Jump to content

ricardaas

Moderatoriai
 • Pranešimai

  4.473
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  3

ricardaas paskutinį kartą gavo apdovanojimą Rugpjūčio 13 2016

ricardaas paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie ricardaas

 • Rangas
  Moderatorius
 • Gimtadienis 1977.07.06

Vartotojo informacija

 • Lytis
  Male
 • Pomėgiai
  Mėsiniai galvijai,šunys

Kontaktai

 • Interneto puslapis
  http://www.priejurossventoji.lt/
 • Skype
  ricardaas77

Miestas

 • miestas
  Panevėžys
 1. Mėsinių galvijų tvartai

  Šalia išbetonuotos mociono aikštelės,ten,dešiniau,kur žvyras,planuoju daryti šėrimo taką. Jei mocione nebus srutų ir kritulių surinkimo,kaip manote ,ar rimtas variantas būtų tai,kad šėrimo takas būtų kiek pakeltas mociono grindų atžvilgiu ? Ta vieta,kur stovės mocione gyvuliai ir ės nuo to šėrimo tako,vadinkime ėdimo taku,būtų kokia 20cm žemiau šėrimo tako.Mociono aikštelė yra išbetonuota su nuolydžiu nuo tvarto,tai gautųsi kaip ir tokia talpykla tai srutų,mėšlo ir kritulių masei.Kokius šio varianto pliusus ir minusus įžvelgiate ? Gal kas esate pasidarę kažką panašaus ?
 2. Mėsinių galvijų ir jų skerdenų kainos

  cia mesiniu galviju kainu tema,tad jei skelbime istrins pieniniu kainas,skelbimas bus visai i tema.
 3. Kuro uzpylimas

  Sveiki,kad ir buvo diskutuota šia tema,bet atsakymo neradau. Kuras laikomas kubiniuose konteineriuose,ieškau VISO KOMPLEKTO,kurį sudarytų: Siurblys nuo 220V ir tyliai dirbantis Geri filtrai Automatinis pistoletas Minkštos ilgos šlangos Tikslus skaitiklis Kur patartumėt ieškoti ? Arba įmestumėt internetinę nuorodą į patį produktą ? Ar,norint turėti gerą komplektą,visas dalis reikia pirkti atskirai ? Pvz. iš vienur siurbliuką,iš kitur skaitiklį,ir pan. ?
 4. Mėsinė galvininkystė

  Sveiki,gal kas turite pažymos formą,kurią turi išrašyti veterinarijos gydytojas,kai su parama pirkta telyčia,iškritus gimdai,būna parduodama skerdyklai sanitariniam skerdimui ? Įsipareigojimų išlaikyti tą telyčia atitinkamą laikotarpį dar nepasibaigęs.
 5. ES parama 2014-2020 m. Investicijos į materialųjį turtą

  Jei sakykime 2015m teikta paramos paraiska modernizavimo,2016m pasirasyta paramos sutartis.Jei pvz. pirkau padarga,ir PVM saskaitoje buvo parasyta apmoketi tarkim iki 2017.12.01,o pirkimo-pardavimo sutartyje buvo parasyta,kad rastisku susitarimu apmokejima galima pratesti iki 3 menesiu.Nekibs del to NMA ir netaikys sankciju,jei sumokesiu per ta pratesta 3 menesiu termina ?
 6. Dėl mėšlo ir srutų laikymo

  pas mane siuo metu,ir ateinancius kelis suplanuotos pletros metus meslas tikrai tilps igilintame tvarte.Bet as ziuriu i prieki,kad jei plesiuosi,ir kreiksiu zymiai daugiau,tai gal ateityje pravers meslo rietuve prie tvarto,nes dabar,kiek zinau,lauko rietuvese galima laikyti tik labai trumpai-tiek,kiek leidzia iskratymo terminas.Per ziema negalima palikti.
 7. Dėl mėšlo ir srutų laikymo

  tai va butent,kad krituliu
 8. Dėl mėšlo ir srutų laikymo

  kas is kolegu turite pasidare tirsto kraikinio meslo rietuves prie tvartu ? Kaip darote su srutomis ? Ar darote kokius srutu rezervuarus ?
 9. Įranga mėsiniams galvijams

  Sveikas,gal turi savo sistemos pavyzdi ?
 10. Įranga mėsiniams galvijams

  jei nepasikeite,tai Agrilitoje lenkiska Patura kopija 1,7m aukscio ir 3m ilgio 97 eur plius pvm.
 11. Galvijų ir skerdenų kainos

  tas matavimas juosta yra tik apytikslis,su gana nemaza paklaida.Man truputi juokinga,kai ta pacia "sverimo juosta" matuoja ir ka tik gimusius versiukus,ir dideles karves,ir kiaules,ir ka tik nori,ir "tiksliai" nustato svori. Visu pirma net tu paciu isoriniu matmenu gyvuliai dazniausia sveria skirtingai.Sakote krutines apimtis ? Tebunie,bet vienas bulius ilgas,kitas kresnas ir trumpas,krutiniu apimtys vienodos,bet kuris svers daugiau ? Patarimas butu pirkti svarstykles,tik tada zinosite tikslu svori.Aisku zmogeliui,kuris augina 1 karve ir parduoda 1 buliuka metuose tai per brangu,bet galima pas kaimyna pasisverti. Pvz. as vakar nusipirkau svarstykles,tiesa dar neisbandziau,bet virs 100kg svorio rimta metaline sverimo platforma su jutikliais ir elektroninis tablo su plombomis-visas malonumas 650 eur plius PVM.Ant platformos uzvarius gyvuli,ji pasversite,galite uzdeti ir sverti didmaisius,ir ka tik norite.Pirkau is Panevezio imones "Svarstykliu pasaulis".
 12. Galvijų ir skerdenų kainos

  elektroninese svarstykles paspaudus,jos numeta "taros svori".Jis gali buti ivairus.Tarkime pakviete pasisverti ukininka,pasvere teisingai,paskui istraukia is tinklo,atseit perkrauna svarstykles,ir tada jau vesk buliu ant svarstykliu.As siemet pardavinejau buliuka gyvu svoriu,ir su tuo susiduriau,tiesa tai ne Cevaita buvo.Kai tikrinau svarstykles,jos mano svori parode net 41kg maziau,nei sveriu as,tai jus pagalvokite,kiek yra nusukama nuo 500-600kg buliaus.
 13. Mėsinių galvijų tvartai

  o kaip kitaip be serimo tako gali iseiti paduoti papildus ?
 14. Mėsinių galvijų tvartai

  iki gegniu aukstis yra 4,05m. esamo naujo tvarto stogo nuolydis yra 18 laipsniu.Jei islaikyti esama 18 laipsniu nuolydi,arba daryti 22 laipsniu,tada koks bus aukstis ties gegnemis tos pastoges kitame gale(ne prie naujo tvarto,o prieauglio mocione) ? Stogine sakykim butu tokia(prasideda prie naujo tvarto ir leidziasi zemyn): naujo tvarto siena - 6 metrai betonuoto mociono--4 metrai serimo takas-2 metrai palipa prieaugliui(is kitos serimo tako puses).Pabandziau uzbrezti ant nuotraukos.
 15. Pašarų dalytuvai

  Koks yra maksimalus aukštis rinkoje pačio aukščiausio pašarų dalytuvo ?
×