Jump to content

drapox

Nariai
 • Pranešimai

  4.319
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  42

drapox paskutinį kartą gavo apdovanojimą Balandžio 3

drapox paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie drapox

 • Rangas
  Senbuvis
 • Gimtadienis 1961.03.18

Vartotojo informacija

 • Lytis
  Not Telling
 • Pomėgiai
  Geriau būti truputėli bepročiu, nei tokiu kaip visi.

Miestas

 • miestas
  Kupiškio raj.

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Enable
 1. drapox

  Klimato kaita, orų permainos-iššūkis augalininkystei

  Pas mus po sausros atseikėjo tik 6 mm. Visas viltis dedu į ryt dieną. O tada jau ilgai vėl nesulauksim, apskrus viskas stipriai.
 2. drapox

  Klimato kaita, orų permainos-iššūkis augalininkystei

  Kai peržiūri bent 6 ar daugiau prognozuotojų ir dar pats turi minimalų supratimą prie kokių sąlygų kas būna, jau galima šiek tiek spėti į ateitį. Tik aišku ne tiek gerai kaip prieš 30 - 40 metų. Tada Lietuvoj neskaitant didžiųjų miestų dar po gerą meteorologą būdavo ir prie keliolikos Aviacijos sporto klubų. Tie naudodamiesi archaiškom priemonėm geriau nuspėdavo, nei dabartiniai su palydovų pagalba. Ir nuspėdavo orus vietinius, o ne plačiu regionu. Bet ir orai aišku nebėra tokie stabilūs kaip anksčiau.
 3. drapox

  Horsch sėjamosios

  Šiaip augalam geriausiai gaunasi kai visaip vienodi atstumai, tai yra kaip pakrikoj sėjoj. Tačiau sėjant su mašinomis kažkur esu skaitęs kad idealiausia gaunasi apie 10 cm tarpueiliai. Bet techninės galimybės taip padaryti ribotos, subrangsta sėjamosios. Čia kalbant apie tradicinį dirbimą. O beariminėj nežinia kaip yra.
 4. drapox

  Klimato kaita, orų permainos-iššūkis augalininkystei

  Tie kam ryt poryt klius po debesėlį kritulių, bus tikri laimės kūdikiai, nes toliau iki pat birželio svilins kaip reikiant, saulėta ir karšta, be kritulių. Stabilūs Š ir R vėjai rodo, kad tai gali užtrukti. Vasarojui gerų derliaus prognozių nešviečia, ypač rapsams. Žieminiai kaip nors ištemps, jų šaknys jau didelės, pasieks drėgmę.
 5. drapox

  Pasėlių deklaravimas 2014-2020 m.

  Šitą jau seniai pastebėjau. Jei jau berniukai kai ką sėja, tai reiktų matyt ir pačiam juos sekti, nes žiūri, kad po pusmečio įstatymus priima būtent tokius, kurie tai kultūrai palankūs. Žodžiu seimo statytiniai dirba berniukams ir visokiems koncernams kaip lokomotyvas traukinio vagonams.
 6. drapox

  KVIETRUGIAI

  Gamta turi tokią savybę, kad viską pati susitvarko kaip reikia. Manau, kad dar susidarys tokios sąlygos kurios sulėtins ar prailgins vegetaciją ir kūlimo laikas daug nesiskirs. Bet aišku kiekvieni metai skirtingi, kartais kiek anksčiau, kartais vėliau kūliam. Vegetaciją sulėtintų šaltas birželis o prailgintų lietinga liepa.
 7. drapox

  Pasėlių deklaravimas 2014-2020 m.

  Biurokratizmas žalingas sveikatai o ne ūkininkavimas.
 8. drapox

  Pasėlių deklaravimas 2014-2020 m.

  Nu nepamenu dar tokių neaiškumų dėl deklaravimo. Teisingai kolega pastebėjo dėl žuvusių pasėlių. Aplamai keisti dalykai dedasi, kai deklaravimas jau į pabaigą, o tik dabar priiminėjami įstatymai dėl posėlinių kultūrų ir tt. Toks jausmas, kad valstybė nori, kad ūkininkai gautų kuo mažiau ES išmokų. Deklaravimo terminai trumpinami, įstatymai nepriimti ir neaiškūs. Sunkiai sveiku protu suvokiami dalykai. O žemdirbiai kaip visada tylim.
 9. drapox

  Pasėlių deklaravimas 2014-2020 m.

  Ką darot su atsėjimais? Kai kurie žieminių kviečių laukai atrodo kaip pasaulio atlasas, atsėta vasariniais kviečiais iki 1/3 ploto. Ar tinka viską deklaruoti kaip žieminius, ar reikia visus tuos lopus matuoti ir deklaruoti kaip vasarinius? Būtų gerai kad atsakytų tie kas jau deklaravo.
 10. drapox

  Vasarinis rapsas

  Žiūrėk ne rapsų bet varpučio dydį.
 11. drapox

  žiemkenčių buklė

  Arba iš purkštuvo kažkas pavarvėjo jei yra kokių galinių atramų ar žarnų kilpų kur užsipurškia.
 12. drapox

  Klimato kaita, orų permainos-iššūkis augalininkystei

  Kad taip tavo žodžiai aukščiausiam į ausį nueitų. Nes kai karšta ir sausa greitai tos drėgmės nelieka.
 13. drapox

  Klimato kaita, orų permainos-iššūkis augalininkystei

  Pasidžiaugėm gražiu pavasariu su pakankamai drėgmės. Viskas gražiai auga ir žaliuoja. Tačiau prognozės į ateitį nekokios, artinasi sausra. Pasak vienų savaitei, pasak kitų dviems.
 14. drapox

  Žalinimo programa.Kokia jūsų nuomonė apie šį išmislą?

  Žirniai vieni tinka, bet daug reikia sėklos. Norėjau sunaudoti žirnių ir kviečių grūdų likučius, bet pasirodo negerai. Nors visą amžinybę ir kolūkiai ir ūkininkai kaip žalią pūdymą dažniausiai sėdavom vikių - avižų mišinį ar žirnių - javų mišinį. Bet kas pinigus moka, pagal tų muziką ir šokam. Kokią nesąmonę sugalvoja ir teks vykdyti.
 15. drapox

  Vasarinis rapsas

  Jau trys metai kaip sėju, bet kas met su kuriozais. O technologija tikrai gera. Jei dar insekticidas būtų koks geras garantuotas, tai būtų pilnumoj išspręstas reikalas su rapsais.
×