Jump to content

wydas63

Nariai
 • Pranešimai

  2.658
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  35

wydas63 paskutinį kartą gavo apdovanojimą Gegužės 28

wydas63 paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie wydas63

 • Rangas
  Senbuvis
 • Gimtadienis Spalio 30

Vartotojo informacija

 • Lytis
  Not Telling

Miestas

 • miestas
  Kelmes raj.

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. wydas63

  Pliurpalas

  ... nu čia turbūt tiems , kas užsispyrusiai nenori matyti "vargšo senuko" daromos politįtakos ir prisivogto turto .
 2. wydas63

  MTZ variklio remontas

  Sveikas , imt karterį , žiūrėt įndėklus ir pasimatuot švaistiklinius kakliukus . Veikiausiai nusimato veleno remontas .
 3. wydas63

  Traktorius T-25

  Nedidelė problem , jei nėra mietkių pasidaryk jas Pats . a. pasidaryt degimo rodyklę , jei jos irgi nėr . b.atjungt kūro siurblio pavarą . c . pirmo cilindro vieną kūrį vožtuvą nuspaust kiek galima daugiau ir užfiksuot mechaniškai (po svirtele šalia štangutės pakišant ką nors kas ir laikytų jį tokioj padėtį) . d. palengva(atsargiai) sukam veleną pagal laikrodžio rodyklę , stumokliui atsirėmus į nuspaustajį vožtuvą , pasidarom laikiną žymę . Ta patį darai ir sukdamas veleną priešinga kryptim . e. Ištraukiam vožtuvo fiksatorių . Vidurys tarp tų žymių bus VRT(jį pasižymim jau konkrečiai) , viduriukas iš priešingos pusės bus ŽRT . f. žygiuojam pas kaimyną kurs turi T-25 ir ant lipnios juostelės nusikopijuojam atstumus mietkių nuo VRT .
 4. wydas63

  Traktorius T-25

  Nevedęs tikriausia ... šiaip žmona , juk galėtų
 5. wydas63

  Pliurpalas

  Lietuvai - davė , a konkrečiai "Ekologas"- negavo nieko , viską reikėjo užsidirbt jam pačiam .
 6. wydas63

  MTZ variklio remontas

  Forumo pašte , nieko nėr . Pabandyk į tą kur numečiau , į Tavo pm .
 7. wydas63

  MTZ variklio remontas

  Jei taip padarysi , tai būtų įdealus variantas , nes vienoj vietoj viskas ko reikia . Aš , Tamstai tiesiog didvyrio medalį užkabinčiau , jei galėčiau ... , sakau tai visai rimtai , ba esu kažkieno čia forume prašęs vidiuškės kaip patvirtinimo , tai atmazkių kalnus prisiklausiau o vidiuškės taip ir nesulaukiau .
 8. wydas63

  Pliurpalas

  Jeigu pagal "Ekologas" , tai tik su velniu jiem pakeliui ................ , bet papranašausiu : koncervatorių ateitis liūdna , jie pasikabinę virš savo galvų Domoklo kardą - "vienintelės teisingos ir neginčijamos nuomonės" pavidalu . Čia tik laiko klausimas , kada tas jų vadams ir klapčiukams atsisuks kaip tautos sąžinės teroras ... teks tadu tautos ant kelių atgailos prašyt .
 9. wydas63

  Pliurpalas

  ..................................................... gal , palik kaip yra , na kam tie negražūs epitetai ? Man , Kęstūtis , būtent dėl mandagumo esat mėgstamas , nors ir "ladsberginis" . Kas berodys elgsenos pavyzdį Tamstos chebrantams , jei pradėsit blevyzgot ???
 10. wydas63

  MTZ variklio remontas

  Na ką jau čia , man pačiam irgi su tuo yra problemų ... ką parašęs visad dar du kart perskaitau , prieš spusteldamas "Paskelbti"
 11. wydas63

  MTZ variklio remontas

  A , dabar "dašuto" ... manęs draudikas dėl kasko vis pasiteirauja jei į užsienius , kartais užsimanyč , bet "kaško" , nu irgi kaipo variantas , nelabai vykęs ... Kelk , paprasčiausiai į juotube , o iš ten nuorodą numesi čionai . P.s. Tame video , jei galima , parodyk kokiais mažiausiais sūkiais gali dirbt variklis .
 12. wydas63

  MTZ variklio remontas

  Apie Kasko , naxer jis tau ?
 13. wydas63

  MTZ variklio remontas

  A tai paprasto neužtenk , ar čia į ES susiruošei su bielkiu ??
 14. wydas63

  malku kapokle

  Man kažkaip "paišo" , kad su nš10 visa Tavo system dirbtų , kaip priklauso . _____________ Kad apsauginį vožtuvą atleidai tai skirstytuvas ir žviegia , nes jis darinėj tą vožtuvą kur po dangteliu , taip greit jį suvarysi .
 15. wydas63

  Pliurpalas

  Čia tiksliai - jie turi mum tarnaut , ane mes jiems . Doro piliečio pareiga pasitaikius progai , parodyt tarnui jo vietą ....
×