Jump to content

Biesas

Nariai
 • Pranešimai

  1.147
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  24

Biesas paskutinį kartą gavo apdovanojimą Kovo 13

Biesas paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie Biesas

 • Rangas
  Senbuvis

Miestas

 • miestas
  Vilnius-Molėtai
 1. Mėsinių galvijų tvartai

  Vat apie tai ir kalbu. Kad kiek katės kailį šukuosi, lapės iš jos nepadarysi. Laimei šiandien yra technologinis progresas proporcingai lygus šeimininko piniginei. Sprendimų yra, bet gal tavo karvėms geriau tos kainos nežinot. ..... Pigiausia ir nieko negadinant, daryk aikštelę atvirą, tokią kokia yra dabar. O šėrimo takui, padaryk vienšlaitį stogelį. Tokį kirilicos G raidės veidrodinį variantą. Pašaras bus sausas, o ėdančio jaučio nugarą skalbs lietus. Bet kas čia blogo?
 2. Mėsinių galvijų tvartai

  Iš akies vertinant, H iki gegnių ~4,5m tai ar netilps dalytuvas? Vienas iš pigesnių sprendimų - montuoti atramines kolonas prie sienos ir suformavus murlotą prijungti naujos stoginės gegnes. Kampą nuolydžio gali išlaikyti ne mažiau kaip 22° jei skarda, jo pilnai pakanka. Patarimas: Labai teisingai parašė Kestoxs. Dabar labai komplikuota ir brangu daryti korekcijas. O jei jų vis dar reikia, atsisėsk ir pasidaryk perspektyvos planą ( šiaip jis jau prieš statybas turėjo būti ) apgalvok net ir labai drąsias ūkio plėtros idėjas. Kaip jos galės būti realizuotos. Čia tam, kad nereikėtų taisyti dar nepradėto eksploatuoti statinio, o dar baisiau, ardyti jau pastatytą.
 3. Mėsinių galvijų tvartai

 4. John Deere traktoriai

  Viliau, kaip tai "valandos tikros" arba tu Vangos anūkas, arba pardavėjui muštauką prie mamonėlio pridėjęs laikei?
 5. SUNKVEZIMIAI

  Kas gal patirties turite apie tokio tipo sunkvežimėlius, kurių krova apie 1,5t. https://m.autoplius.lt/skelbimai/nuotraukos/mercedes-benz https://m.autoplius.lt/skelbimai/nuotraukos/volkswagen-lt-35-bortiniai Ant kėbulo tentą dėčiau. Ar žiūrėti MAN/VW 6,7,8 modeliai. Bet sako, kad jų dėžės silpna vieta ir brangios labai. Ar kokių praktiškesnių alternatyvų turite?
 6. Elho Vyniotuvas

  Pagalvojau dėl rankenėlės padėties. Tikriausiai ji turi būti peilio atleidimo padėtyje kai pūsiu orą?
 7. Elho Vyniotuvas

  Čia tik Rovaltroj?
 8. Elho Vyniotuvas

  O tuos pirštukus gaminaisi? Ar pirkai?
 9. Elho Vyniotuvas

  Ačiū labai už mintis. Bandžiau su rankine pompa, neišspaudžiau. Matyt todėl, rankenėlės skirstytuve nenuspaudžiau. Taip pat ir saugiklius, apie kuriuos kalbėjai, patikrinsiu.
 10. Sandelys technikai, grudams

  Turguje tai ne. Bet suprantama kad tūlas forumietis pats nebraižė. O tik "perleido" copy write. Kaip ir mano atveju, projektai pirkti užsakovų. Na bet šiuo atveju tai jau ne esmė.
 11. Sandelys technikai, grudams

  Brėžinius po 1000 pasiūlė. Jobt tara mat. Permečiau mintimis, kiek pas mane projektų fermoms ir sandėliams išdalinta už gerą žodį...... .
 12. Elho Vyniotuvas

  Žiūrint per kokį laiką atsileidžia. Jei per parą, tai normalu. Jame juk oras laiko spaudimą o tepalo pagalba atlaisvinamas cilindro spaudimas. O ar pats esi pildęs oru tą cilindriuką? Man labiau procesas domina.
 13. Pliurpalas

  A vot ir yra tokių vairuotojų. Manosiose detalės visos originalios, net akumuliatoriai. Ir dar visi darbai segtuve pafiksuoti dėl savęs ir naujojo šeiminko.
 14. Elho Vyniotuvas

  Sveiki. Priminkite prašau, kokiu būdu ir iki kokio slėgio užpildote plėvelės prispaudimo cilindrą. Jis ten oru pildomas. Pas mus pradėjo "neatmetinėti" Dėkui.
 15. Kiemo betonavimas

  Nesusikalbėjimas, kiek augalinio nukasti, tiek stabilizuojančio grunto pripilti į seną vietą reikia. O šiaip vis sau galvoju. Apie namus, t.y. takus ir panašiai, galima klotis trinkelėmis arba kažkuo panašiu. Bet ūkio kiemą bent jau aš planuoju suformavus pagrindą pilti skaldą. Yra tekę privažiavimą prie sandėlio daryt. Grunte buvo molis. Greideriai sukėlė pagrindą, užvežė žvyro su moliu ir ant viršaus skaldos. Sunkesvoris transportas visais metų laikais privažiuoja. Ir labai pigiai gavosi.
×