Maj

Nariai
 • Pranešimai

  298
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  5

Maj paskutinį kartą gavo apdovanojimą Kovo 18 2016

Maj paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie Maj

 • Rangas
  Dažnas dalyvis
 • Gimtadienis

Converted

 • miestas
  kaimas
 1. Iškilo klausimas, ar galima viduryje dirbamų laukų sodint miškelius, vaismedžius ir pan. Dėl melioracijos drenų užkišimo šaknimis, ar nėra įstatymų, saugančių melioracijos sistemas?
 2. protingas ukininkas nepirks smelio uz kosmines kainas, kitas net dykai neims. Kokia nauda gaus? idirbt ta zeme kainos tokios pacios kaip ir derlinga, sekla, purskimai ir t.t. o naudos beveik ant nulio, blogais metais net i nuostoli nueis. Tai prisipirkt tokiu plotu, kad butum ale didziazemis, o realiai darbu tik busi turtingesnis. Tokia zeme niekada nebus labai vertinga ir pelninga, jeigu ji bus naudojama tik zu veiklai vykdyt.
 3. nu jo, matau kad skubėjau ir nesąmonę parašiau Tai reiškias perskaičiuotą kiekį daugina iš kainos su visais priedais.
 4. Rokiskis virs 500 moka po 21 ct, bet tik po pareiskimo, kad skirstomes, uz gruodi buvo tik 19. Bet pas juos nera priedu. Tad kas gaunat priedus, kai perskaiciuoja i naturalu - koeficienta daugina is kainos be priedu, ar su visais priedais?
 5. Taigi ne aš taip išmąsčiau, o lektorė susirinkime aiškino, todėl skambėjo visai rimtai ir patikimai. Pasiskambinau 1882, tikrai - nereikia. Nu gražu. Prieš kelias dienas pažįstamui tokia situacija Sodroj buvo. Nuėjo pasikonsultuot dėl PSD ir VSD įmokų turint verslo liudijimą, ir moteriškė baksnoja į verslo liudijimo mokestį, sako - va čia ir yra jūsų VSD, viskas jau sumokėta. Pamatė, kad žmogui akys kvadratinės darosi, tai pasikvietė kolegę ir ta jau išaiškino, kaip yra iš tikro (reik tikėtis, teisingai)...
 6. Tai jūs taip kur radote parašyta, ar tik savo nuomonę sakot? Kuro čekiams nereikia sąskaitų išsirašinėt, tai ir maximos nereik. Nes ten aiškino, kad i.MAS ir ūkio apskaita nėra tas pats, nes nesutampa įrašai.
 7. Maximos yra čekiai,kaip ir pvz kuro, tai pirma, o antra - juose nenurodyta pirkėjo asmenybė O sakė taip, kad reikia įtraukti visas PVM sąskaitas faktūras, kurios yra išrašytos ūkininko vardu, nesvarbu, kad nepriskirtos ūkio veiklai.
 8. Į pačią pradžią nespėjau, tai nežinau, nepažįstu. O jūs garantuojate, esate visiškai tikras, kad nereikia? Įdomiai čia gaunasi
 9. Ūkininkų susirinkime pranešėja sakė, kad reikia įtraukti. Tik į ūkio apskaitą ir toliau nereikia įtraukti. Dėl šito niuanso gana ilgai ir su pavyzdžiais aiškino.
 10. Reikia teikti ne tik ūkyje ir ūkiui išrašomas PVM sąskaitas faktūras, bet visas ūkininko vardu net ir asmeninėms reikmėms išrašytas sąskaitas. Pvz už telefoną, elektrą ir t.t.
 11. Kai kuriuose forumuose rodo paskutinį skaitytą, reiškias - galima. Ir beje, man šiandien atidarė paskutinį skaitytą šioje temoje, o jis buvo ankstesniame lape
 12. užstrigę gal kas stemplėje, labai seniai mūsų karvei panašiai buvo, irgi vemė.
 13. Buvo viskas gerai, tai kam reikėjo perdaryt, tipo veikt nėra ką? Kelintą kartą šiandien atsidarau forumą ir praeina noras kažko ieškot. Bet kurio forumo dideli pokyčiai sulaukia daugybės priekaištų ir pasipiktinimų,nes žmonėms nepatinka keist įpročius, nepatinka gaišt laiką aiškinantis pakeistas funkcijas.
 14. Sudavet vaistus nuo kirminu? Nes tik nugaise su meslu pasisalina. Kol gyvi, nepamatysit mesle nei vieno. Ir kirminu turi visi arkliai, tad ir taip aisku, kad turi jusiskis, klausimas tik kokiu ir ar toki kieki, kad sukele alergija. Kailio parazitai mikroskopinio dydzio, plika akim neiziuresit.