Jump to content

wydas63

Nariai
 • Pranešimai

  2.523
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  34

wydas63 paskutinį kartą gavo apdovanojimą Sausio 14

wydas63 paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie wydas63

 • Rangas
  Senbuvis
 • Gimtadienis Spalio 30

Vartotojo informacija

 • Lytis
  Not Telling

Miestas

 • miestas
  Kelmes raj.
 1. mtz centrifugos keitimas i filtra

  Automobilio ratai irgi vienodai apvalus , bet visvien balansuojami nors ir lėčiau sukasi nei centrifugos rotorius . Nieko labai blogo nebus , a jei bus tai pajusi pagal padidėjusią vibraciją , bet Tau visvien ją reik dar kartą ardyt ir išplaut kaip priklauso nuo a iki z .
 2. mtz centrifugos keitimas i filtra

  Centrifugos Tau jokis tepalas nepraplaus , jau teks pačiam pasiteršt ir ją išvalyt . Prieš ardydamas gerai apžiūrėk centrifugos korpusą ir jei nerasi jokios mietkės , pats ją užbrėžk kad surinktum kaip buvo ir purkštukų skylutes patikrink kad neužkištos būtų . ___Pagal specifikacijas Tavo motorui reikia pagal ACEA - A3/B3/B4 ; pagal Wolksvagena gerai kad butu 502.00 ir ypač gerai jei turi 503.01 ; pagal mersa - MB 229.3 ir pagal klampumą Xw30 arba Xw40 . Tas kur turi - tinka , bet ACEA E5 ir E7 rodo , kad priedų paketas bus pritaikytas labiau šiuolaikiniams varikliams .
 3. mtz centrifugos keitimas i filtra

  "Per gero" - duok Die , nenusipirksi . Šitas tepaliuks tinkamas(A3/B3/4) ir spaudimas norm , žiūrint kokiam stovį motoras . Ateity , jei keistum tai yra ir geresnės kokybės , pvz. "gulf formula g 5w40" jo ir kaina būtų panaši .
 4. Pliurpalas

  Aga , sakyč ypačiai !!!!!!!
 5. Pliurpalas

  China vs USA , nieko nepadarysi , taigis .
 6. Pliurpalas

  Kodėl "buvo" ??? , ir tebėra ... visi nunuodytieji , po nunuodijimo , atsikėlė ir išsiskirstė po namus , kas sau
 7. Pliurpalas

  Girdėjau esą , kažkas iš forumiečių , lygtais "Dr.Z" ar pan. . Ba nustatyta , jog buvo panaudotas įpatingas promotorius , sukurtas kardano keliamų deimantinių dulkių , pagrindu .
 8. MTZ variklio remontas

  Wd-40 daugiau rūdim , čia reikėt gal karbiūratorių valiklį pabandyt ar žiedų nuodegų šalintoją .
 9. Pliurpalas

  Rato permontavimas - nesiskaito , ba dirba ne visos raumenų grupės , a vot gamybinė mankšta išjudina visus kūno raumenis ir pakelia darbinę nuotaiką , tonusą . Po mankštos ,hibridiniams antpuoliams , labiau atsparesnis taptum , nei tų agitpliurpalų , paklausęs .
 10. Pliurpalas

  Reikėtų Verygai prisimint , tarybinių laikų PDG normatyvus . A neivykdžiusiems normatyvo ūkinykams - nemokėt įšmokų ir saliarka pilna kaina ... ,
 11. Pliurpalas

  Čia blyn , žiūrėt kaip neužsiraut ... a jis mat , rado . Vo , kad rastum kur tokios sveriamos grietienės ar sviesto koks buvo tarybiniais laikais , pasveikinčiau su "radybom" .
 12. Pliurpalas

  Man tai ta kaina kaip ir normali , nėr ko norėt dykai , nu a tai ko nekeiti operatoriaus kur greitis norm ?
 13. Pliurpalas

  Kaina apie 10eur.(100Gb) kaip ir pas visus , tiesa moku kaip ant seilės užein : karts 15 , karts 20 , nes būn kad viršiju limitą(tada galima online dasipirkt Gb) , o jei per daug susikaupia tai tą mėn. nemoku . ____ Irgi tas vadinams flešiuks + WIFI modemas , kad dalintų . Tai , kiek menu tūrėt ir Tavasis imt LTE .
 14. Pliurpalas

  Ne laidu , pas mane - oru , Telia ...
 15. Pliurpalas

  Tai keulė , dar velniai nematė ir valdiška pasitaiko valgoma , bet paukštį tai tik naminį tepripažįstu . Čia pas Jus rašoj tas "Ekonom" planas , ba Lietuvoj tokio nėr ? O lietuviškas , taiTele-2 "Laisvas" , jo nebandęs , bet per teliką , tai giriasi greičiais kosminiais .
×