Jump to content

ricardaas

Moderatoriai
 • Pranešimai

  4.430
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  3

ricardaas paskutinį kartą gavo apdovanojimą Rugpjūčio 13 2016

ricardaas paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie ricardaas

 • Rangas
  Moderatorius
 • Gimtadienis 1977.07.06

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.priejurossventoji.lt/
 • Skype
  ricardaas77

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Interests
  Mėsiniai galvijai,šunys

Converted

 • miestas
  Panevėžys
 1. visur kalbama apie dozatoriu,dauguma ji vadina danfosu. Norint nusipirkti gera dozatoriu,butinai reikia pirkti danu DANFOSS firmos ? Nes Dzeiranoje yra tik baltarusiski dozatoriai,50 eur. brangesni uz kazkokius kitokius,ir viskas,pasirinkimas tik is 2.
 2. Mėsinių galvijų tvartai

  Sveiki kolegos,ar kas esate savo ūkiuose pasidarę šėrimo taką,arba šėrimo lovį lauke,po atviru dangumi ? Ar tinkamas toks šėrimo būdas mūsų klimato sąlygomis ? Kokie,jūsų manymu,pliusai ir minusai tokio dalyko ? P.S. foto iš užsienio ūkio.
 3. Platforma ruliams vežti iš rinktuvo

  Sveiki kolegos,jau senai turiu tokį lenkišką didyjį iškomplektuotą rinktuvą.Noriu iš jo pasidaryti puspriekabę rulonams vežti.Gal kas pasidalintų patirtimi ir nuotraukomis,kaip persidarė tokį ? Noras toks,kad pirmajame aukšte per plotį tilptų baltų 2 rulonai ir 7 rulonai per ilgį,tai yra iš viso 14 pirmajame aukšte ir 6 rulonai antrame aukšte,tai yra iš viso 20 rulonų.Todėl labai svarbu,kaip sustiprinti jo rėmą,kad nesulūžtų,tiek rulonų pakrovus.Tie,kas užsiimate perdirbimu,jei nenorite viešai rodyti,galite į PM permesti,aš jums nebūsiu konkurentas,nes tikrai neužsiimsiu masiniu tokių rinktuvų perdirbimu,tiesiog turiu vieną,jį sau persidaryčiau,ir viskas.
 4. Sveiki,gal atsilieptų meistras,arba firma,arba gal turite kontaktus to,kas sugebėtų tvarkingai sukomplektuoti ir sumontuoti vairavimo cilindru sistemą ? Norisi tvarkingai,patikimai,ir ,kad TA praeitų be problemų.Traktorius MTZ-82 yra 1980m gamybos,be atlajos cilindro tvirtinimui.Veiksmo vieta Panevėžio rajonas.Telefonas 8614 22171Prisegu foto.
 5. namo isirengimas

  Sveiki,reiktų patarimo dėl kombinuoto boilerio.Turiu galvoje tokį,kuris šildymo sezono metu šyla nuo centrinio šildymo katilo,o kai nekūreni,tai nuo elektros.Pažiūrėjus internete,ar parduotuvėse-pasirinkimas didelis,bet turiu pavyzdį,kai 2 žmonės skirtingu laiku pirko tos pačios firmos,ir to paties litražo boilerius,vienam pakūrenus karšto vandens “per akis”,kad maudosi keli iš eilės ir karšto vandens užtenka,o pas kitą,jei vienas žmogus išsimaudė,kitam karšto vandens užtenka tik galvai išsiplauti. Dar labia domina,kai šila nuo elektros,kokios maždaug elektros sąnaudos 4 asmenų šeimai mėnesiui ? Ir ar yra kokie boileriai,kurie neužkalkėtų ? Nes pas mus labia geležingas,kalkėtas vanduo. Jeiu galite,prašyčiau su pavyzdžiais:va tokios firmos gamybos,va tiek laiko naudoju,tokio galingumo elektrinis šildymo tenas,va tokios elektros sąnaudos nekūrenimo metu,ir ar patenkintas savo boileriu,ar ne. Iš anksto Dėkoju už atsakymus.
 6. Žoliapjovės-rinktuvai

  Gal kas is kolegu zinote,koks butu analogas zoliapjoves-rinktuves pvz.Zametui ? Reikia,kad pati nusipjautu zole,pati susirinktu,ir BUTINAI,kad butu skersinis transporteris gale patogiam isdalinimui.
 7. ES parama 2014-2020 m. Investicijos į materialųjį turtą

  2015 metais teikta paraiška programoje "Parama investicijoms į žemės ūkio valdas".Dabar beveik prieš mėnesį pateikiau mokėjimo prašymą. Jei NMA portale rodo tokią lentelę,per kiek laiko turėtų patekti pinigai į sąskaitą ?
 8. Artezinis gręžinys

  Reiktų patarimo.Kai įjungtas gręžinio siurblys su dažnio pavara,ir joks vandens vartotojas neįjungtas,vandentiekio sistemoje palaikomas 5 Barų slėgis,o kai pilnai atidarau,ir palieku ilgam atidarytą greito užpylimo žarną 50mm diametro,siurblys sistemoje palaiko tik 0,5 Baro slėgį.Ar čia viskas normalu,ar reiktų didintį vandentiekio sistemoje palaikomą slėgį ?
 9. Su gimimo diena kolega. Sėkmės ir sveikatos.

 10. El.piemenys ir aptvarai

  Kas isbande si testeri ? http://www.avena.lt/Galvijams-ir-avims/Elektrinio-aptvaro-iranga/priedai/voltmetras/multimetras_442562 Ar tikrai nustato,ir tiksliai parodo krypti,kur yra isizemines aptvaras ?
 11. Angusų veislės galvijai

  Sveikas,simentaliu ir angusu misrunai. Agrolinija tokius veisia jau kelis metus: http://www.agrolinija.lt/lt/galvijai29/simangus-galvijai/
 12. Priekabos ir puspriekabes rulonams vezti...

  Sveiki kolegos,kurią iš šių 2 triašių priekabų rulonams rinktumėtės: 1.Metal fach T009/1 http://marguciai.lt/rulonams-vezti-priekabos-puspriekabes/968-priekabos-rulonams-vezti-metal-fach-7400-9000-11440-kg.html 2.PRONAR T026M http://pronar.pl/ru/produkt/%d0%bf%d1%80%d0%b8%d1%86%d0%b5%d0%bf-pronar-t026m/
 13. Artezinis gręžinys

  su slankmaciu matavau,gaunasi 50,5mm,bet turbut ir skaitosi 51mm.Kol kas dar jokios zarnos nejungiau,naujas grezinys.
 14. Artezinis gręžinys

  Is grezinio va tokia jungtis padaryta cisternai uzpildyti.
 15. Artezinis gręžinys

  o yra gofruotu gaisriniu zarnu ? nu kad tiktu gaisrines zarnos jungtis ? ir kur ieskoti ju ?
×