Jump to content

Vetukas2

Nariai
 • Pranešimai

  48
 • Prisijungė

 • Lankėsi

Apie Vetukas2

 • Rangas
  Narys

Miestas

 • miestas
  Marijampole
 1. verselis ir pieno miltai

  Kęstas 868680654
 2. Avių liga

  panaudok ivermectino grupes helmintinius leidžiamus preparatus ir pades aš kaimyno avims tokias utėlias sutvarkiau.
 3. verselis ir pieno miltai

  golden spezial josera Šituos mes bendrovėje naudojam nuo 3 dienos veršelio jie brangūs bet geri, vetfarmas platina, bandėm visokius- tai šių ir tirbumas geras ir labai noriai geria, bet mes ne 120g dedam į litrą o 150g.
 4. Įdomi tena įkeliu nuorodą pamąstymui http://thriplow-farms.co.uk/2015/10/25/day-408-cross-slot-vs-750a/ Išsakykit savo mintis ar verta jas lyginti tarpusavyje?
 5. zieminis rapsas

  Laba diena kolegos, gal kas norėtų pirkti rapsų sėklos Cult veislės(linijinė ne hibridas) , pernai pirkau iš Dotnuvos, sėjau rugpjūčio 26 d. sudygo ir peržiemojo gan neblogai vietom kur lietus užplakė, po sėjos buvo retoki. Jų neglifosavau tinka sėklai, todėl savą sėklą ir sėsiu pats (ant palandės vazone tikrinau daigumą tai sudygo per 2 dienas). Tai va būtų pardavimui kokios 2 tonos tokios rapso sėklos, jeigu kas susidomėjot rašykit į pm arba nr 861640309 kaina 1 kg,-1e. Noriu dar pasitarti ar nebus per tanku jeigu sėsiu 10 kg į ha. kaip manot?
 6. SOS karvei mastitas

  Patikrink lėkštele jei netraukia ir nebuvo mastito bent 4 mėnesius, somatai per kontrolinį nėra aukštesni nei 200, tai pamelžk, nuvalyk spenių galiukus spirutine servėtėle ir suleisk kamščius į spenius (Orbesyl, intrasyl ar kažką panaašaus) ir pamirkyk spenius speniu uždarymo priemone, Jei buvo mastitas ar aukšti somatai suleisk užtrūkinimui skirtus antibiotikus ir tuos pačius kamščius. mes savo bendrovėj tarūkinam su 30 litrų taip. Tik netrūkink su mastitu, nes gaunasi uždegimas tuomet sutinsta ketvirtis ir užpūliuoja, tada reik pragydyti nuo mastito ir tuomet trūkinti. Sėkmes darbuose!!!
 7. Verseliu auginimas

  Pectolit pats geriausias kiek esam naudoje, jį ir noriai geria veršeliai. Yra dar geras hydracev ji gali su pienu girdyti bet minusas kad labai brangus.
 8. Trasos ir ju pardavejai

  Sveiki, gal kas žinot žinot kuo skiresi paprasta amonio salietra n-34,4 nuo Lenkiškos nitram n-34,5 ? Ačiū
 9. žieminių kviečių veislės

  Sveiki, gal kas norit edvins kviečiu per puse(pakuotė tik po toną)? Kaina tonos 405 su pvm.sekla sertifikuota ir tiesiai iš Latvijos. as randuosiu marijampolės apskrityje.
 10. žieminių kviečių veislės

  Sveiki dar karta pasiteirauju. Gal kas turit sėklos edvins kviečių? Man reik apie 200 kg.
 11. žieminių kviečių veislės

  Sveiki visi, noriu paklausti gal kas turit žieminių kviečių edvins sėklai parduoti ? Labiau tiktų pietų Lietuva.
 12. Užmačiau youtube tokį padargą ir man jis labai patiko. Tai noriu pasidalinti su jumis. Įdomu ar Lietuvoje tolį būtų galima įsigyti. Labai daug plėvelės susitaupytų. https://www.youtube.com/watch?v=HX33zOz2pYI https://www.youtube.com/watch?v=8FOmMNMLbw8
 13. žiemkenčių buklė

  Ir kvietrugiai SW Talentro c3 Mulan kviečiai sėti po avižų ir atsėliuojant po kviečių, o kvietrugiai po miežių. Zentos sėta apie rugsėjo 12d mulan 20-24d kvietrugiai spalio 2d. Na laukiam pavasario toliau.
 14. žiemkenčių buklė

  Mulan c4 apšalę labiau bet gyvi.
 15. žiemkenčių buklė

  Suvalkijoje žiemkenčių būlė 02-27. Zentos c2 sėta po pupų.
×