Jump to content

virgis807

Nariai
 • Pranešimai

  561
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  5

virgis807 paskutinį kartą gavo apdovanojimą Birželio 6

virgis807 paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie virgis807

 • Rangas
  Dažnas dalyvis
 • Gimtadienis 1974.07.21

Vartotojo informacija

 • Lytis
  Not Telling

Miestas

 • miestas
  silutes raj

Paskutiniai lankytojai

1.125 profilio peržiūros
 1. virgis807

  Šienainio gamybos rulonuose reikalavimai

  Gal jau 5metai pas mane pasiima
 2. virgis807

  Pliurpalas

  O aš, dėl viso pikto nusipirkau savo šaukšta, jei kviestu(<60) ,ne auksinis, jug atsarga gėdos nedaro (nekvies gaus moketi kaip generolui)
 3. virgis807

  Pliurpalas

  Va butent ,kad nera išskirtimuno, istatymai visiem vienodi ,del to šalis viena iš pažangiausiu. Pas mus netgi "Šiukšlyne " bandoma skirstyti i"savus "ir "nesavus "(tie kurie išdrysta pareikšti savo nuomone ir nera užhipnotizuoti veliavu plazdenimu ir gražiu rašliavu )
 4. virgis807

  Pliurpalas

  Tai papasakok bus įdomu.Ten dirbančios valytojos vien tamstos pagarba sočios nebus.
 5. virgis807

  Pliurpalas

  Besidarbuodamas NOK apturejau toki pokalbi: 1 buvo komunoi ( savivaldybei ar pan ) moteriške atsakinga už leidimus susijusius su nedideliu pastatu statyba ir renovacija 25 kartus paeme kyši po 50000 NOK gavo 10 metu belanges tie kurie dave gavo po puse metu.Ar mes noretume tokios teisybės aš tai norėčiau .2 Pas to pačio norvego garaže guli kuprine su pilna ekipuote metus atitarnavo dabar iki 44 m. savaite kasmet eina i mokymus ar mes noretume tokios karuomenes aš tai taip , jeigu būtu tokia teisybė kaip ir pas ju.
 6. virgis807

  Pliurpalas

  Tamsta tikriausiai (turiu vilti kad klystu) gerai gyvenai tais laikais kai buvo viena partija ir viena nuomonė (erzina "pliurpalo" dalyviu pastebejimai)ir tikriausiai dalyvaudavai suvažiavimuose kur viskas buvo sprendžiama vienbalsiai kažkatram posme buvai minejas kad lauki savu .O jei ižvelgi nesantaikos kurstima ar kitus veiksmus , nukreiptus prieš valstybe tai Tamstos pareiga butu pranešti(kaip uolaus ir sažiningo piliečio pareiga ?) Valstybės Saugumo Departamentui.Ar turėsi drasos atlikti savo pareiga ? "kestoxs"savo pranešime tai neturėjo drasos net paršyti pilna žodi sugebejo suraityi tik didžiaja" Š"
 7. virgis807

  Pliurpalas

  O kiek metu kentejai ir nedrysai reikšti pretemziju?
 8. virgis807

  Šienainio gamybos rulonuose reikalavimai

  Idomu ar Lietuvoje jau kolegos pradejo sienapjute širyt Norvegijoje vykdamas i darba mačiau jau pjauna
 9. virgis807

  Pliurpalas

  Šventame Rašte(skaičiau nuo A iki Z) rašo kad Dievas yra Tas ,kuris sukurė Pasauli,joks ekonomikos Dievas ten neminimas.Tarybiniais laikais ( atsimenu) tai visokius pardavėjus "spekulentais " vadino ir i kalejimus sodino matyt prie laisvos Lietuvos pakeitė pavadinimus ir pakėle i aukšybes .O gal Korane rašo apie ekonomikos Dievus ? .
 10. virgis807

  Pliurpalas

  Paminejot pelus iškart prisiminiau -senelis pasakodavo- kai suvarė i kolhozus tai atlygi gaudavo pelais .Nejaugi tiek tepažengėm tik kad vietoj vadžiu rankose traktoriaus baranka?
 11. O tai gal gali atsiusti ,man irgi aktualu,dekui grike04@gmail.com

 12. virgis807

  Pliurpalas

  Pritarsiu Tamstai -Citata -"Žmonės pasitenkinimo ir laimės siekia eidami skirtingais keliais. Jeigu jie nėra jūsų kelyje, nereiškia, kad jie pasiklydo"--Dalai Lama
 13. virgis807

  2014-2020 parama smulkiesiems ūkiams

  Gali nusikopijuoti mano už ačiu --kryptis gyvulinikyste
 14. virgis807

  Pliurpalas

  Taip teisingai nėra ko kaišioti nosi i vyriškus reikalus .Kaip suprantu smalsu buvo sužinoti ka veikia" bobos per menesines " dabar vėl galva skaudės
 15. virgis807

  Pliurpalas

  Pasiimk Šventa Rašta užzirakin kambarėli ir kol mintinai neišmoksi neišeik .Jei kitu pasaulėžiura nesutmpa su Tamstos tai dar nereiškia kad "grybauja"
×