Jump to content

Egida

Nariai
 • Pranešimai

  331
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  2

Egida paskutinį kartą gavo apdovanojimą Gegužės 5

Egida paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie Egida

 • Rangas
  Dažnas dalyvis

Vartotojo informacija

 • Lytis
  Not Telling

Miestas

 • miestas
  LT

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Enable
 1. Egida

  Zemes ukio paslaugu kainos

  O ku... šunes,kokias kainas.Tai kam samdyt reikia, tai pienas turbūt auksinis.Už pjovima imam-25,grėbimas15,sauso presavimas 4,į plėvę 10.O parvežimas nuo atstumo.
 2. Egida

  Klimato kaita, orų permainos-iššūkis augalininkystei

  Tai čia jau kaip ir loterijoj laimėjęs.
 3. Egida

  Pieno kainos

  Čia man toks klausimas išlindo.O kur ,,Karve,, dingo.Mažum kaina gera,,išsimušes,,tai ir tyli.Kažkaip pasigedau.Nė vienam forume lyg ir nesimato.Ar karves pardavė ir guli sau spakains.
 4. Egida

  Pieno kainos

  Manau kad nėra kuom dalintis.Tos kainos tokios,arba -3,arba+1 prie litro.Augalininkystės temoj keičiasi.Auga kviečiai,rapsai ir t.t.O pieno temoje niekas.Nebus taip kad aš gaunu 20, o kitas 50.
 5. Egida

  Purkštuvo sijų apšvietimas

  Per kokį laiką parsiuntė
 6. Egida

  Miežių auginimas

  Bet kito varianto kaip ir nėra.
 7. Egida

  žiemkenčių buklė

  Beje jei galvoji kad per dideli,gali patrumpint
 8. Egida

  žiemkenčių buklė

  Pats tas traktorius dabar po kviečių lauką važinėt.
 9. Egida

  Zirniai

  Tai aš ne ekologinis.Ir man nedašunta kaip čia jau jie ras.Nes kiek su vietiniais pakalbi,tai purkšim,ir rodysim žalininmui.Tai ir galvoju,kuo čia tas hirnia baigsis.Nes vaizdas toks kad kaip visada bandom perspjaut visa ES.Ir kaip visada gaunam šūdo tačką.
 10. Egida

  Zirniai

  Bet kaip ras to herbicido.Per kur pažiūrės.Gal aš kažko nesuprantu.Suprantu kad gali rasti glifosato glifosuotus nunokinimui.Bet kaip gali rasti nukultuose žirniuose heminių liekanų po kūlimo jeigu žirniai daleiskim buvo purkšti stompo ir basagramo mišiniu žirniams esant kokių 7 comų aukščio.Nebent turi turėt kaimyną asilą,kuris tik nori tau pakenkt ir filmuoja mobileka pasiėmes krūmuose atsigules.Kuris turėtų mest ale,,zajava,, NMA kad va žiūrėkit ką daro.Tai ir kyla klausimas iš ko gali padaryt tuos tyrimus.Mano galvai turi ateit tuoj pat po purškimo,paimt ale kažkokia piktžole,kuri jau turėtų būt ant nunykimo ribos,kuri turėtų būt herbicido gavus.
 11. Egida

  Zirniai

  Grikiuose tai rado glifosato.Ir arkliui aišku kokiu laiku jie būvo pūsti.O žirniuose iš ko pažiūrės.Abejoju ar kokio herbicido pėdsako būtų nukultam žirnį.
 12. Egida

  Zirniai

  Nu ir dabar jūs man pasakykite,kas čia dabar sukontroliuos ar ten purkšta ar ne.Taigi gali sakyti kad trešiau,ar dar ką sugalvot
 13. Egida

  zieminis rapsas

  Čia yra mano nuomonė,ir nebūtinai ji turi būt teisinga.Galbūt klystu.Gal kiti ką kitą naudoja.
 14. Egida

  zieminis rapsas

  Nesu achujienas augalininkas bet ta ,,Ruteri,,jau daug metų naudoju.Ir pernai lyg tyčia nusipirkau berods,, Nutaramin,,.Tai ruteris man atrodo žymiai efektyvesnis.Gaila tik vieno kad neturiu kaip įrodyti.Nes pernai vien nutaramin naudojau,tai javai atrodė bent mano akiai prastesni.Atrodo sudėtį paskaičius tai ruteris ,,slabnesnis,, prieš nutaramin,bet ant lauko buvo kitaip.Tokius dalykus bandau daryti viename lauke,tai šiemet vėl ruteri pirksiu,ir specialiai išjungsiu purkštuva kad matytusi kur purkšta,o yra likusio dar nutaramin,tai jeigu bus laiko nupurkšiu juosta su tuo ir bus aišku kur švestas vanduo,o kur ne.Žieminio rapso nesėju.Teko ruterį naudoti kviečiuose,miežiuose ir vasariniam rapse,taip pat žirniuose.Žmona naudoja šiltnamyje gėlynuose,tai tą pernai pirkta nutaramina kai padaviau tai sakė kokio šūdo čia prisipirkau.Teta mieste gyvena nuosavam sklype tai ten po truputį sau užsiaugina.Irgi daviau to nutaramino pavasarį,tai atvaževus iš antro karto klausė ar ruterio turio.Sakė kad tas geriau.Nežinau ar čia taip mum atrodo,ar taip ištikrūjų yra.
 15. Egida

  Kada zadat pradet tresti zieminius kviecius azotinem trasom?

  Senolių išmintis.Sako kad pirmas perkūnas subudina žemelę,o ir lietus jau toks lyg ir šiltesnis.Taip kad nepakenks,o tik padės
×