Jump to content

gerasukis

Nariai
 • Pranešimai

  699
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  11

gerasukis paskutinį kartą gavo apdovanojimą Rugsėjo 17

gerasukis paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie gerasukis

Miestas

 • miestas
  Radviliškio raj.
 1. Išmokos 2014-2020

  Nu chebra jūs ir duodat, dar tik antrą dieną pradėjo mokėt pinigus o skudnžiatės, kad neikrenta į sąskaitą Bet šiaip NMA direktorius žadėjo, kad iki kitos savaitės vidurio turėtų beveik visiems pervesti avansai. Kažko abejoju, kad taip greit susisuks, bet būkim optimistai.
 2. Už kiek perkate žemę?

  Ai būkim biedni, bet teisingi, ūkininkai, kaip paveldima kasta, kas kartą jų mažės, o valdomi plotai didės. Nes bet kokie nauji ūkinkai pasmergti braidyti po mėšlą, ar keliais po daržoves. Nesutinkat? Tai pabandykit įsivaizduot piemenuką kuris po mokslų įsigytų, o ne gautų dykai visą techniką, dar bent minimaliai kokių 50ha žemės. O ir šiaip "jaunųjų ūkininkų įsikurimas" reikėtų pervadinti į "tėvelių ūkių skaldymas". Jau seniai reikėjo naikinti tas paramas, modernizavimus, įsikurimus ir pan. nes vis tiek ūkininkui gale likdavo mažoji dalis ir per užpakalį buvo brukama būtinai nauja technika, kai tuo tarpu pilnai daugumai būtų pakakę ir dėvėtos. O tiesioginių vienaip ar kitaip nepanaikins, geriau prie jų būtų buvę pridėti tie eurai...
 3. Už kiek perkate žemę?

  Juk valstybines zemes nuomos kainos ne is oro paiimamos, o nuo vidutines rinkos kainos. Tik kai kur ten totalus kosmosas, nes ir durpynai verti tiek pat kaip ir molis.
 4. Avių realizacija

  Be to kodel negalima realiai suburt komandos kuri preleminariai surinku didesniu ukiu duomenis su galimais pardavimo kiekiais metam i prieki, kad bent turet vizija, o dabar kazkas sugalvoja surinkt kelias furas ir tik tada pradeda ieskoti aviu. Be to tik nereikia demagogiju, kad bet kas gali paimt ir supirkt ir parduot, tam visu pirma reikia vadybos sugebejimu, salygu kur laikyti, daug daug laiko ir pakankamu apyvartiniu, neskaitant jog reikia turet skyliu kur viska iskist. Ar paprastas bent jau vidutinis ukis tai sugebetu padaryti? Turbut, kad ne.
 5. Avių realizacija

  Kol kooperatvas ar asociacija neprades mastyt globaliai tol ir jiems patiems bus sunku realizuoti, nes dauguma realozuojama LT, ir gal biski nubyra i uzsieni. Kodel negalima daryt komtraktu tam ir tam laikui pristatyti tiek ir tiek eriuku, pagal tokias ir anokias salygas. Tuomet butu galima planuoti kergimus ir pan. O dabar pas visus eriukai pasipila vienu metu smulkieji uzvercia rinka uz bet kokia kaina, kad tik prastumt, supirkejai pradeda issidirbinet, o kenciam visi.
 6. Avių realizacija

  Tai vat, kad pastebimas avių genocidas. Kiek tenka girdėti nemažai kas naikina bandas, O tokių avių kainų skelbimuose niekados neteko matyti - atiduoda pusvelčiui. Ankčiau nuoširdžiai galvojau, kad kooperatyvas avininkas ineš bent kiek stabilumo, ar padės realizuoti o dabar jie pvz:. ėriavedžių skerdieną, pabrėžiu SKERDIENĄ superka po 1,3€, tai kas čia gaunasi, po 0,6€ gyvo svorio? Negi negalima surinkti kokių kelių fūrų ir išsiūsti pas bulbašus? Nes dabar susidaro įspudis, kad reikia džiaugtis ir dėkoti, kad iš vis iš tavęs avis nuperka. Ką avių augintojų asociacija daro? Negi net kooperatyvas negali gaminti tokių tušonkių ir pasiūlyti kokiai maksimai? Taigi tikrai atsirastų iš ko gaminti masiškai...
 7. Tiesioginiai produkcijos pardavimai ir marketingas

  Mėsą auginu tą kurios sovietmečiu augindavom daugiausiai, o dabar suvalgome mažiausiai. Gal taip ir turi būti anuomet ji buvo pigiausia ir dabar pasidarė pigiausia. Nos gal tiksliau būtų pasakyti, kad ją superka pigiausiai. Vakar išgirdau labai gerą mintį, kuo rinka pastovesnė, tuo mažesnės grąžos užtenka ~5%, kuo daugiau rizikos dėl neužtikrintumo ar šiaip dėl įstatymų kaitos tuo ir pelno marža didesnė kaip pvz:. praktiškai visi Lietuvos "verslininkai" nedirbs be 50% uždarbio. Na gerai gal ir ne visi, bet dauguma tai tikrai.
 8. Avių realizacija

  Prikeliu vienus pirmųjų temos postų. Na ir kaip šiemet visiem sekasi su realizacija? Labai kas pasikeitė per tuos metus ar vis dar varom į minusą? Susitarkim, kad nešnekėsim apie "fairy tales", veislinių pardavimą ir kai parduodama tiesiai vartotojui, nes tokiu atveju dirbama ūkininku, vadybininku, kurjeriu ir skerdėju
 9. Tiesioginiai produkcijos pardavimai ir marketingas

  Tai koks čia marketingas, negi dėl to popieriaus pradės masiškai pirkti? Aš pvz. supakuoju mėsą į ploną polietineno plėvelę. Kad jau daug keliauji, geriau papasakok ką matei ten tokio, kad va jei pamatytum tai lt net baisiai nežiūrėdamas į kainą pirktum. Marketingas, tai menas parduoti tą patį nieko neišsiskiriantį produktą brangiau.
 10. Tiesioginiai produkcijos pardavimai ir marketingas

  Pasako, jei istiko beda tualete ir baigesi popierius, visada išgelbės kepimo popierius O jei rimtai, tai kaži kaip ten tą vaizdą suvirškintų miesto "pažybos" kurios linkusios leisti pinigus, kaimo liaudžiai gal ir ok, bet jie linke taupyti. Kitas reikalas jei tas vaizdas būtų vasara į beribes ganyklas su besiganančiais gyvuliais.
 11. Tiesioginiai produkcijos pardavimai ir marketingas

  Na tai mes visuomet priimsim protingus patarimus, kas gi ten tokio gero tame užsienyje?
 12. Grikiai

  Tai typo ir paprastiems ukiams jau nebegalima purkšti ar tik čia apie eko šnekat?
 13. niva bedos

  Kai bent kiek pradedi suvokti kaip veikia kombainas, atitinkamai pradedi suprasti, kad ne kombainas kaltas, o ta tarpine tarp vairo ir sedynes, kuri gink dieve niekaip nepripazins, kad kazko nesupranta ar nesuvokia.
 14. Grikiai

  O tai koki twn stebukla tiria, kad tiek ima? Ir uzkiekviena priekaba ar bendra svori?
 15. Tinklas avims ir impulsų generatorius jiems

  Man butent tokie net storesni iki 25cm , apdirpti taip kaip parasiau pora postu anksciau pradejo puti po 3 metu su 4 lentom. Pernai rudeni dali pakeiciau naujais, nulupau po viena virsutine lenta, siemet vel dalis nupuvo. Dar aisku nebuvau paminejes, kad kiekviena duobe buvo uzpildyta zvyru ir akmenimis. Darbo daug, o galutinis rezultatas abgailetinas. Baisu net rimciau kitus judint, nes stipriau paspaudus garantuoju lengvai nulus. Tinklas tokios vejo apkrovos neduos, bet puvimas juk tas pats. O metala deciau pagal kisene storo juk nereikia, aisku geriau kuo didesnio diametro.
×