Jump to content

Inžinierius

Nariai
 • Pranešimai

  1.228
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  3

Inžinierius paskutinį kartą gavo apdovanojimą Balandžio 8 2017

Inžinierius paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie Inžinierius

 • Rangas
  Senbuvis
 • Gimtadienis 1966.05.24

Vartotojo informacija

 • Pomėgiai
  Medžioklė

Miestas

 • miestas
  Druskininkai
 1. Už kiek perkate žemę?

  Tik pirmiausia pardavėją reik padaryt skolininku.
 2. Už kiek perkate žemę?

  Kaip jūs nedaskaitot sakinio iki galo: parduodamo žemės sklypo naudotojas, naudojęs šią žemę žemės ūkio veiklai ne mažiau kaip vienus metus pagal Nekilnojamojo turto registre šiam laikotarpiui įregistruotą sutartį (sutartis), išskyrus neatlygintinio naudojimosi daiktu (panaudos) sutartį
 3. Renginiai , parodos, seminarai

  Ir vėl visi į konferenciją Kvietimas.doc
 4. Filmukai

  Vat įdomu kaip tiksliai navigacija veikia
 5. Išmokos 2014-2020

  Duncia minėtame straipsnyje parodytas dar pries du metus padarytas žemėlapis. Daug ten nagų buvo dakišę buvę politikai. Dabar prie šio žemėlapio vėl lenda esami politikai, ir kiekvienas nori perbraižyti įtraukdamas savo plotus. O paskutinis žemėlapis dabar dar atrodo taip:
 6. Arimo problemos

  Korpuso stūmimo jėgą į šoną turi atremti lauko lenta. Todėl ir klausimai: ar ta lenta dar yra? O gal uždėta ne tokia, (per maža)?
 7. Išmokos 2014-2020

  Dar kiti ir pradžios negavę o tu jau nori viską iškarto išleist, nedagyvensi iki kito rudens. Geriau planuotis reikia.
 8. Gyventojų pajamų mokestis (GPM)

  Taigi Maj forume esi dažnas dalyvis, tai manau nesudarytų jokių sunkumų norint susirast kokią nors asociaciją kuri prie širdies ir pagal pomėgius. Tik reik netingėt pasidomėt. Kaip Dzipas sakė iš pašonės visi rėkt gudrūs, o kai reikia kokį raštą parašyt institucijoms tai kuri vienas ar dviesia iš visos asociacijos narių būrio, ir visada lieki kaltas nes ne visų interesus atspindėjai. Kaip ir Rulis sako jog jo niekas nežiūri, o pats kokį aiškų pasiūlymą ar išdėstei, o gal kaip visi tik pasakei, kad man blogai. Kai isitrauki į bet kurios asociacijos veiklą tai žinai ir apie kitas asociacijas ir atpažįsti juos bet kur ar spaudoja, ar per radiją ar tuo labiau susitikimuose. Tai vat prieš rėkiant reik pagalvot ką aš pats asmeniškai galiu duot asociacijai ir bendram tikslui, o po to jau stot į jų gretas ir kovot už BENDRUS interesus. O dabar keletas į galvą atėjusių asociacijų (be jau gerai ir taip žinomų): Daržovių augintojų. Jaunųjų ūkininkų ir jaunimo. Mėsinių galvijų. Avių augintojų. Elnių augintojų. Miškų savininkų. Kiaulių augintojų. Šeimos ūkininkų. Žemės savininkų. ir t.t. tik spėk gaudyt Ir aišku vos nepraleidau http://lnzna.lt/
 9. Gyventojų pajamų mokestis (GPM)

  Labai manau čia ši frazė tiks: (versta iš rusų pažodžiui beveik prieš dešimtmetį sakyta) Piliečiai prisiims sau medicinos išlaidas, o valdžia prisiims sau viršplaninį pelną. Vat ir pasidalinom, vat ir puiku.
 10. Apsauga nuo vilku...

  Šeštadienį Kauno apylinkėse, o sekmadienį jau iki Druskininkų jie atėjo ir kaimyniniam kaime dvi vilnones paklojo. O šiandien ryte apie 10 val vis dar slmpinėjo Kaziuliuose prie namo tvoros, vyrai darė selfius, o moteriškės net į mašiną iš trobos dabar niekur neina.
 11. Gyventojų pajamų mokestis (GPM)

  (Gal aš neteisi, bet man tikrai susidarė tokia nuomonė dalyvaujant diskusijose su Maldeikiene,) Neminėk garsiai velnio vardo
 12. Bednar OMEGA

  Na tai dėstyk savo neaiškumus. Žiūrint kaip ką lygini, kokios komplektacijos. Vadybininkai kartais labai gudrūs būna, kai nupirkau kombainą geltoną, tai salotinį jau būtų dar pigiau atidavę, nors prieš tai paskutinė kaina buvo 20 t didesnė. Sėjamą irgi kai jau sutartį pasirašiau tai Potinger dar pigiau pasiūlė, o prieš "paskutinė kaina" buvo 8 t didesnė. Vadinasi viskas priklauso nuo to kaip įkyriai ir ilgai moki derėtis, o aš nelabai moku, pasakau, kad perku reiškia perku ir nedūrinu jų su visokiais gal pirkt o gal ne. O kaina sprinterio panaši buvo 1 t paklaidose. Kai viską tą patį susidedi.
 13. Bednar OMEGA

  Tai kad filmukas su 6 m sėjamąja ilgiau rodomas nei su 3 m. O ir ant šono iškart matosi markės Nr.
 14. Pudymai

  Taip jie sakė iki nepaprastos padėties paskelbimo, ir aš tą girdėjau.
 15. Pudymai

  Nereikia šiemet niekam nieko pranešdinėt, kadangi yra paskelbta nepaprastoji padėtis tai viską automatiškai užskaitys. Vat tik nebent dėl projektų, kad neįvykdysi įsipareigojimų ir nedagausi pajamų jau 2018 m derliui, tada reikia informuot. Žinios tikros tiesiai iš NMA vadovybės, ministerijoj pasitarime taip informavo.
×