Jump to content

kostela

Nariai
 • Pranešimai

  90
 • Prisijungė

 • Lankėsi

Apie kostela

 • Rangas
  Narys
 • Gimtadienis 1889.04.20

Vartotojo informacija

 • Lytis
  Male

Miestas

 • miestas
  Psv r.
 1. Noriu išmokti virinti

  Dugnas 3, šonai 2mm, jokių eksperimentų
 2. Noriu išmokti virinti

  40x40x4 šiame forume buvau skaitęs, kad toks metalas tinka. Nemanau, kad bus sunkesni už primirkusius medinius
 3. Noriu išmokti virinti

  Gaminu bortus iš 4mm storio ruošinio, naudoju 3mm elektrodus. Ar pakanka vieną kart pervirint siūlę, tada pasidaro lygi siūlė, nei griovelio, nei kupros. Ar reikia būtinai antru kartu užvirint storą, aukštą siūlę ?
 4. 2014-2020 parama smulkiesiems ūkiams

  nuėjau paklbėt dėl paramos, sako per mažas EDV, nes pūdymas deklaruotas, o kita met bus jau per didelis tūkstančiu eurų, nes kviečiukai deklaruosis...
 5. 2014-2020 parama smulkiesiems ūkiams

  O jai praeitais metais juodas pūdymas deklaruotas ir pagal taisykles apsėtas ž.kvieciais. Plotas 20ha tai ši parama man nebeaktuali ?
 6. 2014-2020 parama smulkiesiems ūkiams

  Katik VMI skaičiuokle šių metų užsikūriau tai 1ha ž. kviečių: = 272e.. Tai: 272x40=10880 kas atitinka: 9.07 EDV
 7. 2014-2020 parama smulkiesiems ūkiams

  40 ha ž. kviečių mano supratimu nėra smulku ūkis.
 8. 2014-2020 parama smulkiesiems ūkiams

 9. MTZ radiatorius

  Ant kurių šlangu geriausia jungt pakaitinimo tena ? Galvoju į pečiuko šlangą įterpt. Negaliu dėt standartinio teno, nes frontalinis maišo..
 10. 2014-2020 parama smulkiesiems ūkiams

  Šiemet nuo gegužės 2 iki birželio 29. Būdavo 1 metai.
 11. MTZ hidraulis

  Tokia bėdelė. MTZ 892 sėjant su SZ 3.6 labai sunkiai kilnoja sėjalkos cilindrą, nei pakelia normaliai, nei įspaudžia kaip reikiant. Problemos ieškot traktoriuje ar gali būt cilindre bėda ? Buvau prikabines BDT tai kilnoja be problemų, monoblokas irgi veikia gerai..
 12. 2014-2020 parama smulkiesiems ūkiams

  Pagal kuriuos metus žiūrės ūkio EDV ? pagal tai ką šiemet deklaravai, ar 2018?
 13. Pliurpalas

  Nei vienoj pasaulio šalį piliečiai neturi teisės skaityt ko panorėję, o juo labiau reikšt savo minčių. Vienur mein kampf draudžiama, kitur Anne Frank. Pilietines Teises mes gerai išmanom, o ar bent pagrindines pilietines pareigas žinom ?
 14. Pliurpalas

  Tikri partizanai nedarė nusiklatimų, jais prisidengdavo eiliniai kriminaliniai nusikaltėliai. O šiaip ar taip juos remti buvo kiekvieno pilietinė pareiga ir šiandien jai būtum nesugebantis nulaikyt šauniko, tada tėvynė tavo indėlį priimtų bulvių ar lašinių pavidalu žinoma tokie laikai neateis. Tokie pareiškimai kaip tos autorės tėra valstybės skaldymas, kuomet drebiama nuomonė, be šaltinių, be teiginių, be dokumentų.. Negarbinga ir už tai sureaguota. O ponas wydas jai ruošiatės leisti pinigus knygai tai geriau tai padarykit ant J.Laucės "Negandų metai" ar B. Sutkus "Snaiperis" O taippat Solženycino "Viena I.Denisovičiaus diena"
 15. Pliurpalas

  Pergyvenu.. bet kadangi apvažiavau daug Europos ir pamačiau kokie ten reikalai, kuomet gali legaliai svaigintis, pirkti moterį ir gaut čekį, ženytis su kitu vyru, arba reikalaut, kad vaiko pase būtų parašyta trečioji lytis, kai gatvėse šurmuliuoja visos splavų paletės žmonės, tuomet įvertini kokia puiki situacija yra Lietuvoje. Ir kai tik pas mus atlyginimai pasieks įprastus 10e/h akimirksniu pas mus pataps analogiška situacija O KGB'istai mūsų seime, vagystės, korupcija tai yra sovietų palikimas, kuris ikisovietinėje Lietuvoje egzistavo minimaliai.. Tačiau visdėlto geriau su vakarais, nei rytais, nes vien padirbėjus su rusų šedevru mtz, pasidaro gaila "ano" pasaulio. Savęs ne Politinių sprendimų neturiu, mano išsilavinimas per menkas jiems teikti, tiesiog skaitau knygas, ir darau išvadas..
×