Jump to content

Inžinierius

Nariai
 • Pranešimai

  1.234
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  4

Inžinierius paskutinį kartą gavo apdovanojimą Balandžio 11

Inžinierius paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie Inžinierius

 • Rangas
  Senbuvis
 • Gimtadienis 1966.05.24

Vartotojo informacija

 • Pomėgiai
  Medžioklė

Miestas

 • miestas
  Druskininkai
 1. Pavasario darbai

  Čia vaizdinė informacija skeptikams kurie sako kad per anksti žemė dirbt negerai. Pas mane jau avižos išdygę, o štai per kelis laukus labai jau žemė pleiskanoja, o vien dėl to kad per vėlai dirbama.
 2. Pavasario darbai

  mes ir su 4 m be ženklintuvų varydavom, nieko sunkaus nutaikyt. O dabar jau pati sėjalka taiko. Gerai jog anadien palijo smarkiai, tai nors šendien smarkiainedulka eina dirbt.
 3. Pavasario darbai

  Noriu daugiau prakultivuot, kad mažiau išdžiūtų. Gal kitam savaitgaliui sėją pradėsiu.
 4. Pavasario darbai

  Marš greitai visi nuo kompų į laukus, nes jau viskas perdžiūvo, neįmanoma išbarškint gumstų, baisiai kieta. Ariasi dar nieko, normaliai, o kultivuojasi sunkiai, Šiandien jau apie 80 ha prakutenom.
 5. zalioji trasa.

  Truputį sėkla didesnė. Va ir skelbimą radau: https://www.skelbiu.lt/skelbimai/parduodu-aliejini-ridika-pristatau-33339949.html RIDIKAI (Raphanus sativus L. var. oleiformis Pers.) VB GAUSIAI Sukurta Lietuvos žemdirbystės instituto Vokės filiale. Registruota Lietuvoje 2006 m. Derlinga veislė, vidutinis derlius siekia 2,0-2,9 t/ha. Sėklos stambios, 1000 jų svoris-9,26 g. Šių pašarinių ridikų sėklos gali būti naudojamos ir aliejaus gamybai. Vidutinis riebalų kiekis sėklose sudaro 37,3 %, baltymų-26,8 %, eruko rūgšties-1,1 %, gliukozinolatų-19,2 μmol/g. Augalai gana aukšti. Jų vidutinis aukštis siekia 152 cm. Tačiau stiebai tvirti ir yra labai atsparūs išgulimui. Subrendusios sėklos gerai laikosi ankštarose, nes jos neatsidaro ir sėklos neišbyra . Šie veislės požymiai įvertinti net 9 balais. Augalų vidutinė vegetacijos periodo trukmė nuo sudygimo iki visiško sėklų subrendimo tęsiasi 95-105 dienas. Šios veislės augalai mažai pažeidžiami ligų. Dygstančių augalų lapai stambūs, todėl labai gerai stelbia piktžoles. Pašarinius ridikus labai naudinga auginti žaliam pašarui ar žaliajai trąšai ir kaip posėlinius ar net poražieninius augalus. Auginant sėklai geriausia sėti 12-15 cm tarpueiliais, išsėjant 15-18 kg/ha sėklos, auginant žaliai masei – 25 kg/ha. Užaugę pašariniai ridikai labai atsparūs šalnoms, todėl jų žalią masę galima naudoti pašarui iki dirvų užšalimo.
 6. zalioji trasa.

  Ne trumpos ir aliejinio ridiko šaknys. Gerai pataiso žemę, ir dar kenkėjus nubaido.
 7. Už kiek perkate žemę?

  Tik pirmiausia pardavėją reik padaryt skolininku.
 8. Už kiek perkate žemę?

  Kaip jūs nedaskaitot sakinio iki galo: parduodamo žemės sklypo naudotojas, naudojęs šią žemę žemės ūkio veiklai ne mažiau kaip vienus metus pagal Nekilnojamojo turto registre šiam laikotarpiui įregistruotą sutartį (sutartis), išskyrus neatlygintinio naudojimosi daiktu (panaudos) sutartį
 9. Renginiai , parodos, seminarai

  Ir vėl visi į konferenciją Kvietimas.doc
 10. Filmukai

  Vat įdomu kaip tiksliai navigacija veikia
 11. Išmokos 2014-2020

  Duncia minėtame straipsnyje parodytas dar pries du metus padarytas žemėlapis. Daug ten nagų buvo dakišę buvę politikai. Dabar prie šio žemėlapio vėl lenda esami politikai, ir kiekvienas nori perbraižyti įtraukdamas savo plotus. O paskutinis žemėlapis dabar dar atrodo taip:
 12. Arimo problemos

  Korpuso stūmimo jėgą į šoną turi atremti lauko lenta. Todėl ir klausimai: ar ta lenta dar yra? O gal uždėta ne tokia, (per maža)?
 13. Išmokos 2014-2020

  Dar kiti ir pradžios negavę o tu jau nori viską iškarto išleist, nedagyvensi iki kito rudens. Geriau planuotis reikia.
 14. Gyventojų pajamų mokestis (GPM)

  Taigi Maj forume esi dažnas dalyvis, tai manau nesudarytų jokių sunkumų norint susirast kokią nors asociaciją kuri prie širdies ir pagal pomėgius. Tik reik netingėt pasidomėt. Kaip Dzipas sakė iš pašonės visi rėkt gudrūs, o kai reikia kokį raštą parašyt institucijoms tai kuri vienas ar dviesia iš visos asociacijos narių būrio, ir visada lieki kaltas nes ne visų interesus atspindėjai. Kaip ir Rulis sako jog jo niekas nežiūri, o pats kokį aiškų pasiūlymą ar išdėstei, o gal kaip visi tik pasakei, kad man blogai. Kai isitrauki į bet kurios asociacijos veiklą tai žinai ir apie kitas asociacijas ir atpažįsti juos bet kur ar spaudoja, ar per radiją ar tuo labiau susitikimuose. Tai vat prieš rėkiant reik pagalvot ką aš pats asmeniškai galiu duot asociacijai ir bendram tikslui, o po to jau stot į jų gretas ir kovot už BENDRUS interesus. O dabar keletas į galvą atėjusių asociacijų (be jau gerai ir taip žinomų): Daržovių augintojų. Jaunųjų ūkininkų ir jaunimo. Mėsinių galvijų. Avių augintojų. Elnių augintojų. Miškų savininkų. Kiaulių augintojų. Šeimos ūkininkų. Žemės savininkų. ir t.t. tik spėk gaudyt Ir aišku vos nepraleidau http://lnzna.lt/
 15. Gyventojų pajamų mokestis (GPM)

  Labai manau čia ši frazė tiks: (versta iš rusų pažodžiui beveik prieš dešimtmetį sakyta) Piliečiai prisiims sau medicinos išlaidas, o valdžia prisiims sau viršplaninį pelną. Vat ir pasidalinom, vat ir puiku.
×