Jump to content

Biesas

Nariai
 • Pranešimai

  1.185
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  25

Biesas paskutinį kartą gavo apdovanojimą Gruodžio 12 2017

Biesas paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie Biesas

 • Rangas
  Senbuvis

Miestas

 • miestas
  Vilnius-Molėtai
 1. Fendt traktoriai

  Nuo niekada, čia dėl saskambio....
 2. Fendt traktoriai

  Tinka manau ir toks. Šiek tiek tvirtinimą reikia pasikoreguot. O kokia ten konstrukcija? Kaip ten su tuo laidu? Čia jo nėra o švyturėlis taip pat be jokio jungimo užsimauna. Iš kur AC/DC paimti?
 3. Fendt traktoriai

  Nekritikuokim žmogaus. Jei klausia, vadinasi reikia. Tokio paties praeitą savaitę atstovo užklausiau. Su tuo kas nuotraukoje matosi ( aišku be kabinos ) 260 plius PVM Labai norėjau originalaus. Nes tokie ant kitų traktorių pas mus stovi - su nulenkimo funkcija, originalūs. Tai kiek kartų man tas nulenkimas švyturėlį išgelbėjo. Bet kai tokia kaina, teks adaptuoti iš to, kas yra prekyboje už suvokiamus pinigus. P.s. jei kažką atrasite, pasidalinkite info.
 4. Fendt traktoriai

  Ką reiškia "čia"?
 5. Dronninborg D3000

  Jo, kainą parašykite už lopkelę iš Plastenos? O su nelipimu, jau kebliau. Bet pas mane diržas variatoriaus nebuksuoja. Tiesiog nesisuka iš sankabos. Tai ir galvoju, kad diskas. Juo lab, kad tai nutiko kai subyrėjo dėžėje guolis. Tai sankaba vos neužsidegė.
 6. Visureigis prie ukio

  Čia gi "StintaPūkis" Išradėjau, su tokiu važiuotum laukais, kaip čigonų baronas.
 7. Visureigis prie ukio

  Tikiuosi, kad turima kažkiek panašų suvokimą apie sąvoką "prie ūkio" Asmeniškai naudojamas šis https://www.google.lt/search?source=hp&ei=bKKAWsPhH4GssgGIvbdA&q=yamaha+grizzly+750&oq=yamaha+grizzly+75&gs_l=mobile-gws-hp.1.0.0i203k1l4j0i22i30k1.1903.19403.0.22811.19.12.1.6.6.0.145.1378.0j11.11.0....0...1c.1j4.64.mobile-gws-hp..1.18.1566.3..0j35i39k1.219.bpBJnR8qynY#imgrc=uWZlHs1PE2IDVM Tai tarsi mažas visureigis. Veža didmaišį neklausdamas. Miškai, kalnai, pievos. Žiemą grandinės. Brangus bet nežmoniškai patikimas. Tad man jis pirmoje vietoje. Keli kaimynai naudoja Honda bei Can-am pastarasis taip pat atrodo labai tvirtas. Jei reljiefas lygus, veža ramiai 1,5t Tai čia bus II ir III vieta. Bet labiau prakutusiam ūkininkui vienareikšmiškai rekomenduoju ne ATV bet UTV. Gali popierius saugiai vežiotis, saugesnis, keleiviui patogiau. Miškuose netinkamas. Tai būtų šis https://can-am.brp.com/off-road/2018/defender.html
 8. Dronninborg D3000

  Gaminaisi, nes kitur negavai ar tai daug pigiau? Juk nemanau, kad ta guma gali būti brangi? Pavarų guolius tepu kartą per savaitę, kelis paspaudimus. Ten geltona spalva tepimo taškas pažymėtas. Berods intervalas 50 valandų. Pasmane ten viskas gerai, juolab, kad restauruotos pavarų guoliavietės ( čia silpna šių modelių vieta ) tie traškesiai kyla iš dantračio esančio pusašyje. Viliuosi, kad buksuojant pateko žvyro ar pan. Ir kliūna dantratyje. Toks pats garsas būna guoliui pabirus. Kai jo skeveldros dantračio tepale susimaišo. O tau antra pavara nelipa po sankabos disko pakeitimo?
 9. Dronninborg D3000

  Sveiki DB 3000 entuziastai! Žvilgt į laikrodį, matau kūlimasne už kalnų. Reikia remontuotis. Po 10 metų eksploatacijos prisikaupė kalnas bėdų. Gal ir mūsų bėda, bet paskutinį sezoną kombainiukas prikrėtė zbitkių. Vat ir darbai, kuriuos reiks daryt. Gal kas patarimų padalins. 1. Elevatoriai ir jų žvaigždutės. Elevatoriams patys gumas keičiate ar perkate naujas grandines? Kokia kaina? Kaip vyksta ketimo procesas? Yrakokių niuansų žvaigždutes nuimant? 2. II bėgiu neįvažiuoja į statesnę įkalnę. Tik pirma pavara. Diržas nebuksuoja. Bėda sankaboje. Gal kas keitėte? Lyg girdėjau, kad nuo seno BMW penktuko sankabos diskas tinka? 3. Kratomosios lentos ir stalo gumų keitimas. Bet ten lyg su Jurevičiaus primokymais susitvarkysiu. 4. Pernai, po offroudo, atsirado bjaurus - metalinis garsas ratų pavaroje. Dar neardyta. Bet nesitiki, kad dantračiai pavaros trūko. Gal guolis pabiro, bus matyt. 5. Iš variklio salniko laša tepalas ant pavaros diržo, bako. Labai nehigieniškai ir nesaugiai atrodo. Daug reikalų jį pakeist? 6. Pradėjo lašėti iš siurblio. Kažkuris forumietis rašė, kad kad keitė salnikus siurbliui. Bet buvo problemų juos rasti. Kaip baigėsi tas remontas? Gal kolega parašys?
 10. John Deere traktoriai

  Saugiklio numeris - 6 pats apatinis. Nors, kai aš toks elektrikas, tai man ten į rėlę panašu. Tiesiog dėl reikalų gausos nedalyvavau procese. Radau tik tą saugiklį o pagal man - rėlę ant sparno paliktą.
 11. John Deere traktoriai

  Mh, su sąlyga, kad pro šalį važiavo JD serviso statybininkai, užkvietėm pažiūrėti. Rado negyvą saugiklį iš kitos variklio pusės, dėžutėje po generatoriumi. Su nauju saugikliu tikisi įpūsti traktoriui dvasią. Bet aš taip jais netikiu..... .
 12. John Deere traktoriai

  Siurbliukas zyzia, bet gali zyzti ir tuščiai. Bet filtrai tušti.
 13. John Deere traktoriai

  5100r
×