Jump to content

BR

Nariai
 • Pranešimai

  214
 • Prisijungė

 • Lankėsi

Apie BR

 • Rangas
  Dažnas dalyvis

Vartotojo informacija

 • Lytis
  Not Telling

Miestas

 • miestas
  Kupiškio r.
 1. Išmokos 2014-2020

  Tai kaip supratau,kas pernai liko nenukulta už tai jau nekompensuos niekam.Kalba eina tik apie kompensaciją tiem,kas negalėjo pasėt arba pasėta ismirko ir daugiau nei 30proc .ploto.Plačiau delfyje yra straipsnis prieš valandą ikeltas,tik nemoku nuorodos čia ikelt.
 2. Trašu barstytuvai

  jo diskus reikėtų rinktis 24-36,tada ir sulfatą gerai suberia ant 24m,nes su 18-24 tai kažin kaip ten gautusi.Nuleidus limiterį norma nesimažina,nu bet kad palei kraštą labai skirtųsi pasėlis nu nepastebėjau.Neklausei kiek,ten kaina butų su kompu ir svarstyklėm?
 3. Akumuliatoriai

  va tau ir akcija
 4. Miežių auginimas

  Nebloga šešeilė veislė,mėgsta irgi pagriut,nes varpos sunkios,grudai smulkesni,nei dvieilių veislių.Šimet prikulta apie 6tha ir dar varpų pilna žemė per tuos lietus.
 5. Case traktoriai

  pas mane 2013m,T7.210 1300moto valandų,o tai ne tas tepimo taškas tepa pakabinamą guolį kur kardano apsaugoj yra anga palikta ir yra tepimo taškas,ar ten ne guolio tepimui.
 6. Trašu barstytuvai

  Kaip suprantau naujas lenkiškas išbrauktas iš sarašo.Man irgi teko panašią dilemą spręst.Pinigų kiekis buvo labai ribotas.Naujas lenkas neviliojo,iš dėvėtų brendų irgi padoraus nieko neradau už tiek pinigų kiek galėjau skirt.Benaršant internete užkliuvo už akių nauji turkiški Donder,tipo amazones kopija.Nuvarėm apžiūrėt,patiko nu ir nupirkom.2500l su tentu,su limiteriu,su purvasaugiais,su diskais iki 36m,hidro uždarymas-atidarymas bunkerio apačia iš neržaveikos gavosi 3000 su trupučiu europinių.Nu ką galiu pasakyt po pirmo sezono,barsto puikiai,norma nesunku pagaut pagal instrukciją,trašų labai nemala,vienas minusas tai dažymo kokybė ne kažką,iki amazonės dažymo kokybės dar toli,toli,bet tai ir iki amazonės naujos kainos toli toli.
 7. Trašu barstytuvai

  Turėjau būtent tokį,tai tikrai geras barstytuvas,bet vienas bet,kol barsčiau 12m viskas ok,bet atėjo laikas pasikeist purkštuvą. Nu ką su standartinėm mentelėm meta iki 18m.komplekte buvo dar 2,kiekvienam diskui po vieną iki 24m,ivabaltės vadyba itikino,kad sutręš gerai ir iki 24m,uždėjus po vieną ilgesnę mentęlę ,nors diskai tai maži ir šitam modeliui didesnių neuždėsi.Nu ir ką,nusipirkom purkštuvą 24m,tai bartytuvo niekaip nėjo sureguliuot,kad bertų 24m arba nesumeta,arba nėra tolygumo,tai tais metais laukai dryžuoti buvo ir nieko nėjo padaryt teko keist barstelką.Kaimynas su tokiu pat ant 20m barstė tai dar dar ir tai nestebuklas,o jei galvoji kada vėliau purkštuvą ant didesnio nei 20m pločio keist,tai gerai pagalvok ar verta tau tą MDS pirkt,jei patinka rauch ir piniginė neša,pasieškok rauch axis modelio,ten jau kitas reikalas.
 8. Derliaus nuėmimo dienoraštis

  tai dar yra ten ką kult?
 9. Grūdu kainos?

  Tai negi nesuprantat vadyba dėl mūsų stengiasi,kai kaina pradeda kilt,iš kart nesiulo fiksuot,laukia kol daugiau pakils,kad mums didesnę kainą pasiūlyt galėtų,dėl to ir nekelia ragelio
 10. Horsch sėjamosios

  parašei,paskui pagalvojai,ką parašei.Tai taip išeina kad visi kas turi sėjamas su idirbimu,elgiasi neprotingai.
 11. Paskolos žemės ūkiui

  duoda nuo 70 iki 90 procentų kaip kuris bankas,nuo tavo gaunamų išmokų sumos.
 12. Miežių auginimas

  aš sėju edvin,labai nebloga veislė,tik megsta pagult,nes varpos sunkios,šešeilės.šimet po 6t prigraibėm ir da ja ant žemės varpų liko.
 13. Plūgai OVERUM

  nebutų diskų prie kiekvieno korpuso butu vargo vakarienė.
 14. Zirniai

  Gal kas respect veislės žirnių sėklos apie Kupiškį turit?
×