Jump to content

ricardaas

Moderatoriai
 • Pranešimai

  4.440
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  3

ricardaas paskutinį kartą gavo apdovanojimą Rugpjūčio 13 2016

ricardaas paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie ricardaas

 • Rangas
  Moderatorius
 • Gimtadienis 1977.07.06

Vartotojo informacija

 • Lytis
  Male
 • Pomėgiai
  Mėsiniai galvijai,šunys

Kontaktai

 • Interneto puslapis
  http://www.priejurossventoji.lt/
 • Skype
  ricardaas77

Miestas

 • miestas
  Panevėžys
 1. El.piemenys ir aptvarai

  Sveiki kolegos,kaip sprendžiate problemas dėl savo ir savo gyvulių saugumo,kai el.piemens tvora eina po elektros linijų laidais ? Vienas kolega kažkur matė,kad po elektros linijomis virš el.piemens aptvaro linijos padaromas iš lentų toks rėmas-ale ribotuvas ir įžeminama.Na daroma taip,kad jei elektros laidas nutrūks,nukris ne ant aptvaro vielos,o ant to medinio rėmo,ir įsižemins. Gal kas esate tai pasidarę ? Koks turėtų būti įžeminimas,kad elektros linijos avarijos atveju būtų saugu ?
 2. statyba is el. stulpu

  Pastatas liuks,bet kaip su sniegu ? Nuo statomo sniegas kris ant esamo pastato,ir nusileis zemyn,pudys sienas.
 3. ES parama 2014-2020 m. Investicijos į materialųjį turtą

  Gal kas jau turite gaires sios 2018 metu pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos priemonės „Investicijos į materialųjį turtą“ veiklos sritį „Parama investicijoms į žemės ūkio valdas“ ? http://zum.lrv.lt/lt/naujienos/ukininkai-ir-kitais-metais-nepraleis-progos-modernizuoti-savo-ukius
 4. Karvidės statyba.Labai reikia protingų patarimų.

  Pati patalpa yra pačioje fermoje.Patalpa yra 9m2,sienos gelzbetonio plokstes(jose viduje akmens vatos yra),stogas gelzbetonio perdanga nesiltinta.Dabar va ką tik santechnikas oro slėgiu išbandė vandentiekio trąsas,jo patarimas buvo toks,kad nereikia šildymo kabelių,tiesiog į tą šulinuką,kur vamzdžiai ateina ir išeina,pripilti biraus putų polistirolo,o daugiau,aplink tą kolektorių(kur pirmosiose foto visos sklendės) daryti apšiltintą atidaromą dėžę,ir pasak jo,tikrai neužšals...sako nu nebent mažą elektrinį radiatoriuką su termostatu įdėti į tą dėžę,kada bus šalta įsijungs,pašildys-atsijungs.Bet kokį tą elektrinį radiatoriuką įdedamą į tą apšiltintą vata dėžę pasirinkti,kad būtų saugu dėl gaisro pavojaus ?
 5. Karvidės statyba.Labai reikia protingų patarimų.

  Sveiki kolegos,reiktų patarimo.Tema nevisai tiesiogiai susijusi su mėsiniais galvijais,žodžiu yra NEŠILDOMOS buitinės patalpos fermoje,kurioje yra šis kolektorius.Iš gręžinio ateina įvadinis vamzdis,ir iš šio kolektoriaus paskirstoma į 5 burbulines girdyklas.Vamzdžiai prakloti po žeme,žemiau įšalimo gylio. Kaip jums mintis,kad į šitą šulinuką,kuriuo ateina įvadinis vamzdis,ir juo paskirstoma į girdyklas,prikišti ir užtrombuoti apšiltinimui kokia akmens,arba stiklo vata ? Ir visam šitam kolektoriui daryti kokią atidaromą dėžę iš OSB,ir taip pat visur užtrombuoti akmens,arba stiklo vata ? Bet galvoju,kad kai patalpa visiškai nešildoma,ar neužšals toje dėžėje per didžiuosius šalčius ?
 6. Tiems,kas nebuvote parodoje Algirdiškyje praėjusį savaitgalį,įkeliu foto.
 7. Angusų veislės galvijai

 8. Angusų veislės galvijai

  Video prancuzo sistemeles:
 9. Angusų veislės galvijai

  Pas kolega usurini galvijai laikomi palaidi,nezinau ,kaip pas kitus,auksciau rasiusis kolegas,bet mano nuomone-mesinis galvijas turi augti ir gyventi palaidas. Jei risami,tada taip,panti det ant snukio ir per ausis,bet tie ziedai ir fiksatoriai...kam kelti dideli stresa galvijui,ir visu pirma sau ? Juk auginame ne triusius,o tokiu budu gaudyti ir fiksuoti,tikrai pavojinga. Kolegos,ar neverta,kad ir smulkiame ukyje,kur prie tvarto pasidaryti kokia tvirta aikstele,pvz is storu lentu,vamzdziu,maciau pardavinejamu naudotu keliu atitvaru,ir padaryti koki siaurejanti taka,ir gale koki nors ,kad ir savos gamybos,galvijo fiksavimo itaisa.Tada butu galima saugiai ne tik imti krauja,atlikti nujunkymus,skiepyjimus,tuo paciu ir pakrovimus i furgonus pardavimui. Kiek pagooglinau,tokiu sistemeliu pavyzdziu yra geru,nuo smulkiu ukiu,iki tokiu,kurie augina tukstanciais,ir visu principai panasus. Stai kad ir cia,nepatingekite pavartyti tuos 89 puslapiu:
 10. Vis dar ieskau meistro.8614 22171
 11. visur kalbama apie dozatoriu,dauguma ji vadina danfosu. Norint nusipirkti gera dozatoriu,butinai reikia pirkti danu DANFOSS firmos ? Nes Dzeiranoje yra tik baltarusiski dozatoriai,50 eur. brangesni uz kazkokius kitokius,ir viskas,pasirinkimas tik is 2.
 12. Mėsinių galvijų tvartai

  Sveiki kolegos,ar kas esate savo ūkiuose pasidarę šėrimo taką,arba šėrimo lovį lauke,po atviru dangumi ? Ar tinkamas toks šėrimo būdas mūsų klimato sąlygomis ? Kokie,jūsų manymu,pliusai ir minusai tokio dalyko ? P.S. foto iš užsienio ūkio.
 13. Platforma ruliams vežti iš rinktuvo

  Sveiki kolegos,jau senai turiu tokį lenkišką didyjį iškomplektuotą rinktuvą.Noriu iš jo pasidaryti puspriekabę rulonams vežti.Gal kas pasidalintų patirtimi ir nuotraukomis,kaip persidarė tokį ? Noras toks,kad pirmajame aukšte per plotį tilptų baltų 2 rulonai ir 7 rulonai per ilgį,tai yra iš viso 14 pirmajame aukšte ir 6 rulonai antrame aukšte,tai yra iš viso 20 rulonų.Todėl labai svarbu,kaip sustiprinti jo rėmą,kad nesulūžtų,tiek rulonų pakrovus.Tie,kas užsiimate perdirbimu,jei nenorite viešai rodyti,galite į PM permesti,aš jums nebūsiu konkurentas,nes tikrai neužsiimsiu masiniu tokių rinktuvų perdirbimu,tiesiog turiu vieną,jį sau persidaryčiau,ir viskas.
 14. Sveiki,gal atsilieptų meistras,arba firma,arba gal turite kontaktus to,kas sugebėtų tvarkingai sukomplektuoti ir sumontuoti vairavimo cilindru sistemą ? Norisi tvarkingai,patikimai,ir ,kad TA praeitų be problemų.Traktorius MTZ-82 yra 1980m gamybos,be atlajos cilindro tvirtinimui.Veiksmo vieta Panevėžio rajonas.Telefonas 8614 22171Prisegu foto.
 15. namo isirengimas

  Sveiki,reiktų patarimo dėl kombinuoto boilerio.Turiu galvoje tokį,kuris šildymo sezono metu šyla nuo centrinio šildymo katilo,o kai nekūreni,tai nuo elektros.Pažiūrėjus internete,ar parduotuvėse-pasirinkimas didelis,bet turiu pavyzdį,kai 2 žmonės skirtingu laiku pirko tos pačios firmos,ir to paties litražo boilerius,vienam pakūrenus karšto vandens “per akis”,kad maudosi keli iš eilės ir karšto vandens užtenka,o pas kitą,jei vienas žmogus išsimaudė,kitam karšto vandens užtenka tik galvai išsiplauti. Dar labia domina,kai šila nuo elektros,kokios maždaug elektros sąnaudos 4 asmenų šeimai mėnesiui ? Ir ar yra kokie boileriai,kurie neužkalkėtų ? Nes pas mus labia geležingas,kalkėtas vanduo. Jeiu galite,prašyčiau su pavyzdžiais:va tokios firmos gamybos,va tiek laiko naudoju,tokio galingumo elektrinis šildymo tenas,va tokios elektros sąnaudos nekūrenimo metu,ir ar patenkintas savo boileriu,ar ne. Iš anksto Dėkoju už atsakymus.
×