Jump to content

kostela

Nariai
 • Pranešimai

  76
 • Prisijungė

 • Lankėsi

Apie kostela

 • Rangas
  Narys
 • Gimtadienis 1889.04.20

Vartotojo informacija

 • Lytis
  Male

Miestas

 • miestas
  Psv r.
 1. Pliurpalas

  Pergyvenu.. bet kadangi apvažiavau daug Europos ir pamačiau kokie ten reikalai, kuomet gali legaliai svaigintis, pirkti moterį ir gaut čekį, ženytis su kitu vyru, arba reikalaut, kad vaiko pase būtų parašyta trečioji lytis, kai gatvėse šurmuliuoja visos splavų paletės žmonės, tuomet įvertini kokia puiki situacija yra Lietuvoje. Ir kai tik pas mus atlyginimai pasieks įprastus 10e/h akimirksniu pas mus pataps analogiška situacija O KGB'istai mūsų seime, vagystės, korupcija tai yra sovietų palikimas, kuris ikisovietinėje Lietuvoje egzistavo minimaliai.. Tačiau visdėlto geriau su vakarais, nei rytais, nes vien padirbėjus su rusų šedevru mtz, pasidaro gaila "ano" pasaulio. Savęs ne Politinių sprendimų neturiu, mano išsilavinimas per menkas jiems teikti, tiesiog skaitau knygas, ir darau išvadas..
 2. Pliurpalas

  Painiojatės tarp terminų. Tremtis kuomet privalomai yra keičiama žmogaus gyvenamoji vieta. Valstybej tai tolygu krachui, sunaikinimui. Žemiau tremties yra tik genocidas.. Emigracija generuoja panašią dalį biudžeto kaip žemės ūkis. Pats čia parvežiau šiek tiek pinigų iš eurosojuzo ir ką ?
 3. Pliurpalas

  Žodžio laisvė yra vertybė iki tol, kol ji neprasilenkia su sveiku protu. Jai žmogus žavisi rėžimu kuris paniekino suverenitetą, išnaikino valstybės inteligentiją, sunaikino kariuomenę, sukėlė kone pilietinį karą (MGB,(strybai)-žaliukai), mobilizavo okupuotos teritorijos piliečius, nacionalizavo turtą, likvidavo opoziciją.. Negyvenu aš gerai, dirbu valdiškai, kabinuosi privačiai. Rusų tauta, o ir visi slavai puikūs žmonės kaip asmenybės, tačiau didžiausia jų problema neblėstantis vado kultas.. O kas tamstą taip žavi buvusiame "sajūze" ?
 4. Pliurpalas

  Rolandas Paulauskas būna papasakoja gerų, logiškų faktų, priverčia smegenis dirbti atsirenkant informaciją. yra puikus oratorius, toks žmogus net kalbėdamas netiesą sužavi savo charizma. Jis rišliai paaiškina kodėl vakarai gyvena geriau už mus, Rusiją ir kodėl taip bus dar ilgai. bet kai pradeda teisint Rusus, tai nebegaliu klausyt. Šiaip žmogus turi orientaciją geopolitokpj. Vaišvila ir Paleckis yra šalies gėda, juos gelbsti tik ES žodžio laisvė. Jai jie skleistų atvirkštinę propagandą iš RU ar BLR, tai seniausiai niurksotų belangėj. Tipiniai koloborantai. Gedulu valstybej galima laikyti ir 1947-06 kuomet kauniečiams nepavyko likviduoti tuometinių LTSR vadovų ko rezultate atgaivinti rezistencijos, bei demoralizuoti Maskvos talkininkus Geriausia Rolando Paulausko mintis tai- Desovietizacija. ją įvykdė, Estai Slovėnai, Lenkai ir visi gyvena geriau..
 5. Už kiek perkate žemę?

  Baigtinių resursų kaina ilgalaikėje perspektyvoje visada auga. Auksas, nafta, žemė, almazai. Svyravimai vyksta, bet galiausiai kaina auga. Geriau brangi žemė ir yra pinigų. Negu pigi žemė, bet nėra už ką pirkt. O krizei pritinka antras scenarijus...
 6. Dirvos idirbimo budai ir seja

  Turbūt žmogus jaučia malonumą "dročintis" klampynėse
 7. Dirvos idirbimo budai ir seja

  Sena, Rusiška, diskinė SZ
 8. Dirvos idirbimo budai ir seja

  Paruošiau dirvą sėjai ir užėjo lietai, ar kai pradžius laukai reikės vėl lėkt su kultivatorium ? Ar labai didelė klaida jai iškart sėsiu ? 3-4 dienos bus prabėgę nuo paskutinio įdirbimo.
 9. SZ-3,6

  Labai gera dokumentacija, o žemę trinu visą vasarą, tai nėra kieta.
 10. SZ-3,6

  Kokiu greičiu rekomenduojat važiuot tempiant šią sėjamą? Ir kai nusistatai normą, liežuvėlius reikia pilnai uždaryt, ar palikt kiek pravirus?
 11. Už kiek perkate žemę?

  Prašykit už tiek, kiek rašoma dokumentuose ir ne jūsų reikalas, kad ten ploto trūksta. Ir jokiu būdu nedarykit geodezinių, nes greičiausiai sumažins plotą, dėl ko atpigs sklypas. Laimingai parsiduot
 12. mtz elektra

  Belarusas 892 kuriant kartais sužviegia, o kartais ne. Čia reiškia bendekso gedimą ? Ruošiuos traukt lauk starterį ir nežinau kurioj dalį reikės gedimo ieškot..
 13. Elektros ivadas

  Taigi pasididinti galią kaimo vietovėje man pakainavo 200e. Turėjau 4kw, vienfazi, dabar 10kw trifazis. 180e uz projekto parengima ir 20e uz skaitliuko keitima.
 14. Jaunųjų ūkininkų įsikūrimas 2014-2020 m.

  Jeigu ūkis jau įkurta ir plotai uždeklaruoti į j.ū paramą nebesižvalgyti ?
 15. Skutikas traktoriui MTZ 892

  Kuris skutikas smagiausias prie dvitilčio MTZ. Biudžetas 2000e plotas apie 20ha, žemė sunki.. Neišsernku ar dėvėtą vakarietišką, naują lenkišką ar tiesiog BDT-3 ..
×