Jump to content

shaulinis

Ekspertai
 • Pranešimai

  6.833
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  4

shaulinis paskutinį kartą gavo apdovanojimą Sausio 7

shaulinis paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie shaulinis

 • Rangas
  Ekspertas
 • Gimtadienis 1974.04.06

Vartotojo informacija

 • Lytis
  Male
 • Vietovė
  Kėdainiai
 • Pomėgiai
  Tikslusis ūkininkavimas

Kontaktai

 • Interneto puslapis
  https://www.facebook.com/Precision.Farming.UAB/

Miestas

 • miestas
  www.agricon.de/lt

Paskutiniai lankytojai

1.162 profilio peržiūros
 1. Fendt paruosimas automatiniam vairavimui

  Būtent, be gulsčiuko joks vairavimas neveikia, tiksliau tai būtu visiška nesamonė. Kur jis padėtas tai jau išmonės klausimas, bet jis privalomas. Ten kolega bandė įrodyti, kad JD to nėra
 2. Fendt paruosimas automatiniam vairavimui

  Ok klausimai: 1 Kiek metų tam fendui? 2 kaip jo hidraulika ar viskas ok? 3 Kiek patirties turi tuose reikaluose? 4 Kaip jau Honda klausė - o kas "proto" vaidmenį atliks? (Vien teliko nuo dabartinio motoriuko neužteks? Realiai, iš patirties, pakanka vienoj vietoj ne tokio štuceriuko ar droseliuko ir užsispipypinsi bandydamas sukalibruoti tą vairavimą tuo labiau priversti jį tiesiai važiuoti. Bet patarimas toks, jei traktoriui daugiau nei 5 metai visai nekišti pinigų, jei jaunesnis tai geriau į specus kreiptis, bent bus ką iškeikti jei neveiks.
 3. Fendt paruosimas automatiniam vairavimui

  O tai JD nenaudoj "gulsčiuko" labai abejoju. Hidraulinam vairavimui vienareikšmiškai bus reljefo kompensavimas, kitaip iš to jokios naudos.
 4. Kas vyksta Lietuvoje?

  Ne vien valstiečiai, daug ten PR besidarančių. Majauskas - koncervatorius, Šakalienė - x pariši kas. Bet užsiima kuo nors tik tol kol ta veikla garantuoja valandą pas rūtą ar pusvalandį pas edmą. Su tuo vaikų nemušimo įstatymu kiek pridirbo ir paliko (nes niekam nebeįdomu). Na o valstiečiai užsimojo mus visus pamokunti kaip vaikus auklėti ir tuos vaikus daryti... ir iš vis visus mokesčių mokėtojus ir valdžios išlaikytojus paversti prašytojais. Ministras iki pat ministravimo tėvų šelptas paaiškins man kur investuoti o kur ne savo 2% nuo sodros įmokų....buvo tuti tuti ta ir baikit nemanau atrodė blogiau būti negali.... pasirodo gali
 5. Kas vyksta Lietuvoje?

  Ką pajudino?
 6. Kas vyksta Lietuvoje?

  Pati didžiausia problema LT tai, kad niekas nepadaroma iki galo ir daroma pripuolamai. Visa mūsų mokesčių sistema tokia, švietimas, medicina, SODRA... kur nebesk ten nedadielkos. Bet vat valstiečiai šioje srityje tikri čempionai. Tiek nedakeptų projektų, programų, įstatymų per vienus metus dar nemačiau. Jei ir toliau taip tai visai ragai gausis tam projektui kurį vadinam Lietuva. Todėl manau, kad kas bebūtų šitas skandalas išeis į gerą. Mažų mažiausiai oligarcham sparnus apkarpys, atkreips dėmesį į bent dalį skylių įstatymuose nuo to blogiau tikrai nebus.
 7. Kas vyksta Lietuvoje?

  Mano kuklia nuomone nieko nėra blogiau už valstiečių valdžią. Be je prieš rinkimus tie klausimai nebūtu suveikę nes tie kas tuo domisi vistiek už valstiečius nebalsuoja.
 8. Kas vyksta Lietuvoje?

  Jòo įdomiai čia pridiskutavot. Ok porą pastabų 1 taip pas Ramūnioką viskas teisėta (beveik) vienintelis klausimas kodėl ir kaip? Kodėl ir kaip teisė pritempta prie jo poreikių? Pamenam dar ŽŪ užsienio reikalų ministrę, gaila tada nebuvo kas jai protingus klausimus užduoda. 2 taip daug kas tas pačias ir panašias schemas taiko, bet jie ir nevaizduoja krivių krivaičių ir šventos tiesos nešėjų ant Lietuvos ir iš vis tiesiogiai į politiką nelenda (įtaką turi nors įtakingiausių sarašuose jų nėra) 3 nepaisant to, kad daug kas ir be Hario žinojo apie Ramūno veiklą ir jo metodus vis tiek už jį balsavo kaip už "švariausią partiją" suprask " dar nepagautą" . Ir tai manau didžiausia LT problema. Kai žmonės tikisi, kad milijonuerius suvirintojas pasirūpins paprastais proletarais ar kad didžiausias žemvaldys rūpinsis paprastais valstiečiais. Dar juokingiau kai ieško "naujų dar neprisidirbusių". Na tai iš vis anekdotas, kadangi politinė korupcija egzistuoja lygiai tiek kiek egzistuoja pati politika. Visais laikais, visose tautose, visose politinėse jėgose politikai prisidirbdavo, prisidirba ir prisidirbs. Vienintelis dalykas ką gali vertinti tai kaip tvarkosi su prisidirbimais ir kokias išvadas daro.
 9. Tikslaus ukininkavimo sistemos

  O kas domina dėl programų? Jų šiais laikais daug įvairiausių.
 10. Kas vyksta Lietuvoje?

  O tai kažin kas savivaldybėj kokioj kas bandė karjerą padaryti tradiciniu būdu (per lovą) ir nepasiekė tiek kiek norėjo, jei visos prabils....
 11. Tikslaus ukininkavimo sistemos

  Kaž ką lygbor girdėjau palydovai lyg ir visi jau orbitose, bet esmės nekaičia
 12. Tikslaus ukininkavimo sistemos

  Na pradėkim nuo to, kad 250 nebegaminami, bet visi aparatai kurie dar seniau išimti iš gamybos vis dar veikia (nors jau trečia karta GPS palydovų sukasi orbitoje). Vėl gi šiais laikais nebe tiek svarbu kiek tu orbitinių palydovų matai (šiais laikais jų tikrai pakanka) o iš kur imi korekciją orbitinių palydovų paklaidoms koreguoti. 250 ima EGNOSą ir numatyta GALILĖJO signalus gaudyti (kai jie bus, jeigu bus) tai gi su užmetimu į priekį. Trumpai sakant tai ką jis daro dabar darys ir po 5 ir po 10 metų Kitas klausimas ar tavo poreikius tenkins tai ką jis daro dabar po 5 metų? Jei prireiks tikslesnio vairavimo santykinai mažais greičiais iki 4km/h ar didesnio absoliutaus tikslumo (RTK ar pan) jis to nedarys.Mirksiuku bambaliuotojam atstot tikrai atidirbs, pavairuoti su kokiu EZ Steer už tave pavairuos, Laukus pasimatuot gali, radarą atstot su juo gali, eksportuoti EMEA (tarkim derlingumo žemėlapių sudarymui) gali na kaip ir viskas ką su juo gali.
 13. Tikslaus ukininkavimo sistemos

  Gps sistemai, kad veiktų reikia min 4 palydovų xyz koordinatės ir laikas. Bet čia teorija su tiek paklaida bus 5m. 250 yra Egnosinis intuvas tai gi jam reikia Egnos palydovo. GPS (orbitinių) turėtu kur kas daugiau matyt nei minimumas.
 14. Tikslaus ukininkavimo sistemos

  Jokios ne nesamonės, tame ir yra visa esmė, jei netingėtum ir susirašytum tai paskui parsinešus į kompą matytum kiek ko daryta, kada purkšta kokiom normom. Šeip laukus išsisaugoti visai sveika nes tuos duomenis gali paskui tiesiai nešti deklaravimui. Tokiu oru kaip dabar ką veiki? Gali pažais su tom programom, netingint gali pasidaryti visą purškimo, tręšimo žurnalą. Na bet galima ir pieštuku
 15. Tikslaus ukininkavimo sistemos

  tikrai taip signalo paklaida 1,5m tai gi bus tavo rfubežiai +/- 1,5m nuo ten kur pažyė4jau prieš metus
×