Jump to content

shaulinis

Ekspertai
 • Pranešimai

  6.823
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  3

shaulinis paskutinį kartą gavo apdovanojimą Rugsėjo 20

shaulinis paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie shaulinis

 • Rangas
  Ekspertas
 • Gimtadienis 1974.04.06

Vartotojo informacija

 • Lytis
  Male
 • Vietovė
  Kėdainiai
 • Pomėgiai
  Tikslusis ūkininkavimas

Kontaktai

 • Interneto puslapis
  https://www.facebook.com/Precision.Farming.UAB/

Miestas

 • miestas
  www.agricon.de/lt

Paskutiniai lankytojai

1.008 profilio peržiūros
 1. Tikslaus ukininkavimo sistemos

  Kaž ką lygbor girdėjau palydovai lyg ir visi jau orbitose, bet esmės nekaičia
 2. Tikslaus ukininkavimo sistemos

  Na pradėkim nuo to, kad 250 nebegaminami, bet visi aparatai kurie dar seniau išimti iš gamybos vis dar veikia (nors jau trečia karta GPS palydovų sukasi orbitoje). Vėl gi šiais laikais nebe tiek svarbu kiek tu orbitinių palydovų matai (šiais laikais jų tikrai pakanka) o iš kur imi korekciją orbitinių palydovų paklaidoms koreguoti. 250 ima EGNOSą ir numatyta GALILĖJO signalus gaudyti (kai jie bus, jeigu bus) tai gi su užmetimu į priekį. Trumpai sakant tai ką jis daro dabar darys ir po 5 ir po 10 metų Kitas klausimas ar tavo poreikius tenkins tai ką jis daro dabar po 5 metų? Jei prireiks tikslesnio vairavimo santykinai mažais greičiais iki 4km/h ar didesnio absoliutaus tikslumo (RTK ar pan) jis to nedarys.Mirksiuku bambaliuotojam atstot tikrai atidirbs, pavairuoti su kokiu EZ Steer už tave pavairuos, Laukus pasimatuot gali, radarą atstot su juo gali, eksportuoti EMEA (tarkim derlingumo žemėlapių sudarymui) gali na kaip ir viskas ką su juo gali.
 3. Tikslaus ukininkavimo sistemos

  Gps sistemai, kad veiktų reikia min 4 palydovų xyz koordinatės ir laikas. Bet čia teorija su tiek paklaida bus 5m. 250 yra Egnosinis intuvas tai gi jam reikia Egnos palydovo. GPS (orbitinių) turėtu kur kas daugiau matyt nei minimumas.
 4. Tikslaus ukininkavimo sistemos

  Jokios ne nesamonės, tame ir yra visa esmė, jei netingėtum ir susirašytum tai paskui parsinešus į kompą matytum kiek ko daryta, kada purkšta kokiom normom. Šeip laukus išsisaugoti visai sveika nes tuos duomenis gali paskui tiesiai nešti deklaravimui. Tokiu oru kaip dabar ką veiki? Gali pažais su tom programom, netingint gali pasidaryti visą purškimo, tręšimo žurnalą. Na bet galima ir pieštuku
 5. Tikslaus ukininkavimo sistemos

  tikrai taip signalo paklaida 1,5m tai gi bus tavo rfubežiai +/- 1,5m nuo ten kur pažyė4jau prieš metus
 6. dirvožemio tyrimai

  humuso keliose vietose normaliai, virš 4%, turbūt buvusios sodybos ar kaimo vietose, arba mėšlu nemažai tręšiat.
 7. kombainu reguliavimai

  Jei netingi pašokinėti tai jau gerai. Atmintinė kiekvieno kombaino instrukcijoje yra skyrius su pagrindiniais reguliavimo principais jei taip tai darai taip jei tokia bėda darai anaip. na ir šeip, kaip vienas mano pažįstamas super kombainioras sakė "jei žinai kaip viskas vyksta kombaino viduriuose tai galvoji, galvoji ir sugalvoji kai tą grūdą iki bunkerio nuvaryti" Bet yra žmonių kurie vietoje to "galvoji, galvoji ..." geriau jau ką nors nusamdys ir galvos ką nors kitą. Štai čia ir atsiranda veiklos tokiam kaip aš Dėl neiškultų galiukų (bandau spėti būtent galiukai liko) amerikonai sako tai gyvenimo faktas kurį reikia priimti. Bandydamas išgliaudyt tuos suskiukus geruosius grūdus sudaužysi, kam to reikia?
 8. kombainu reguliavimai

  Esu appsą sukurpęs bet tik rotoriams. Iš patirties su demo turais galiu pasakyt dažniausiai vienam lauke pakanka sustyguoti (vienai kultūrai) paskui jau min pakeitimai. Žinoma viskas ok kai ok, normaliai net valandos nereikia tokiam darbui, bet būna visko, kai koks nors agronominis eksperimentas nenusiseka arba veislė kokia nors papuola. Bene ilgiausiai savo praktikoj esu prasiknisęs su kukurūzais na ir ekologijoj savi niuansai. O šeio tai dažniausia bėda kad per skubėjimą žmonėms nėra kada iš kabinos išlipti ir pasižiūrėti kas ant žemės darosi o ir pažiūrėjus nelabai yra kada ten galvoti ir žaisti tuo labiau knygas skaityti ypač jei nuostoliai nėra visiškai tragiški. Taip kaip per demo turus darydavau, aš lauke su bliūdais ir racija, kombainioras dirba savo darbą aš jam tik per raciją susakau kas ant žemės ir ką daryti, tada dar bunkeris kitas kabinoje dėl švarumo...bent mano kombainiorai po savaitės jau patys kitaip mastyt pradėdavo . Kokiai lauko dienai pasiruošti tai gerokai daugiau laiko sueidavo na bet ne lauko dienas reik manyt darysim
 9. kombainu reguliavimai

  Vienas gerai visiems žinomas ūkininkas pamėtėjo idėja ir jei niekas nepasikeis manau ją įgyvendinti. Kitam sezonui pasiūlyt paslaugą, pabėgioti su lėkštutėm paskui kombainus, padėti su reguliavimais už 60€/val. +PVM. LŽŪKT už valandą konsultacijų ima 40€, gal ir labai nekuklu iš mano pusės, bet bent jau šitoj sritį jaučiuosi vertingesnis tuo labiau jei per kelias valandas bent puse procento nuostolius pavyktu sumažinti nauda palyginus su kaina... na skaičiuoti manau patys mokat. Įdomu kokia paklausa būtu tokiai paslaugai, ką jūs manot?
 10. Tikslaus ukininkavimo sistemos

  bent mano laikais buvo du atrakinimai po 1500€ ir modemas apie 400€ jei gerai pamenu ir viskas ko reikia. RTX tai kažkas panašaus į JD SF I sako kad truputi geriau todėl kainuoja bet mažiau kainuoja nei SFII
 11. Tikslaus ukininkavimo sistemos

  O tai tam RTX nieko papildomai nereikia investuoti? atrakinimo ar modemo (na modemo LT lyg ir nereikia, bet kiek pamenu bent vieno atrakinimo tikrai reikėdavo) nes tą RTK kainą sudaro modemas ir du atrakinimai ir brangiausia dalis šitam reikale būtent atrakinimai.
 12. Tikslaus ukininkavimo sistemos

  Nežinau nežinau, RTK yra RTK kaip bebūtu.
 13. Tikslaus ukininkavimo sistemos

  Ez pilotai konkrečiam traktoriais medeliui būna skirti arba tinkamo ieškai arba dasiperki platformą kokios tau reikia. Su RTK turėtu būti viskas ok o tų centrrpoint RTX net nebandžiau... kokia prasmė kai RTK turim.
 14. dirvožemio tyrimai

  Nieko nedaryk kol kas. Gaila magnio nerodo, bet įtariu ir gi per daug. Subalansavus P K pajuda ir Mg tada ir pH stabilizuojasi apie 0,5 turėtų pakristi.
 15. Kombaino pasirinkimas

  Ne suprantu ko čia ginčytis. Prieš 10 metų pliekėmės o dabar kokia prasmė? Visos firmos bent po vieną deminį LT varinėja, pasimatavai ir išsitinkai tinkamiausia jokių bėdų
×