Jump to content

urbonas10

Nariai
 • Pranešimai

  580
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  4

Visas nario urbonas10 paskelbtas turinys

 1. urbonas10

  Klimato kaita, orų permainos-iššūkis augalininkystei

  Pakeis dar šitas lietus grikius, nes dabar tai jie ant žlugimo ribos, o ir žieminai gal nustos džiūt, nes kas nudžiuvę tai nudžiuvę, svarbu, kad toliau nebedžūtų.
 2. urbonas10

  Zymeto Kuro Kaina

  Girdejau kalbas, kad padidins siemet limita kuro, nes pernai išeikvojom daugiau dėl liūčių.
 3. urbonas10

  Miežių auginimas

  Kaip pas ūkininkus miežai laikos? Saviškus pažiūrėjau vakar, tai vaizdas tragiškas, yra nesudygusių net, o kas išdygę, tai baigia nudžiūt. Žodžiu kaži ar reiks kult.
 4. urbonas10

  Klimato kaita, orų permainos-iššūkis augalininkystei

  nedaug. 150 kompleksinių, ir 300 salietros. Vienas purškimas nuo ligų ir nuo žolių. Bet nenoriu aš pasakyt, kad visi taip darykit. GAl čia ir mažai, bet daugiau mano manymu perdaug rizikinga.
 5. urbonas10

  Klimato kaita, orų permainos-iššūkis augalininkystei

  Bet yra kaltės ir iš ūkininkų pusės. Kažkaip labai lengvai, nebent mūsų krašte visi ima chemiją ir trašas į skolą. Ir pasiskaičiuoja, kad gaus max derlių. O mano nors ir neilga ūkininkavimo patirtis rodo, kad geras derlius buna maždaug kas 3 metai. Taip kad reikia daryt viską su galva.
 6. urbonas10

  Už kiek perkate žemę?

  Čia daugelis stipriai nukomentuoja dėl pardavimų. Parduot gali tam, kas tau pasiūlys didžiausią kainą, kas yra logiška, aišku jeigu neturi sentimentu vienam art kitam pirkėjui. Pirmumas galioja tik už tą pačią kainą, jei tau ne nuomininkas ir ne kaimynas siūlo daigiau tai parduosi jam.
 7. urbonas10

  droninborg

  šiaip kažko nerandi. Jei viskas būna tvarkoj, laiko tos gumos neblogai.
 8. urbonas10

  droninborg

  ir dar guolius visų alkūnių patikrink, nes gali but subirėjes bent vienas, tada irgi gumas pleso. O jei viskas gerai, daryk is politireno. Tos tvirtesnes.
 9. urbonas10

  Zemes ukio paslaugu kainos

  Tai kad tas rokiškio nesmulkina nieko, tik sumina. Apie rokiškį su tokiais smulkintuvais kainuoja 30.
 10. urbonas10

  zieminis rapsas

  Tai kaip ten yra ištikro su tais medžiotojais? Kai būna medžioklė, tai medžiotojų prisirenka tiek, kad po stirną visiems neišeitų, o kai pasėliai saugot tai nėra kam. Aš nematau bėdos, kad nugrauš kelias varpas, bet pvz pernai kažkas apie 0,7 ha kviečių buvo nuėsta taip, kad net kult nebereikėjo. Tai kas medžiotojai ar išmanot šituos reikalaus paaiškinkit, jei šiemet bus taspat, tai galiu iš jų prašyt kompensacijos ar ne?
 11. urbonas10

  MTZ Darbinis velenas (GTV)

  nz kaip ten kas, bet pavyzdžiui mtz 500 apsuku yra mažiau nei t-40 500 apsuku.
 12. urbonas10

  Vejapjovės pasirinkimas aplinkos priežiūrai

  Pats neturiu, bet turi draugas, tai gali pasakyt, kad tiek husqvarna tiek stihl nauji yra fufliakai. Dabar reikia pirkt echo, kaina mažesnė ir kolkas nepadielkos.
 13. urbonas10

  2014-2020 parama smulkiesiems ūkiams

  O kur ta nauja skaičiuoklė, gal galit nuorodą?
 14. urbonas10

  I ka atkreipti demesi perkant KEMPA.

  Na neužsiimu as virinimu, prie ukio tik turiu ir viskas
 15. urbonas10

  I ka atkreipti demesi perkant KEMPA.

  kokios nuomonės apie šitą skydeli. http://mtools.lt/suviranga/suvirinimo-skydeliai/suvirinimo-skydelis-esab-warrior-tech-9-13 Kas naudojat pasisakykit. Suvirintojai sako kad 3M gamintojo pirkti, bet kad anie kainuoja puse mano aparato kainos.
 16. urbonas10

  Barkūnas

  Nerandu informacijos apie barkūno auginimą. Šiemet planuoju pasėti. Bėda ta, kad turiu iš rudens neartų pievų. Kaip paruošti žemę barkūno sėjai. Sulėksčiuot ir sėt, ar art sekliai ir nukultivuot? Kas sėjat pasidalinkit patirtimi.
 17. urbonas10

  Jaunųjų ūkininkų įsikūrimas 2014-2020 m.

  Kaip visad, imamasi priemonių, kai jau viskas pos faktum. Iš aplinkinių tik vieną žinau kuris pats kūrėsi, visi kiti tam reikale nedalyvavo, gyvena mieste, o dirba tėvai.
 18. urbonas10

  Už kiek perkate žemę?

  Kviesti privaloma. Jei žemės sklypo savininko negalima rasti adresų registre nurodytu adresu, tada rašomas skelbimas į vietinį laikraštį. Dažnu atveju, tas savininkas negyvena registruotu adresu ir laiško nepasiima, tada sako kad nekvietė. Supraskit ir matininką, nevažinės gi po kaimą ir neklausinės kur Jonas su Petru gyvena, kad laiško nepasiėmė.
 19. urbonas10

  Pasėlių deklaravimas 2014-2020 m.

  Nežinau, kaip kitur, bet mūsų rajone, tai ūkininkavimas pasiekęs neregėtą lygį. Prisiskaičiuoja žmonės kad gaus kiekvienais metais max pajamų iš to ūkio ir tada verkia kai metai būna nepalankūs. O rizikos daug yra, ypač augalininkystėje. Aišku nekalbu apsoliučiai apie visus, bet dauguma skulkina pievas, ir tada dar piktinas kad išmokos negaus.
 20. urbonas10

  Pasėlių deklaravimas 2014-2020 m.

  Nepersūdykit. Eina kalba, kad nemokės už pievą nenašios išmokos, o ne išvis nemokės. Ir čia sprendimas manau labai geras, nes koks gi tau nuostolis dėl nederlingos žemės iš tos pievos, jei tu iš jos negamini jokios produkcijos.
 21. urbonas10

  Auksto slegio plovykla (kercheris)

  Turiu tokią. tai galiu pasakyt, kad maloniai nustebino, pagal galingumą atitinka maždaug K7 kercherį, tik kaina mažesnė dvigubai ir mobilius daiktas, gali prie vandens telkinio nusinešt. Su mažiausiu antgaliu ne gamyklinius dažus lupa be problemų.
 22. urbonas10

  Mėsinė galvininkystė

  Aš dar nieko net nepradėjau, tik svarstau ar išvis verta prasidėt? Kas jau praėją šitą kelią patarkit.
 23. urbonas10

  Mėsinė galvininkystė

  Kadangi žemės pas mus ne kažką ir iš augalininkystės išeina nulis arba minusas neskaitant išmokų tai dažnai aplanko mintis augit mėsinius galvijus. Beveik prie namų yra kolūkinė 150 vietų prieauglio ferma, mažai išdraskyta, prtaktiškai duris langus sudėt ir stogą patvarkyt truputi reiktų, gardai neišdraskyti ir pritaikyti palaidam laikymui. Tiesa žemės ne stebūklai, apie 50 ha. Kaip suprantu norint laikyt bent jau 20 motinų užtektų tik ganymui, pašarą reikėtų pirkt. Klausimas patyrusiem laikytojams, jūs mano vietoj kaip elgtumėties? Verta dėmesio mintis, ar toliau eit į valdišką darbą ir smulkint pievas?
 24. Sveiki, noriu det T-40 maza starteri. Sakykit kokios talpos akumuliatoriaus reikia? Ziema traktorius praktiskai nenaudojamas bus.
 25. urbonas10

  Kombainas 30-50ha.

  Na čia kaip kas tą našumą matuoja. Kai parašei kiek problėmų turėjai per tokį plotą, tai su mažesniu tvarkingu tikrai būtum greičiau nukūlęs. Kai pats rinkausi kombainą, tai už nedaug pinigų neteko matyt gyvo su virš 4m kederiu. O va mažiukų kažkodėl atveža ir dar biškį panašių.
×