Jump to content

Inžinierius

Nariai
 • Pranešimai

  1.239
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  4

Visas nario Inžinierius paskelbtas turinys

 1. Inžinierius

  Tepalai technikai

  Vat kažkaip pasidarė įdomu kokias alyvas naudojat savo technikai? Aš naujai technikai pilu tai tos firmos kaip ir technika, bet va tos firminės tai ir už vardą daug paima. Gal geriau pasiieškot firmelės kas tik alyvom prekiauja (žinoma su sertifikatais). O gal jau kas nors tai darote. Senesniems MTZ tai pilu nefirminius bet gerus. Buvau prieš keturis metus bačką PEMCO paėmęs (iš Lytagros) ir į belarusus pyliau tai po to variklius ir visas sistemas plaut turėjau. Labai jau nepatiko man tas tepaliukas, kai kokia smala lipo prie sienelių. Dar ir dabar bačkoj likę yra tai tik Husgvarnos grandinės tepimui naudoju, ar varžtus kokius patept, kad suktūsi geriau.
 2. Inžinierius

  Farmis naudotojai: pastabos, nusiskundimai, patirtys

  Taigi prieš kelias dienas teko VISAI ištrinti programėlę, negavau rodos internetą valgė kaip krokodilas. Net ir išjungus ją niekas nekito, baterija per pusdienį tuščia patapdavo. Galvojau jog telefonas kaltas, ar batareikė paseno, pakeičiau nauja vis tiek tas pats. Taigi sumasčiau priežastį jog programa kalta, ją ištrynus per parą krovimas nukrenta tik 20 proc. intensyviai naudojant. Išvada: kalta programa. Gaila jog teko atsisakyt.
 3. Inžinierius

  Grūdų priėmimo duobės

  Kaip visad aplink bardakas, bet manau žiūrėsit į konstrukcinius dalykus. Į antžeminę duobę padariau estakadą užvažiavimui ir išpylimui, bet užtat visad mechanizmai sausi bus.
 4. Inžinierius

  Grūdų priėmimo duobės

  Žiūrint kas domina? Ir kur ji bus įrengta? Kaip gruntiniai vandenys aukštai stovi? Ir daug kitų klausimų. Prie transporterio visad reiks prieit aptarnavimui, todėl turi ten pasilikt vietos. Jei aukštas vanduo ar visai lauke bus tai transporteris dažnai paskendęs liks. Betonuot gal ir gerai, bet betonas irgi laiko drėgmę, ir kur kamputyje jei palieki kokių dulkių iškart pradeda dygt ir žaliuot. Turiu dvi duobes betoninių plokščių sudėjęs pastate bet kampučiai padygsta, (gylis vienos 2 m, kitos gal 2,5 , bet pats dugnas padrėkęs būna. Dabar padariau kitą duobę lauke, tai iš 4 mm skardos, rėmą suvirinęs ir visą pastačiau virš žemės, kad jokios drėgmės negautų. Tik dar neuždengiau, bet manau iki sezono padarysiu. Šiaip jau dirbau su ja, viskas puikiai. Gal kokią nuotrauką rasiu vėliau.
 5. Inžinierius

  Aliejinis ridikas

  Baigėsi skelbimo galiojimo laikas.

  • Parduodu
  • Augalininkystė

  Parduodu Aliejinį ridiką, gerai tinkantis tarpiniams pasėliams. Ir aplamai pataiso žemę, bei naikina piktžoles. 0,80 eur/kg. 868660450

  800.00 EUR

 6. Inžinierius

  Pasėlių deklaravimas 2014-2020 m.

  O aš kaip žinodamas ir ne iš jokių berniukų, priauginau sėklos tinkančios tarpiniams pasėliams. Taigi kas paskubės, dar gales įsigyti aliejinio ridiko. 1 ha savikaina tik 20 eur.
 7. Inžinierius

  Pavasario darbai

  Būtų įdomu sužinoti kas kokius pavasario darbus jau pradėjo, nes jaučiu tuoj prie kompo nebus kada prisėst. Aš tai šiandien po pietų jau 20 ha iškultivavau, dar rytoj reiks apie 15 pavaryt, po pietų į seminarą. O šeštadienį žadu pasėt avižų apie 10 ha. Taip kad sezonas atidarytas.
 8. Inžinierius

  Pavasario darbai

  Čia vaizdinė informacija skeptikams kurie sako kad per anksti žemė dirbt negerai. Pas mane jau avižos išdygę, o štai per kelis laukus labai jau žemė pleiskanoja, o vien dėl to kad per vėlai dirbama.
 9. Inžinierius

  Pavasario darbai

  mes ir su 4 m be ženklintuvų varydavom, nieko sunkaus nutaikyt. O dabar jau pati sėjalka taiko. Gerai jog anadien palijo smarkiai, tai nors šendien smarkiainedulka eina dirbt.
 10. Inžinierius

  Pavasario darbai

  Noriu daugiau prakultivuot, kad mažiau išdžiūtų. Gal kitam savaitgaliui sėją pradėsiu.
 11. Inžinierius

  Pavasario darbai

  Marš greitai visi nuo kompų į laukus, nes jau viskas perdžiūvo, neįmanoma išbarškint gumstų, baisiai kieta. Ariasi dar nieko, normaliai, o kultivuojasi sunkiai, Šiandien jau apie 80 ha prakutenom.
 12. Inžinierius

  zalioji trasa.

  Truputį sėkla didesnė. Va ir skelbimą radau: https://www.skelbiu.lt/skelbimai/parduodu-aliejini-ridika-pristatau-33339949.html RIDIKAI (Raphanus sativus L. var. oleiformis Pers.) VB GAUSIAI Sukurta Lietuvos žemdirbystės instituto Vokės filiale. Registruota Lietuvoje 2006 m. Derlinga veislė, vidutinis derlius siekia 2,0-2,9 t/ha. Sėklos stambios, 1000 jų svoris-9,26 g. Šių pašarinių ridikų sėklos gali būti naudojamos ir aliejaus gamybai. Vidutinis riebalų kiekis sėklose sudaro 37,3 %, baltymų-26,8 %, eruko rūgšties-1,1 %, gliukozinolatų-19,2 μmol/g. Augalai gana aukšti. Jų vidutinis aukštis siekia 152 cm. Tačiau stiebai tvirti ir yra labai atsparūs išgulimui. Subrendusios sėklos gerai laikosi ankštarose, nes jos neatsidaro ir sėklos neišbyra . Šie veislės požymiai įvertinti net 9 balais. Augalų vidutinė vegetacijos periodo trukmė nuo sudygimo iki visiško sėklų subrendimo tęsiasi 95-105 dienas. Šios veislės augalai mažai pažeidžiami ligų. Dygstančių augalų lapai stambūs, todėl labai gerai stelbia piktžoles. Pašarinius ridikus labai naudinga auginti žaliam pašarui ar žaliajai trąšai ir kaip posėlinius ar net poražieninius augalus. Auginant sėklai geriausia sėti 12-15 cm tarpueiliais, išsėjant 15-18 kg/ha sėklos, auginant žaliai masei – 25 kg/ha. Užaugę pašariniai ridikai labai atsparūs šalnoms, todėl jų žalią masę galima naudoti pašarui iki dirvų užšalimo.
 13. Inžinierius

  zalioji trasa.

  Ne trumpos ir aliejinio ridiko šaknys. Gerai pataiso žemę, ir dar kenkėjus nubaido.
 14. Inžinierius

  Už kiek perkate žemę?

  Tik pirmiausia pardavėją reik padaryt skolininku.
 15. Inžinierius

  Už kiek perkate žemę?

  Kaip jūs nedaskaitot sakinio iki galo: parduodamo žemės sklypo naudotojas, naudojęs šią žemę žemės ūkio veiklai ne mažiau kaip vienus metus pagal Nekilnojamojo turto registre šiam laikotarpiui įregistruotą sutartį (sutartis), išskyrus neatlygintinio naudojimosi daiktu (panaudos) sutartį
 16. Inžinierius

  Renginiai , parodos, seminarai

  Ir vėl visi į konferenciją Kvietimas.doc
 17. Inžinierius

  Filmukai

  Vat įdomu kaip tiksliai navigacija veikia
 18. Inžinierius

  Išmokos 2014-2020

  Duncia minėtame straipsnyje parodytas dar pries du metus padarytas žemėlapis. Daug ten nagų buvo dakišę buvę politikai. Dabar prie šio žemėlapio vėl lenda esami politikai, ir kiekvienas nori perbraižyti įtraukdamas savo plotus. O paskutinis žemėlapis dabar dar atrodo taip:
 19. Inžinierius

  Arimo problemos

  Korpuso stūmimo jėgą į šoną turi atremti lauko lenta. Todėl ir klausimai: ar ta lenta dar yra? O gal uždėta ne tokia, (per maža)?
 20. Inžinierius

  Išmokos 2014-2020

  Dar kiti ir pradžios negavę o tu jau nori viską iškarto išleist, nedagyvensi iki kito rudens. Geriau planuotis reikia.
 21. Inžinierius

  Gyventojų pajamų mokestis (GPM)

  Taigi Maj forume esi dažnas dalyvis, tai manau nesudarytų jokių sunkumų norint susirast kokią nors asociaciją kuri prie širdies ir pagal pomėgius. Tik reik netingėt pasidomėt. Kaip Dzipas sakė iš pašonės visi rėkt gudrūs, o kai reikia kokį raštą parašyt institucijoms tai kuri vienas ar dviesia iš visos asociacijos narių būrio, ir visada lieki kaltas nes ne visų interesus atspindėjai. Kaip ir Rulis sako jog jo niekas nežiūri, o pats kokį aiškų pasiūlymą ar išdėstei, o gal kaip visi tik pasakei, kad man blogai. Kai isitrauki į bet kurios asociacijos veiklą tai žinai ir apie kitas asociacijas ir atpažįsti juos bet kur ar spaudoja, ar per radiją ar tuo labiau susitikimuose. Tai vat prieš rėkiant reik pagalvot ką aš pats asmeniškai galiu duot asociacijai ir bendram tikslui, o po to jau stot į jų gretas ir kovot už BENDRUS interesus. O dabar keletas į galvą atėjusių asociacijų (be jau gerai ir taip žinomų): Daržovių augintojų. Jaunųjų ūkininkų ir jaunimo. Mėsinių galvijų. Avių augintojų. Elnių augintojų. Miškų savininkų. Kiaulių augintojų. Šeimos ūkininkų. Žemės savininkų. ir t.t. tik spėk gaudyt Ir aišku vos nepraleidau http://lnzna.lt/
 22. Inžinierius

  Gyventojų pajamų mokestis (GPM)

  Labai manau čia ši frazė tiks: (versta iš rusų pažodžiui beveik prieš dešimtmetį sakyta) Piliečiai prisiims sau medicinos išlaidas, o valdžia prisiims sau viršplaninį pelną. Vat ir pasidalinom, vat ir puiku.
 23. Inžinierius

  Apsauga nuo vilku...

  Šeštadienį Kauno apylinkėse, o sekmadienį jau iki Druskininkų jie atėjo ir kaimyniniam kaime dvi vilnones paklojo. O šiandien ryte apie 10 val vis dar slmpinėjo Kaziuliuose prie namo tvoros, vyrai darė selfius, o moteriškės net į mašiną iš trobos dabar niekur neina.
 24. Inžinierius

  Gyventojų pajamų mokestis (GPM)

  (Gal aš neteisi, bet man tikrai susidarė tokia nuomonė dalyvaujant diskusijose su Maldeikiene,) Neminėk garsiai velnio vardo
 25. Inžinierius

  Bednar OMEGA

  Na tai dėstyk savo neaiškumus. Žiūrint kaip ką lygini, kokios komplektacijos. Vadybininkai kartais labai gudrūs būna, kai nupirkau kombainą geltoną, tai salotinį jau būtų dar pigiau atidavę, nors prieš tai paskutinė kaina buvo 20 t didesnė. Sėjamą irgi kai jau sutartį pasirašiau tai Potinger dar pigiau pasiūlė, o prieš "paskutinė kaina" buvo 8 t didesnė. Vadinasi viskas priklauso nuo to kaip įkyriai ir ilgai moki derėtis, o aš nelabai moku, pasakau, kad perku reiškia perku ir nedūrinu jų su visokiais gal pirkt o gal ne. O kaina sprinterio panaši buvo 1 t paklaidose. Kai viską tą patį susidedi.
×