Jump to content

ricardaas

Moderatoriai
 • Pranešimai

  4.480
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  3

Visas nario ricardaas paskelbtas turinys

 1. Gal pasidalinsite patirtimi kaip tręšiate savo pievas ir ganyklas Kokias trąšas naudojate,kada tręšiate,kokiais kiekiais
 2. ricardaas

  Jusu televizorius

  Sveiki, pagal kokius parametrus rinktumetes šiuolaikišką televizorių? Pirma dėl paties ekrano dydžio, ar yra kokių parametrų,tarkime patalpos dydis, atstumas iki ekrano? Na kaip seniau, kineskopiniams daugindavo ekrano įstrižainę iš 0,7m ir zinodavo, kokiu atstumu nuo TV reikia žiūrėti TV. Patys televizoriaus parametrai-ar yra jau pilnai LED, arba AMOLED? Ekrano raiška rinktis 1080p? Dėl USB jungties kaip ir aišku, ji turėtų būti. Jei yra stebėjimo kameros,ir kabelinė išmanioji televizija, tai televizorius turėtų turėti kelias Hdmi jungtis? Kokius dar parametrus reiktų žiūrėti?
 3. ricardaas

  frontaliniai krautuvai

  Sveiki,kuo skiriasi frontaliniame krautuve MX valdymas troseliais, nuo valdymo kintama hidraulika? Kuris geresnis ir patikimesnis?
 4. ricardaas

  ES parama 2014-2020 m. Investicijos į materialųjį turtą

  Rinko ir technikai, bent rudeni.
 5. ricardaas

  ES parama 2014-2020 m. Investicijos į materialųjį turtą

  Tie, kas teikete paraiškas dabar nesenai modernizavimui, gal žinote ar yra finansuojamos išlaidos, kai perkamas traktorius su frontaliniu krautuvu ir atskirai frontalinis krautuvas, kitam, jau turimam, traktoriui ?
 6. ricardaas

  Mėsinė galvininkystė

  Sveiki kolegos,gal kas esate pasidarę,ar matę kur nors tokį dalyką,kaip stacionari automatinė kreikimo,arba šėrimo sistema ? Turiu galvoje,kaip užsienyje būna paplitę stacionariai sumontuoti vagonėliai,konvejeriai,transporteriai gyvulių šėrimui fermose. Galvoju būtų gerai kažkoks konvejeris,ar transporteris,kuris fermoje būtų pritvirtintas prie stogo santvarų,ir juo būtų galima tolygiai iškreikti pvz. šiaudų ruloną.Mano tvartas be šėrimo tako,tad galvoju gal būtų gerai ką stacionaraus susimontuoti,kad automatizuoti šėrimą ir kreikimą.
 7. Kam iš kolegu tenka gamintis Papasakokit apie savo auginimo technologijas ir ar iš viso apsimoka auginti. Ar galima ekologiškai užauginti kukurūzus silosui
 8. ricardaas

  Priekabos ir puspriekabes rulonams vezti...

  Siuo metu traukciau Valtra A-92,kuri 100 Ag ir 3,5 t svorio.Planuose galingesnis traktorius su frontaliniu krautuvu,todel renkuosi priekaba,o ne puspriekabe,nes tuo naujuoju traktoriumi ir krausiu rulonus ir tampysiu ta pacia priekaba.Priekaba bus patogiau atsikabineti hidrofikuotu kabliu,nei puspriekabe.
 9. ricardaas

  Priekabos ir puspriekabes rulonams vezti...

  Sveiki,klausimas tiems,kas turite rulonų vežimo priekabas „METAL –FACH T009/1”,su kokiomis problemomis susidūrėte jas eksploatuodami ? Kokie dažniausiai pasitaikantys gedimai ? Kokie šios priekabos minusai ? Ar pirktumėt šitą priekabą dar kartą ? Ką iš siūlomos papildomos komplektacijos pasirinktumėte ir kodėl ? Papildoma komplektacija priekabai "T009/1": 1. Hidraulinė stabdžių sistema, kaina 160 Eur. 2. Pneumatinė + hidraulinė stabdžių sistema, kaina 1080 Eur. 3. Automatinis stabdžių reguliavimo vožtuvas "ALB", kaina 170 Eur. 4. Padangos 500/50-17 (restauruotos), vietoje standartinių padangų, kaina 1230 Eur. 5. Padangos 500/50-17 (naujos), vietoje standartinių padangų, kaina 2630 Eur. 6. Plastikiniai purvasaugiai, kaina 160 Eur. 7. Prikabinimo mechanizmo 50 mm. kilpa, kaina 100 Eur. 8. Apatinis apsauginis rėmas, kaina 370 Eur.
 10. ricardaas

  Mėsinių galvijų tvartai

  Šalia išbetonuotos mociono aikštelės,ten,dešiniau,kur žvyras,planuoju daryti šėrimo taką. Jei mocione nebus srutų ir kritulių surinkimo,kaip manote ,ar rimtas variantas būtų tai,kad šėrimo takas būtų kiek pakeltas mociono grindų atžvilgiu ? Ta vieta,kur stovės mocione gyvuliai ir ės nuo to šėrimo tako,vadinkime ėdimo taku,būtų kokia 20cm žemiau šėrimo tako.Mociono aikštelė yra išbetonuota su nuolydžiu nuo tvarto,tai gautųsi kaip ir tokia talpykla tai srutų,mėšlo ir kritulių masei.Kokius šio varianto pliusus ir minusus įžvelgiate ? Gal kas esate pasidarę kažką panašaus ?
 11. ricardaas

  Mėsinių galvijų ir jų skerdenų kainos

  cia mesiniu galviju kainu tema,tad jei skelbime istrins pieniniu kainas,skelbimas bus visai i tema.
 12. ricardaas

  Kuro uzpylimas

  Sveiki,kad ir buvo diskutuota šia tema,bet atsakymo neradau. Kuras laikomas kubiniuose konteineriuose,ieškau VISO KOMPLEKTO,kurį sudarytų: Siurblys nuo 220V ir tyliai dirbantis Geri filtrai Automatinis pistoletas Minkštos ilgos šlangos Tikslus skaitiklis Kur patartumėt ieškoti ? Arba įmestumėt internetinę nuorodą į patį produktą ? Ar,norint turėti gerą komplektą,visas dalis reikia pirkti atskirai ? Pvz. iš vienur siurbliuką,iš kitur skaitiklį,ir pan. ?
 13. Sveiki,ar kas iš kolegų naudoja tokį daiktą Ar pasiteisino jums kolektorius Su kokiomis problemomis susiduriate
 14. ricardaas

  Mėsinė galvininkystė

  Sveiki,gal kas turite pažymos formą,kurią turi išrašyti veterinarijos gydytojas,kai su parama pirkta telyčia,iškritus gimdai,būna parduodama skerdyklai sanitariniam skerdimui ? Įsipareigojimų išlaikyti tą telyčia atitinkamą laikotarpį dar nepasibaigęs.
 15. ricardaas

  ES parama 2014-2020 m. Investicijos į materialųjį turtą

  Jei sakykime 2015m teikta paramos paraiska modernizavimo,2016m pasirasyta paramos sutartis.Jei pvz. pirkau padarga,ir PVM saskaitoje buvo parasyta apmoketi tarkim iki 2017.12.01,o pirkimo-pardavimo sutartyje buvo parasyta,kad rastisku susitarimu apmokejima galima pratesti iki 3 menesiu.Nekibs del to NMA ir netaikys sankciju,jei sumokesiu per ta pratesta 3 menesiu termina ?
 16. ricardaas

  Dėl mėšlo ir srutų laikymo

  pas mane siuo metu,ir ateinancius kelis suplanuotos pletros metus meslas tikrai tilps igilintame tvarte.Bet as ziuriu i prieki,kad jei plesiuosi,ir kreiksiu zymiai daugiau,tai gal ateityje pravers meslo rietuve prie tvarto,nes dabar,kiek zinau,lauko rietuvese galima laikyti tik labai trumpai-tiek,kiek leidzia iskratymo terminas.Per ziema negalima palikti.
 17. ricardaas

  Dėl mėšlo ir srutų laikymo

  tai va butent,kad krituliu
 18. ricardaas

  Dėl mėšlo ir srutų laikymo

  kas is kolegu turite pasidare tirsto kraikinio meslo rietuves prie tvartu ? Kaip darote su srutomis ? Ar darote kokius srutu rezervuarus ?
 19. Kokią įrangą naudojate savo mėsinių galvijų ūkiuose Kokie jų + ir - Pradėsiu nuo savęs.Pernai nusipirkau vokiečių "Patura" firmos 12 vietų šėryklą. Na + tai,kad įmetei ruloną ir nesuki galvos,nereikia ridenti rulono,dalinti šakėmis,nereikia didesniam ūkiui būtino pašarų dalytuvo.Užkrovei ruloną ir ramus. Dar vienas + kad ši šėrykla išsiardo į 3 dalis,vieną dalį paneši laisvai dviese ir gali perstatyti kitoje vietoje tvarte arba pvz. ganykloje papildomam šėrimui. Na o - tai kad gyvuliai truputį išdraiko pašaro ir kitas dalykas lieka pvz šienainio šėrykloje nei išmesti,tai vėl ant viršaus dedi ruloną,tai tas apačioje ir užsispaudžia...taip ir kraunasi vis tolyn,kol to nesuėsto gaunasi daug ir tenka kapitaliai valyt šėryklą net buvę sausi šiaudai šėrykloje papelyję būna. Kitas dalykas yra veršiavimosi palengvinimo įranga.Turiu austrų gamybos veršelių trauktuvą "Vink" + tai kad veršiavimosi metu jis pakeičia kelis ar kelioliką "traukėjų" vyrų.Šiemet teko panaudoti kelis kartus,pora iš jų tikrai be trauktuvo būtumėm neištraukę. - gal tai kad nemokant naudotis,galima pridaryti žalos.Reikia traukti tik per sąrėmius. "Patura" fiksavimo gardo dar neteko išbandyti,patiko funkcionalumas,nusiima tvoros,jas gali naudoti laikinam pertvėrimui tvarte.Na o galvos fiksavimo įrenginys reguliuojasi taip kad gali ir veršelį užfiksuoti ir didelį bulių. "Patura" gamybos kilnojamas tvoreles mačiau ne vieno "mėsininko" ūkyje. + lengvos nes elementas sveria tik 40kg tai vienas laisvai paneši.Susiriša grandinėlėmis ir stovi stabiliai,tinka pertverti tiek tvarte,tiek ganykloje.Šiemet teko krauti palaidus bulius į furą ir jos pasiteisino. Įdomu kokią įrangą jūs naudojate savo ūkiuose,gal ką nors esate patys pasidarę
 20. ricardaas

  Įranga mėsiniams galvijams

  Sveikas,gal turi savo sistemos pavyzdi ?
 21. ricardaas

  Įranga mėsiniams galvijams

  jei nepasikeite,tai Agrilitoje lenkiska Patura kopija 1,7m aukscio ir 3m ilgio 97 eur plius pvm.
 22. Gal atsiras augintojų,auginančių šios veislės galvijus ir žinančių kokios specifinės informacijos būtent apie šią veislę...gal kas stažavosi užsienyje pas augintojus...
 23. ricardaas

  Galvijų ir skerdenų kainos

  tas matavimas juosta yra tik apytikslis,su gana nemaza paklaida.Man truputi juokinga,kai ta pacia "sverimo juosta" matuoja ir ka tik gimusius versiukus,ir dideles karves,ir kiaules,ir ka tik nori,ir "tiksliai" nustato svori. Visu pirma net tu paciu isoriniu matmenu gyvuliai dazniausia sveria skirtingai.Sakote krutines apimtis ? Tebunie,bet vienas bulius ilgas,kitas kresnas ir trumpas,krutiniu apimtys vienodos,bet kuris svers daugiau ? Patarimas butu pirkti svarstykles,tik tada zinosite tikslu svori.Aisku zmogeliui,kuris augina 1 karve ir parduoda 1 buliuka metuose tai per brangu,bet galima pas kaimyna pasisverti. Pvz. as vakar nusipirkau svarstykles,tiesa dar neisbandziau,bet virs 100kg svorio rimta metaline sverimo platforma su jutikliais ir elektroninis tablo su plombomis-visas malonumas 650 eur plius PVM.Ant platformos uzvarius gyvuli,ji pasversite,galite uzdeti ir sverti didmaisius,ir ka tik norite.Pirkau is Panevezio imones "Svarstykliu pasaulis".
 24. ricardaas

  Galvijų ir skerdenų kainos

  elektroninese svarstykles paspaudus,jos numeta "taros svori".Jis gali buti ivairus.Tarkime pakviete pasisverti ukininka,pasvere teisingai,paskui istraukia is tinklo,atseit perkrauna svarstykles,ir tada jau vesk buliu ant svarstykliu.As siemet pardavinejau buliuka gyvu svoriu,ir su tuo susiduriau,tiesa tai ne Cevaita buvo.Kai tikrinau svarstykles,jos mano svori parode net 41kg maziau,nei sveriu as,tai jus pagalvokite,kiek yra nusukama nuo 500-600kg buliaus.
 25. ricardaas

  Mėsinių galvijų tvartai

  o kaip kitaip be serimo tako gali iseiti paduoti papildus ?
×