Jump to content

waldasxl

Nariai
 • Pranešimai

  1.001
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  1

Visas nario waldasxl paskelbtas turinys

 1. GAZ 53 krenta tepalo slėgis

  jai viena pusė stabdo o kita ne , reiškes cilindriukas prirudijo, jai butu perdidelis tarpeli tai ir kita pusė nestabdytų, reiktu pompuot su pedalu kol sustosi. pridedu fragmenta GAZ 66 galo stabdžiu , ten taspat kaip ir GAZ 53 dar gali but kaladės tepaluotos , dažniausei kai rato guolis perlaisvas arba tilto alsuoklis užsikimšes.
 2. Klimato kaita, orų permainos-iššūkis augalininkystei

  va musu akmenuotoi dirvoi tai tikrai pasiteisintu
 3. MTZ variklio remontas

  pasitikrink oro filtra.
 4. gal galit patarti del MASSEY FERGUSON kombaino 40

  tai reiškes šitas velenas rimta bėda.
 5. gal galit patarti del MASSEY FERGUSON kombaino 40

  dar variantas. pas rimta tekintoja, išgrežt ir užsriegt senam velenui ir isukti špilka , kuria nutekint pagal originala. norėjau sau taip darytis bet velenas turėjo itrukiną toi vietoi kur ta lėkštė sukasi. tad rinkausi naują.
 6. gal galit patarti del MASSEY FERGUSON kombaino 40

  teko atmušimo biteriui guoli keist , tai ewa originalas 160eu o analogas slovaku 32eu . domėjaus SKF , taspac guolis 52eu . buvau rades ir už 15eu tik tepimo ertmė neatitiko. tad pasirinkau slovaka už32 kadangi SKF reikėjo laukti .
 7. gal galit patarti del MASSEY FERGUSON kombaino 40

  pernai turėjau tokių bėdų, pirkausi nauja EWA parupino, tik kaina .... tas plastmasiukas kur veleną centruoja 160eu. ir netiko :))) pasigaminau pac . tiesa mano motoras 170ag ir skriemulys siauresnis.
 8. niva bedos

  geresnis tik tuo kad visiškai naujas o iš vakaru atvažiuoja jau pavargę. Bet visi gerai žinom jog NIVA tai loterija , vieni kulą gerai ir švarei o kiti grudą skaldo ar neina niekaip nuostoliu sumažint ar dar koks ....... daros ir niekaip tu su juo. renka juos kreivai su savo kreivom rankom. Na ir darbo saligos .
 9. MTZ pavaros

  šakutė pavaros nelaiko o tik prilaiko , todėl ir suėsta kad ira spaudimas į šakute . žiurėk guolių stovi , dantračių ar teisingai sukimba .
 10. Derliaus nuėmimo dienoraštis

  labai gera mintis, baust ūkininką jai ką blogai daro o kaip su grioveis esančeis valstybės žinioi , miškuos. Griovys jog nesibaigs su arimas , keliauja link didesniu telkinių ir pakeliui bebrai savo darbą daro o kiek pralaidu pragriuvusių. Reik tvarkyt iš pagrindų o ne kas savo o kas tvarkys niekeno (valstybini). Čia kaip su apleista žeme, savininkas susimoka o valstybė ( NŽT) naudotis neduoda o už apleistas mokesčių nemoka. Mes jug mokam žemės mokesti tai manau pakankamas pagrindas reikalaut sutvarkyt griovius o ne dar koki nauja mokesti ivedinėt. Va drenažas jau kitas klausymas
 11. niva bedos

  ar žinai kad vairo dozatorius po kabina stovi. patikrink tepalo lygi .
 12. niva bedos

  jai tarp ratu bus žiedas , na o šeip tik špilkos , nelaikis .
 13. MTZ variklio remontas

  jai spaudima rodė 3,5 reiškes tepimas buvo. jai pašiaušė viena švaistikli , reiškes butent tas kaklas ir nebegavo tepimo. Remontuodami motorus kraunat hermėtika kilogramais ir paskui verket kad ideklus prauka. prieš statant nauja detale , visuomet reik ja patikrint ar nebrokuota ar atitinka , ipač ruskio gaminta. pasmanes du mtz motorai su filtrais , vienas ju ir su turba ir jokių .
 14. MTZ variklio remontas

  kamštis kanale . pirmiausei žiurėčiau alkuninio kanala, ten kur isukami kamščiai.
 15. GAZ 53 krenta tepalo slėgis

  statyk dyzeli ir nešaudys. kažka tas specas painioja. motoro prieki du dantračiai , mažas ant alkuninio didelis ant vožtuvu paskirstymo. trampleris pajungtas nuo vožtuvų paskirstimo . reik žiūrėt koks stovis tramplerio su visu privadu. išimt privada reik tik viena veržle atsukt ir ištrauksi. bet jai nesigaudai tai išlupes ta trampleri visvien nežinosi ka su juo daryt.
 16. ZETOR 125

  gal ir teip bet. konstruokis vežimėli , trenkis 340km detalių. laiko nebėr.
 17. ZETOR 125

  galėjau ir pac bet FORTIEROI 115 šitų metų eina du vatiantai sankabos diskų , mažesni ir didesni kaip pas 125 fortiera . Nepirksi jug du diskus , beto 30eu už valanda + keles , gaunas apia200 eu ir be didesnių rupesčių. kita karta jau žinosiu kas sudėta tad galima ir pačiam.
 18. ZETOR 125

  pakeitė servizas sankaba , įdėjo naujo tipo diskatoriu , nauja diską ,nauja išminama guoli ir nauja guoliuka pirminio velenėlio. Naujoviškas diskatorius turi tik tris reguliuojamas lapkes ir masyvesnis . servizas sakė jog šitia laiko geriau ir nebijo dulkių. Sankabos diskas buvo nudiles tik viena mm. o visa problema buvo dulkės, daug dulkių. naujo diskatoriaus nespėjau nupaveiksluot . Kadangi diskas primena ventiletoriu , randasi terp dviejų prispaudimo diskų , dirbant aukštais apsisukimais , siurbe korpuso vidui esamas dulkes kures pac ir sukeke bei siurbe iš lauko pro išminamo guoliuko lapkės anga . dalis dulkiu nusėda diskatoriaus korpuse ir laikui bėgant ima strgti lapkės . galima buvo tiesiog išvalyti diskatoriu ir vėl surinkti , bet kadangi buvo jau išskyrtas traktorius tai keitėm viska naujai .
 19. ZETOR 125

  naujo tipo gal geriau laiko ?
 20. ZETOR 125

  Kartais pradeda prabuksuoti sankaba . Pasimatavau disko stori , maždaug 12mm. ar tai normalu? ar jau laikas keist sankabos diską? kas keitė FORTIERRAI 115 , kiek kainuoja servizas?
 21. niva bedos

  savo NIVA an dišlio už subinės parsivilkau . buvom pasidare ilga vamzdi su trauke vairui , numetėm vairo cilindra ir jo vieton prikabinom dišla , ir vairavosi ir vilko. savo eiga kažkaip gaila pjaut motora dėže , diržus. Nors , kažin kaip pigiau ganas
 22. niva bedos

  kaip pasisekė parsivaryt?
 23. Grikiai

  pernai, dali grikiu sėjau birželio pradžioj o dali per jonines, rezultatas buvo vienodas , žiūrėsim kas šįmet gausis
 24. Turbinos montavimas i MTZ 80 varikli

  sunkaus darbo nematė, reiskes žiedai pastrige. Dyzelis gerai jaučes dirbdamas su apkrova ir ikaites iki 95. Jai užvedant buvo naudojami visoki eteriai , reiškes stumoklių nebėr. dėl tepalo ryjimo po apkrova , gali buti oro filtras užterštas ar permažas.
×