  Neturiu domkrato, tai jo, bus problema, o kabina jau uždėta. Vairas tiko - vietos yra, bet prietaisų skydelis ir tie plastikiniai apvadai visai netiko, bet pritaikyta irgi. Bet sunkiausia bus su lempų ir kt. laidais, kur kas pasijungia.
 4. Valakinis

  Galvijų ir skerdenų kainos

  Nuo 600 kg iki 2 metų amžiaus. Gal dabar kaina krito, bet tokia kaina parduodu jau gal pusantrų metų. Dar rudens pradžioje bus ką parduoti, tai žiūrėsiu ar vis dar ta pačia kaina. Visada parduodu Utenos mėsai, nerandu kitų, kurie geresnę kainą pasiūlytų už mišrūną.
 5. Valakinis

  Galvijų ir skerdenų kainos

  Už 1.70 parduoda visai nesenai. Nežinau, čia jums nemokamai ar ne.
 6. Valakinis

  lenkiskos mtz kabinos

  Sveiki. Ketinu pakeisti kabiną. Tik yra klausimų dar prieš uždedant - ar reikės nusukti ratus, kad uždėti sparnus? Ir kaip dėl vairo, ten tą rėmą reikės kiek patobulinti, kad įsistatytų į kabiną?
 7. Valakinis

  2014-2020 parama smulkiesiems ūkiams

  Ar tikrai? Ar tikrai pilna ši suma skirta vienam paraiškų rinkimui, o ne daugiau - porai, trim?
 8. Valakinis

  Kaip tapote stambiais ūkininkais?

  Aš visada galėjau pradėti ekologinį ūkį, bet dėl patikrų ir daugybės popierių, o dar labiau dėl to, kad ateityje ūkio plėtra gali strigti, nes tręšti bus negalima, tai nukentės ir pašarų kokybė bei kiekiai. Nemanau, kad apsimoka, bent mano ūkio atveju(kai žemė ir taip skurdi). Ši parama skirta tik labai smulkiems, žinoma, kaip visada pas mus - ir 1000 ha žemės turintys yra ekologiniai ūkiai. Logikos nulis. Tai buvo tikrai labai gera idėja. Manau, jog įsivaizduota taip - mažas miestelis, apie 1000 gyventojų gal daugiau, visada aplink tokį provincijos miestelį žmonės turi nuosavus sklypus ir tikrai ne po daug, kur tilptų šiltnamiai, daržai ar sodai, gal kas iki 10 ha žemės surinktų bulvėms ar kam kitam. Ir visa ta produkcija keliautų į tų ūkių parduotuves tame miestelyje ar kituose. Tokia buvo ekologinio ūkio paramos idėja. Žlugusi ji - tokie ploteliai šienaujami, o provincijoje vos vienas kitas šeimos verslas šalia prekybos centrų. Panašu, kad paramos, o ne įšmokų tipas buvo sėkmingesnės - leader parama ar bendruomenių kūrimuisi.
 9. Valakinis

  Pliurpalas

  Pala pala. Juk mes atsimename kas buvo tikrieji komunistai - tie, kurie net prie sąjūdžio neprisidėjo, o jų partija taip ir vadinosi, jei trumpai - komunistai. Jie po nepriklausomybės tik pavadinimą pakeitė, bet tas tiesioginis ryšys juk liko kur kas stipresnis, nei būsimų konservatorių partijos. Jei kiek primiršote, tai čia apie Brazausko komunistų partiją kalba eina. Jie tikri komunistai, jie tie tikrieji kgb dauguma ir jiems valstybės vairas atiteko iš karto po sąjūdžio vos 2 metų valdžios, o jiems atiteko visa kadencija - dirbti savo juodus darbus. O konservatorių net nebuvo matyti tada. Taigi, kas tikrieji kaltininkai, ar ne tie komunistai, kurie pasivadino socialdemokratais, o ne konservatoriai, kurių net nebuvo?
 10. Valakinis

  Pliurpalas

  Tai išsiaiškinau, kad sąjūdis jums nėra blogis iš esmės - reiškiasi, jog ne jie iki 1992 "išvogė" Lietuvą. Tada sekime istoriją, kas laimėjo rinkimus po sąjūdžio? Komunistai. Pasirodo, kad jie nuo 92 iki 96 valdė Lietuvą. Tai kaip čia išeina, kad konservatoriai jums didžiausias blogis? Jei už valstybės vairo pirmieji stojo tikrieji komunistų partijos nariai ir leido įstatymus, ir vogti galėjo kiek? net 4 metus. Bet jūs ūbaujat, kad konservatoriai viską kas blogą pradėjo, taigi faktai rodo kitaip. Gal ne tuos kaltinate? O gal ta neapykanta jiems tik dėl tų pensijų sumažintų per krizę? Tokiu atveju, kaip jūs rašote, nereikėtų visų suplakti į vieną.
 11. Valakinis

  Pliurpalas

  Taip tie vieninteliai konservatoriai jums nepatinka, kaip kokia pirmapradė nuodėmė, o sakykite, kokiios nuotaikos dėl sąjūdžio? Teigiamai jį prisimenate, ar irgi kaip konservatorius?
 12. Valakinis

  Pliurpalas

  Matosi kam rusas vaidenasi....erotiniuose sapnuose.
 13. Valakinis

  Pliurpalas

  A, nematėte reiškiasi, tai pažiūrėkite - akiratis praplatės. Dabar visa Europa mato Rusijos grėsmę, ypač po veiksmų Sirijoje, visų susitarimų sulaužymo, savo piliečių žudymo ir nuodijimo, o svarbiausia - karo Ukrainoje. Taigi, čia niekam nesivaidena, dabar jau visi matome agresyvų kaimyną, kuris nekenčia mūsų, Europos ir NATO. O kas dar to nemato, yra arba rusas, arba Rusijos politikos mylėtojas, arba naudingas idiotas, arba gauna papildomai duonai ir karstui iš rusų kišenių.
 14. Valakinis

  Pliurpalas

  Oi, dar ir tiems norvegams pasivaidena rusai. Prisiminkite norvegišką serialą "okupuoti". Bus jums atradimas. Kitas dalykas - jų istoriniai okupantai buvo tik vokiečiai, o sovietai automatiškai tapo sąjungininkais. Austrija, tai dar ir dabar turi Lenino paminklų, o Vokietija draudžia nacistinę simboliką, bet leidžia komunistinę. Lietuva nėra veidmainė šalis.
 15. Valakinis

  Pliurpalas

  Matosi, kad jums tikrai nerūpi tos aukos. Nes yra gedulo ir vilties diena, yra ir Lietuvos žydų genocido minėjimo diena. Skiriami minėjimai, žygiai. Bet jums tik pašūkauti gvoltu, kaip moko rusas - niekam nerūpi tas paprastas žmogus. Pasirodo, rūpi.
×