Jump to content

Duncia

Nariai
 • Pranešimai

  202
 • Prisijungė

 • Lankėsi

Apie Duncia

Miestas

 • miestas
  Anyksciai

Paskutiniai lankytojai

900 profilio peržiūros
 1. Duncia

  hibridiniai rugiai

  Cia su kokiais įdėjimais tokie rezultatai?o gal nera jau žemės tokios jau prastos pas patį. Balai dažnai grybauja.
 2. Duncia

  Vasariniu kvieciu auginimas

  Tai jei gerai supratau, sausringais periodais labai pasiteisina karbamidas per lapus? Kokia norma ir kurioj fazej geriausia naudoti?
 3. Duncia

  Vasariniu kvieciu auginimas

  Pirma foto birželio 2 kitoj foto šiandien. Dar svajojau vasarinių po 3 t paimti, panašu kad tuoj ir 2 nebekulsiu....
 4. Duncia

  Vasariniu kvieciu auginimas

  Cia tokie kviečiai kad nuo ligu nepurskiau ar kad sausra? Ir šiemet kaeista ten kur paseta i drėgnesnę žemę labai pageltę ir vargu ar ką užaugins. Gal kad uzsiplake ir oro negauna nes drėgmės dar ir dabar matosi tose vietose.
 5. Duncia

  Vasariniu kvieciu auginimas

  Viskas butų gerai, jei būtų užliję, bet gavom tik šiandien lietaus, kuris realiai, saulei pašvietus per 2-3 val visas išdžiuvo. Nuo gegužės 17 lietaus nematėm. Tai manau ši ir kita savaitės jau muš per derlių stipriai. Jau treti metai iš eilės pastebiu, kad iš pradžių kol krūmijasi atrodo gan gerai, tačiau tada mėnesis be lietaus ir matau špygą:) aišku dar ankstesniais metais tręšiau į lankas, bet šiemet tręšimas daugiau mažiau subalansuotas. Bet kokiu atveju kaičiuosim rudenį.
 6. Duncia

  Vasariniu kvieciu auginimas

  Tikrai džiaugčiausi jei iš tokių kaip tavo foto po 3 t kulčiau. Sakai galima tikėtis 3 t?pas mane tokie prieš 5 dienas buvo, as apie savo galvoju 3 t jau labai gerai būtų.
 7. Duncia

  Miežių auginimas

  Turejom is pernai metu apie 1 tona uzsilikusių kviečių beicuotų, pasėjom šiemet, nežinau, dygsta viskas normaliai iš akies žiūrint. Skirtumų nematau.
 8. Duncia

  Klimato kaita, orų permainos-iššūkis augalininkystei

  Aplėkiau ir as laukus savo šiandien. Ūpas ukininkauti krenta su kiekvienais metais... nebent sėti vien žiemines kultūras. Vasarinės treti metai nedžiugina, nors pernai dar nieko, tik su nuėmimu bėdos. Treti metai iš eilės po sėjos koks mėnuo praeina kol užlyja. Ir dabar bus netgi daugiau nei mėnuo be lietaus. Nes net 2 savaitės į priekį nieko gero nežada. Jei pasiteisins šios prognozės džiaugsiuosi kad tik ant trąšų po 2 t/ha užaugint. Jei sąlygos leis sėsiu rudenį kiek išeis ant žieminių ir nežiūrėsiu sėjomainos.
 9. Duncia

  žiemkenčių buklė

  Kaip po karo....
 10. Duncia

  Vasariniu kvieciu auginimas

  Kada geriau daryti purškimą su ccc+arrat? Dalis kviečių kur buvo drėgniau jau gerokai paikrūmiję ir žolės jau matosi nemažai tose vietose, tačiau kitur sudygo veliau ir dabar turi tik po 2 lapelius? Viskas tame pačiam lauke. Laukti kol atilikėliai pradės krūmytis ar purkšti ir nieko nelaukti.
 11. Duncia

  Zirniai

  Šiandien idealios salygos purškimui dėl vėjo. Žirniai 5 cm ir mažesni, garstuko jau nemažai pridygę. Klausimas purkšti dabar ar laukti antradienį pranašaujamo lietaus ir po jo putkšti?stomp ir basagrano mišinį.
 12. Duncia

  Išmokos 2014-2020

  Gal kas gali man paaiškinti kaip ten yra su pievų deklaravimu šiais metais? Tipo jei neturi gyvulių negausi visai išmokų už pievas ar tik už mažą nepalankumą išmokos nebus?
 13. Duncia

  Zemes ukio paslaugu kainos

  Gal kas paskutiniu metu domėjotės kelmų smulkinimo kainomis? Turiu mintyje frezavimą ar kitoki smulkinimą? Sklypą iškirto biokuro kirtėjai. Pagrinde pusaiciu kelmai iki 15 cm skersmens. Retos apie 2-3 ha.
 14. Duncia

  dirvožemio tyrimai

  Žinau kad nerodo, bet klausimas ar įtakoja k ir p kiekis dirvožemyje tą našumo balą ir kiek įtakoja. Tada kam pirkti 50 balų našias žemes už kosminius pinigus jei geriau mažesnio našumo per pus pigiau....ir pasikelti tą našumą pačiam.
×