Jump to content

urbonas10

Nariai
 • Pranešimai

  523
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  3

urbonas10 paskutinį kartą gavo apdovanojimą Spalio 17 2016

urbonas10 paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie urbonas10

 • Rangas
  Dažnas dalyvis

Miestas

 • miestas
  Rokiškis
 1. I ka atkreipti demesi perkant KEMPA.

  oranziniai tai cia jasic?
 2. I ka atkreipti demesi perkant KEMPA.

  Gal kas nesenai pirkot ESAB. Kotai įtartinai atpigę. Gal kartais ir tų gamybą perėmė kinai. Turi pažįstamas 200a ESABa. Tai lieja puikiai, gražiau neteko matyt kad kas virintų. Bet mokėjo tikrai nemažai savu laiku, kaip minėjau dabar atpigę. http://mtools.lt/suviranga/suvirinimo-pusautomaciai/suvirinimo-pusautomatis-esab-origo-mig-c250
 3. I ka atkreipti demesi perkant KEMPA.

  O tai kokios alternatyvos, sakykit bent viena inverteri, kuris parametras ir kaina prilygtų SP. Aš čia negiriu jo, tik noris nusipirkt daiktą kuris tarnautų ne tik garantinį laikotarpį.
 4. Kaip neapsigauti perkant padangas ?

  Na netiek jau daug tas priekinis tiltas ir kainuoja. Įsidėjau atvežtą iš baltarusų, po remonto. Viso su naujom padangom kainavo 1,5k eurų. Prieš tai traktorius 20 metų buvo vientiltis. Pievoj ant karvešūdžio užvažiuoji ir atbulas nebevažiuoja vienu tiltu. Tada žiemą pabandyk be tilto 2pts4 patamput, arba pastumdyt atbulą. žemės darbuose sakai? Nu arime dar suprantu, įkritai į vagą ir važiuoji. O kultivuojant? Taigi tas traktosrius vos pats per arimus ropoja, o dar kultivatorių reikia temt. Nu aišku, nėr ir įsiverti, bet kaip čia liaudis siūlo dėt padabgas lpačias ir panašiai, tai piniginiu atveju bus taspats, ir vistiek netruaks taip, kaip dvitiltis.
 5. Pliurpalas

  Na bet ir nebuvo tokio laiko, kad pinigus spauzdino iš oro. Nepergyvenu aš, kad koks užsienietis čia pirks ir dirbs. Pergyvenu, kad pirks spekuliciniais tikslais, kaip aktyvą, norint išlaikyt pinigūų perkakają galę.
 6. Pliurpalas

  Nu prie to, kad šias laikais norint užkariaut kitą kraštą nebereikia įvest kariuomenės. Karas vyksta financiniais instrumentais, ir dažnai tas pralaimėtojas net nesupranta, kad pralaimi. Kaip pvz Lietuva. Visa dar tebebudim prie sienos su rusasi ir laukiam kareivio su atomatu ir miline. O va nesusigaudėm kaip praradom visus savo aktyvus ir liko tik vienintelis žemė.
 7. I ka atkreipti demesi perkant KEMPA.

  Na aš neketinu užsiimt suvirinimo darbais, man reik prie ūkio. O tas inverteris nesuges man stovėdamas garaže. Ten gi drėgna ir dulka.
 8. I ka atkreipti demesi perkant KEMPA.

  O ką manot apie SP pusautomačius. Už SP-270 prašo 730 eurų +pvm. Vertas tos kainos ar ne?
 9. Pliurpalas

  Dėl to niekas nesiginčyja, bet juk senai nebėra rusijoj tarybų valdžios. O apie partizanus pabaigsiu savo pamastyma taip. Prilyginkim situaciją šiai dienai. Tie kas nemato šviesios ateities ES buvime, tai kurie čia būtų, išdavikai ar patrijotai? Nu ES gi irgi sąjunga, išeitų, kad koloborantai tie kas už ES. Arba ausčiausi valdžios atstovai, tokie kaip prezidentė, kuri iki paskutiniųjų palaikė sovietų santvarką, dabar gina ir gins kitą sąjungą, tai priskirt patriotei ar ne? Aš čia nenoriu nieko kaltint, bet kaip tada, taip ir dabar, susigaudyt kas vyksta ir dėl ko vyksta yra sunku ir eilinis žmogus ieško kaip jam geriau pragyvent, o paskui viskas įvelkamą į tokį istorijos rūbą koks patogus tam laikmečiui
 10. Pliurpalas

  Tai kaip pačio blaivus mastymas vertina dabartinę situacija Lietuvoje, kai žmonės mieliau renkasi išvažiuot nei gyvent čia. Ir demografijos problemos tokios, kad dar po 20 metų praktiškai nebeliks darbingų žmonių. Čia irgi rusai kalti ar ne?
 11. Pliurpalas

  Nu ir vėl nuomonė kardinalia skirsis. Aš tai labai skeptiškai žiūriu į tokius žmones kurie vadovėliais tiki. Man istorija jau mokyklos laikais kėlė daug klausymų, o kai visai į protą suėjau, tai galiu pasakyt tiek, kad istorija yra mitų rinkinys tarnaujantis tuometiniai santvarkai.
 12. Pliurpalas

  Nu kiek esu susidaręs vaizdą iš senolių pasakojimo, tai esminių skirtumų kaip ir nėra. Bet čia reiktu nutart kas yra partizanas. Jei partizanas atitinka tavo aprašymą, tai tokių mūsų krašte nebuvo. Gal kur ir buvo tokių, bet tikriausiai vienetai. Ėjo i mišką vyrai vedami kilnių paskatų, aceit kiek čia reiks, pabusim miske iki rudens, paskui ateis amerimonas ir išeisim. Bet bėgo metai, amerimonas neatėjo, o kelio atgal nebuvo. Todėl visa ta kova liko tik butaforija, o laisvės idėjas užgožė noras pavalgyt ir išlikt gyvam. Ir niekas neklausė sodiečio kaip tau reikalai su duona, duok lauknešėlį arba pasiimsim patys viską. Tai vat tokioj erdvėj ir vyko veiksmas, kur kaip sako filmas niekas nenorėjo mirti. Ir didvyrių ten buvo mažai. Tai vat tokią aš nuomonę esu susidaręs. O skribai tai naudojosi duotom teisėm ir kaip kaimynė sakė, miškinių po stačius ieškodavo, ir ieškodavo kur samagono išgert.
 13. I ka atkreipti demesi perkant KEMPA.

  Na ir su kokiu aparatu tai pavyksta. Gal paviešinsit?
 14. I ka atkreipti demesi perkant KEMPA.

  Aš ne apie MMA. ir tas neaiškiu pavadinimu lieja su 4 mm elektrodu. Aš kalbu apie MIG funnkciją.
 15. I ka atkreipti demesi perkant KEMPA.

  Nu jo, rašo čia pro šalį stipriai norėdami pasireklamuot. Turėjau pasiėmęs pabandyt vienfazi inverterį neaiškiu pavadinimu. Nu virina tai labai gražiai, bet 3mm storio metalas yra riba ką gali suvirnt kokybiškai. Ar čia aparatas silpnas ar iš vienfazio daugiau ir nesitikėt? Norėtūsi prie ūkio bet jau 5 mm suliet.
×