Jump to content

Vilius

Nariai
 • Pranešimai

  7.449
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  53

Vilius paskutinį kartą gavo apdovanojimą Spalio 10

Vilius paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie Vilius

 • Rangas
  Senbuvis
 • Gimtadienis 1989.09.11

Vartotojo informacija

Miestas

 • miestas
  Joniskis
 1. žiemkenčių buklė

  Po 160europiniu už tona jau užsipirkęs kviečiukų Gbandinis o musu kraštas sėjo laukus tiesiog balas apsukdami nes primerkė sočiai plius sunkesnis dirvožemis balos nesigeria taip greit.
 2. žiemkenčių buklė

  Išlošė tas kas pasėjo iki rugsėjo 15 pirmuosius laukus. O daugiau pats rugsėjo galas irspalio pradžia nebuvo skirtumo su kuo sėta nes dešra gavosi bet kokiu atveju dėl lietaus.
 3. T-150

  7-15ha
 4. mtz centrifugos keitimas i filtra

  kad ir su 15w40 možna dirbt žiemą
 5. žiemkenčių buklė

  Po melioracijos iš kart nenorėkit kad gerai dirbtų, turi praeit keli metai....
 6. žiemkenčių buklė

  Balitus net ir sėjant anksti reikia didinti sėjos norma o apie velyvos sėjos jau net nebešneku.
 7. mtz centrifugos keitimas i filtra

  Reiks pasižiūrėt i knyga kad 15w40 mačiau užrašyta....
 8. mtz centrifugos keitimas i filtra

  Kokia huine pilti i belarusa 0w30 tepala? Per skystas jis jam. Čia i naujus automobilio dyzelinius variklius pilia tik tokius. Užsilenks tas ruskis.... Pasiskersk vydas savo dizelinės euto filtra ir tyrinėk. Kaip ir sake MBLORINSER MTZ ne ta technika kad dvirati išradinėt, ka bepilsi vis tiek suges ankščiau ar vėliau.
 9. mtz centrifugos keitimas i filtra

  maniškis jau 1000 valandu prasukes su john deere +50 varikliniu tepalu. Geras tepaliukas ir su centrifūga taip pat draugauja ir turbina kaip sukosi taip sukasi.
 10. žiemkenčių buklė

  56g Stapčius puikūs rugiai malonu net žiūrėt
 11. žiemkenčių buklė

  Tas pats ir pas manes. Skagenas savo auga kaip turi būt o va balitus sunkiai. Net ir lyginant pirktinę skagen sėkla su naminė skirtumas didžiulis. Naminė sėkla stambi o ten praplėšus maišą nepasakytum, kad skagenas
 12. Už kiek perkate žemę?

  Tyriaus smėlius pH 6,5-7 bet nelabai kas auga. Rapsas miežiai žirniai dar dar ir tai kai būna drėgnas pavasaris vasara kai negauna uždžiovint.
 13. Už kiek perkate žemę?

  Pas mus su tokiais susitvarko ir išsišokelių nėr. Paskambini nori ramiai gyvent tai nelysk prie to lauko. Zvanas pas mane ir kur iki40balu kviečiu nesėju nes ten arba durpe arba smelis
 14. mtz centrifugos keitimas i filtra

  Nes centrifūga geriau valo tepalą nei filtras, dėl to daugiau '' gėrio'' . Pas mane pilami geri tepalai bet visad centrifugoje randi nedideli sluoksni mauro. Po rusiško tepalo būdavo pilna centrifūga šūdo.... dabar tik minimaliai.
 15. Kaip neapsigauti perkant padangas ?

  Ieškok Taurus ar BKT tikrai nėr iš brangiujų o ir kokybė stipriai lenkia. Laikas pamiršt visokias kamas voltires bekshinas rosavas ir panašiai. Užsienietiškų padangų ir kokybė geresnė ir protektorius bei minkščiau važiuojasi
×