Jump to content

Išradėjas

Nariai
 • Pranešimai

  2.780
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  23

Išradėjas paskutinį kartą gavo apdovanojimą Lapkričio 5

Išradėjas paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie Išradėjas

 • Rangas
  Senbuvis

Miestas

 • miestas
  Pakruojo
 1. Už kiek perkate žemę?

  Yra toks dalykas sutarciu istatymas,pasistudijavus su protingu advokatu, manau kad butu galima kazka teisme nugincyti.Toks terminas fiziniam asmeniui kazkai nenormaliai skamba.Ale ir zmogaus protas 99 metams rasytis.Tai gal bent irase kad nuomos kaina galima keisti.
 2. Už kiek perkate žemę?

  Matyt negali.Itariu kad ZUBas kieta sutarti pakiso.Sutartis tai ne spargalke su dviejais parasais,su ja galima ir istatyma pastumti i sona.
 3. Už kiek perkate žemę?

  Nu prajuokinai, saunuolis Tai kam daryti ne pagal istatyma jei paskui gali tekti po teismus tampytis.Tiesiog kolegos raso speliodami gal taip,gal kitaip, ka zinau ,ta ir as parasau siuo metu tvarkau popierius del pirkimo tai issiklausinejau.Prokuroras is manes toks kaip is tamstos balerina...
 4. Už kiek perkate žemę?

  Karbauskis nera sofos ukininkas,jis dirba zeme.Mes taip pat nosimi ar kitomis kuno vietomis jos neariam,dirbam psitelke i pagalba tuos kas nori uzsidirbti.Nesuprantu apie koki pavyda cia kalbam.
 5. Už kiek perkate žemę?

  Zeme yra visu musu kurie gyvenam ant svieto,nesvarbu kieno nuosavybe,elgtis su ja turime taip kaip leidzia sukurti istatymai.Valstybe moka ismokas kad ja dirbtume,todel ir reikia paklusti istatymams.Jei musu valdininkai ir ju giminaiciai nebutu sofos ukininkai tai senai su ta betvarke butu susitvarkyta,bet korupcija bujoja.......Ismokos tam, kas dirba zeme o ne tam, kuris isnaudoja dirbanti.
 6. Už kiek perkate žemę?

  Butent pirkimo procese ir as esu,isvardintus reikalavimus vykdau su keliais savininkais,bet pirmumas griesciausiai ir pirmoj eilej.Gal zemiu kurias perki niekas nedirbo ir niekas neturi nuomos sutarciu.
 7. Už kiek perkate žemę?

  Tai ka duos leidimas jei neturesi pirmumo ir nupirks kitas,na nebent pas jus kiti istatymai ir tos zemes iki kaklo.Arba as visai durnas.
 8. Už kiek perkate žemę?

  Tai kad jie, lygtais, pardavineja zeme simtais hektaru
 9. Už kiek perkate žemę?

  Pamirsai pamineti pirmuma,matai kiek valdzios reikalavimu.
 10. Giluminiai purentuvai

  Ten apacioj subjauroja zeme,kazkaip gaunasi oro tarpai,specai nerekomenduoja.Pernai kai buvo dar slapia bandziau rapsa molyje paseti tai pradeda traukti molio luita ir kelia i virsu.Zodz baigiau seja su vederiu.
 11. Už kiek perkate žemę?

  Siais laikais nevisai taip,parduodant zeme isikisusi ir musu, ir ES valdzia.
 12. Giluminiai purentuvai

  Neteko, nes molyje ne tik pavirsius bet ir giliai neturi buti slapia.
 13. Giluminiai purentuvai

  Kai slapia giluminis nenaudojamas,daugiau zalos nei naudos.
 14. vaderstad sejamosios

  Su diskiniu bus dvigubai reikia
 15. vaderstad sejamosios

  Dirbimo gylis tiek keik seklos iterpimo,tai is kur tas poreikis galios.
×