Jump to content

TravelerLT

Nariai
 • Pranešimai

  233
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  1

TravelerLT paskutinį kartą gavo apdovanojimą Balandžio 17 2016

TravelerLT paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie TravelerLT

 • Rangas
  Dažnas dalyvis

Kontaktai

 • Interneto puslapis
  www.esabaltic.lt

Miestas

 • miestas
  Žemė
 1. Tiesioginiai produkcijos pardavimai ir marketingas

  Kaip jums mažųjų pomidorų pakuotė?
 2. ESA Baltic agro turizmas

  Besidomintiems Taptautinėmis parodomis, turime atnaujintas datas: http://www.esabaltic.lt/tarptautines-parodos/ Mūsų paslaugos: skrydžiai, pervežimai, bilietai į parodas, prieš ir po parodų agro turai, kelionės vadovų paslaugos. TOBULĖK KELIAUDAMAS! ESA Baltic - Tarptautinio agro turizmo organizatorius
 3. ESA Baltic agro turizmas

  Sveiki, Gražių švenčių, įdomių pažinimų Naujaisiais 2018 metais!
 4. Tiesioginiai produkcijos pardavimai ir marketingas

  Super, šaunuoliai dėl gaminamų galutinių produktų ir pateiktos informacijos vartotojui puslapyje. Nežinau, kiek pažįstami esat su veganų ir vegetarų mityba, tačiau, tos informacijos trūksta Jūsų puslapyje, kad produktai tinkantys žmonėms kurie propaguoja veganišką ar vegetarišką mitybą, kiek jie gauna savo racionui naudingų medžiagų įtraukiant jūsų produktus. Manau turėtumėte pasidomėti, sėkmės!
 5. Tiesioginiai produkcijos pardavimai ir marketingas

  Ar yra koks sertifikavimas ar produkcijos ženklinimas, kuris išskirtų mūsų ūkiuose išaugintą lietuvišką produkciją, nuo atvežtinės? Čia perkant turguj dažniausia to pasigendu, Žinau yra IKP, eko ženklinimai, bet ar yra sertifikatai ar kažkas panašaus pozicionuojantys mūsų produktus, bet ne atvežtinius, kur pilni turgai būna ir meluojama, kad yra lietuviškos kiaulikės.
 6. Tiesioginiai produkcijos pardavimai ir marketingas

  Facebook yra labai gera platforma ir jei gamini produkcija, kur nori viesinti apie ja, nera butina kurti puslapi atskira, uztenka facebook ir jame, galesi reklamuoti, ir tt, taciau manau, kad ne visi zmones supranta, kaip uzsakyti (nusipirkti) reklama, kaip daryti pranesimus tam tikrai auditorijai, zinoma dabar tam yra facebook reklameriai, kurie gali uz tave atlikti darba, taciau ne visada jie parasys taip, kaip pats mazas gamintojas nori isreiksti mintis. Kas liecia socialiniu tinklu zvaigzdes, tai yra tikrai gerai, tik nera visiem ikandama. Bendrai paemus, pasikartosiu, kad nera vienos priemones ar vieno sprendimo isprendziandzio pardavimu ir reklamos didinima, yra kompleksiniai. Esminis dalykas, kiek teko mokytis apie marketinga yra pastovumas, kad klientai apie tavo produktus butu informuoti pastoviai, kas reiskia ir pastovu biudzeto reklamai planavima, nes kitu atveju galvodamas, kad isleisiu didele reklama, gali isleisti kruvas pinigu ir rezultatas bus trumpalaikis ir po kiek laiko nebeskirdamas pinigu reklamai, nes pries tai padarei didele uz didelius pinigus, gausi prasta rezultata. Cia tas netaikoma, kai nori ivesti naujus produktus i rinka ir darai dideles reklamas. Kas liecia vizitines, jos nera tik vienintelis budas, kuris pakeicia puslapius ar dar ka, tai yra paprastas pigus metodas reklamai, kada dalyvauji mugese, renginiuose su savo produkcija.
 7. Tiesioginiai produkcijos pardavimai ir marketingas

  Vizitines ne tik dalija, bet jas ir paima zmones, bendraudami gyvai ne virtualiai. Kas liecia puslpius, gal gali parasyt pavyzdziu, kokius turi galvoje @zaltys565?
 8. Tiesioginiai produkcijos pardavimai ir marketingas

  Dzipas turiu galvoje, kad kartais geriau ir pinigų atžvilgiu pigiau panaudoti vizitinę, kaip brošiūrą, kuri kelis katrus yra pigensne ir atlieka tą patį darbą, o ne pakeisti ją apsikeičiant sms ar panašiai. Prisegu keletą pavyzdžių, ką turiu galvoje. Ir jei darant vizitines darai vieno pusės, tai yra pinigų švaistymas.
 9. Tiesioginiai produkcijos pardavimai ir marketingas

  Tiesos yra, dėl galimybių panaudoti informacines priemones kontaktų sklaidai, bet tokiais atvejais, kai žmonės prekiauja mugėse, pvz Kaziuko, kai eina srautas žmonių ir vieni tik praeidami nori kažką pasiimti, kad galėtų vėliau utsiminę pasinagrinėti, tai negaišdami laiko pasima info, ar tai brošiųrą ar tai vizitinę ir kuo mažesnis gabalas popieriaus, šiuo atveju vizitinės dydžio, tuo žmogui patogiau ir jame yra visa informacija. Kitais atvejais vartotojas nelabai nori leistis į kalbas su pardavėju ir megzti kontaktų apsikeitimą, nes jam patogiau pasiimti info ir panagrinėti vėliau. Dėl atgyvenimo, priklausoami kokioje srityje darbuojiesi. Nesenai dalyvavau dviejuose Tarptautiniuose renginiuose, kur susitikau daug žmonių iš kitų kraštų ir su jais keitėmis vizitinėmis kortelėmis, nes tas versle yra normalu ir įprastas dalykas.
 10. Tiesioginiai produkcijos pardavimai ir marketingas

  Ar naudojate vizitines korteles, kad žmonės galėtų jei yra reikalas vėliau susisiekti ir užsisakyti produkcijos? Jos manau yra pigus ir neblogas dalykas, savo kontakto ir informacijos apie produkciją paskleidimui.
 11. Tiesioginiai produkcijos pardavimai ir marketingas

  Čia jau tikriausiai nėra vietos marketingui ir, jei žmogus valgo tik bulves ir perka jas kur jos pigiau. Raugintos daržovės yra jau galutinis produktas, ne žaliava ir mano manymu, jei jau deklaruojama apie jų naudą (ir žinau, kad tikrai yra) nedaug pritrūksta iki visiškai nepriekaištingo pateikimo, pvz stiklainiuose. Už kurį manau atsirastų daugiau vartotojų simpatijų ir gal net daugiau vartotojų galinčių sumokėt didesnę kainą. Čia tik mano matymas, kaip vartotojo, nes plastikas, kad ir koks jis geras yra visgi plastikas
 12. AGRITECHNICA 2017 Green Future - Smart Technology!

  Ačiū keliavusiems forumiečiams gražaus savaitgalio!
 13. Tiesioginiai produkcijos pardavimai ir marketingas

  https://www.15min.lt/m/video/darzoves-ir-vaisius-raugiantys-ukininkai-neatsigina-klientu-124422 Gal kas žinot kainos skirtumą tarp stiklinio indo ir plastikinių?
×