Jump to content

flankeris

Nariai
 • Pranešimai

  83
 • Prisijungė

 • Lankėsi

Apie flankeris

 • Rangas
  Narys

Vartotojo informacija

 • Lytis
  Male

Miestas

 • miestas
  Lietuva
 1. RC vejapjovė

  Jei pjaut greitai,tai taip-grožis toli.Jei lėtai,tai prisikabint nelabai prie ko yra.Priklauso nuo kantrybės.Pas mane jos nelabai,tai kai kur pjaunu taip sau,ją ten pavyt.reiktų pabėgėt.Aišku,kai kur pasistengiu.Trumpai tariant čia yra tinginio vejapjovė kurmių išraustiem poligonam.
 2. RC vejapjovė

  Žolės jau priaugo,tai paleidau į darbą: https://youtu.be/D_RMqQykNJY Pastebėjimai-valdymas per kamerą,t.y.per TV juokas juokais,bet po pusvalandžio užmigau,teko mest tą teliką ir eit į lauką. Nulinis apsisukimas labai pagerino manevringumą.Gerai tarp medžių,krūmų ir kt.kliūčių,bet tiesioj linijoj reikia daugiau dirbt pulto svirtim,kad išlaikyt kryptį tiesiai.Palyginau su pernykščiu variantu,kai priekiniai ratai buvo nepasukami.Aukštoj žolėj neužspringsta,nes korpuse padaryta didelė išpjova žolės išmetimui.Išpjova uždengta skarda,video matosi iš galo.Bendras svoris jau čia nemažas,reikia nepamest atidumo,nes gali gaut rimtą traumą žioptelėjęs arba geriausiai neprisileist jos per arti.
 3. RC vejapjovė

  Tinklapis iš praeities,kainos dar litais.
 4. RC vejapjovė

  Ratai tai čia specialiai kurmių trasoms spaudyt daugiau :)Užkniso.Būna pagauni,nuneši į mišką kokį puskilometrį ir paleidi.Bet toks vaizdas,kad sugrįžta atgal ir dar chebros prisiveda.
 5. RC vejapjovė

  Krėslas bus namie,prisiruošiau uždėt kamerą pagaliau.
 6. RC vejapjovė

  Beveik baigta.Tik nėr ką pjaut,žolės dar nėra. Video
 7. RC vejapjovė

  Na taip.Bet čia ne pabaiga.Pabandymui.Dar ir prie vikšrų grįšiu.Yra idėjų,kaip tai patikimai padaryt.Bet čia bus 2018m.Šiam sezonui jau laiko tam neužteks.
 8. RC vejapjovė

  Priekinė važiuoklė bus nulinio apsisukimo ar kaip ten tas zero turn tiksliai išsiverčia į LT.Gali būti,kad tai sukomplikuos padėtį,nes yra įtarimas,kad reiks daugiau dirbt vairais.Pabandysim.Jei užknis, perdarysim.
 9. RC vejapjovė

  Kad padidint generatoriaus apsisukimus rastas sprendimas.Paimtas standartinis skriemulys SPZ106 ir pratekintas,kad centre tilptų originalus peilio adapteris.Matosi fotkėj. Paskaičiavus gavosi,kad prie variklio 3000 aps./min,generatorius suksis apie 7000.Realiai pamatuosim kai viskas bus surinkta.
 10. RC vejapjovė

  Prasinešiau su testeriu pro tą išlukštentą generatoriaus krovimo relę,gavau tokį vaizdą: Pagal šitą piešinį jau aišku kaip ji veikia ir ką pakeisti,kad sukelt įtampą.Įtampą galima padaryt ir pareguliuojamą.Kas turi supratimą kas čia yra,tai nesunkiai susigaudys.Gal kam pravers.Pvz.čia nesunkiai galima padayt pareguliavimą diapazone 13-14,5V.
 11. RC vejapjovė

  Suskaičiuot visą laiką kiek trunka surinkt,sudėtinga.Parsisiųst elektronikos komponentus trunka ne vieną mėnesį,čia daugiausiai laiko ir sugaištama.Viską turint,kelios dienos ir surinkta,dar kokia dienelė programinėm kliurkom sugaudyt,kad suktų kur reikia,pirmyn atgal kaip priklauso,radijo ryšį sutvarkyt.Kad ir kaip besistengtum,surinkus neveikia taip kaip norisi.Bet čia nieko nuostabaus,jei būtų gerai iš kart,tai kažkas negerai Savikaina-nėra atsakymo.Kada nors suskaičiuosiu,dar nebandžiau.
 12. RC vejapjovė

  Yra,bet kainos prasilenkia su sveiku protu,kad ir naudotų.Apsukas per skriemulius sukelt neproblema.Čia jau anksčiau kolega pasiūlė sprendimą.14V pilni šiukšlynai,niekas ten jų neperka greičiausiai.
 13. RC vejapjovė

  Šiek tiek pakeitimų bus ir elektros dalyje.Generatoriaus įtampą darysim stabilizuotą(anksčiau nebuvo).Tikslas-akumuliatoriai naudojami starteriui bus kraunami darbo metu.Nereikės jų išiminėti ir pakrovinėti,nors tas būdavo nedažnai,bet tekdavo.Dabar bus patogiau-įdėjai ir pamiršai.Taigi generatorius bus automobilinis.Lengviau gauti 14V,teko jį ir rinktis,bet reikia 28V.Teks iš 12V daryt 28V.Įtampos skirtumas didelis,t.y.dvigubai.Teoriškai galima,praktiškai-žiūrėsim kas gausis.Esmė tame,kad teks kažką pakeisti pačioj krovimo relėj.Trumpai šnekant,ją reikia išlukštent.Tinka tam ne visos.Radau tokią kuri tinka.Išlukštentos vaizdas toks: Lieka išsiaiškint kas čia per stebuklas.Komponentų nedaug.Turėtų pavykt.Kitaip tariant viltis kvailių... toliau žinot patys
 14. RC vejapjovė

  Ieškojau su ratlankiais,bet neradau,gavau tokias.
 15. RC vejapjovė

  Čia jau suvirinta ir ratai vietoj Liko padaryt priekį ir generatorių užmest.Senieji plastmasiniai priekiniai ratai nelaikys,nes svoris gerokai išaugo.Kažką reiks kitaip daryt.
×