shaulinis

Ekspertai
 • Pranešimai

  6.797
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  2

shaulinis paskutinį kartą gavo apdovanojimą Liepos 19

shaulinis paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie shaulinis

 • Rangas
  Ekspertas
 • Gimtadienis 1974.04.06

Contact Methods

 • Website URL
  https://www.facebook.com/Precision.Farming.UAB/

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Kėdainiai
 • Interests
  Tikslusis ūkininkavimas

Converted

 • miestas
  www.agricon.de/lt

Paskutiniai lankytojai

694 profilio peržiūros
 1. Dabar su tokiubvažinėju. Viskas ok su juo bet žmona turi bėdų su stuburu tai gi norisi sedimo o ne gulimo varianto. Mėgstam pakeliauti ir nemažais atstumais. Tai vienas iš atrankos kriterijų, patogumas ilgoms kelionėms.
 2. Subaru testdrive bandžiau kadaise, patiko. Tiguano prisibijau kad nebūtu kratukas trumpesnis. Be to nesu tikras dėl komgorto (triukšmas salone kaip jetis ar kaip pasato?)
 3. Subaru forester ar VW Tiguan? Pagal kuro sąnaudas ir pan dalykus man galai susiveda į tuos du modelius na dar Nissan x trailas panašiai t tą kategoriją papuola. Kas turit tokius? Gal bandėt ikgom kelionėm pilnu ekipažu? Žodžiu pliusai minusai
 4. Tai ne istorijos pamokos, tai politika. Rusija nacių ir kt baubų nugalėtoja, Europos gelbėtoja, Lietuviai naciai o po karo vyko pilietinis karas, ir nei NKVD nei rusai čia nieko dėti. Maždaug tokia žinutė transliuojama pasauliui. Todėl ir sakau, kad su savo istorija susitvarkysim patys. Man mano močiutė amžinatilsį pasakojo apie lietuvos partizanus ir rusų žiaurumus tais laikais kai už tai buvo galima smarkiai nukentėti ir naujais laikais apie "Miškinius", kad ne vien geriečiai ten buvo, kai juos visus pradėta į šventuosius kelti. Ir savo vaikus to mokinu ir tikrai apsieisiu be rusų pagalbos tame reikale.
 5. Tikrai taip. Iš kitos pusės mums, nemačiusiems karo, nesuprasti žmonių pergyvenusių antrą pasaulinį o kai kurie net abu metę buvo. Amerikonai tik po Vietnamo prabilo apie posttrauminį sindromą. Kaip mes galim suprasti žmones pergyvenusius baisiausią karą istorijoje, n metų pratunojusius bunkeriuose, badavusius, bulves auginusius iš lupenų, šaudytus, degintus, langus dangsčiusius, kad nieks nematytų jog čia žmonių esama ar visai rūsiuose gyvenusius nes namai ir tvartai sudegę, kaip jautėsi kai diena vieni po šautuvu priverčia pasirašyti prašymą priimti į kolūki ir bijai kad nakčia atėję kiti nepadegtų..... mums to nesuprasti. Dėl Tapino... jis teisus tame, kad ne rusams mūsų istoriją rašyti.
 6. Manau rusų interpretacija labiau. Bent mano galva tai tegul jie rūpinasi savo istorija o mūsų istorija palieka mums.
 7. Nežinau kaip vyresniem bet pradinukams ir penktokam tai tiktai partizanai, laisvės kovotojai ir joktių kitų variantų. Gal ir gerai tokiam amžiuje dar nelabai ką suprastų.
 8. Tikrai taip, bet purkštukas dengia 50cm, jei tavo perdengimas 25cm o privingiavai pusmetrį (+/- 25cm) vis tiek nelieka nesupurkšta dažniausiai. Šeip tai būdavo ir 50 padarau, bet daugiau į traktoristo veidą pažiūrėjęs nei į lauką
 9. Ką projektuot reikia?
 10. Gerai galvoju jei dar neapsisprendei ką toliau darysi kam permokėti už finkcijas kurių nežinai ar iš vis naudosi.
 11. Visą laiką darydavau pusę atstumo tarp purkštukų ty 25 cm.
 12. Tikrai taip pasakyti visada lengviau nei padaryti.
 13. Vien mėšlo varyti neužtenka. Kaip anksčiau rašiau grybiena labai svarbus faktorius. Grybas kaip žinia yra siūlas, lipnus siūkas. Paprastai sakant jis reikalingas kaip armatūra palaikanti dirvos struktūra kurioje auga humusas. Jei pilsi mėšlą bet su žemės dirbimu draskysi armatūrą be reikalo....na tai tas pats kas betonuoti be armavimo.
 14. Žinoma nieko blogo, bent pajausi auga ar mažėja reguliariai darant. O jei tik šeip tai ir be matavimų ir už dyką galiu pasakyti kiek pas tave himuso - permažai
 15. Visai neapvirto. Faktas tas kad humusą auginti reikia kiek jo bebūtu dirvoje. Įpač Lietuvoje kur daugiau nei 4% humuso retenybė. O kad margus žemėlapius humuso daryti neapsimoka tai tikrai taip. Humuso fotišopinti nėra galimybių bent jau šiandien.