Jump to content

Ukius_bulvinskis

Nariai
 • Pranešimai

  1.642
 • Prisijungė

 • Lankėsi

Apie Ukius_bulvinskis

 • Rangas
  Senbuvis
 • Gimtadienis 1984.08.13

Vartotojo informacija

 • Lytis
  Male
 • Vietovė
  Kauno r.I
 • Pomėgiai
  F-1, slidinėjimas, tinklinis

Miestas

 • miestas
  Kauno r.
 1. Grūdų sandėlis vidutiniam ūkininkui

  Kolegos, kokios firmos šnekus patartumėt žiūrėt? MLVS'o Sveaverken? Liudynės, Grąžulo. o gal Bokštuvos Soby? Ar jokio skirtumo, visi vienodi?
 2. Derliaus nuėmimo dienoraštis

  Šiandien pralėkiau pusę Lietuvos, nuo Kauno iki Mažeikių ir paskui nuo Kauno iki Jurbarko. Tai prie Kauno situacija dar visai nieko, nukulta viskas, apsėta gal daugiau nei pusė, Žemaitijoj kiek matyt nukulta beveik viskas, o su sėja prasčiau, tik koks 30%
 3. Bulvės.

  Kai išalksti, tada ir kasi o jei rimtai, tai kaip galima vėliau, kuo anksčiau nukasi, tuo daugiau prarasi.
 4. Derliaus nuėmimo dienoraštis

  Oh jeez, tai nuo lapkričio iki kovo mažai atostogų?
 5. Žalos.

  pagal šitą informaciją daugiausiai pastaruoju metu lietaus gavo šiaurinė Lietuvos dalis, bet kažkaip keista, kad Raseiniai su Jurbarku nėra tamsiai žalios spalvos.
 6. fūrinė priekaba prie traktoriaus

  Dabar tokia Laumetrio turbūt 30k eur ir dar jaučiu pusplikė. Kiek svorio užkabinęs Valtrai ant priekio? galvoju ar 6,5t traktoras (su tarkim 1,5t balastu, bendroj sumoj apie 8t ) susitvarkytų su 20-25t svorio.
 7. Zirniai

  http://www.vatzum.lt/uploads/documents/reglone_super.pdf 2-3 l/ha 6-8 dienos iki nuėmimo, sėkliniuose
 8. fūrinė priekaba prie traktoriaus

  https://www.olx.pl/m/oferta/wozek-do-naczepy-wozek-dolly-amortyzowany-zaczep-CID757-IDftdYj.html?code=299c7933b8&photo=3 3k eur, na dar dadėjus papildomos įrangos, manau gautųsi 4-5k eur.
 9. fūrinė priekaba prie traktoriaus

  Puspriekabė 15t gal ir neblogai, tik kad viena toną apie 1000eur gaunasi, dar jei ką papildomai įsidėsi, tai ir dar daugiau, čia manau išeitų 500-600 eur/t plius aliuminė, nesurudis nei ką.
 10. fūrinė priekaba prie traktoriaus

   Kažin tokią, ar kažką panašaus, suženijus su vienos ašies vežimėliu dvigubais ratais? Puspriekabės nuosavas svoris apie 5t, dar kokia 15-20t tilptų krovinio, kokio svorio maždaug reiktų traktoro tokiam junginiui? Patempt lygiam kelyje viena, bet elevatoriuj ant kokių svarstyklių kai užvažiuot, ar šiaip atbulą pastumt.
 11. fūrinė priekaba prie traktoriaus

  Kas paaiškins, koks skirtumas tarp vieno ir dviejų ašių vežimėlių, vien dėl ašies apkrovos ar dar kokių skirtumų yra? Vienos ašies pagal mane manevringesnis turėtų būti ir gal netgi labiau traktorių paspaustų.
 12. žiemkenčių buklė

  Kuriam čia rajone 100mm iškrito, Jurbarko? Kauno r. šįkart kažkaip saikingai, per savaitę gal apie 15mm, užtat pernai skandino pastoviai
 13. Zirniai

  O vaikyti, su šitais tau ir glifosatai nepadės bus kaip tam Šilansko anekdote - pasi*isti? Juos ant sraigės kai užvynioja tai paskui viską atgal meta, tenka pastoviai lipti nuvalyt. Beje, vijoklinis rūgtis vadinasi.
 14. Teleskopiniai krautuvai

  Beskaitant temą susidarė įspūdis, kad tik trys brand'ai ant Lietuvos: Manitou, Merlo ir JCB. Kažkaip pasigedau CAT ir Claas krautuvų, nejau niekas nepirko šių firmų krautuvų?
 15. Zirniai

  Žirniai dar nedideli, 8-10cm, nes sėja vėlyva, tai dar didelės žalos nebūtų, o žolės dėl kurių abejoju, tai: balandos ir dėmėtasis rūgtis, dirvinio kežio yra, bet tas tai dzin, didelės žalos nepadarys.
×