Jump to content

BR

Nariai
 • Pranešimai

  169
 • Prisijungė

 • Lankėsi

Apie BR

 • Rangas
  Dažnas dalyvis

Vartotojo informacija

 • Lytis
  Not Telling

Miestas

 • miestas
  Kupiškio r.
 1. Baltoji garstyčia

  Purskiai kuo nors nuo žolių?
 2. Žalos.

  Tai kaip čia išeina jei aš negalejau pasėt žieminių ne i pūdymą,o tarkim po ankstinių kultūrų,tai tipo nuostolių nepatyriau, p.s bet čia gi Lietuva,čia lietus lyja
 3. smulkiu seklu sejamosios

  vienais metais pabandem zieminį set tai per giliai pasisejo gavos per retas,daugiau nebandėm,garstycias ir sėklai ir i ražieną sėjam viskas ok .Sėjamoji Apv
 4. kombainu reguliavimai

  taigi būk tikras lietuvis,nepergyvenk,svetimų negalėjai iškult ,o ne savų
 5. New Holland traktoriai

  Tai taip ziema kol pasila,tai meta tokį balta gara bet dirbant nors ir sunkiau vistiek jokio dumo nerodo
 6. New Holland traktoriai

  nedumija ne kiek
 7. New Holland traktoriai

  Tai va new hollandas T7.210 irgi jei tik i kalną ar kas sunkiau irgi tuoj dvėst pradėdavo,nors 5x50 vartomą tai neblogai vilko,šimet per javapjūtę pradėjo mest adblue ir variklio klaidas lytagros servisas niekaip nerado kame šaknys(kaip visada),teko prašyt Arūnio ir jo kolegos pagalbos didelis dėkui vyrai,taigi pirmiausia išoperavo adblue paskui dar rado kad po kabina virš akumų fiškėj pliusinis laidas,kai kabina juda nekontaktuoja,nu vienu žodžiu sutvarkė,dirbam toliau .Tuo pačiu išmatavo galią su adblue ir po abblue išoperavimo tai arkliu abiem atvejais 165,tik toks pastebėjimas be adblue tarsi atgijo žirgas,tiek plūgą,tiek skutiką su sėjamąja traukia daug smagiau,nei anksčiau ir nebedusta taip greitai,nors šimet žemė ne dovanėlė.Gal kuro sanaudos vos padidėjo,bet kai taip šlapia tai ir nieko nuostabaus.Galios nedidino,taip kad išvada adblue tikrai dusina variklį.
 8. Dirvos idirbimo budai ir seja

  tai kad pagal prognozes greičiau tvano sulauksim o ne sausų orų
 9. New Holland traktoriai

  Akumas tikrai geras nebuvo nei nusedes nei buvau as ji isemes vezant grudus pirmiausia ismete klaidą 19597 o po keliu sekundziu ir ta kur nuotraukoj.Aš iš Kupiškio rajono.
 10. New Holland traktoriai

  Sveiki.Reikia pagalbos.New holland T7,210 meta variklio klaidą 3158 servisas niekaip neranda kame šaknys ,perašė variklio kompo programą vistiek taspats,dabar davė užklausimą gamyklai ką dar galima padaryt,jei ne tai gali reikt variklio kompą keist.Gal kam buvo tokia situacija?
 11. Derliaus pardavimas, pridavimas

  Kokia firma gal kauno grūdai
 12. Derliaus nuėmimo dienoraštis

  Reiskias išdūrė žmogų
 13. Derliaus nuėmimo dienoraštis

  nesielvartauk pas mane kviečių nenukulta nė aro vis dar noksta bet už tai žemę ž,rapsui pasiruošiau laikas butų jau ir sėt.kitą savaitę sausus orus praneša tai ir kulimas pajudės.
 14. kai turėjau D8000H tai pirštas isisukdavo į laikiklį ant sreigio ir dar veržle užsikontruodavo,su pabėgimu problemu nebuvo,draugo 7000H pastoviai pirštai skraidydavo i langą iš tų užkaiščiavimų grapkute.Dabar naujam fende vėl ta pati grapkutė,antras sezonas kolkas nė vienas nepabėgo,tik sraigės pirštas sakyčiau storesnis.
 15. meti lauk tas skardas kartu su šratu ir dedi laverdos{dabar jau masey fergusono arba fendo} plasmasinį piršto laikiklį ir pamiršti problemą,vienas laikiklis apie 3 eurus čia ewoj ar ivabaltėj.
×