Jump to content

urbonas10

Nariai
 • Pranešimai

  463
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  3

urbonas10 paskutinį kartą gavo apdovanojimą Spalio 17 2016

urbonas10 paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie urbonas10

 • Rangas
  Dažnas dalyvis

Converted

 • miestas
  Rokiškis
 1. Derliaus nuėmimo dienoraštis

  Aš nepamenu, bet tėvas yra pasakojęs, kad kombainą per lauką traukdavo vikšrinis traktorius. Ne ištraukinėdavo, bet pirma važiuodavo iš paskos vilkdamas kombainą.
 2. Kombainas 120 ha kūlimui

  Jo man už bėgių perjungimo trosą droniborgui užsioprašė 150+pvm. Tai teko susirestauruot senajį.
 3. Patarimai perkant deveta MTZ

  Na nesenei teko vežtis žvyro. Padariau 6 reisus iki karjero, vieno reiso susidaro 25 km. Tai užtruko 7 valandas ir susidarė 150km. Manau važiuojant tuščia eiga tai čia ne bėda anksčiau minėti atstumai. Kas dėl dvitilčio, tai aš tik už tai, kad pirkt vientiltį ir tiltą dėti pačiam. Nes už tuos pinigus dvitiltis išeis visiškai damuštas, o vientilčio, kad ir seno, neišeina taip uždrošt. Čia kalbu iš savo patirties. Mano mtz buvo vieno tilto aš tiltą įdėjau. Pažystamas maždaug tiek valandų prasukes nuo naujo su dvitilčiu, tai pralėkus devinta pavara aišku iškart kuram traktoriui daugiau išdilus dėžė ir tiltas. Ir pabaigai pasakysiu kad mtz nėra sukurtas sunkiems žemės drbams. Kai sunkius darbus arimą ir kultivavimą perleido kitam traktoriui, tai mtz nereikalauja jokių investicijų.
 4. droninborg

  na garantuot negaliu , bet ten sistema tokiai pat, kaip ir 4000. Atidarai viršui dangtelį esantį virš valomos, ten sklende užsidaro, ir grūdai nuo vieno elevatoriaus krinta ant kito, ir arpas gali nesisukti. Kult galima ir su nutrūkusiu arpo diržu. Jei kusit neuždarę sklendės, tai privarys pilną arpą ir baigsis liūdnai.
 5. žiemkenčių buklė

  Nž kaip kitur, bet šiaurės rytų Lietuvoj tai lyja kas dieną. Vakar jau DT-75 sunkiai plūgą bevilko per pievą, apie kūlimą tai dar minimum kita savaite jei nustottų lyt.
 6. Zemes ukio paslaugu kainos

  Nu jo čia kaina stipri manau tas 100 už ha. Sakykim per dieną nukuli 10 ha, tai po poros sezonų galima kombainą pasikeist į nauja.
 7. T-40

  maniškis mtz 89 metų ir tas apkrautuvas puikiai veikia. Bėda ta, kad išmokau jį naudot prieš kokius 5 metus tik. Dvitilčiam tai gal ir neaktualu, bet vientilčiam labai geras dalykas.
 8. Už kiek perkate žemę?

  Ka reiškia bijau kad nebus tiek žemės. Žemės yra tiek kiek yra natūroje. Jeigu yra mažiau nei pažymėjime, tai tu kasmet pralaimi mokėdamas žemės mokestį už tai ko realiai neturi.
 9. Už kiek perkate žemę?

  Tai pala, jei jau turi tris riboženklius, o ketvirto ne, tai pasistatyk pats. Pažiūrėk į planą kiek metrų turi būt ir sukirsi. Jeigu riboženklis bus kaimyno deklarujamoj, tai nieko baisaus. Bus dvigubas deklaravimas ir paprašys nuosavybės dokumentų. Kadangi ten valstybinė žemė, tai planinės medžiagos bus tik tavo planas ir tu būsi teisus.
 10. Už kiek perkate žemę?

  sunku komentuot nežinant situacijos, bet iš esmės negalima dadėti. Turi atstatyt sklypo kraštinių ilgius kokie priklauso ir jei plotas netelpa i paklaida tada valstybė kompensuoja pinigais. (netaip ir mažai gaunasi pinigų). Bet aišku yra žmogiškas faktorius ir jei kaiminystėje yra valdiškos žemės( metine nuoma nuomojamo, kur nesuformuotas sklypas), tada nepakeičiant sklypo konfiguracijos o tik pailginant sklypo krašinę įmanoma dadėt. Bent jau pas mus nžt toleruoja tikį pridėjimą. Bet pagal įstatymą jokių dadėjimų negali būt.
 11. Už kiek perkate žemę?

  Keisti žmonės. Po geodezinių sumažės. Jūs tik galvojat kad sumažėjo. Dažnas atvejis, kad natūroj ribų nepakeiti, o tiksliai suskaičiavus plotą paaiškėja kad mažiau nei parašyta pažymėjime. Ir čia niekas nieko neatima, tiesiog žemės natūroje yra kiek yra.
 12. Už kiek perkate žemę?

  Čia jau be planinės archyvinės medžiagos aš tau nieko nepasakysiu.
 13. Už kiek perkate žemę?

  Paiškinsiu. Pažiūrėkt prie kokio mastelio darytas preliminarių matavimų planas, ar ortofoto medžiagoj ar ne, ir pagal plotą prisitaikykit kuri formulė tinka.
 14. Už kiek perkate žemę?

  Nežinot nerašinėkit nesamonių. Va kaip skaičiuojasi. 20170720131022.pdf
 15. claas consul bedos

  Vyrai tikrai už tą kaina yra geresnių kombainų.
×