Jump to content

Vetukas2

Nariai
 • Pranešimai

  56
 • Prisijungė

 • Lankėsi

Apie Vetukas2

 • Rangas
  Narys

Miestas

 • miestas
  Marijampole

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Vetukas2

  zieminis rapsas

  na nelievas anais metais tai po 5 atseikejo, bet nepalankiom augimo sąlygom lepus, o palankiom popular ir derlingesnis už Rohan buvo.
 2. Vetukas2

  zieminis rapsas

  šiemet rohan bendrovėje davė 1,8t/ha o popularas 3,6t/ha bet 9 dienom vėliau kėlėsi, nes rohan kūlė, o popularas dar žalias buvo. Žiemojo 3 metus gerai, šiemet sakė bus pagrindinė veisle sėjama.
 3. Vetukas2

  Miežių auginimas

  Derlius šiemet 3.2t/ha veisle Edvin turėjau dar padėkas Aura DS senos veislės koks 5 atselis tai ten iš vis 2 vos išėjo nors žemė geresnė, žodžiu nekaip šiemet
 4. Vetukas2

  Grūdu kainos?

  Ačiū
 5. Vetukas2

  Grūdu kainos?

  Kas čia per sutikimai??? Gal galit nufotografuoti ir įkelti?
 6. Vetukas2

  Klimato kaita, orų permainos-iššūkis augalininkystei

  https://www.youtube.com/watch?v=8l_k_qy722U
 7. Vetukas2

  Už kiek perkate žemę?

  Čia link Prienų pusės nuo Marijampolės.
 8. Vetukas2

  Už kiek perkate žemę?

  Na suvalkijoj rudenį pirko 22 ha plotą tai mokėjo po 4200 e. ženė gera, be šlapynių buvo, našumas svyravo nuo 44 iki 63 balų.
 9. Vetukas2

  verselis ir pieno miltai

  Kęstas 868680654
 10. Vetukas2

  Avių liga

  panaudok ivermectino grupes helmintinius leidžiamus preparatus ir pades aš kaimyno avims tokias utėlias sutvarkiau.
 11. Vetukas2

  verselis ir pieno miltai

  golden spezial josera Šituos mes bendrovėje naudojam nuo 3 dienos veršelio jie brangūs bet geri, vetfarmas platina, bandėm visokius- tai šių ir tirbumas geras ir labai noriai geria, bet mes ne 120g dedam į litrą o 150g.
 12. Įdomi tena įkeliu nuorodą pamąstymui http://thriplow-farms.co.uk/2015/10/25/day-408-cross-slot-vs-750a/ Išsakykit savo mintis ar verta jas lyginti tarpusavyje?
 13. Vetukas2

  zieminis rapsas

  Laba diena kolegos, gal kas norėtų pirkti rapsų sėklos Cult veislės(linijinė ne hibridas) , pernai pirkau iš Dotnuvos, sėjau rugpjūčio 26 d. sudygo ir peržiemojo gan neblogai vietom kur lietus užplakė, po sėjos buvo retoki. Jų neglifosavau tinka sėklai, todėl savą sėklą ir sėsiu pats (ant palandės vazone tikrinau daigumą tai sudygo per 2 dienas). Tai va būtų pardavimui kokios 2 tonos tokios rapso sėklos, jeigu kas susidomėjot rašykit į pm arba nr 861640309 kaina 1 kg,-1e. Noriu dar pasitarti ar nebus per tanku jeigu sėsiu 10 kg į ha. kaip manot?
 14. Vetukas2

  SOS karvei mastitas

  Patikrink lėkštele jei netraukia ir nebuvo mastito bent 4 mėnesius, somatai per kontrolinį nėra aukštesni nei 200, tai pamelžk, nuvalyk spenių galiukus spirutine servėtėle ir suleisk kamščius į spenius (Orbesyl, intrasyl ar kažką panaašaus) ir pamirkyk spenius speniu uždarymo priemone, Jei buvo mastitas ar aukšti somatai suleisk užtrūkinimui skirtus antibiotikus ir tuos pačius kamščius. mes savo bendrovėj tarūkinam su 30 litrų taip. Tik netrūkink su mastitu, nes gaunasi uždegimas tuomet sutinsta ketvirtis ir užpūliuoja, tada reik pragydyti nuo mastito ir tuomet trūkinti. Sėkmes darbuose!!!
 15. Vetukas2

  Verseliu auginimas

  Pectolit pats geriausias kiek esam naudoje, jį ir noriai geria veršeliai. Yra dar geras hydracev ji gali su pienu girdyti bet minusas kad labai brangus.
×