Jump to content

Egida

Nariai
 • Pranešimai

  305
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  1

Egida paskutinį kartą gavo apdovanojimą Vasario 11 2016

Egida paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie Egida

Vartotojo informacija

 • Lytis
  Not Telling

Miestas

 • miestas
  LT
 1. MASSEY FERGUSSON

  Nieko nėra tokio ko žmogus nepadaro.Ta tilta ne robotas sukūrė.Ardyk,sugalvosi ką padaryt.
 2. Pliurpalas

  Pernai tyčia skaičiavau kiek kainuoja užauginti iki galvos nukirtimo.Man atrodydavo irgi kad pigiau parduotuvėje.Pirko žmona 100,buvo jie kažkur 33d.amžiaus.Jau pilnumoj lesė grūdus.Vienetas kainavo 1,30.Kombikormos nupirkau tik du maišus po 40kg.Daugiau tik savo grūdai,bulvės.Ką sulesė grūdų ir bulvių kainas paskaičiavau turgaus.Finale iki galvos nukirtimo svėrė nuo 4 iki 5 kg.Tai tas paukštis gavosi 4,30eur.užauginti.Kiek mėsos kg.parduotuvėje?Darbo kaip ir neskaičiavau.
 3. Lėkštiniai skutikai.

  Ir su kiek arklių tuos 3,5m trauki.
 4. Anekdotai...

  Vokiečių pensininkai su savo gaunamomis pensijomis apkeliauja vis pasaulį.Lietuvos pensininkai su gaunama pensija nukeliauja tik į vaistinę.
 5. Kas vyksta Lietuvoje?

  Va būtent kad ant ūkininkų tai pindai lengviau ,,važiuot,,.Parodys matai tautai kokias privilegijas turi ūkininkai,kaip jiems reikia mokesčius padidinti.Tiesias kelią naujiems rinkimams.Pamatė kad subinei patogiau seimo kėdėje.Ko nesikapsto ana po kokiais vežėjais ,naftininkais ir t.t.Bijo.Ras kur akinius numestus prie konteinerio,o pačią išplaukusia kur Neryje.Prikli boba.
 6. ORAI

  Ryte 6 val.-23 normaliai sakyčiau apšals gal truputi visokių bacilų ir parazitų žemelėj.O kita savaite irgi kolkas šalčio atžvilgiu prognozės nekuklios.Taip kad dar bus ir į mokyklas neinančių.
 7. Konstruojam, remontuojam, gaminam, tobulinam

  Oi kaip praverčia.Sakydavau kam čia reikalinga akumuletorinė bulgarkė.Vat vasara pasirodo buvo momentas kaip reikalinga buvo prie kombaino.Žmona tai čia nesupranta kam aš tai šiokį tai tokį įranki perku,,vėl ale tai pramogom kurios gan ne pigiai kainuoja,,Taip kad įrankiai atsiperka.Nereik eit į kaimą skolint,o kai pasiskolini,,zakon podlast,,užlinksta.
 8. Akumuliatoriai

  Velnias čia žino nuo ko tas akumuletorių tarnavimo laikas priklauso.Tik viena aišku kad nuo priežiūros.Beleri nauja kai pirkau buvo rusiški,laikė 6 metus.Pakeičiau į exsaidus išlaikė 5.Dabar įkišau iš lytagros kažkokius bulgariškus,bus matyt kiek laikys.Vakarietiškam nuo naujo buvo baneris,pyst trys metai ir gatavi.Kaina jų nu na....tai įdėjau bsi.Nu ir bus matyt.Ir beje beleri naudoju kiekviena diena ryte ir vakare.
 9. Skutikas: Strėlinis-noraginis, ar Diskinis .

  Kada dirvos paviršius drėgnas,tikiu,o ir matosi kad galima su kultivatoriumi skutimo vaizdą padaryti.Bet kada dirva bus į džiūvusi tai kabinoj sėdint girdėsis kaip skaudžiai dantys pyška,o dar skaudžiau bus piniginei.
 10. Pieno kainos

  Kiek tas skirtingai.Nepergyvenu,matyt neužilgo vistiek pamažins.
 11. mtz 82 sankaba

  Tai vat,o mano kaimynui kajovikiniai įdėjo.Paspaudžiau nuvažiaves lengvai viskas dirbo.Man sankaba išėjo irgi galvojau dėt tą defenderine.Bet susilaikiau.Dėl ko?Dėl to kad kajovikiniai sakė kaimynui tipo prieš 2 metus vienam įdėjo tai laiko.Burtininkai.Nuvažiavau į Džeiranos sandėliu pažiūrėjau aš ją ai sakau susilaikysiu,ir nusispirkau paprasta.Tai po to pardavėjas ir sako kad nelabai jas dar kas perka,jos lygtais ir testavimo stadijoj.Ir atsirado prieš gera pusmetį.O anie sakė sakau prieš du metus jau ją kažkam įdėjo.Davė suprast kad,,trina,,.Keli iš džeiranos buvo pirke tai vienas jau keitė,tipo nelaikė nė pusės metų.Man ten viskas ir normaliai atrodė.Tik labai nepatiko,kad labai per plonos tos blėkutės kur turi išminamas guolis spaust.Dėl to ir nedrysau pirkti.O tų pinigų ten neperdaugiausiai,galima rizikuot.Bet tas ardymas mani nervina.Nes blin subyra dažniausiai tokiu metu kada traktorius būna labai reikalingas.
 12. Pieno kainos

  Iš MPK dabar iki 500 gaunu 0,22.Su žaliavos direktore bendravu tai sakė gali centu nukristi,bet stengsimės kainas išlaikyti.Vienu žodžiu jos nekils
 13. mtz 82 sankaba

  Gal kur užkimba.Spyruoklė atmetimo pasireguliuok.Toliau gali būti ir pats veleniukas užrūdijas.Pats velenėlis palinkes.Kaip pati sankaba dar žiūrint spaudosi
 14. Pieno kainos

  Gandai sklando kad tipo vėl temokės po 15cnt.
 15. Anekdotai...

  Pyplys,mažametis sūnus nueina pas mama ir klausia, -Mama,ar atsiduotum kokiam diedui už milijona dolerių? Motina truputi pagalvojusi ir sako, -Nu tai žinoma,mano amžiui jau suma čia nemaža,be problemų. Tuomet pyplys nudrože pas seserį ir užduoda lygiai tą patį klausimą,o sesuo jam ir atsako, -Sutikčiau tik už du milijonus.Kadangi dar nepilnametė. Nueina pas tėva ir klausia lygiai to pačio klausimo, -Tėvai,ar duotum savo užpakali kokiam diedui už milijona dolerių.Tėvas pagalvojes truputi ir sako, -Duočiau,čia gi milijonas dolerių.Likusi gyvenima sočiai gyventumėm. Eina pyplys,skaičiuoja.Blemba kiek pinigų.Tik pagalvok,keturi milijonai dolerių.Pamato močiute ir šaukia, -Močiute,virtualiai tai mes turtingi,keturi milijonai dolerių.Bet realybėj tai namuose dvi prostitutės ir vienas senas pyderastas.
×