Maj

Nariai
 • Pranešimai

  316
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  5

Maj paskutinį kartą gavo apdovanojimą Kovo 18 2016

Maj paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie Maj

 • Rangas
  Dažnas dalyvis

Converted

 • miestas
  kaimas
 1. Is tikro gelezinis izeminimas nera toks efektyvus, nes aprudija. Su daug kuo kalbejau, kas pakeite i nerudijancio plieno ilgesnius strypus, visi sake, kad tikrai pasijuto stipresne srove.
 2. Gal kas naudojat sita priemone? Gal zinot kas prekiauja? http://www.ema.europa.eu/docs/lt_LT/document_library/EPAR_-_Product_Information/veterinary/002235/WC500138729.pdf
 3. na jei jau homeopatiniais gydyt... tai geriau gal švęstu vandeniu pakrapyt
 4. na va, jūs gynėt savo klientą, ne jis pats. Tai tą ir sakau, kad tokių atstovų kaip jūs reikia. O ūkininkų absoliuti dauguma tikrai nėra tiek išprusę, kad sugebėtų maldeikienes sukirst.
 5. jau anksčiau kažkas rašė, kad reikia ūkininkų organizacijoms samdytis ekonomistus, teisininkus, kurie juos atstovautų. Nes man toks įspūdis, kad tarp ūkininkų labai mažai tos srities kietų specialistų, ar net visai nėra... Todėl nėra kam jos sukirst ir bujoja sau kaip piktžolė. Paskutinis čia įkeltas interviu parodo kaip gaudosi žemdirbių atstovas įstatymuose...
 6. Taip, Dzūkija, teisingai rašot. Bet Maldeikienė ne tai akcentuoja. Žinoma, pamini tai ką jūs sakot, bet jos isterijos taikiniai yra visi ūkininkai. Ir jos tikslas visiems tas lengvatas naikint ir visiems didelius mokesčius užkraut. Vieną jos komentarą skaičiau, maždaug - jeigu nesugebi sukurt labai pelningo ūkio ir neturi iš ko didelių mokesčių mokėt, tai ir neūkininkauk.
 7. Man neužteko kantrybės viską peržiūrėt Primityvi melagė. Pvz paminėjo Lietuvos ryto apklausą, kurią aš mačiau. Ten buvo pasirinkimai 1) mokesčius turi vienodai mokėti visi 2) atleisti ūkininkus nuo mokesčių 3) mokesčius didinti tik stambiesiems ūkininkams. Virš 60% balsavo už 3. variantą, kad tik stambiesiems didinti. O ji ką čiulba? sako, kad dauguma balsavo už variantą, kad visi ūkininkai turi vienodai mokėt. Melagių melagė
 8. Būtent. Jos retorika smirda tokia neapykanta ūkininkams, kokią įsivaizduoju turėjo bolševikai ir jų pakalikai, kai vežė į sibirus, išbuožino ir į kolchozus varė. Ir dabar vėl žmonėms tokius jausmus įžiebt stengiasi.
 9. Aiškiau ir būt negali... kiršina dvi dideles žmonių mases - miestą su kaimu. Praktiškai vos ne pilietinį karą kursto.
 10. Bet čia rimtai reikia samdyti ką nors atstovauti ūkininkus, formuoti viešąją nuomonę ir pan. Jūs pažiūrėkit, kas dabar darosi, absoliuti dauguma komentatorių pasiruošę ūkininkus į gabalus suplėšyt. Neapykanta ir visuomenės kurstymas yra aukščiausiame lygmenyje. Aš dabar nežinau nei vieno objekto, kuriam toks pyktis būtų nukreiptas, maximos, ir kiti verslininkai, bet kas - visi lieka nuošalėje.
 11. Aš taip ir sakiau!!!! Baltijos vilkas jau ir meškų priveist užsimanė!!! http://m.delfi.lt/grynas/aplinka/article.php?id=73808296
 12. Pratrūkusius pūlinius reikia plauti su vandenilio peroksidu, kad išsivalytų ir užgytų.
 13. Kad i tesmenuka telycioms nelabai kas ziuri, netupineja kasdien aplinkui, kaip apie karves, tai i akis krenta kai jau labai matomi buna.
 14. Kiek googlinau, tai nepanasu. Pas mus irgi yra pasitaike vienas kitas toks atvejis. Nepuliuojantys tie konkolai, po kiek laiko tiesiog suplysta skutais, pakraujuoja ir uzgyja. Jeigu tik 3 men kaip suseklinta, tai gal spetu iki versio pasveikt. cia gal karpu tokia rusis... uzkratas galejo patekti per vabzdziu ikandimus, ypac jeigu imunitetas telycios prastas.
 15. Na, ziurint is kitos puses, tai si tema yra gera reklamine platforma, nemokama, tad....