Jump to content

ZMODAS

Nariai
 • Pranešimai

  130
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  2

ZMODAS paskutinį kartą gavo apdovanojimą Rugpjūčio 15 2015

ZMODAS paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie ZMODAS

 • Rangas
  Narys

Vartotojo informacija

 • Lytis
  Not Telling

Miestas

 • miestas
  Ignalina
 1. aviu ukio pabaiga

  Mano manymu nieks čia nesusinormalizuos, kol didelė dalis augintojų pardavinės skerdieną žemesne kaina nei savikaina. Ir kol verks, kad avių neapsimoka auginti, nes mėsos nieks nevertina ir mėsą tenka pardavinėti pusvelčiui. Tad, jei darai įdirbį į klientus, tai apsimoka ir šiuo metu auginti avis.
 2. Skerdimas savo reikmėms

  Matyt, iš aukštaitijos toli iki Lenkijos važiuoti, todėl ir ėriena pas mus paklausesnė tai kur dabar tie juodukai? man kaip tik atrodo, kad jų tik daugėja.
 3. Skerdimas savo reikmėms

  Kodėl jūs sakote „seni geri laikai”? Kodėl sakote mūsiškiams sunkiai valgoma ėriena? Pažystu, kas provincijoje po 3,5 eu/kg visą prieauglį išsiparduoda per mėnesį ir žinau kas mieste po 5—6 eu/kg viską parduoda. Nieks ir dėl kainos nesidera, tad nežinau kur tie „seni geri laikai”.
 4. Skerdimas savo reikmėms

  Mačiau musulmonų skerdimą, mažai kuo skiriasi nuo mūsų. Jie pjaudami suriša kojas ėriukui, galvą iškarto visą nupjauna ir kraują nuleidžia į iškastą duobę į vakarų pusę. Skerdieną doroja pasikabinę. Toliau viskas tas pats...
 5. Avių realizacija

  Esmė ta mielieji kolegos, kad nereikia norėti neįdėjus jokių pastangų pardavime gauti gerą kainą realizacijoje ir viską realizuoti. Nebūkime, kaip grūdininkai... Kas rizikuos, tas ir gers šampaną. Peace
 6. Tiesioginiai produkcijos pardavimai ir marketingas

  Klausiu todel, nes itariu kad ne visiems klientams patinka skerdiena ivyniota maistineje pleveleje. Idomios alternatyvos. Nes tarkim popierius butu visas slapias.
 7. Tiesioginiai produkcijos pardavimai ir marketingas

  Popierius tikrai patrauklus dalykas ipakuoti mazus mesos gabalelius, o i ka pakuoti visa ar puse eriuko skerdienos, kad zmonems patraukliau atrodytu? Pasidalinkite savo uzsienio patirtimi.
 8. Tiesioginiai produkcijos pardavimai ir marketingas

  Jaučiu tokio dalyko pas mus Lietuvoje, niekaip nepraleistų VET.
 9. Tiesioginiai produkcijos pardavimai ir marketingas

  Sveiki, jus norite pasiulyti kazkoki produkta ar paslauga?
 10. Tinklas avims ir impulsų generatorius jiems

  Siandien buvau pas viena ukininka, tai pas ji suvaryti strypai ~nykscio storio, sake is metalo supirktuves uz centus gavo. Ir tinklas 2mm, tiesiog rankom itempas ir su viela pritvirtintas prie strypu. Bandziau pajudinti strypus—avims be sansu ir tinklas pasirode tvirtas. Pats darysiu taip, nes pigus ir patikimas variantas, jei supirktuveje pavyks rasti strypu. Tad VANAGAS patarciau tau is met. strypu kuoliukus planuotis
 11. Valdiškos Žemės Pirkimas

  Ten yra niuansu, nes kiek teko susidurti, tai ilgalaike nuoma buna su ispirkimo teise ir paveldimumu, arba tiesiog ilgalaike nuoma zmogui numirus gryzta valstybei.
 12. Tinklas avims ir impulsų generatorius jiems

  Pas mane uztverti vyrukai, 1,6 mm storio ir 1,2 m aukscio tinklu. Bendras ilgis apie 600 m. Kuoliukus dejau kas 3 m. Is pirmo zvilgsnio tinklas atrodo „skystokas”, bet 100 kg avinai neislenda, nors ir gretimai avis uztveriu. Minusas tas turbut, kad per didelis kuoliuku atstumas, nes bande kelti per viduri tinkla. Teko susmaigstyti „skabas” tarp kuoliuku kad niekaip nepakeltu tinklo is apacios. To pasekoje negaliu pajungti el. generatoriaus, nes viskas nueina i zeme. Be el generatoriaus, vyrukai praranda baime ir pradeda remtis i tinkla kad pasiekti medziu sakas. Pliusas, kad toks tinklas ziauriai lengvai ir greitai montuojasi. Pigus. Minusus jau parasiau. Gal pirkciau truputi storesni. Aukscio sociai uztenka.
 13. 30 hektaru

  Su 30 ha manau geriausias startas butu eiti i jaunuju ukininku isikurima. Tik pries einant jau turi zinoti kokia ukio saka ateityje uzsiimsi.
 14. Avių realizacija

  Vat ir pasirodo kaip Lietuvoje aviu perteklius, bet nieks negali pasiulyti reikiamu kiekiu...
 15. INVENTORIUS: Ėdžios

  Sveiki, gal kas zinote kur galima nusipirkti kabli avims gaudyti?
×