kaimovaikas

Nariai
 • Pranešimai

  57
 • Prisijungė

 • Lankėsi

Apie kaimovaikas

 • Rangas
  Narys

Converted

 • miestas
  kaunas
 1. negi suklydau del dedes baudriaus?
 2. už ka tavo manymu yra moket 300 eur/ha?
 3. Aurimai, iš savo dėdės atiminėji žemes? nes irgi virs 1000 ha ir koks pas tave grynasis pelningumas iš 1 ha mokant 200 eur ha?
 4. tai turbūt gerokai pašalę buvo
 5. O tai ir į grūdus ar rapsą irgi galima tada smėlio dėl balasto
 6. Nuo sausio pirmos dar viena staigmena. Traktorius registruosime visi Mašinų bandymų stotyje Kauno rajone Domeikavoje ir techninių apžiūrų visa Lietuva važiuos į Kauną ir kaina ko gero bus už apžiūrą bus ne 4,3 Euro o 43 Eurai. Plačiau http://manoukis.lt/naujienos/technika/20740-valstybinei-masinu-bandymo-stociai-papildomos-funkcijos-
 7. Aha, kažkaip "baigta administruoti", bet su litais reikalai nejuda. Įdomu, kokia "kaimovaiko" nuomonė šituo klausimu ? Bus laikas , bus ir vaikas Gerb Dr. Zoidberg, manau supranti kad esi ne vienas ukininkas ant Lietuvos, ir domiesi zemes ukio situacija ir tikriausiai nera tau naujiena kad 2013 m yra 151,1 tūkst. deklaravusiu pareiškėjų, taigi tavo paraiska reikia suadministruot t.y. suziuret neatitikimus ir isipareigojimus, istaisyt tavo deklaravimo klaidas, informuot apie neatitikimus, atlikt patikrinimus, ivertint, paskaiciuot ir t.t. + ivertint dalyvavima pagal programas visas razienas ir kt. + atsakinejimas ir aiskinimas i tavo skambucius? Tai tavo manymu "Dr. Zoidberg " kiek sitam visam reikalui reikia laiko? zinant visus deklaravimo terminus? o tu vos uzdeklaravai ir jau skambini kur ismokos?
 8. nu tu Dr.Zoidberg, Zoidberg, kodel tu vienaip zmogui patarineji, o pats priesingai darai ??? kazi ar tik taip nenori pasinaudot? na o jei sukisai '"į šitą "euforiją"" ir baigesi dziaugsmas tai niekas netrukdo ir pasitraukt .
 9. tai tu drasus jei net NMA paskambinai bet ko cia triest su tais skambuciais, geriau zmonem laiko negaaisintum ir dirbt netrukdytum, nes per tuos skambucius ir kitiem nesuadministruoja jei parasyta kad administruoja tai reiskia kad administruoja, suadministruos ir ismokes. kame problema?
 10. jei nori kad pats traktorius vairuotūsi tai teks nuo kokių 40k iki 50k lietuviškų palikt. už kelis tūkstantėlius tai tik lemputės kelia rodo o visa kita pačiam reikia daryt na tai jei ji nevairuoja, nevaldo purkstuku, trestuvu, sejamuju ir nera dirbama su super didziaisiais agregatais , tai jei galit paaiškinkit man, kaimo burui, nafikt reikalinga belaruse ta LYGIAGRETAUS VAIRAVIMO sistema? kiek mano zinios ir patirtis leidzia suprast, tai kultivuojama, akejama, pagal isdirbta krasta, ariama pagal vaga, sejama pagal zenklintuva ( ir dazniausiai jau su technologinemis vezemis), tresiama, purskiama technologinemis vezemis (ir kiek vaziavau dar niekur nemaciau kad nakti butu vykdomi purskimai), sienaujama pagal nusienauta krasta, presuojama is pradalgiu. tai jei akys neuzpiltos (o jei uzpiltos tai manu ir lygiagretaus vairavimo sistema nepades), negi sunku lygiai nuvaziuot pagal krasta? todel manau kad 20 ha ukyje tai yra naivus ir nenaudingas zaisliukas, ir tiek pat is jo naudos, kiek is gimtam kaime, keliu navigacijos, kur pacios kojos kelia namo randa:D na bet cia tikrai modernaus europinio ukio pozymis
 11. Pagal daiktą ir kaina. Europa duoda, mes imam o si iranga kompensuojama is Europos paramos? per kokia programa ja galima isigyt?
 12. Skiriasi, skiriasi. Naktį vistiek ne taip viskas matosi. Pas mane ant traktoriaus iš viso 6 darbiniai žibintai ant kabinos ir H4 halogeninės lemputės priekinėse lempose. Iki pilnos laimės dar trūksta dviejų darbinių žibintų, kad šviestų į šonus. Labai nesimato. Nors teko šiemet purkšti glifosatais lauką visiškoje tamsoje (su šviesomis, žinoma) ir naudojantis tik lygiagretaus vairavimo sistema Maniau bus vieni žydai, tačiau nurudo kuo gražiausiai viskas ir nei lopinėlio nepalikta Pasisekė ... Tikriausiai nemenkas ukis kad dedate GPS vairavimo sistemas ir nakti purskiate. Norejau pasiteirauti kaip veikia ta lygiagretaus vairavimo sistema? ar reikia vairuot ar apsukus traktoriu ji pati vairuoja?
 13. gal galima tiksliau suzinot kokiam ten kaime ar seniunijoj randasi sklypas?
 14. Tinginiai ten dirba mazu maziausi parazitai zinai posaki "kiek moka, tiek dirba" ir viskas cia normaliai yra. o pasislepus pult ir parazitais visus vadint tai lengviausia, bet speju, kai vezi dokumentus ar eko uki tikrina, tai gatavas ir subines islizint. . .?