shaulinis

Ekspertai
 • Pranešimai

  6.714
 • Prisijungė

 • Lankėsi

Apie shaulinis

 • Rangas
  Ekspertas
 • Gimtadienis 1974.04.06

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Kėdainiai
 • Interests
  kombainai, tikslus ūkininkavimas

Converted

 • miestas
  Kėdainiai

Paskutiniai lankytojai

241 profilio peržiūros
 1. Sveikas. Pirmiausia tai reiktu žinoti kokie tavo planai ateičiai šioje srityje. Jei dvimetrio pakeitimas yra vieningtelis tavo tikslas tai Trimble EZ guide 250 viskas ko tau reikia. Jei manai, kad automatinis sekcijų ir galulaukės valdymas taip pat būtu visai neblogai, gal ne dabar gal vėliau... Tada įdomestis klausimas. Tokiu atveju ir jau minėtas 750as tinka ir Miullerio žaislus manau visai verta pasižiūrėti https://www.mueller-elektronik.de/en/products/track-guide-iii/ Gal net labiau link Miullerio linkčiau (turbūt daugiau nei pusė padargų parduodamų LT jau iš gamyklų gauna Miulerius tai gi investicija ateičiai)
 2. kažin ar daug rasim Lietuvoje kur netrūksta anglies ir organikos?
 3. Jei galima ir savo trigrašį įkišiu. Ka dirva šarminė ir (bandau spėti) Mg per kraštus tai K ir P reik daugiau duoti, nes Mg tuos elementus slopina. Jei dirva būtu rūgštinė tai kalkėmis Mg bėdą galėtum spręsti, kai šarmas kito varianto nėra.
 4. Arba mašiniuko mažiau į akis krentančio nieks net cyptelėjes nebūtu dėl golfo ar astros
 5. net neabejoju kad skiri fazes geriau nei aš bent jau ką tutėjau omenį tai aparatui pasakius koks augalas, kokia veislė, kokia augimo stadija jis paskaičiuos atatinkamą atsakymą (taip pat ir vėliavinio lapo stadijoj)
 6. Tai gi sakei bandei Testerį su nauju softu ten yra ne tik veislės bet ir fazės yra. Klausimas buvo kaip žinot ar dar verta duot kai jau teotiškai viską atidavęs. Atsakymas - įmanoma pamatuoti trūksta ar ne. Ką toliau daryt... na čia jau aš nesikišu.
 7. Tas irgi nesunkiai pamatuojama bent jau iki vėliavinio lapo tai tikrai. Ar dar trūksta tam augaliukiui kiek ar nebe.
 8. Sutraukiant į du sakinius dviejų dienų filosofijas: Startui duodi kiek negaila (Voras 2/3 siūlo aš mažiau) Sekančias tręšimais pamatuoji kiek trūksta iki derliaus į kurį taikai ir duodi padalines iš planuojamų tręšimų skaičiaus (greičiausiai vienas papildomas ir dar vienas dėl kokybės).
 9. Na aš neminėjau konkrečiai N Testerio nes yra ir kitų būdų pasiekti tą patį tikslą be to iš mano pusės tai būty buvus gryna reklama.
 10. 53 - 54 puslapiai na o toliau visai nusivažiavom Na o jei dar giliau forumo istorijoje pasikapstytum rastum, kad kadaise ir aš taip maniau, kaip tu dabar, "kai turi viską net malunsparnį tada jau skenerius perki" maždaug taip sakydavau, kol nesusidūriau su žmonėmis naudojančiais tą įrangą, labai rimtais ūkininkais. Tai jie pakeitė mano nuomonę, anot jų nauda apie 10% nuo sąnaudų salietrai ir tai buvo gerokai prieš pakeičiant darbą. Nuo tada nebesu toks kategoriškas net tam kuo abejoju, kad paskui netektu atsiiminėti savo žodžių gali priimti kaip patarimą.
 11. nu vamzdiec, dar porą lapų atgal aš aiškinau tą patį, o tu šokai piestu ir kažką apie avis pasakojai.
 12. Ką ir sakiau nuo pat pradžių. Yra n konkrečių situacijų ir n būdu jas spresti. Kadangi tema apie tręšimą tai ir tam yra n variantų. Vienintelė bėda, kad aš, tarpe viso kitko, dar ir pardavėjas todėl daugiau dėmesio ne tam ką rašau o ką galbūt turėjau omenį na kaip nors atsirūšiuosim su laiku
 13. Visiškai teisingai. Bendra norma (per visus laukus gausis panašiai ta pati tik paskirstyta teisingoau
 14. Ne visai taip. Nėr tas daiktas toks bukas be ti ir pats gali užduoti tiek max tiek min vertes pagal prognozuojamą derlių. Žinoma jei pirmu tręšimu 2/3 tai su sensoriais ar be jų mažai belieka erdvės manevrams
 15. Plotį daro barstytuvas nesensorius. P.S gal tu man per skype parašyk nes mes jau temą užteršėm žiauriai