Jump to content

Kazius112

Nariai
 • Pranešimai

  147
 • Prisijungė

 • Lankėsi

Apie Kazius112

Miestas

 • miestas
  Silale

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Kazius112

  droninborg

  Ačiū kolegoms, kad pasidalinot info dėl gumų, bet dabar pasirodo jos mažiausia bėda
 2. Kazius112

  droninborg

  Nu žodžiu nusipirkau vargą šiandien pradėjau diržus keist tai nusiėmiau visus ir pajudinau tą pagrindinę ašį kur viską pagrinde suka kur ant jos yra biteris atmušimo ir ką pasirodo guolio fiksavimo šaiba pasislinkusi ir guolis iš tos pusės kur suka būgną sukosi ne guolyje o ant ašies ir matyt jau gerokai paėdė ašį tai dabar bus reikalų
 3. Kazius112

  droninborg

  Pas mane Db4000s. O gal žinai nuo kokio claso tinka?
 4. Kazius112

  droninborg

  Blemba buvau Plungės lytagroj tai nepritaikiau panašios jos ten visos, bet išorinis matmuo per mažas kai sudedi į ta apkabą nesuspaudžia jų.
 5. Kazius112

  droninborg

  Gal kažkas keitėte gumas kramtomosios lentos? Iš kur gaunate jų?Norėčiau pasikeis, nes jau tokios pasenusios, suskirdusios atrodo, bet niekur nėra pirkt jų
 6. Kazius112

  droninborg

  O gal kažkas bandėte gaminti droningborgo dėžei dantračius ir galėtumėte pasidalinti patirtimi kur gaminote ir kaip sekėsi ir šiaip kažin ar patvarios šių modelių dėžės?
 7. Kazius112

  droninborg

  Sveiki kolegos gal kažkas kartais esate arde DB 4000 arba 3000 ar 4500 dėžė ir turite atliekamų detalų reiktų diferencialo teisingiau planetarkes
 8. Kazius112

  Jaunųjų ūkininkų įsikūrimas 2014-2020 m.

  Tamsta manau, kad jus tik verkete, bet nieko nedarote įsikūrimo laikotarpiu kaip tik yra daugiausia darbo ir visokiu kitokiu popierizmų tvarkymų.
 9. Kazius112

  Jaunųjų ūkininkų įsikūrimas 2014-2020 m.

  Ne jau tikrai kolegos gėda man už tuos kelis "vargšus" grūdininkus kurie čia taip baisiai verkia prieš teikimą paraiškų dažnai užsukdavau pasiskaitinėt visokios vertingos info buvo daug, o dabar liko tik verkšlenimai. Ir išvis aš nesuprantu kas čia tie labiausiai verkšlenantys per ūkininkai, kad pastoviai čia rašinėja komentarus nejau neturi darbo ūkyje. Ir be to tai jei jau taip viską kuriat be tėvų ir niekino kito pagalbos tai man įdomu kodėl tų balu nesurinkot juk logiškai pagalvojus valdos nepadalintos nieko ir balų nėra na čia įdomu įdomu.
 10. Kazius112

  Jaunųjų ūkininkų įsikūrimas 2014-2020 m.

  Na tikrai dar nemačiau nei vieno pieno ūkio kuris butu labiau atsigavęs nei grūdininkų ūkiai. Jūs pažiūrėkit kas darosi visi tik grudus nori sėti nes tai viena iš lengviausiu ūkio šakų o dabar palyginkit su pienininkyste kiek visokiu reikalavimu sąmoningu ir nelabai ir dar kur tau kiekviena diena ryte ir vakare priverstinai ten reikia but ir nenusispjausi nepaskysi ai ryt ar kada kai tuo tarpu žiema grūdininkai su ūkiu neturi beveik išviso jokios veiklos tai dažniausia šiltuose kraštuose sėdi jei musu žemėse eitu tiek užaugint kaip kokiam Joniškį ar kur tikrai niekas su tais gyvuliais nesiterliotu ir dar gyvūnas tai gyvas padaras kuriam grupe neužtenka pakeist ir saleros įpilt taip kad kolega matosi kad reikalu neturėjęs su jais ir nelabai įsivaizduojate kas ta gyvulininkyste yra. Todėl manau, kad logiškas tas prioritetas gyvulininkystei o tai kai pradėsit pieno miltelius iš Kinijos ir Arkliena iš Rumunijos valgyt tada manau daugeliui taip atrodys kad čia teisingas NMA sprendimas.
 11. Kazius112

  Jaunųjų ūkininkų įsikūrimas 2014-2020 m.

  Oi tie grūdininkai man atrodo cia labiausia verkia kad viskas blogai taisykles ir visa kita jus paziurekit grudininkai ir taip jau labiausia atsigave ir dar mazai jiem o kur gyvulininkai tai taip ir tebebraido dar po ta š..... kur mėsai augina tai dar dar o apie pienininkus isvis nekalbu tai manau kad logiški tie papildomi balai tiems kas gyvuliais užsiims.
 12. Kazius112

  Jaunųjų ūkininkų įsikūrimas 2014-2020 m.

  Sveiki ryt žadu nešti priduoti projektą i NMA, gal tie kurie jau pridavę galetų papasakoti kaip ten vyksta tas pridavimas ką reikia žinot kokius popierus turėt ir t.t. Iš anksto dėkoju.
 13. Kazius112

  Jaunųjų ūkininkų įsikūrimas 2014-2020 m.

  Dėkui už atsakymą. kažką panašaus man ir nma aiškino teks susimokėt ir išlaikyt eksternu ką padarysi neverta rizikuot dėl keliu euru prarast paramą, bet man vistiek čia neskaniai kvepia tas jų reikalavimas paskubomis kažką sugalvoju net parašyta aiškiai nieko niekur nėra matyt sugalvojo, kad ir mokymo centrams dar reikia šiek tiek duoti pasipinigauti:D
 14. Kazius112

  Jaunųjų ūkininkų įsikūrimas 2014-2020 m.

  Sveiki kolegos. Nesuprantu aš tų taisyklių turiu aukštąjį žemes ūkio srities išsilavinimą ūkį jau įregistravau pridaviau dokumentus konsultavimui rašyti projektą ir man sako, kad dar riekia ūkininkavimo pradmenų kursų baigimo pažymėjimo. Nu nežinau ar aš visai bukas, bet nesuprantu kiek beskaityčiau tas taisykles nerandu tokio punkto kur būtų parašyta, kad jų reiktų, o beje nei ūkio nebūtų juk leidę registruot be pradmenų nu aš neįsikertu iš kur jie tuos kursus ištraukė dabar.
 15. Kazius112

  Jaunųjų ūkininkų įsikūrimas 2014-2020 m.

  Dar norėjau pasiteiraut ar bandėte paskaičiuot kiek bus visos administracinės išlaidos ir kt, pvz kaip verslo plano parengimas, naujos įsigytos technikos draudimas, dvejybines buhalterijos vedimas, technikos pabrangimas prieš paramas, banku palūkanos, ir kitų paramos reikalavimų įvykdymą, pabandžius viska mini malei paskaičiuoti tai susidaro apvalios sumos tai klausimas ar verta ten lysti ir kitiem pinigus už dirbinėti. Aišku čia mano nuomonė o kaip jūs manote kolegos?
×