Maj

Nariai
 • Pranešimai

  304
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  5

Maj paskutinį kartą gavo apdovanojimą Kovo 18 2016

Maj paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie Maj

 • Rangas
  Dažnas dalyvis
 • Gimtadienis

Converted

 • miestas
  kaimas
 1. Kad i tesmenuka telycioms nelabai kas ziuri, netupineja kasdien aplinkui, kaip apie karves, tai i akis krenta kai jau labai matomi buna.
 2. Kiek googlinau, tai nepanasu. Pas mus irgi yra pasitaike vienas kitas toks atvejis. Nepuliuojantys tie konkolai, po kiek laiko tiesiog suplysta skutais, pakraujuoja ir uzgyja. Jeigu tik 3 men kaip suseklinta, tai gal spetu iki versio pasveikt. cia gal karpu tokia rusis... uzkratas galejo patekti per vabzdziu ikandimus, ypac jeigu imunitetas telycios prastas.
 3. Na, ziurint is kitos puses, tai si tema yra gera reklamine platforma, nemokama, tad....
 4. Kodėl?
 5. Rokiškiui. Girdėjau, kad ir MPK ta pati politika.
 6. Mes kainas sužinom post factum, kai sąskaitas gaunam.
 7. Iškilo klausimas, ar galima viduryje dirbamų laukų sodint miškelius, vaismedžius ir pan. Dėl melioracijos drenų užkišimo šaknimis, ar nėra įstatymų, saugančių melioracijos sistemas?
 8. protingas ukininkas nepirks smelio uz kosmines kainas, kitas net dykai neims. Kokia nauda gaus? idirbt ta zeme kainos tokios pacios kaip ir derlinga, sekla, purskimai ir t.t. o naudos beveik ant nulio, blogais metais net i nuostoli nueis. Tai prisipirkt tokiu plotu, kad butum ale didziazemis, o realiai darbu tik busi turtingesnis. Tokia zeme niekada nebus labai vertinga ir pelninga, jeigu ji bus naudojama tik zu veiklai vykdyt.
 9. nu jo, matau kad skubėjau ir nesąmonę parašiau Tai reiškias perskaičiuotą kiekį daugina iš kainos su visais priedais.
 10. Rokiskis virs 500 moka po 21 ct, bet tik po pareiskimo, kad skirstomes, uz gruodi buvo tik 19. Bet pas juos nera priedu. Tad kas gaunat priedus, kai perskaiciuoja i naturalu - koeficienta daugina is kainos be priedu, ar su visais priedais?
 11. Taigi ne aš taip išmąsčiau, o lektorė susirinkime aiškino, todėl skambėjo visai rimtai ir patikimai. Pasiskambinau 1882, tikrai - nereikia. Nu gražu. Prieš kelias dienas pažįstamui tokia situacija Sodroj buvo. Nuėjo pasikonsultuot dėl PSD ir VSD įmokų turint verslo liudijimą, ir moteriškė baksnoja į verslo liudijimo mokestį, sako - va čia ir yra jūsų VSD, viskas jau sumokėta. Pamatė, kad žmogui akys kvadratinės darosi, tai pasikvietė kolegę ir ta jau išaiškino, kaip yra iš tikro (reik tikėtis, teisingai)...
 12. Tai jūs taip kur radote parašyta, ar tik savo nuomonę sakot? Kuro čekiams nereikia sąskaitų išsirašinėt, tai ir maximos nereik. Nes ten aiškino, kad i.MAS ir ūkio apskaita nėra tas pats, nes nesutampa įrašai.
 13. Maximos yra čekiai,kaip ir pvz kuro, tai pirma, o antra - juose nenurodyta pirkėjo asmenybė O sakė taip, kad reikia įtraukti visas PVM sąskaitas faktūras, kurios yra išrašytos ūkininko vardu, nesvarbu, kad nepriskirtos ūkio veiklai.
 14. Į pačią pradžią nespėjau, tai nežinau, nepažįstu. O jūs garantuojate, esate visiškai tikras, kad nereikia? Įdomiai čia gaunasi