Jump to content

kostela

Nariai
 • Pranešimai

  66
 • Prisijungė

 • Lankėsi

Apie kostela

 • Rangas
  Narys
 • Gimtadienis 1889.04.20

Profile Information

 • Gender
  Male

Converted

 • miestas
  Psv r.
 1. Už kiek perkate žemę?

  Prašykit už tiek, kiek rašoma dokumentuose ir ne jūsų reikalas, kad ten ploto trūksta. Ir jokiu būdu nedarykit geodezinių, nes greičiausiai sumažins plotą, dėl ko atpigs sklypas. Laimingai parsiduot
 2. mtz elektra

  Belarusas 892 kuriant kartais sužviegia, o kartais ne. Čia reiškia bendekso gedimą ? Ruošiuos traukt lauk starterį ir nežinau kurioj dalį reikės gedimo ieškot..
 3. Elektros ivadas

  Taigi pasididinti galią kaimo vietovėje man pakainavo 200e. Turėjau 4kw, vienfazi, dabar 10kw trifazis. 180e uz projekto parengima ir 20e uz skaitliuko keitima.
 4. Jaunųjų ūkininkų įsikūrimas 2014-2020 m.

  Jeigu ūkis jau įkurta ir plotai uždeklaruoti į j.ū paramą nebesižvalgyti ?
 5. Skutikas traktoriui MTZ 892

  Kuris skutikas smagiausias prie dvitilčio MTZ. Biudžetas 2000e plotas apie 20ha, žemė sunki.. Neišsernku ar dėvėtą vakarietišką, naują lenkišką ar tiesiog BDT-3 ..
 6. Deklaravimas

  Ar priima deklaravimui plotus neregistruotus registru centre ?
 7. Elektros ivadas

  Gal kasnors didinot elektros ivado galia ? Kiek reiketu kilovatu prie ukio, nes dabar lyg 3kw tepaduoti. Tai svarkes naudot negaliu.. Buities prietaisai, bei irankiai prie ukio viskas vienos fazes, todel trifazio nereikia..
 8. Deklaravimas

  Peržiūrėjau NMA įrašą apie 2017 deklaravimus ir likau nesupratęs kaip šįmet su juoduoju pūdymu.. Jai uždeklaruoju juodajį pūdymą, kada galėsiu užsėt ? Iš rudens ar teks laukt pavasario ?
 9. Už kiek perkate žemę?

  Kalbėjau šiandien su bendradarbiu olandu tai papasakojo apie NT kainas.. Neva Olandijoj dirbama žemė brangiausia pasaulyje, Rotterdamo rajone žemės ūkio paskirties žemė kainuoja apie 100 000e/ ha nepatikėjau kol grįžęs skelbimų nepanaršiau. Javų čia beveik nepamatysi vien, gyvuliai, šiltnamiai, sodai, daržovės ir žinoma milijonai vartotojų čia pat, vietoje. Išmokos jų irgi vienos didžiausių ES, tik pas juos nėra jokių paramų, todėl senos technikos kaži ar nedaugiau nei naujos, taip ir kruta savo auksinėj žemelėj su antikvarais
 10. Akumuliatoriai

  Ar galima ant vieno akumuliatoriaus 125AH užstatyt 2 silpnus pakrovėjus. Vienas 5.6A, o kitas 6A ? Ar nesigadinčiau pakrovėjų ?
 11. Už kiek perkate žemę?

  18,48 ha žemės ūkio paskirties sklypas, esantis Valakėlių km. Pasvalio raj. Našumo balas 57. Kaina 8500€ už 1 ha Nekukliai..
 12. DT-75 PLUGAS ANT MTZ-82?

  3 korpusais. Dabar planas sulėkščiuot pavasari ir palaikyt pūdymą, o rudenį mėgint art pataikius laiką ir žieminiais
 13. DT-75 PLUGAS ANT MTZ-82?

  Buvau užsikabinęs tokį plūgą ant mtz 90ag ir mėginau suart daugiametę pievą, buvo jau pašalę ir pasnigę tai tik ratai buksavo, dirbt nėjo..
 14. russian VS vakarietiska

  Faktas, kad gyventume geriau, nes palaikėm ryšius su vakarais iki kol mus perdavė Sovietų įtakai (Potsdamo konferencija) Tiesa iki karo, prie Smetonos buvo labai ribota demokratija, viską valdė viena partija, o pats Antanas posto neužleido iki pat galo 14metų. Vistiek iki okupacijos buvom lyginami su Suomiais, Danais, Švedais, Airiais, buvom stiprūs vydutiniokai, Norvegus lenkėm tik jie po to pradėjo naftą ir dujas prekiaut tai nutolo.. Ginkluotei buvo skiriama 20% BVP , dabar 2. Buvom geriau pasiruošę už Suomius ir viena kiečiausių mažūjų valstybių Bet išlikti nepriklausomiem šąnsų nebuvo.. Būtume atrodę kaip šiandieninis kaliningradas, apsuptas vakarų demokratijos, bei NATO, tad po karo mes be jokių derybų perduodami Maskolių žinion ir nė motais, kad 45-55 metais kovai su partizanais reikėjo skirti 40% Lietuvos biudžeto. Faktas, kad šiandien gyvenam geriau nei prie Smetonos ir geriau, nei prie Ruso
 15. russian VS vakarietiska

  Kad ir kaip nekęstume Rusų, o tam pagrindo su kaupu vis dėlto yra jie šį tą sukūrę tik sunku tą pripažint dėl politinės situacijos ir protus užtemdžiusios žiniasklaidos Karo srityje rusai daug išradimų padarę nors dar daugiau visko ir nukopijavę.. Sumą sumarum rusišką daiktą protinga apeiti, jai tik galimybė leidžia, o kodėl pas juos nerandama kokybės tai kogero neužtektų gyvenimo atsakyti..
×