Jump to content

Duncia

Nariai
 • Pranešimai

  176
 • Prisijungė

 • Lankėsi

Apie Duncia

 • Rangas
  Dažnas dalyvis

Miestas

 • miestas
  Anyksciai

Paskutiniai lankytojai

597 profilio peržiūros
 1. Pieno kainos

  Pienas lt kol kas daugiausia pliusu, dar UAB Šalva vienas iš variantų. Koks jūsų koop?
 2. Pieno kainos

  Bent jau mes tai planuojam tepti slides iš jų, nes kiek stebiu jų kainas ar kainų vidurkius, tai pas juos nuolat mažiausios.
 3. Už kiek perkate žemę?

  Js x x g g v b m v O kada nuomos sutartis sudaryta? jei virš metų, tada eini i RC ir atbuline data užregistruoji ir turi pirmumą. Bent pernai taip buvo šiemet nežinau.
 4. Išmokos 2014-2020

  Niekas nepabudo, jau keleta metų ejo kalbos, kad toks bus. Tik dar niekur nemaciau jo sudaryto. Jei žinai kur jį rasti buciau dėkingas už pasidalinima info.
 5. Išmokos 2014-2020

  Gal kas matėt naują nenašiu Lietuvos žemių žemėlapį? Per radiją kažką rašė jog jau sudarytas toks. Kažkokį radau čia http://valstietis.lt/antra-kategorija/kam-ir-kodel-perbraizytas-nenasiu-zemiu-zemelapis/
 6. Zirniai

  Labai geras priesselis. Pernai net nepurskiau tai ir zoliu maziau buvo nei ten kur su fenixu purksta. Ir nesugule.
 7. Už kiek perkate žemę?

  Bent jau as manyčiau, kad nebrangs ta žemė iki begalybės. Kazkada bus lūžis, ar tai žmonių sumažės, ar tai maisto pramonės kokia nors revoliucija. Jau dabar bandymai su mėsa megintuveliuose vyksta. Manyčiau kai maisto kainos taps nebepakeliamos, tada kažkas kažką išras. Kiek žinau bent jau išsivysčiusiose šalys gimstamumas mažėja gan smarkiai. Sparčiai dauginasi tik atsilikę vargingos šalys. Bent 10 metų kol kas to nesimato. Toliau jau baisoka investuoti.
 8. Pieno kainos

  Apsviesk plačiau kas ten su tuo pienas lt?jei nenori viešinti bent i pm parašyk. Nors čia ne man vienam idomus tas pienas lt.
 9. Pieno kainos

  Man tai keista jei jau yra toks rimtas koop kaip pienas lt, bet kažkodėl dar daugelis neša privatiems. Kažkaip atrodytų lyg ir nėra ką galvoti, nešam visi į pienas lt ir visokie Rokiškiai, pieno žvaigždės, ZP ir kiti, neturės kur dėtis. Gal jau gana jiems uzdirbineti pinigus. Ar čia yra kažkokių niuansų tam pačiam pienas lt. Norėčiau, kad padiskutuotumem kas mus dar stabdo kooperuotis? Asmeniškai mūsų ūkis jau paskutines dienas skaičiuoja, kada trauksimės ir keisim privatų supirkeją. Logiškai mąstant jei kainą tokią pačią ar vos vos mažesnę siūlo kaip privatus tai ko sėdėt pas juos. Didžiausias stabdis tai turbūt pasitikejimo ir gerų atsiliepimų apie pienas lt, stoka.
 10. Dirvos idirbimo budai ir seja

  Musu prastesnese žemėse su vasariniais kviečiais jau antri metai prasti reikalai. Bent miežiai šiais metais kažką rimčiau atidavė. Vis neuzlyja koki menesiuka pasejus. Tai nelabai pelninga kultura. Reiks žiūrėt kažką kitą mąstyti vasarojui.
 11. Derliaus nuėmimo dienoraštis

  Panašiai ir pas mus ten kur ariasi ariam, o ten kur neina laukiam:-) uz kelių dienų, gal net ryt pradėsim sėją. Nors dar kulimo turim apie 20 ha.
 12. Dirvos idirbimo budai ir seja

  Kaip kolegos aplink Anykščius sekasi? Ar aš čia dar vienas nicnieko nepasejes? Netgi kur buvo planuota seti zieminius, koks 40 ha net suarti nejo?šiaudus nuo miežių su įsėliu vezem kai sausiau buvo tai provezos didžiausios.
 13. Dirvos idirbimo budai ir seja

  Prognozėse vien lietus, palyja kiekvieną dieną trumpai bet smarkiai... Pudymai turbūt ir liks nearti. Pievose kur molis arimas nekoks, nes buksuoja ir tenka kilnoti plugus. Ten kur kalnai didesni ir molis, arimas neįmanomas. Dar nekulta apie 20 ha kviečių. Apie sėją nėra minčių. Lauksim gal spalis bus sausesnis.
 14. Vasariniu kvieciu auginimas

  Kame bedos, kad tręšimas lyg ir normalus, bet varpose šiemet vasariniuose mažokai segmentų. Tankumas lyg ir normalus žiūrint iš akies. Gal kad pasėjus drėgmės trūko, nes pasėjus apie mėnesį mažokai lietaus buvo?
 15. Derliaus nuėmimo dienoraštis

  Spekit ka, vel lyja..... Kažkas nenormalaus šiais metais. Saule maciau tik vakar, kitas 3 dienas kai nelijo apsiniauke buvo... Drenaza tvarkem tai jumzas razienoj pavaziuoja kiek ir vel su strele turi kabanotis. Šiaudų neina susipresuot. Likę kviečiai manau bus nurašyti jau. Miežių 5 ha jau nusipjovem pašarui presuosim i rulius, su daug žolės.
×