Jump to content

TravelerLT

Nariai
 • Pranešimai

  231
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  1

Visas nario TravelerLT paskelbtas turinys

 1. ESA Baltic agro turizmas

  Sveiki, Gražių švenčių, įdomių pažinimų Naujaisiais 2018 metais!
 2. ESA Baltic agro turizmas

  Sveiki, esame pilnai licencijuotas turizmo organizatorius, specialzuojamės į individualias keliones Tarptautinio pažintinio, mokomojo agro turizmo srityje, pvz pažintinis limuzinų turas po Europą, grudų ūkiai Ispanijoje, pieno ūkiai JAV ir daugelyje kitų šalių. Mus rasite: Facebook: agro turizmas http://www.esabaltic.lt
 3. Tiesioginiai produkcijos pardavimai ir marketingas

  Super, šaunuoliai dėl gaminamų galutinių produktų ir pateiktos informacijos vartotojui puslapyje. Nežinau, kiek pažįstami esat su veganų ir vegetarų mityba, tačiau, tos informacijos trūksta Jūsų puslapyje, kad produktai tinkantys žmonėms kurie propaguoja veganišką ar vegetarišką mitybą, kiek jie gauna savo racionui naudingų medžiagų įtraukiant jūsų produktus. Manau turėtumėte pasidomėti, sėkmės!
 4. Sveiki, čia tema gal daugiau gaminantiems, auginantiems galutinius produktus vartotojui ūkiuose. Įdomu kokius marketingo triukus naudojate, kaip išnaudojate ir įtakoja jūsų pardavimus skaitmeniniai įrankiai (Facebook, Instagram ir pan.). Manau sutiksit, kad aštrėjant konkurencijai, tampa svarbus prekės pateikimas vartotojui, informacijos pasiekiamumas ir pan.
 5. Tiesioginiai produkcijos pardavimai ir marketingas

  Ar yra koks sertifikavimas ar produkcijos ženklinimas, kuris išskirtų mūsų ūkiuose išaugintą lietuvišką produkciją, nuo atvežtinės? Čia perkant turguj dažniausia to pasigendu, Žinau yra IKP, eko ženklinimai, bet ar yra sertifikatai ar kažkas panašaus pozicionuojantys mūsų produktus, bet ne atvežtinius, kur pilni turgai būna ir meluojama, kad yra lietuviškos kiaulikės.
 6. Tiesioginiai produkcijos pardavimai ir marketingas

  Facebook yra labai gera platforma ir jei gamini produkcija, kur nori viesinti apie ja, nera butina kurti puslapi atskira, uztenka facebook ir jame, galesi reklamuoti, ir tt, taciau manau, kad ne visi zmones supranta, kaip uzsakyti (nusipirkti) reklama, kaip daryti pranesimus tam tikrai auditorijai, zinoma dabar tam yra facebook reklameriai, kurie gali uz tave atlikti darba, taciau ne visada jie parasys taip, kaip pats mazas gamintojas nori isreiksti mintis. Kas liecia socialiniu tinklu zvaigzdes, tai yra tikrai gerai, tik nera visiem ikandama. Bendrai paemus, pasikartosiu, kad nera vienos priemones ar vieno sprendimo isprendziandzio pardavimu ir reklamos didinima, yra kompleksiniai. Esminis dalykas, kiek teko mokytis apie marketinga yra pastovumas, kad klientai apie tavo produktus butu informuoti pastoviai, kas reiskia ir pastovu biudzeto reklamai planavima, nes kitu atveju galvodamas, kad isleisiu didele reklama, gali isleisti kruvas pinigu ir rezultatas bus trumpalaikis ir po kiek laiko nebeskirdamas pinigu reklamai, nes pries tai padarei didele uz didelius pinigus, gausi prasta rezultata. Cia tas netaikoma, kai nori ivesti naujus produktus i rinka ir darai dideles reklamas. Kas liecia vizitines, jos nera tik vienintelis budas, kuris pakeicia puslapius ar dar ka, tai yra paprastas pigus metodas reklamai, kada dalyvauji mugese, renginiuose su savo produkcija.
 7. Tiesioginiai produkcijos pardavimai ir marketingas

  Vizitines ne tik dalija, bet jas ir paima zmones, bendraudami gyvai ne virtualiai. Kas liecia puslpius, gal gali parasyt pavyzdziu, kokius turi galvoje @zaltys565?
 8. Tiesioginiai produkcijos pardavimai ir marketingas

  Dzipas turiu galvoje, kad kartais geriau ir pinigų atžvilgiu pigiau panaudoti vizitinę, kaip brošiūrą, kuri kelis katrus yra pigensne ir atlieka tą patį darbą, o ne pakeisti ją apsikeičiant sms ar panašiai. Prisegu keletą pavyzdžių, ką turiu galvoje. Ir jei darant vizitines darai vieno pusės, tai yra pinigų švaistymas.
 9. Tiesioginiai produkcijos pardavimai ir marketingas

  Tiesos yra, dėl galimybių panaudoti informacines priemones kontaktų sklaidai, bet tokiais atvejais, kai žmonės prekiauja mugėse, pvz Kaziuko, kai eina srautas žmonių ir vieni tik praeidami nori kažką pasiimti, kad galėtų vėliau utsiminę pasinagrinėti, tai negaišdami laiko pasima info, ar tai brošiųrą ar tai vizitinę ir kuo mažesnis gabalas popieriaus, šiuo atveju vizitinės dydžio, tuo žmogui patogiau ir jame yra visa informacija. Kitais atvejais vartotojas nelabai nori leistis į kalbas su pardavėju ir megzti kontaktų apsikeitimą, nes jam patogiau pasiimti info ir panagrinėti vėliau. Dėl atgyvenimo, priklausoami kokioje srityje darbuojiesi. Nesenai dalyvavau dviejuose Tarptautiniuose renginiuose, kur susitikau daug žmonių iš kitų kraštų ir su jais keitėmis vizitinėmis kortelėmis, nes tas versle yra normalu ir įprastas dalykas.
 10. https://www.youtube.com/watch?v=oKrkuCvdjBI
 11. Tiesioginiai produkcijos pardavimai ir marketingas

  Ar naudojate vizitines korteles, kad žmonės galėtų jei yra reikalas vėliau susisiekti ir užsisakyti produkcijos? Jos manau yra pigus ir neblogas dalykas, savo kontakto ir informacijos apie produkciją paskleidimui.
 12. Tiesioginiai produkcijos pardavimai ir marketingas

  Čia jau tikriausiai nėra vietos marketingui ir, jei žmogus valgo tik bulves ir perka jas kur jos pigiau. Raugintos daržovės yra jau galutinis produktas, ne žaliava ir mano manymu, jei jau deklaruojama apie jų naudą (ir žinau, kad tikrai yra) nedaug pritrūksta iki visiškai nepriekaištingo pateikimo, pvz stiklainiuose. Už kurį manau atsirastų daugiau vartotojų simpatijų ir gal net daugiau vartotojų galinčių sumokėt didesnę kainą. Čia tik mano matymas, kaip vartotojo, nes plastikas, kad ir koks jis geras yra visgi plastikas
 13. AGRITECHNICA 2017 Green Future - Smart Technology!

  Ačiū keliavusiems forumiečiams gražaus savaitgalio!
 14. Tiesioginiai produkcijos pardavimai ir marketingas

  https://www.15min.lt/m/video/darzoves-ir-vaisius-raugiantys-ukininkai-neatsigina-klientu-124422 Gal kas žinot kainos skirtumą tarp stiklinio indo ir plastikinių?
 15. ESA Baltic agro turizmas

  iš šono atrodo, kaip paprastas "liftioras" sūrio galvų paėmimui, bet jo misija vartyt sūrius. VIDEO0001.mp4
 16. Tiesioginiai produkcijos pardavimai ir marketingas

  Bet svarbu, manau ypatingai svarbu, kad iš pardavėjo pusės yra deklaruojama, kad galima susipažinti su produkcija ūkyje. Manau daugelį pirkėjų tai nuramina, nes jie jaučiasi saugūs, nes pardavėjas atrodo patikimas ir tai yra labai sveikintina ir pagirtina! O dėl pasyvumo, gal tiesiog dažniau priminti reikia apie galimybę ar ištransliuoti ar padaryti kartą per mėn atviras duris, bet manau jei jau pasakot, kad drąsiai gali aplankyti, pirkėjas jaučiasi saugus, nes pardavėjas yra atviras.
 17. Tiesioginiai produkcijos pardavimai ir marketingas

  Nėra vieno svarbiausio ar svarbesnio dalyko, tiek pardavimuose, tiek marketinge, yra kompleksiniai dalykai, kurie ir sukuria abiem pusėm naudingą vertę. Apie apgavystes, tai jei tokios mintys kyla, tai yra baisu. Esu girdejas atveji, kai ukininkas reklamavo kiauliena miestuose, prekyvietese kokia ji ekologiska, kaime uzauginta ir t.t. veliau, kai uzsuko pas ji vienas klientas i kaima tiesiai, tai motina sako isvyko i Lenkija mesos parsivezt. Nieko pries pries Lenkija ar jos gaminius, bet pats stengiuosi pirkti tik lietuviska ir kiek imanoma ukiu, nes man svarbu palaikyt vietos gamyba, bet jei zmones taip apgaudineja, dar savo tautiecius, kurie vertina vietos produkcija ir siekia jos cirkuliacijjos naudodami ja, o juos apgaudineja, nes ale miesto zmogus, nieko nezino, tai yra zemas lygis neskatinantis, nei pacio zmogaus, nei valstybes augimo. Asmenine mano nuomone
 18. Tiesioginiai produkcijos pardavimai ir marketingas

  Neblogas renginys Vilniuje, pasisemti įdėjų, kas gamina galutinius produktus ir pan: http://litexpo.lt/lt/parodos/baf-lt
 19. Tiesioginiai produkcijos pardavimai ir marketingas

  Čia geras spalvų paaiškinimas kuriant savo produkcijai ar ūkiui puslapį, logotipą ar dar ką nors.
 20. AGRITECHNICA 2017 Green Future - Smart Technology!

  4 vietos liko Išvykstam Lapkričio 12 d. daugiau informacijos 8 608 12556
×