Jump to content

kostela

Nariai
 • Pranešimai

  80
 • Prisijungė

 • Lankėsi

Apie kostela

 • Rangas
  Narys
 • Gimtadienis 1889.04.20

Vartotojo informacija

 • Lytis
  Male

Miestas

 • miestas
  Psv r.
 1. MTZ hidraulis

  Tokia bėdelė. MTZ 892 sėjant su SZ 3.6 labai sunkiai kilnoja sėjalkos cilindrą, nei pakelia normaliai, nei įspaudžia kaip reikiant. Problemos ieškot traktoriuje ar gali būt cilindre bėda ? Buvau prikabines BDT tai kilnoja be problemų, monoblokas irgi veikia gerai..
 2. 2014-2020 parama smulkiesiems ūkiams

  Pagal kuriuos metus žiūrės ūkio EDV ? pagal tai ką šiemet deklaravai, ar 2018?
 3. Pliurpalas

  Nei vienoj pasaulio šalį piliečiai neturi teisės skaityt ko panorėję, o juo labiau reikšt savo minčių. Vienur mein kampf draudžiama, kitur Anne Frank. Pilietines Teises mes gerai išmanom, o ar bent pagrindines pilietines pareigas žinom ?
 4. Pliurpalas

  Tikri partizanai nedarė nusiklatimų, jais prisidengdavo eiliniai kriminaliniai nusikaltėliai. O šiaip ar taip juos remti buvo kiekvieno pilietinė pareiga ir šiandien jai būtum nesugebantis nulaikyt šauniko, tada tėvynė tavo indėlį priimtų bulvių ar lašinių pavidalu žinoma tokie laikai neateis. Tokie pareiškimai kaip tos autorės tėra valstybės skaldymas, kuomet drebiama nuomonė, be šaltinių, be teiginių, be dokumentų.. Negarbinga ir už tai sureaguota. O ponas wydas jai ruošiatės leisti pinigus knygai tai geriau tai padarykit ant J.Laucės "Negandų metai" ar B. Sutkus "Snaiperis" O taippat Solženycino "Viena I.Denisovičiaus diena"
 5. Pliurpalas

  Pergyvenu.. bet kadangi apvažiavau daug Europos ir pamačiau kokie ten reikalai, kuomet gali legaliai svaigintis, pirkti moterį ir gaut čekį, ženytis su kitu vyru, arba reikalaut, kad vaiko pase būtų parašyta trečioji lytis, kai gatvėse šurmuliuoja visos splavų paletės žmonės, tuomet įvertini kokia puiki situacija yra Lietuvoje. Ir kai tik pas mus atlyginimai pasieks įprastus 10e/h akimirksniu pas mus pataps analogiška situacija O KGB'istai mūsų seime, vagystės, korupcija tai yra sovietų palikimas, kuris ikisovietinėje Lietuvoje egzistavo minimaliai.. Tačiau visdėlto geriau su vakarais, nei rytais, nes vien padirbėjus su rusų šedevru mtz, pasidaro gaila "ano" pasaulio. Savęs ne Politinių sprendimų neturiu, mano išsilavinimas per menkas jiems teikti, tiesiog skaitau knygas, ir darau išvadas..
 6. Pliurpalas

  Painiojatės tarp terminų. Tremtis kuomet privalomai yra keičiama žmogaus gyvenamoji vieta. Valstybej tai tolygu krachui, sunaikinimui. Žemiau tremties yra tik genocidas.. Emigracija generuoja panašią dalį biudžeto kaip žemės ūkis. Pats čia parvežiau šiek tiek pinigų iš eurosojuzo ir ką ?
 7. Pliurpalas

  Žodžio laisvė yra vertybė iki tol, kol ji neprasilenkia su sveiku protu. Jai žmogus žavisi rėžimu kuris paniekino suverenitetą, išnaikino valstybės inteligentiją, sunaikino kariuomenę, sukėlė kone pilietinį karą (MGB,(strybai)-žaliukai), mobilizavo okupuotos teritorijos piliečius, nacionalizavo turtą, likvidavo opoziciją.. Negyvenu aš gerai, dirbu valdiškai, kabinuosi privačiai. Rusų tauta, o ir visi slavai puikūs žmonės kaip asmenybės, tačiau didžiausia jų problema neblėstantis vado kultas.. O kas tamstą taip žavi buvusiame "sajūze" ?
 8. Pliurpalas

  Rolandas Paulauskas būna papasakoja gerų, logiškų faktų, priverčia smegenis dirbti atsirenkant informaciją. yra puikus oratorius, toks žmogus net kalbėdamas netiesą sužavi savo charizma. Jis rišliai paaiškina kodėl vakarai gyvena geriau už mus, Rusiją ir kodėl taip bus dar ilgai. bet kai pradeda teisint Rusus, tai nebegaliu klausyt. Šiaip žmogus turi orientaciją geopolitokpj. Vaišvila ir Paleckis yra šalies gėda, juos gelbsti tik ES žodžio laisvė. Jai jie skleistų atvirkštinę propagandą iš RU ar BLR, tai seniausiai niurksotų belangėj. Tipiniai koloborantai. Gedulu valstybej galima laikyti ir 1947-06 kuomet kauniečiams nepavyko likviduoti tuometinių LTSR vadovų ko rezultate atgaivinti rezistencijos, bei demoralizuoti Maskvos talkininkus Geriausia Rolando Paulausko mintis tai- Desovietizacija. ją įvykdė, Estai Slovėnai, Lenkai ir visi gyvena geriau..
 9. Už kiek perkate žemę?

  Baigtinių resursų kaina ilgalaikėje perspektyvoje visada auga. Auksas, nafta, žemė, almazai. Svyravimai vyksta, bet galiausiai kaina auga. Geriau brangi žemė ir yra pinigų. Negu pigi žemė, bet nėra už ką pirkt. O krizei pritinka antras scenarijus...
 10. Dirvos idirbimo budai ir seja

  Turbūt žmogus jaučia malonumą "dročintis" klampynėse
 11. Dirvos idirbimo budai ir seja

  Sena, Rusiška, diskinė SZ
 12. Dirvos idirbimo budai ir seja

  Paruošiau dirvą sėjai ir užėjo lietai, ar kai pradžius laukai reikės vėl lėkt su kultivatorium ? Ar labai didelė klaida jai iškart sėsiu ? 3-4 dienos bus prabėgę nuo paskutinio įdirbimo.
 13. SZ-3,6

  Labai gera dokumentacija, o žemę trinu visą vasarą, tai nėra kieta.
 14. SZ-3,6

  Kokiu greičiu rekomenduojat važiuot tempiant šią sėjamą? Ir kai nusistatai normą, liežuvėlius reikia pilnai uždaryt, ar palikt kiek pravirus?
 15. Už kiek perkate žemę?

  Prašykit už tiek, kiek rašoma dokumentuose ir ne jūsų reikalas, kad ten ploto trūksta. Ir jokiu būdu nedarykit geodezinių, nes greičiausiai sumažins plotą, dėl ko atpigs sklypas. Laimingai parsiduot
×