Jump to content

Vilius

Nariai
 • Pranešimai

  7.692
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  54

Visas nario Vilius paskelbtas turinys

 1. zieminis rapsas

  Esmė kreditai dideli. Dėl to ir bijo drug neišgyvens persėjimo išlaidos ir t.t mažina pelninguma. Bet tema ne apie tai. Kol kas nėra apie rapsus ka daug ir kalbėt. Šiemėt bandė kas nauja veislę KUGA ?
 2. Traktorius T-25

  Na pats nesu keites taip dažnai ir kas ten daros po dienos bet spėju greitai ten pasikeičia tas tepalas
 3. Tepalai technikai

  I belarusa piliu kaip ir i visą savo vakarietiška John deere PLUS 50 II 15W40 (shell) Pilk mineralke geresnes firmos nei rusiška ir bus ok bei varikliui sveikiau.
 4. Traktorius T-25

  Po kiek laiko prasiskiedžia tepalas ir jau išpili saliarka. Karts nuo karto pakeisk ir viskas nieko blogo neatsitiks jei tik dėl to ruošies keist siurbli. Tai važiuok kol užsilenks nors abejoju dėl to nuo 1991m sukasi pas mane tiu tiu tiu nieko nedaryta dar.
 5. zieminis rapsas

  Šiais laikais ūkininkai jau savo šešėlio pradeda bijot. O čia netgi -10 šalčio iš kart vidurius paleidžia
 6. PLŪGAI

  Parveža jie ir geru plugu. Tik pats modelis overumo turintis bėdų.
 7. Case traktoriai

  Jei neklystu 3000e už ta nedadielka ir vėl iki sekančio karto su visom pasekmėm. Bijau pameluot bet tas guolis lyg ir tepamas tik neimanoma prieit prie jo. O kas dėl keitimo tai čia laimės dalykas kolegai nh t7060 prie 2200motovalandu keitė guoli profilaktiškai, o sukakus 2400val išsitaške ir apturėjo brangu remonta. Naujesnio šiek tiek modelio nh t7270 ta pati bėda du kart užlinko.... Kaip dėl pačių naujausių tik Arunis žino ar pakeitė ar viskas tas pats su tuo nelemtu mazgu.
 8. Derliaus pardavimas, pridavimas

  Panašiai ir pas mus.
 9. Trašu barstytuvai

  Tik amazone arba rauch-kuhn
 10. dirvožemio tyrimai

  Azoto trąšų normų skaičiavimas: N = 1,2nD – dn. čia: N – azoto trąšų norma, kg ha-1; n – sunaudojamas derliui išauginti azoto kiekis, kg t-1; D – prognozuojamas derlius, t ha-1; dn – dirvožemyje esantis mineralinis azotas, kg ha-1. Fosforo trąšų normų skaičiavimas: P = 1,5pD – 0,3dp. čia: P – fosforo trąšų norma, kg ha-1; p – sunaudojamas derliui išauginti fosforo kiekis, kg t-1; D – prognozuojamas derlius, t ha-1; dp – judriojo fosforo kiekis dirvožemyje, mg kg-1. Kalio trąšų normų skaičiavimas: K = 0,8kD – 0,3dk. čia: K – kalio trąšų norma, kg ha-1; k – sunaudojamas derliui išauginti kalio kiekis, kg t-1; D – prognozuojamas derlius, t ha-1; dk – judriojo kalio kiekis dirvožemyje, mg kg-1. Su viena tona žieminių javų grūdų dirva netenka 20-23 kg ha-1 azoto, 15-20 kg ha-1 kalio ir 8-10 kg ha-1fosforo.
 11. Grūdu kainos?

  Nepakelia klasės tas karbamidas....
 12. Germinatoriaus pasirinkimas.

  Aptarėm ta reikala ir užtenka. Kaimynas su 82.1 apdirbo 120ha. Nusipirko 1025 su dviem bielkiais jau 180ha dirbo nusipirko 1221.3 apdirbo jau 260ha na ir prasidėjo vakarietiškų traktorių era kodėl iš kart neėmė vakarietiškos tai tik dėl to kad žemes pirko. Tema apie germinatorius. Yra tema pliurpalas ten ir patarinėkit.
 13. dirvožemio tyrimai

  Tipo jau yra naujai pervertinti bbnb ?
 14. Germinatoriaus pasirinkimas.

  Imanoma tik dirbsi juodai. Nors 50 ha rudeni apsėji 50 pavasari o su laiku uždirbsi ant dar vieno traktorio
 15. Kaip tręšti žieminius kviečius

  Ankščiau ada augindavo o ji tiek baisiai nėra reikli azotui. O va iš vakarų veislės jos kad ir prie mažesnio trešimonsugebės daugiau užaugint bet grudas bus biednas ir kokybės tenais jau nerasit. Kas dėl karbamido purškiant ant pieninės prandos kokybei tekę ir 20-30kg i ha išpurkšt ir palikt nepurkšta kad rodikliai geresni butu nepastebėjau.... bėja yra bandymas 20kg karbamido Tiek baltimus tiek glitima pakėlė per 0,2-0,3%.
 16. Grūdu kainos?

  Puikios kainos fiksuočiau koki 20% kviečiu pirmai pradžiai
 17. Kaip tręšti žieminius kviečius

  Kolega vokietijoje gyvenat matyt ar kur danijos pašonėj 132vm tik alisos stebuklu šaly tokie derliai ir dar ekstriniai. Galvojau , kad žvejai melagiai bet, kad ūkininkai..... Jei skaičiuot su rudeninėm npk tai tada mano kviečiai gauna 250-260vm azoto jei jau taip...... fungicidiniai purškimai pas mane stiprūs 2-3 kartai su geriausiai produktais. Mikroelementai ir dar šio bei to jau savo nuožiūra. Su 130 azoto pavasari idealiom salygom max 6t pašariako joniškio žemėse tai jei kur prastesnės net nekalbu......
 18. Kaip tręšti žieminius kviečius

  Kalio 180-260 fosforo 120-190 humusas 2-2,5 žemė smėlis durpe molis šlynas priesmėlis žvyras
 19. Kaip tręšti žieminius kviečius

  Reikia pasidžiaugti , kad chebra sugeba su 170vm ir iki 9 tonu kulti ir dar 1 klasės. Yra tekę užaugint su 180vm 8,5t skageno 3klasės vos vos bet ir metai idealūs augimui buvo. Gal nemokam ukininkaut kogero
 20. Kaip tręšti žieminius kviečius

  7-9,5t
 21. gal galit patarti del MASSEY FERGUSON kombaino 40

  Kolegos norit kombaino tokio o šios temos neperskaitot yra parašyta kuo skiriasi naujesni nuo senesniu modeliu labai minimaliai bet šiek tiek patobulinimu yra.
 22. Kaip tręšti žieminius kviečius

  Viskas logiška čia visur rašoma kad užaugint reikia tiek ir tiek pati augala. Mes grudus pasiimam šaknys šiaudai lieka jei kiekviena met po kokius 300kg npk mostelėjant žemės tikrai nenualinsim. O kviečiam kaip visad 220vm pavasari azoto
 23. Tiesioginė sėja į ražieną

  Dėl to vadinama no till technologija, tam reikia žemes pasiruošt tam. Yra diskutuota panaši tema šiam forume, voras nemažai domėjosi ta technologija
 24. Tiesioginė sėja į ražieną

  Tavo sėjimas nesivadina NO TILL , bet minimalus nes tie nagai išdirba giliai. Jei pastebėjai tikras no till sėjamasias ten dirvos paviršius naturalus kaip ražienos kuo puikiausiai matosi ir dirba tik ta vieta kur guldomas grudas.
 25. Derliaus pardavimas, pridavimas

  Nėra buve. Infratekas parodo kiek yra. Išsipisinėjimas nauju būdu :/
×