Jump to content

Anūkėlis

Nariai
 • Pranešimai

  86
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  1

Anūkėlis paskutinį kartą gavo apdovanojimą Gruodžio 26 2015

Anūkėlis paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie Anūkėlis

 • Rangas
  Narys

Vartotojo informacija

 • Lytis
  Not Telling

Miestas

 • miestas
  vienkiemis
 1. MASSEY FERGUSSON

  Alytuje yra toks UAB Techagris, pernai taisiau Droningborg kondicionierių, Lietuvos įmonės už kompresorių prašė 900 e +PVM, o Techagris iš Lenkijos parvežė už 300 e. jau su PVM ir lietuviška sąskaita. Jie taip pat veža remontuoti į Lenkiją kondicionierių siurblius, suteikia garantiją, dirba su lenkų siuntų tarnybomis. Mano atveju , kompresorius buvo neremontuotinas, nes buvo sprogęs korpusas, todėl lenkai atskambino ir pasiūlė naują. Šiemet iškūlėm priekinį dešinį apatinį MF 6499 kabinos stiklą, EWA paprašė 270 e. +PVM. Techagrio vyrai parvežė už 70 e. su PVM. Na ne visada viską turi, pvz. vairo traukių šarnyrus fegusonams gera kaina veža Vilagra
 2. MASSEY FERGUSSON

  Iš principo dėžės tos pačios, skiriasi pagal galią. Vamzdeliai skirtingų gamybos metų skirtingi net to paties modelio... Man remontavo kondicionierius, tai EWA važiavo tris kartus, net užsakius pagal kodą ne viskas tiko. Palyginimui Kesko visai kondicionierių neremontuodavo, atsiųsdavo tokį lopą iš MB "Morfas" tik pinigams paimti. Buvau prisiprašęs Lytagros servisą kad paremontuotų kondicionierius, tai atvažiavo, pažiūrėjo kaip avinai į naujus vartus ir išvažiavo. Šiaip MF prastas traktorius - amžinas nedadielkų rinkinys, kai kurie konstruktorių sprendimai tiesiog nemokšiški. Dėl to vis kas nors tobulinama ir taip be pabaigos. Beje Kesko servisas senesniems net vožtuvų nereguliuodavo laikus atėjus... nes sandarinimo žiedeliai po galvutės dangteliu po 34 eurus Perkins motorams, o reikia 8 vnt., kas iš kart kerta per kišenę. Šviesų jungiklis 100 eurų, kokybė kaip Beloruso už eurą... Sakau, kai kurių detalių kainos tiesiog protu nesuvokiamos. Tiesa aušinimo siurblį pirkau Vilagroje, nes EWA net neveža, kad klientas infarkto negautų..
 3. MASSEY FERGUSSON

  Teko sutikti keletą su sugedusiais galinės pakabos hidraulikos valdymo moduliais, gali būti pavargę hidraulikos siurbliai, vandens pompa. Ventiliacijos sistema beveik identiška MTZ didele kabina - pakankamai prasta... Na jei randi už kokius 7 - 8 tūkstantėlius europietiškų, tai gal ir verta pirkti, bet ne daugiau...
 4. MASSEY FERGUSSON

  EWA sevisas kaip ir neblogas, bent jau už Kesko geresnis. Na bet detalių kainos, tai nxj...
 5. MASSEY FERGUSSON

  Kuro bake daviklį pasikeiti ir rodys, nešokinės. Senesnių tie davikliai visai kitokios konstrukcijos, su alkūne. Naujų patobulinti - vamzdyje, todėl nereaguoja, kai kuras teliūškuojasi bake. Naujesnis įdėti tinka be jokių perdirbimų.
 6. MASSEY FERGUSSON

  Man vistiek neaišku, ar juoduoja dėl to, kad nesudegina kuro, ar pridegina tepalą?
 7. MASSEY FERGUSSON

  Žinoma su Jūsų teiginiais sutinku, dėl trupučio įpylimo, tai pastebėjau, kad tas mažas kiekis nuplauna nuosėdas - suodžius iš karterio dugno. Na bet čia jau skonio, kaip Jūs sakote, tikėjimo reikalas. Mano subjektyvia nuomone prastos kokybės tepalai greičiau juoduoja dėl to, kad labiau koksuojasi darbinėje temperatūroje, tai susidaro daugiau nuosėdų, rusiškai vadinamo "nagaro". O gal tepalo spalva priklauso ir nuo filtrų kokybės? Filtre juk turėtų kauptis tepalo priemaišos ar degimo produktai? Tepalo kiekį karteryje projektuoja variklio konstruktoriai, parinkdami karterio vonelės tūrį, o lygio didinimas turi ir neigiamų pasekmių. Ar pastebėjote, kuo pvz. skiriasi MF 6,6 ir 7,4 Sisu variklių karteriai?
 8. MASSEY FERGUSSON

  Iš Mobil man patiko tik plastinis Special, sakyčiau mažiau uždžiūsta ir lengviau prasitepa taškai, na dar Mobifluid 426 dėžei ir hidraulikai, tačiau variklinės alyvos nei 15 W 40 seniems, nei 10 W 40 naujesniems nepatiko, labai jau greitai juoduoja. Pastaruosius porą metų naudojau Castrol Tection 10W40 motoruose, sakyčiau daug ilgiau nejuoduoja ir aplamai išleidus po 400 mh /mano Fergusonai senesni/ labai pajuodus alyva nebūna. Su papildymais problemos irgi nelabai yra, net ir vaikant transporte javapjūtės metu pilnais sūkiais. Iš senos rusiškos literatūros prisimenu patarimą dyzeliuose nelaikyti viršutinės tepalo normos arba dar blogiau, jei dar viršijate. Aš stengiuosi palaikyti ne mažiau apatinės normos ir niekada nepilu daugiau vidurio. Paprastai pripylus iki vidurio, pakanka iki kito keitimo. Iki kito keitimo sumažėja iki žemutinės ribos. Kai keičiu tepalus variklyje išsivarvėjus senam tepalui dar įpilu puslitrį naujo, kad išstumtų seno likučius ir dar palaukiu kad išsivarvėtų. Tik tada užsuku karterio kamščius /Perkinsuose jie yra du/ ir pripilu naujos alyvos. Transmisijoje naudojau Castrol Agri MP 10W30 alyvą, tik nežinau ar dar bus prekyboje šių alyvų. Galvoju Fergusonuose išbandyti JD alyvas. Pastebėjau, kad jos trupučiuką tirštesnės. Gal esate kas nors jau bandęs?
 9. MASSEY FERGUSSON

  O kokius tepalus aplamai naudojate? Turėjau omenyje kokių gamintojų?
 10. MASSEY FERGUSSON

  Čia apie elektrinius klausiate ar senesnių traktorių mechaninius? Mechaninius naujus parveža UAB "Techagris" po 14 eurų iš Lenkijos.
 11. MASSEY FERGUSSON

  Šiame traktoriuje stovi Perkins 110ETA 6 cilindrų, 6 litrų motoras. Toks pats kaip 5475 - 135 AG ir 6480 147 AG, bet 5475-ame galingesnis galinis tiltas, o 6480 jau Dyna 6 dėžė, stambesni abu tiltai, daug didesnė aušinimo ventiliatoriaus sparnuotė. Taip pat šių traktorių jau galingesnė galinė pakaba 3-ios kategorijos. Tręšiant ar purškiant su 3000 litrų purkštuvu 6480 suvalgo maždaug 3-4 litrais kuro daugiau vienai motovalandai negu 5465, nes vistiek reikalingi dideli sūkiai. Aš savo traktorių nečipavau, genda jie ir taip.
 12. MASSEY FERGUSSON

  Orinimo būdu, per orinimo taškus
 13. MASSEY FERGUSSON

  Na man tai kiek kvailokai skamba tos pasakymas. Nemanau, kad kas nors tręšiat ar purškiat su supergalingu traktoriumi, o ir atliekant kitas operacijas padargų komplektas turi būti suderintas su traktoriaus galia, nes kitaip jokios naudos, tik kuro pereikvojimas. O gal prisičipuojam ir į F1 važiuojam.
 14. MASSEY FERGUSSON

  Manyčiau daug, kas priklauso taip pat ir nuo tarpinės tarp vairo ir sėdynės, dar nuo laukų dydžio ir konfigūracijos, melioracijos būklės. O šiaip, jei traktorius patempia padargą nečipuotas, tai kam jį dar prievartaut?
 15. MASSEY FERGUSSON

  Plačiau gamintojo tinklapyje http://www.gima.fr/qui-sommes-nous-1/nos-actionnaires-actions-1. Nesvarbu kaip vadina savo dėžes Claas ar AGCO, tačiau jos gaminamos toje pačioje gamykloje. Vario dėžes gamina Fendt. Dar Amerikos rinkai yra gaminai geltoni "Fergusonai" - Chalanger. Taigi jei sakote, kad Claaso dėžės prasto, tai jos taip pat prastos ir fergusonuose. Skirtumas bus tik perkant detales ar filtrus transmisijai, claaso visada dvigubai pigesnės. Nepalyginamai geresnis ir claaso kabinetas.
×