Romasius

Nariai
 • Pranešimai

  369
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  5

Romasius paskutinį kartą gavo apdovanojimą Sausio 22

Romasius paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie Romasius

 • Rangas
  Dažnas dalyvis
 • Gimtadienis 1983.01.18

Converted

 • miestas
  Varėna

Paskutiniai lankytojai

367 profilio peržiūros
 1. Kad lyg wildfire kaip ir visiems suprantamai pasake....ar visdar yra myzanciu i kelnes? Kad parduoti jums be akcizu raudona dyzelina,kazkas turetu neblogai "pasip...isti"kad nuimti visokius aliejus, tepimus ir pan. Ir delko? Legendos iskyla tada,kai zmones prisiperka visokiu lavoneliu su atsuktais simtais tukstanciu km,ir nusipirkus greitai ïslenda"bedos". Ypac pyrykupams,labai patinka spalvoto dyzelino tema....labai lengvai nusiplauna suda pardave.
 2. O kodel jie apvalus? Skrisdamas kazkurioj (Ispanija arba Prancuzija) saly maciau kelis tokius laukus. Turiu kazkur nuotrauka padares.
 3. Kad uz pieva jau nuo praejusiu metuotu duoda berods tik 12ltr/ha. Uz gyvulius duoda atskirai kazkiek kuro.
 4. Neina geodezinių padaryti?
 5. Kadastriniai,geodeziniai,dar kitu vadinami "tikslieji matavimai"yra vienas ir taspats. Tai ka tu vardiji,tai pirkai su PRELIMINARIAIS MATAVIMAIS,na ir pagal ta logika viskas yra preliminaru. Tavo vardijamos paklaidos yra dideles. Plius kad pas kaimyna jau yra padaryti geodeziniai,tai dar ne "Šventas raštas",nes pastaruoju metu privise tiek daug "matininku" už nebrangiai,kad jie tavo problemu nesprendzia,jie tik suformina lengviausiu keliu kas tau lieka. O tikroji tiesa,gali buti visiskai kitokia
 6. Tada tu man Aurimai paaiskink durnam matininkui,kuo skiriasi kadastriniai matavimai nuo geodeziniu?
 7. NEmanau kad yra skirtumas,ar tu pirkes,ar paveldejes. (p.s. mano manymai ne is bobuciu pasaku suformuoti). Problemu su nesuformuotais privaziavimais prie grazintu ar suformuotu sklypu turi daugiau ar maziau visi rajonai. Dar pries kokius du metus,man vieno NŽT skyriaus viršininkas sakė,jog jau yra svarstoma šio klausimo sprendimą perleisti kiekvieno rajono NŽT vedėjo'-os jurisdikcijoje. Pamenu tik kad bedavojo,jog vistiek poto turbut dauguma atveju seks teismai,ir galutinai privažiavimo klausimą turės patvirtinti teismas. Iš kitos pusės,ka jau ten kitaip nuspres būdamas šališkas NŽT vedėjas.....betkuriuo atveju manau bus nustatyta artimiausia realia trajektorija nuo esamo,ar bent jau teisiškai turinčio būti kelio.
 8. Pries gera menesi dairemes draugui traktoriuko. Na,isvada kad LT prekiautojai eilini syki du kartus uzsilankste kainas. Pats pradejau antra sezona su Cub Cadet RZT 54. Minusas tik kad be surinkimo. Bet traktoriuko galia ir greitis atperka viska su kaupu.
 9. Prie geodezinių turi prisegti prašymą "Dėl leidimo kompensuoti valstybei". Specialistas suderina kadastrinių matavimų bylą,pagal matininko paskaičiuotą sklypo rinkos vertę perskaičiuoja kiek kainuos butent esantis viršplotis ir išrašo tokį mokėjimo pranešimą. Susimoki kiek parašyta,ir nuneši mokėjimo kvitą. Tau atiduoda geodezinius ir isiregistruoji juos registrų centre. Viskas paprasta.
 10. Jeigu pirkdamas pasinaudoja lengvatomis,tai negali parduoti 5 metus. Na,arba valstybe susigrazins ir suteiktas lengvatas. Ir zinoma plius 15 proc pelno mokescio.
 11. Chrienovi jus matininkai,jei tik trukumus randat
 12. Aisku sunku tiksliai pasakyti,nematant realios situacijos,bet siaip dauguma atveju leidzia issipirkti,ir nepalikineti "laisvu" klynu. P.S. jeigu tau priklauso 60 aru,o randa 70,tai issipirkinesi 10 aru,o ne 6a kaip tu sakai. Nes siaip yra leistinumo normos. Bet jeigu vykdant matavimus randamas virsplotis,tai issipirkineji virsploti nuo tau priklaususio,o ne nuo priklaususio+leistinumas. Ponel?
 13. Cia panasiau kad kalte matininko. Ziurek sutarti,kas joje numatyta....kokios baudos uz velavima,salygos,ir pan.
 14. Kaip JCB ir sako,yra labai daug visokiu niuansu,ir del ju ivairoves bei galimybiu,diskutuoti nelabai verta.
 15. Vienais metais buvo galima tokia funkcija.Bet kitais metais ji dinglo. Siaip neblogas dalykas.