Jump to content

Smidre

Nariai
 • Pranešimai

  23
 • Prisijungė

 • Lankėsi

Apie Smidre

 • Rangas
  Naujokas

Miestas

 • miestas
  Kauno r.

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Smidre

  Tiesioginiai produkcijos pardavimai ir marketingas

  TravelerLT, ačiū Čia transportavimo dėžės. Kai galutinis klientas perka kelis vnt ar kg, jie visvien atsiduria plastikiniam maišely. Variantas būtų popieriniai maišeliai, bet jie svorio nelaiko, o ir savikaina ne 0.6ct/vnt. Bet kuriuo atveju, šiuo metu mano ūkio bottleneck tikrai ne pardavimai, tad ir dėmesio tam minimaliai...
 2. Smidre

  Tiesioginiai produkcijos pardavimai ir marketingas

  Ačiū už gerą idėją, reikės pasidomėti, ar būna tų krepšelių tinkamo dydžio. Gerai būtų sugalvoti kuo pakeisti plastikinius maišelius didiesiems pomidorams
 3. Smidre

  Tiesioginiai produkcijos pardavimai ir marketingas

  Man asmeniškai pakuotė nelabai, nes nei prie ekologijos, (dažytas, blizgus polierius) nei funkcionali (nesimato apačios plius visvien išbyrės, reikia dėti maišelin). Tačiau tuo pačiu turiu prisipažinti, kad sau tinkamos nestandartinės pakuotės pomidorams dar neradau.
 4. Smidre

  Investicijos į keliuką

  Tel kausiau NMA kaip tikrins, tai ir su kitu žmogumi jungė, ir prašė palaukti kol pasiklaus kolegų, bet taip ir nesugebėjo normaliai atsakyti; tik paaiškino, kad reikės tą keliuką registrų centre registruoti ir tikrins jo buvimo faktą. Ir "medžiagų panaudojimas pagal projektinį pasiūlymą", kad ir ką tai bereikštų. Bandysiu domėtis toliau, bet tikėtina, kad be ES pinigų gali gautis pigiau ir greičiau
 5. Smidre

  Šiltnamių statyba

  Suprantu. Pas mane truputį didesnis plotas ir ne pati darbus darau, tad man svarbu kiek laiko trunka kiekviena funkcija.
 6. Smidre

  Investicijos į keliuką

  Iš NMA šiandien sužinojau, kad pačiam apskaičiuoti kiek medžiagų reikės keliukui negalima; su paraiška turi būti pridėtas projektinis pasiūlymas iš specialistų, net jei jokia kita institucija nereikalauja ar nenumato tokio dalyko.
 7. Smidre

  Šiltnamių statyba

  Bet tada nudengiant ne tik vinis traukti su tom lūžtančiom kartelėm, bet ir medvaržčius išsukinėti reikia? Skamba, kaip gana nemalonus darbas, jei plotas didesnis.
 8. Smidre

  Investicijos į keliuką

  Sveiki, Gal kas esate su ES lėšomis darę keliuką /įvažiavimą /žvyrkelį savo sklypo teritorijoje? Norėčiau pasidaryti apie 600m 4m pločio žvyrkelio, darbus atliekant patiems. NMA gana abstrakčiai atsakinėja dėl reikalingų dokumentų. Taip pat nežinau kur kreiptis dėl suplanavimo, kiek ir kokių medžiagų reikia, o šiuo atveju žiūrint pagal poreikį nepadarysi... Gal susidūrėte, ar šiaip galite ką nors patarti/rekomenduoti šia tema?
 9. Smidre

  2014-2020 parama smulkiesiems ūkiams

  Dėkui, žinosiu ko tikėtis Man tarp dviejų pirkimo etapų praėjo daugiau nei metai ir pamiršau pratęsti pirmų daiktų draudimą iki naujus pirkau. Bet nieko labai baisaus "Nuo 30 iki 120 kalendorinių dienų – 0,5 proc. (nuo pradinės pripažinto tinkamo finansuoti neapdrausto turto vertės)"
 10. Smidre

  2014-2020 parama smulkiesiems ūkiams

  Aš iš 2016 pavasario, dabar baigiu. Su dokumentais viskas tvarkoj, tik gausiu sankciją dėl draudimo, bet pati kalta. Dabar laukiu realaus patikrinimo vietoj. Įdomu, kaip sekėsi jau užbaigusiems projektus, ar labai kabinėjasi prie visų pirkinių, ar vėl iš naujo visus dokumentus reikia rodyti?
 11. Smidre

  2014-2020 parama smulkiesiems ūkiams

  https://www.nma.lt/index.php/naujienos/parama-jauniesiems-ir-smulkiesiems-ukininkams/6951 Aš kol kas sulaukiau (tik elektroninio) prašymo patikslinti duomenis.
 12. Smidre

  2014-2020 parama smulkiesiems ūkiams

  Aš tikriausiai paskutinė Kaune pridaviau, 30d. apie 15 val. Šiandien jau iš EDS pažymą NMA pasiėmė. Turėtų praeinamumo balas ilgai nelaukus ir paaiškėt. Nors, VBS agentūros duomenimis tas augimas apie 50 paraiškų 07 01 atsirado, nes Klaipėdos skyrius "netikėtai rado krūvą paraiškų užsilikusių". Tikiuosi tokių "netikėtai radusių" daugiau nepasitaikys.
 13. Smidre

  2014-2020 parama smulkiesiems ūkiams

  portal.nma.lt -> Informacija apie pareiškėjus ir paramos gavėjus -> Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 m. programa (ir pasirinkus norimą priemonę spausti "ieškoti".
 14. Smidre

  2014-2020 parama smulkiesiems ūkiams

  Na ką, kol kas atrodo visai gerai. "Bendras užregistruotų paraiškų skaičius (įskaitant atmestas ir vėliau išregistruotas): 254 vnt."
 15. Smidre

  2014-2020 parama smulkiesiems ūkiams

  Patvirtino taisykles. Ar tai reiskia, kad dvejybine apskaita nera butina? "16.10. ne vėliau kaip nuo paramos paraiškos pateikimo tvarko buhalterinę apskaitą pagal Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatytus reikalavimus"
×