Jump to content

Pienmėgys

Ekspertai
 • Pranešimai

  2.322
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  19

Pienmėgys paskutinį kartą gavo apdovanojimą Vasario 7

Pienmėgys paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

1 Prenumeratorius

Apie Pienmėgys

 • Rangas
  Ekspertas

Vartotojo informacija

 • Lytis
  Not Telling

Miestas

 • miestas
  Skaudvilė
 1. Pieno kainos

  O tai jie iš tikro kooperatyvai??? Pieno tiekėjai turi pajus, įmonė dalijasi pelnu (dividendais)?? Ar kažkas gudresnis padarė supirkyklą/ kažkur pardavyklą ir nugriebinėja storesnį ar plonesnį pelno sluoksnelį sau ar keliems (kol nesusiriejo)
 2. Melžiamų karvių šėrimas

  Taip. Praleidau KG. Jie savarankiškai įsiveža.
 3. verselis ir pieno miltai

  Ląstelienos kiekis aktualu, jei girdot per automatinę girdyklą. Kuo ląstelinos daugiau, tuo didesnė tikimybė, kad automatika užsikiš. Tuo tarpu veršeliui ji pr pieno pakaitalą nelabai poveikio turi.. Ji kritiškai reikalinga starteriniame pašariuke. Prisegu IgluStart kokybę, bet ji iš 2014 metų, dabar gali būti pasikeitusi. IgluStart_koreg__533e567404147.pdf
 4. verselis ir pieno miltai

  Iglustart tikrai neblogas, bandžiau. O kodėl pakaitalas nuo pirmos dienos?? Šiaip tai pakaitalų kokybė nustatoma pagal kelis kriterijus:- Pakaitale turi būti kuo didesnis procentas pieno miltelių (ne išrūgų ir ne kokių augalinių koncentratų) apie 22 proc baltymų ir ne mažiau 18 (gali ir 22 būti) proc riebalų. Būtinai A;E;D vitaminai, C vitaminas ir B grupė.. Lyg ir viskas... Toliau žiūrit kainą ir skonį (ne savo, o kaip noriai geria veršeliai)
 5. verselis ir pieno miltai

  Niekas natūralių antikūnių nepakeis.. Tie visi švirkštai, priedai, tabletės imuniteto nesukurs ir nepalaikys..
 6. verselis ir pieno miltai

  Šiaip tai sveikas protas liepia turėti šaldytų po 4 litrus. Kurių galite paprašyti (ar nusipirkti) iš kuo arčiau gyvenančio melžiamas laikančio ūkio. Nors vistiek imunitetas bus ne jūsų tvartų ar laikymo vietų, bet antikūniai veiks.. Gal pasitaikytų savo kokią senesnę (ne pirmaveršę) karvę krekenų pamelžti tuomet šaldykit po litrą.. Girdykit tris ltr iš kaimyno melžiamų, ir litrą iš savo bandos..
 7. Pieno kainos

  13 proc nuo metų pradžios. 2,2 ; 4,9 ir 5,9 pastarasis... Bet nuo rugpjūčio kritimų buvo 14,6 proc. Tiesa, dar gruodyje buvo 0,4 kilimas... Taigi logika sako, kad patesinamas būtų 1,2 proc kainos skirtumas nuo rugpjūčio kainos, jokiu būdu ne daugiau. Daugiau reikštų, kad perdirbėjai pinigaujasi, arba nemoka pardavinėti produktų, arba orientuojasi ne į tuos produktus, kas jokiu būdu nėra pieno gamintojų kaltė.
 8. Saulegrazu isspaudos

  Prie kiekvieno naujo pašaro reikia pratinti... O sėmkės kaip baltymų šaltinis mėsiniams - visai neblogai....
 9. Melžiamų karvių šėrimas

  Ieškokit Sodrugestvo Baltija Telefonas
 10. Melžiamų karvių šėrimas

  Šiaip tai pigiausia soja turėtų būti Anykščiuose (OOO Sodrugestvo) tik pasiimti reikės iš Klaipėdos uosto..
 11. Pliurpalas

  Na, galvos peršalimą galima ir pačiam konstatuoti.... Nes paprasčiausiai tikrovę mes kiekvienas matome skirtingai, priklausomai nuo patirties ir sugedimo laipsnio... O sugedimo laipsnį bent jau išsiauklėjimolygis rodo.. (aš į patį "jūs" kreipiausi, o jūs kaip?)
 12. Pliurpalas

  Bliamba, jei ten taip gerai, ko jūs čia gyvenat ir bliausnojat?? Eikit per sieną, prašykit politinio prieglobsčio, priims išskėstom rankom, išskalambys visam pasauliui apie jūsų samoningumą.. Nėra pas mus viskas gerai, bet geriausia yra ten kur mūsų nėra..
 13. Pliurpalas

  Барда - brogos likučiai, žlaugtai. Rusijoje privalomo perskaičiavimo, kaip pas mus nėra, pienas privalo atitikti sutartyje sutartus rodiklius (kaip ir daugelyje kitų šalių)
 14. Pieno kainos

  GDT indeksas užvakar(0102) augo 2,2 proc.
 15. Melžiamų karvių šėrimas

  Ilgas aiškinimas, ir priklauso nuo raciono. Taip, daugumoje racionų baltymai brangiausia raciono dalis ir taupoma pirmiausia baltymams. Taigi lyg ir turėtume rinktis rupinius kuriuose paprastai turėtų būti apie 2,5 -3 proc baltymų daugiau. Baltymai pakankamai vertingi, ir šeriant ne šimtą gramų karvei dienai, kažkiek jų pateks į plonąsias, t.y bus "apsaugoti" Kita vertus, dėl Lietuvoje egzistuojančios pieno apmokėjimo sistemos mums mokama ir už pieno komponentus (riebalus baltymus) Kad pagaminti daug pieno riebalų, karvė turi turėti iš ko juos gaminti, nes tik maždaug pusę pieno riebalų pagamina iš prieskrandžio fermentacijos metu pasigaminančių acto ir svieto rūgščių. Kita pusė į pieną patenka iš raciono. Bet ir šita lazda turi du galus.... Rapso riebalai sudaryti iš daugumoje neprisotintų riebalų rūgščių. Viršijus racione ganėtinai apibrėžtą jų kiekį (o jų yra visur, ir grūduose taip pat) jie riebalus piene ne didins, o atvirkščiai.. Bet ir šis dalykas ne be naudos... santykinai didelis linolo ir linoleno riebalų rūgščių kiekis racione gerina susisėklinimą.. va.. jei kas nepatingėjot perskaityti, naudokitės...
×