Jump to content

Egida

Nariai
 • Pranešimai

  336
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  2

Egida paskutinį kartą gavo apdovanojimą Gegužės 5

Egida paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie Egida

 • Rangas
  Dažnas dalyvis

Vartotojo informacija

 • Lytis
  Not Telling

Miestas

 • miestas
  LT

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Egida

  Laukų stebėjimas drono pagalba

  Tai su dronu paskui kiekviena traktoriu nelakstysi.Sakai darbininkų adekvatumu nevisada galima kliautis.Bet tai ar jie trašas važiuodami keliu iki lauko išbarsto? Tai kaip ir sakė JCB dėk kameras.Tas dronas mano galvai tai gal anksti pavasarį pagelbėtų,kai norėsi įeiti į lauką,o kojos klimps.O po to nai nafik ans reikalings.
 2. Egida

  Derliaus nuėmimo dienoraštis

  Ką pasakot bobutei.Veiksmas vyko Raseinių raj.Nebent man tas medžiotojas melavo. O šiaip tai esu dar girdėjas,kad keli ūkininkams savivaldybė paskaičiavo žalą,būrelis mokėt nenorėjo.Tuomet kreipėsi į teismą.Kai bandė būrelio šulai visokie ignoruoti teismo sprendimą,tai pasirodė kad būrelis gali būti parduodamas iš varžytinių.Staigiai sakė žalą atmokėjo.Kiek tiesos,nežinau.Taip girdėjau
 3. Egida

  Derliaus nuėmimo dienoraštis

  Kviečių neglifosavau.Tai ,,Edvinas,,manau bus kuliamas po kokia 10d.Tas lietus,jeigu bus proto ribose,bus tik į gerą dėl visiško kviečių prinokimo. O kas liečia medžiotojus,tai buvo ir man prieš kelis metus pavažinėje.Tai pasiūlėm surinkt šautuvus,vamzdžius užlankstyt,o buožias į subinę sukišt,kad nė klinikose neištrauktų. Iš teisinės pusės.Tai matomai yra kaip irgi juos paspaust.Dabar prieš kelias dienas,giminaitis gretimam būrelyje medžioja,tai šernai kažkokiam pienininkui prakniso pieva.Taip sakė neblogai.Tai to pienininko dukra,ar kažkas panašaus,yra kažkokia ahujiena teisininkė.Finalas,20 medžiotojų su grėbliukais 4 val.pieva lygino.Net su traktorium negalėjo tie įvažiuot.Va kaip būna.
 4. Egida

  kur geriausia gaminti tentus priekaboms?

  Geri. Šiauliuose kelis darė.Litais dar mokėjau.Laiko tikrai gerai.Kampus dar sustiprino,ta prasme pastorino,tai jokių problemų.
 5. Egida

  Klimato kaita, orų permainos-iššūkis augalininkystei

  Anam krašte turbūt labiau Ivanams turėtum dėkot
 6. Egida

  Zemes ukio paslaugu kainos

  O ku... šunes,kokias kainas.Tai kam samdyt reikia, tai pienas turbūt auksinis.Už pjovima imam-25,grėbimas15,sauso presavimas 4,į plėvę 10.O parvežimas nuo atstumo.
 7. Egida

  Klimato kaita, orų permainos-iššūkis augalininkystei

  Tai čia jau kaip ir loterijoj laimėjęs.
 8. Egida

  Pieno kainos

  Čia man toks klausimas išlindo.O kur ,,Karve,, dingo.Mažum kaina gera,,išsimušes,,tai ir tyli.Kažkaip pasigedau.Nė vienam forume lyg ir nesimato.Ar karves pardavė ir guli sau spakains.
 9. Egida

  Pieno kainos

  Manau kad nėra kuom dalintis.Tos kainos tokios,arba -3,arba+1 prie litro.Augalininkystės temoj keičiasi.Auga kviečiai,rapsai ir t.t.O pieno temoje niekas.Nebus taip kad aš gaunu 20, o kitas 50.
 10. Egida

  Purkštuvo sijų apšvietimas

  Per kokį laiką parsiuntė
 11. Egida

  Miežių auginimas

  Bet kito varianto kaip ir nėra.
 12. Egida

  žiemkenčių buklė

  Beje jei galvoji kad per dideli,gali patrumpint
 13. Egida

  žiemkenčių buklė

  Pats tas traktorius dabar po kviečių lauką važinėt.
 14. Egida

  Zirniai

  Tai aš ne ekologinis.Ir man nedašunta kaip čia jau jie ras.Nes kiek su vietiniais pakalbi,tai purkšim,ir rodysim žalininmui.Tai ir galvoju,kuo čia tas hirnia baigsis.Nes vaizdas toks kad kaip visada bandom perspjaut visa ES.Ir kaip visada gaunam šūdo tačką.
 15. Egida

  Zirniai

  Bet kaip ras to herbicido.Per kur pažiūrės.Gal aš kažko nesuprantu.Suprantu kad gali rasti glifosato glifosuotus nunokinimui.Bet kaip gali rasti nukultuose žirniuose heminių liekanų po kūlimo jeigu žirniai daleiskim buvo purkšti stompo ir basagramo mišiniu žirniams esant kokių 7 comų aukščio.Nebent turi turėt kaimyną asilą,kuris tik nori tau pakenkt ir filmuoja mobileka pasiėmes krūmuose atsigules.Kuris turėtų mest ale,,zajava,, NMA kad va žiūrėkit ką daro.Tai ir kyla klausimas iš ko gali padaryt tuos tyrimus.Mano galvai turi ateit tuoj pat po purškimo,paimt ale kažkokia piktžole,kuri jau turėtų būt ant nunykimo ribos,kuri turėtų būt herbicido gavus.
×