Jump to content

Pienmėgys

Ekspertai
 • Pranešimai

  2.333
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  19

Pienmėgys paskutinį kartą gavo apdovanojimą Vasario 7

Pienmėgys paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

1 Prenumeratorius

Apie Pienmėgys

 • Rangas
  Ekspertas

Vartotojo informacija

 • Lytis
  Not Telling

Miestas

 • miestas
  Skaudvilė

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Pienmėgys

  Melžiamų karvių šėrimas

  Įdėsit šiaudų, dar labiau kris pienas ir dar didės (nedaug) pieno riebalai. Jaučiu, kad pas jus labai mažai bandoje šviežiapienių... Nes laktozė daugiausia parodo laktacijos tarpsnį.. Karvės po apsiveršiavimo kažkur mėnuo (jei nekankinta acidozės ar ketozės) laktozė didžiausia, toliau po truputį krinta.. Laktozė - pieno cukrus , prisiminkim, kada pas karvę "saldus pienas".....
 2. Pienmėgys

  Avių liga

  Kelintais ėriukais viduriuojančios avys??Jei antibiotikai padeda- ne acidozė.... Ganykloje avys?? Bandykit sušerti 20 gr magnio oksido viduriuojančioms, galėtumėte atskirti ir pastatyti ant šieno su šiaudais kuriam laikui. Tuos 400 gr traiškytų atidavinėkit per du kart dienoje. Ėriukus teks papildomai maitinti pieno pakaitalais, o mamas brokuoti,
 3. Pienmėgys

  Avių liga

  Avižas sveikus grūdus davėt at maltas?? po kiek per kartą? Gaudavo normą konkreti galva ar būriui supildavot?? Ar tos, kur '"tryda leidzia" po apsiėriavimo iškart?? Tos kur ėda, ir kur serga, ar po vienodai atrajoja?? Kaip tankiai atrajoja išvis?? Mineralai, kolegos, čia ne prie ko.... jų poveikis lėtas, ir nuo jų trūkumo staigaus ir akivaizdaus svorio kritimo nebus.. kaip ir nuo vitaminų.. Šiaip tai viduriavimas paprastai acidozės požymis, padėkit sodos, tegul rupšnoja.. Avytės ganykloje?? Su koncentratais galima kažkaip magnio oksido suduoti..
 4. Pienmėgys

  Avių liga

  Tai va, kad apsiėriavus..... KOlega rašo, kad prieš ėriavimąsi..
 5. Pienmėgys

  Avių liga

  Kas jums sakė apie mėsos kaulų miltų trūkumą??? Kai renkatės informaciją apie šėrimą, kritiškai žiūrėkit į tai, ką rekomenduoja JAV, Australijos šaltiniai... Pas juos mėskaulius atrajotojams šerti leidžiama (na, gana griežtai reglamentuota, kokius ir kam) o ES - griežtai draudžiama.. Iš ko sprendžiate, kad avytėms ketozė?? Iš to, ką rašote, tai nelabai... Ketozė gyvuliams būna po apsivaikavimo savaitė ar dvi (kartais ilgiau), kai avytė (ar karvė) po apsivaikavimo gali suėsti mažai (visai prieš apsivaikavimą pašaro suėdimas krinta, o energijos poreikis didėja (vaisius labai auga)). Bet kad būsimos mamos tuo metu pastebimai mestų svorį...., taip nebūna. Nebent jūs jas ant visiškos bado dietos laikėt tuo metu..
 6. Pienmėgys

  Kukurūzų silosui auginimo technologijos

  Krakmolas... krakmolas.. labai kokybiškas, lėtai ir tolygiai skylantis krakmolas, duodantis energijos visą baltymų skilimo laiką prieskrandyje, užtikrinantis maksimalų mikrobinio baltymo augimą, ir to baltymo augimo metu išsiskiriančias laisvas riebalų rūgštis.. Nei vieno kito lietuviško grūdo krakmolas neprilygsta kukurūzų krakmolui (artimiausi miežiai)..
 7. Pienmėgys

  Tiesioginiai produkcijos pardavimai ir marketingas

  O tai kuo penėjimui blogai soja ir kukurūzai?? Sakykim, lietuviški kukurūzai??
 8. Pienmėgys

  Pieno kainos

  O kolegos nepagalvojat, kad kaina punkte ne vien nuo perdirbėjo priklauso??? Punkto savininkas (ale kooperatyvas) irgi apetitą pelnui turi?? Kurie punktų savininkai jums pasisako, kiek gauna už pieną? Kas iš pieno statytojų į punktus esate dalyvavę derybuose su perdirbėjais??
 9. Pienmėgys

  Pliurpalas

  Būdavo čia forume toks Vombo (virgis).. Man atrodo jis geriausia savikanas pasakytų.. Kažkada daug bendravom su juo apie šėrimą.
 10. Pienmėgys

  Pieno kainos

  Va ir radom pagrindinę bėdą... Gauti gerą kainą ir "teisingus tyrimus" kiekvienas atskirai norim, o susitelkti į krūvą ir kartu to siekti niekaip daugumai nesigauna. Nors ir suprantant, kad kito kelio nėra..
 11. Pienmėgys

  Pieno kainos

  Šiaip tai..... jei kooperatyvas, tuomet logiška būtų sakyti "mes kasmet išsimokame dividendus" ar "aš kaip pajininkas pasiūliau, o valdyba nusprendė dar užsiimti pakavimo medžiagų tiekimu, etc".. Turiu omenyje, jei yra pilnavertis kooperatyvas, tai jo narys turi turėti įtakos valdybos sprendimams, jaustis kažkokio kolektyvo dalimi, ir be abejonės, nebūti apeitas dalinantis pelną.. Gal aš čia per daug užsisvajojau..
 12. Pienmėgys

  Pieno kainos

  O tai jie iš tikro kooperatyvai??? Pieno tiekėjai turi pajus, įmonė dalijasi pelnu (dividendais)?? Ar kažkas gudresnis padarė supirkyklą/ kažkur pardavyklą ir nugriebinėja storesnį ar plonesnį pelno sluoksnelį sau ar keliems (kol nesusiriejo)
 13. Pienmėgys

  Melžiamų karvių šėrimas

  Taip. Praleidau KG. Jie savarankiškai įsiveža.
 14. Pienmėgys

  verselis ir pieno miltai

  Ląstelienos kiekis aktualu, jei girdot per automatinę girdyklą. Kuo ląstelinos daugiau, tuo didesnė tikimybė, kad automatika užsikiš. Tuo tarpu veršeliui ji pr pieno pakaitalą nelabai poveikio turi.. Ji kritiškai reikalinga starteriniame pašariuke. Prisegu IgluStart kokybę, bet ji iš 2014 metų, dabar gali būti pasikeitusi. IgluStart_koreg__533e567404147.pdf
 15. Pienmėgys

  verselis ir pieno miltai

  Iglustart tikrai neblogas, bandžiau. O kodėl pakaitalas nuo pirmos dienos?? Šiaip tai pakaitalų kokybė nustatoma pagal kelis kriterijus:- Pakaitale turi būti kuo didesnis procentas pieno miltelių (ne išrūgų ir ne kokių augalinių koncentratų) apie 22 proc baltymų ir ne mažiau 18 (gali ir 22 būti) proc riebalų. Būtinai A;E;D vitaminai, C vitaminas ir B grupė.. Lyg ir viskas... Toliau žiūrit kainą ir skonį (ne savo, o kaip noriai geria veršeliai)
×