Jump to content

Biesas

Nariai
 • Pranešimai

  1.167
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  25

Biesas paskutinį kartą gavo apdovanojimą Gruodžio 12 2017

Biesas paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie Biesas

 • Rangas
  Senbuvis

Miestas

 • miestas
  Vilnius-Molėtai
 1. sejamosios sz-3.6 seklos normos reguliavimas

  Sveiki, gal kam yra buvę, pastoviai nukerpa šplintus ant perdavimo pavarų. Tie, kur trys yra ant sėklos varymo veleno. Kokia galėtų būti priežastis?
 2. koki automobili(-us) vairuojate?

  Kokios toyotų ridos su žaliu? Kaip variklio tarpinės?
 3. koki automobili(-us) vairuojate?

  Taip, aš lyginau degalus. Kodėl važiuojant su dažytu, kietųjų dalelių filtro regeneracija vyksta apytiksliai 200km cikle? O su Neste 300-500 km? Kodėl su dažytu sąnaudos didesnės iki 1l/100km? Kodėl su dažytu automobilis važiuoja lyg su priekaba? Tai ar tikrai kokybė kuro ta pati tik dažais padažyta? Aš atsakymų nežinau, bet darau prielaidas. Ir jei mano lengvosiose stovėtų tokio pačio jautrumo kuro sistema kaip vilkikuose ar žū mašinose, galvos nesukčiau. Ir aplamai apie degalus Lietuvoje ir pabaltijy. Švedijoje su švedišku DK automobilis naudoja gerą litrą degalų mažiau, nei tą patį atstumą nuvažiuoti iš Vilniaus į Rygą. Pas mus beveik 200 km dviejų juostų autostrada. Švedijoje autostrados kas keliasdešimt kilometrų turi vienos juostos susiaurėjimus su greičio ribojimais.
 4. koki automobili(-us) vairuojate?

  Lyginai purkštuko praėjimo duomenis traktoriaus ir lengvosios?
 5. koki automobili(-us) vairuojate?

  Būtent kolega, nuvertinome mes benzininius. Brangios variklio eksploatacijos mażiau, sąnaudos šiandien suvienodėjo su dyzeliu. O jei dar hibridas..... . Neveltui technologiškai patikimiausias automobilis yra Prius'as. Tik jo didžiausias minusas, bent jau man, salono medžiagų kokybė. Palyginus su Opel Ampera arba Chevy Voltu ( čia tas pats automobilis ) tai Priuse kaip antrame golfe. Bet yra alternatyva Priusui - Lexus ch. Viduriai Priuso o salonas Lexuso. O " tarchūną" pilti į naują variklį, man niekaip nekyla ranka.
 6. koki automobili(-us) vairuojate?

  Nežinau ar nors viena, naujesnių automobilių markė važiuoja be šviesos muzikos prietaisų skydelyje. Čia automobiliai iš patirties, kurie be checkų nevażiuoja: Audi Q7, Škoda Fabia, Toyota Avensis, Volvo xc 70, MB E270. Be lempučių važiuoja Toyota Hiace, Toyota Land Cruiser. P.s. Avensių dvi brangios problemos: variklio tarpinė apie 1600-2000€ ir kietųjų dalelių filtras. Škoda labai taupi, silpna pakaba, Volvo netaupi, dėžės ir haldexo nesklandumai. Audi ir MB sekantį kartą apeisiu labai dideliu ratu.
 7. SUNKVEZIMIAI

  Atmintis grįžo, Ivecą dėl krovumo rekomendavo. Kalbėjau būten su autovežių, evakuatorių vairuotojais.
 8. SUNKVEZIMIAI

  Ačiū už mintį. Iveco siūlė ir vairuotojai, kurie su panašiomis dirba. Tik sakė, kad Ivecams būna, kad tepalą per alsuoklį išvaro. Sakė, kad tai jų variklių bėda.
 9. Lėkštiniai skutikai.

  Ačiū. Naujas daiktas naujai ir atrodo. Tik traktorius mažokas atrodo. Kiek galios? Ir kokia kaina to kas kieme?
 10. Lėkštiniai skutikai.

  Tadusia, kokios firmos padargas?
 11. Gyventojų pajamų mokestis (GPM)

  ....ir Dieve neapleisk jos sveikatos.
 12. Sandelys technikai, grudams

  Už tuos pačius pastatė. Jei gerai pamenu, tai ir atvežė už tuos pačius. Montavimui tereikėjo 2 dienų ir frontalinio su kaušu.
 13. Gyventojų pajamų mokestis (GPM)

  Sveiki širšinai. Viduriavimas dėl mokesčių tai kaip nuo alaus iš bačkos dugno. Dzūkija aprašė gramatnai apie realią situaciją. ( "LAIKAS" jai už tai. Tik gal klaida jos tekste yra apie apmokestintas neapmokestinamas išmokas? ) Bet apie kažką kitą norėjau....... . Tai va, ant pečiaus dabar sėdžiu, po skalsios vakarienės džiovintais obuoliukais užkandžiauju ir skaitau "95'tų ano amžiaus metų laikraštį "Akistata" Devuliuk nesūdyk, kas darėsi kaime: va - Kristupaitį Kazį užmušė negyvai kaimynas Bronius Cironka. Su beržiniu kuolu daužė kol anas neatidavė 25 litų. Na čia aprašo per visą puslapį kaip vienas prašė o kitas nedavė kol nenumirė. Arba kitam puslapyje rašo, kad Tatorių gatvėj, Vilniaus miesto, sprogo Opel Rekord su jame norėjusiu važiuot mafijuozu. Tulas razbaininkas buvo labai skolingas kitam jo kolegai iš kito Vilniaus krašto. Supratau, kad abu atsiskaitė galutinai. Ką per nesąmones čia rašinėju? Paklaus kitų, su grėsmingai pakeltu antakiu, ūkininkas/ė Maj. Taip, taip ir buvo, paliūdys nusiminęs žmonėmis ir žmogiškumu Valakinis. Nedrumsk temos!!!!! šaltu ir aštriu lyg peilis protu, bandys mane vėsinti Dzūkija. Bet, o gi va mieli kolegos, kas pasikeitė un Lietuvos per 22 metus? Agi nič niekas, visi nori pinigų a makėt any vienas. Nu gal biški biški, kad žmonės nešnekėtų. Tai gi, prieš leisdami suspaustą orą, galite parašyti tie, kurie 50 ha dirba. Kiek mokesčių sumokėsite už šiuos metus ir kiek sumokėsite 18'ais prie tų pačių ūkio finansinių sąlygų. Apvalinkit be kablelio. Nerašykit,kad skaičiai jūsų, rašykit, kad kaimynų. Ir gali tą patį parašyti 200 hektarininkas. Aš su jumis pažiūrėsiu, kiek mums pabrangs gyvenimas? O jei nebus laisvanorių, gal Dzūkija paburs iš kortų tuos skaičius? Nes aš jau visą savaitę gyvenu pasimetime ir nežinau, brūdas ta Maldeikienė ar vis tik be nuodėmės į Seimą išrinktoji?
 14. Sandelys technikai, grudams

  Čia ne namas. Jei gruntas tvirtas, tai kai sakiau: plėvelė+žvyras+angaras
 15. Sandelys technikai, grudams

  Inkaravom. Skirtumas yra tarp kinų ir jų gaminio. ( Beje, mačiau jie taip pat parduoda ir kinietiškus ) Bet jie konstruktyvą gamina patys, tentą perkasi. Šiaip ar taip pagaminta LT.
×