Jump to content

anddam

Nariai
 • Pranešimai

  59
 • Prisijungė

 • Lankėsi

Apie anddam

 • Rangas
  Narys

Miestas

 • miestas
  Radviliškio raj.

Paskutiniai lankytojai

795 profilio peržiūros
 1. anddam

  zieminis rapsas

  Planuose yra duoti karbamido? Ir kokio kalio sulfato? Nes kiek teko girdet nusimato nemenkas tarpas dienų be lietaus...
 2. anddam

  žiemkenčių buklė

  Va tame ir esme, kad tos ligos labai greitai iššoko, dar praeitą 3 dienį buvo žali lapai, o jau 5dienį pageltonavo, mes iš karto tad važiavom juos purkšt, bet va dabar jau matos požymiai.. ant vėliavos lyg ir nėra ligų, nėra ir ant antro lapo, tai gal viskas bus gerai.. Kiek pastebėjau, ta famulus veislė labai jau opi ligoms, galbūt čia ir sausra padarė savo dar..
 3. anddam

  žiemkenčių buklė

  Kažkaip nesimpatiškai atrodo famulus, savaitgalį purškem nes jau pradejo miltligė matytis, tačiau dabar apatiniai lapai pradejo gelst... bet reik tiketis, kad sustabdys.. kaip manot, toks mišinukas veiksmingas bus? Ceriax 0.8, leander 0.3 ir dar optimus dėjom 0.3.. Salietros jau laikas duoti ar luktelti dar?
 4. anddam

  zieminis rapsas

  Tokiam rapsui reiktų duoti jau juventus 0.6l/ha? Dabar vieni siūlo florone dar prieš juventus dėti.. kokios Jūsų mintys ir patarimai?
 5. anddam

  norijos

  Sveiki, gal kas naudojat feerum norijas? Kokie atsiliepimai apie jas?
 6. anddam

  purkštukų parinkimas

  Bet pažiūrėk lecher puslapyje (apačioje), tai jų forma skiriasi šiek tiek.. Tai dabar mane tas ir užkabino, kodėl kataloge FD atrodo taip, o man atsiuntė tokius kaip PRE.. Kaip ir sakiau, tiekėjas aiškina, kad čia tas pats FD tik naujesnis modelis.. Bet lechler puslapyje ten rodo visai kitokias išpurškimo normas.. Plius vizualiai bent iš nuotraukų atrodo, kad PRE mažesnis tarpelis nei FD..
 7. anddam

  purkštukų parinkimas

  Hm, pasirinkimą lėmė daugiausiai komentarai internete, bijau ką dabar ir sakyt, nes dar patys nebandėm.. Tik biški gal pralošiau, kad ėmiau rudus, galbūt reikėjo imti pilkus..
 8. anddam

  purkštukų parinkimas

  Nusipirkom purkštukus KAS trąšai laistyti, užsisakėm FD, tačiau atsiuntus pagal katalogą matyti, kad čia labai panašūs į PRE purkštukus.. Tiekėjas sako, kad čia tas pats FD tik naujesnis modelis.. Gal kas irgi neseniai pirkot analogiškus?
 9. anddam

  Trašų kainos

  Gal kas šiomis dienomis iš Achemos pirko salietrą? Kokią kainą siūlo?
 10. anddam

  Kaip tręšti žieminius kviečius

  Šiandien važiavau link pakruojo nuo šiaulių, tai mačiau jau kviečiams buvo duodama kažkokių trąšų, nepamačiau tik ar ten npk ar salietra barstė.. gal kas iš forumiečių jau mėgino? Verta tai daryt kaip dar šalčius prognozuoja?
 11. anddam

  Grūdu kainos?

  Pagalvojau, kad nežinia kaip čia kaip su tomis kainomis, tai, kad ant sąžinės būtų ramiau, pafiksavau 50 tonų.. Žiūrėsim, kaip čia bus toliau
 12. anddam

  Grūdu kainos?

  Kaip manot apie tokias siūlomas kainas 2018 m. derliui? E166EUR; 1kl. 163EUR; 2kl. 160 EUR; 3kl. 155 EUR 4kl. 127 EUR elevatoriuje, Žvalguva..
 13. anddam

  Kertame bei traukiame mišką

  Baigėsi skelbimo galiojimo laikas.

  • Siūlau
  • Paslaugos

  Naudojantis profesionalia technika greitai ir kokybiškai kertame, traukiame mišką, atliekame visus miško ruošos darbus. Įmonė, turinti 19 metų darbo miške patirtį paslaugas gali teikti visoje Lietuvoje. Turime miškų urėdijų rekomendacijas.

  Free

 14. anddam

  Darbo siulymai miskuose

  Naudojantis profesionalia technika greitai ir kokybiškai kertame, traukiame mišką, atliekame visus miško ruošos darbus. Įmonė, turinti 19 metų darbo miške patirtį paslaugas gali teikti visoje Lietuvoje. Turime miškų urėdijų rekomendacijas. +37061214251
 15. anddam

  zieminis rapsas

  Šiandien dar kas mėginat purkšti rapsą su juventus+boras+mikro?
×