Jump to content

urbonas10

Nariai
 • Pranešimai

  547
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  4

urbonas10 paskutinį kartą gavo apdovanojimą Sausio 16

urbonas10 paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie urbonas10

Miestas

 • miestas
  Rokiškis
 1. T-40

  https://www.alio.lt/skelbimai/belarus-traktoriai/ID56826146.html Va čia yra orginali sorako padanga. Bet jų nebegamina, o ir barabano reikėtų kito. Teks pasilikt prie 13.6
 2. Kas vyksta Lietuvoje?

  o tai kur pastato paukštyną išlaidos?
 3. T-40

  Manau ir tuo ir tuo. Nu ne pigume esmė, tarkoriukas kaip sakiau dirba darže šieną pavarto ir medžius iš miško patraukia. Tai norėtųsi siauresnių.
 4. T-40

  https://www.skelbiu.lt/skelbimai/t-40-32764883.html Na kad ir šitam skelbime, čia tikrai mažesnė nei 13.6
 5. T-40

  Tai kad jos vos po sparnu telpa, o ant kitu traktoriu esu mates kad dar ir tarpas lieka
 6. T-40

  Suplyšo sorako galinės padangos. Buvo uždėtos 13.6 . Bet kaip suprantu čia yra mtz 50 padanga. Kadangi traktoriukas dirba tik daržo darbus, varto šieną ir traukia medžius iš miško, norėtųsi siauresnių? Kokie išmatavimai būna orginaliai jam?
 7. Kas vyksta Lietuvoje?

  Esu kažkada buvęs tokiam suvažiavime. Tai galiu pasakyt tiek, kad jaučiausi pakliuvęs kaip į raguočių fermą. Rėkia bliauna iš visų pusių, publika savais reikalais užsiima. Taip ir išėjau nesupratęs ką nusprendė susirinkimas. Tikiuosi šį kar buvo geriau.
 8. Dronninborg D3000

  Na galiu pakomentuot. Mano D4000 bet beveik taspat. Elevatoriaus grandinė tiks nivos, tik reiks pripjaut kaušeliai. Žvaigždės nusiims nesunkiai, nes jos užkaiščiuotos. Lytagroj yra tik 9 dantų dronningorgui žvaigždžių, aš pirkau 7 dantų klaso, ir centrą pratekinau. Salnykas keičias nesunkiai, bet ar ikrai pro ji varva. Pakeitus varvejo tiekpat, pasirodo virš smagračio, po duslintuvo laikikliu yra zagluškė vožtuvų velenėlio, varvėjo pro ten. Aprašyta bėda su zagluške valmeto varikliui, kaip perkinso nežinau. Mano kombainas su hidro važiuokle, tai daugiau pasakyt neturiu ką. Pamiršau paminėt dėl gumų lopšio. Aš dariausi iš poliuriteno, bet kiek mačiau dabar yra lytagroj tų gumų, ne dronninborgo, bet tinka. Kiek tekę susidurt su Jurevičium, tai daug kalba o mažai turi. Kartą buvau nuvažiavęs ten, tai nusivyliau, pora kombainų išardyta ir tieke žinių.
 9. I ka atkreipti demesi perkant KEMPA.

  kiek rodo patirtis, tai vienfazį lygiai taip sudėtinga pasijungt kaip trifazį, nes vienfaziui dažnai trūksta galios.
 10. 2014-2020 parama smulkiesiems ūkiams

  Ką deklaruosi pavasari nebesvarbu jei rinkimas paraiškų bus pirmam pusmetį.
 11. 2014-2020 parama smulkiesiems ūkiams

  Išvadas reikėjo pasidaryt senai jau, kad tiktum kiterijus, nebe dabar. Parama populiari, nes financuoja 100 procentų, ir galiu pasakyt, kad norinčių tikrai bus daug. Todėl kas nori su augalininkyste praeit, tai reikia kuom mazesnio SP ir kuo daugiau jį pakelt paskui. Žodžiu namų darbus reikėjo atlikt praeitais metais, nebent bus taisyklės passikeitę.
 12. nuo ko pradeti auginti avis

  Pirma pasidomėk kokios supirkimo kainos avių, tikriausiai praeis noras.
 13. I ka atkreipti demesi perkant KEMPA.

  kaina iki galo neaiski, bet kazkas tarp 500-600 uz ji.
 14. I ka atkreipti demesi perkant KEMPA.

  Tai kad tokį siūlo, arba jami arba ne, bet kiek suprantu neblogas daiktas, padavimas 4 ratuku ir galios turėtų būt užtektinai.
 15. I ka atkreipti demesi perkant KEMPA.

  https://www.i-bidder.com/en-gb/auction-catalogues/bpi-associates/catalogue-id-bp10826/lot-7a492c6e-d746-4359-a0f7-a5530104e135 Kokia jūsų nuomonė apie šitą kūrinį. Užtektų tokio dėvėto prie ūkio, kad svarke pamirščiau ar ne?
×