shaulinis

Ekspertai
 • Pranešimai

  6.709
 • Prisijungė

 • Lankėsi

Apie shaulinis

 • Rangas
  Ekspertas
 • Gimtadienis 1974.04.06

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Kėdainiai
 • Interests
  kombainai, tikslus ūkininkavimas

Converted

 • miestas
  Kėdainiai

Paskutiniai lankytojai

175 profilio peržiūros
 1. net neabejoju kad skiri fazes geriau nei aš bent jau ką tutėjau omenį tai aparatui pasakius koks augalas, kokia veislė, kokia augimo stadija jis paskaičiuos atatinkamą atsakymą (taip pat ir vėliavinio lapo stadijoj)
 2. Tai gi sakei bandei Testerį su nauju softu ten yra ne tik veislės bet ir fazės yra. Klausimas buvo kaip žinot ar dar verta duot kai jau teotiškai viską atidavęs. Atsakymas - įmanoma pamatuoti trūksta ar ne. Ką toliau daryt... na čia jau aš nesikišu.
 3. Tas irgi nesunkiai pamatuojama bent jau iki vėliavinio lapo tai tikrai. Ar dar trūksta tam augaliukiui kiek ar nebe.
 4. Sutraukiant į du sakinius dviejų dienų filosofijas: Startui duodi kiek negaila (Voras 2/3 siūlo aš mažiau) Sekančias tręšimais pamatuoji kiek trūksta iki derliaus į kurį taikai ir duodi padalines iš planuojamų tręšimų skaičiaus (greičiausiai vienas papildomas ir dar vienas dėl kokybės).
 5. Na aš neminėjau konkrečiai N Testerio nes yra ir kitų būdų pasiekti tą patį tikslą be to iš mano pusės tai būty buvus gryna reklama.
 6. 53 - 54 puslapiai na o toliau visai nusivažiavom Na o jei dar giliau forumo istorijoje pasikapstytum rastum, kad kadaise ir aš taip maniau, kaip tu dabar, "kai turi viską net malunsparnį tada jau skenerius perki" maždaug taip sakydavau, kol nesusidūriau su žmonėmis naudojančiais tą įrangą, labai rimtais ūkininkais. Tai jie pakeitė mano nuomonę, anot jų nauda apie 10% nuo sąnaudų salietrai ir tai buvo gerokai prieš pakeičiant darbą. Nuo tada nebesu toks kategoriškas net tam kuo abejoju, kad paskui netektu atsiiminėti savo žodžių gali priimti kaip patarimą.
 7. nu vamzdiec, dar porą lapų atgal aš aiškinau tą patį, o tu šokai piestu ir kažką apie avis pasakojai.
 8. Ką ir sakiau nuo pat pradžių. Yra n konkrečių situacijų ir n būdu jas spresti. Kadangi tema apie tręšimą tai ir tam yra n variantų. Vienintelė bėda, kad aš, tarpe viso kitko, dar ir pardavėjas todėl daugiau dėmesio ne tam ką rašau o ką galbūt turėjau omenį na kaip nors atsirūšiuosim su laiku
 9. Visiškai teisingai. Bendra norma (per visus laukus gausis panašiai ta pati tik paskirstyta teisingoau
 10. Ne visai taip. Nėr tas daiktas toks bukas be ti ir pats gali užduoti tiek max tiek min vertes pagal prognozuojamą derlių. Žinoma jei pirmu tręšimu 2/3 tai su sensoriais ar be jų mažai belieka erdvės manevrams
 11. Plotį daro barstytuvas nesensorius. P.S gal tu man per skype parašyk nes mes jau temą užteršėm žiauriai
 12. Jūs kolaga ka tik patvirtinot ką jau n kartų sakiau. Kai turi gera technika tada pribambasus perki ne atvirkščiai. Gera optika dedi ant gero šautuvo ne ant abriezo.
 13. Branda Barstytuvo? Na kad nedaug tokių su kuo nesiženytų. Viskas ką jis daro tam barstytuvui tai pakeičia kg/ha skaičiuką toliau jau barstelka daro ką jai reikia daryti.
 14. Bet kuris barstytuvas keičiantis padavimą tinka. Jei išlaiko normą nepriklausomai nuo važiavimo greičio tinka. Ir kaip sakiau tai nėr purmo būtinumo daiktas. Kai jau turi padorią technika tada pribumbasus perki o ne atvirkščiai. Koks tolkas jungti tokį daiktą prie trąšas malančio barstytuvo? Iš kitos pusės koks tolkastręšti su tokiu barstytubvu?
 15. Jūs visiškai teisus kolega ir išvardintos abejonės visiškai pagrystos istorija jas patvirtina. Pvz kokiam velniui reikėjo keisti medinį atklą plieniniu plūgu? Šitiek amžių praėjo o plūgą vis tobulina tobulina ir niekaip neištobulina. Žodžiu pavizdžių patvirtinančių jūsų skeptišką požiūrį apstu.