urbonas10

Nariai
 • Pranešimai

  434
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  3

urbonas10 paskutinį kartą gavo apdovanojimą Spalio 17 2016

urbonas10 paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie urbonas10

 • Rangas
  Dažnas dalyvis

Converted

 • miestas
  Rokiškis
 1. tai taip aiškiai ir neišdėstė kokie mokesčiai numatomi
 2. Iškilo problema, užsisakiau frontalinio amortizatorių. Pajungiau, bet kad norimo efekto nematau. Pūslė viena didelė.Pajungiau ant kėlimo šlangos. Kiek mačiau kituose krautuvuose būna dvi mažos pūslės ir kaip suprantu jungiasi ant abiejų kėlimo ir leidimo šlangų.
 3. Na aš pirkau iš jų frontalinį su priedais. Neturėjo iškart kaušo greiferinio, tai sutarėm kad apmokėsiu kai atveš kaušą. Kadangi kaušo gamyba užtruko, tai už sugaištą laiką pridėjo amortizatorių. Beje priėmimo aktą irgi pasirašau kai kaušo dar nebuvo. Žodžiu manęs neapgavo.
 4. Jeigu iš mtz priekinio varomo tilto bėga tepalas, vadinasi jo ten dar yra. O jei rimčiau, tai aš maišau su salidolu tepalą, tada jis būna tirštesnis ir netoks landus.
 5. Kiek esu pirkęs puskačiaus dalių, jos būna brangios, geriau pirkt visas puskaciaus komplektas nuimtas, pigiau bus
 6. Jeigu tu jį ir gausi, tai tau kainuos daugiau ne visa niva. Okas negerai esamam, tavrkyk ta patį
 7. O šiaip mano patirtis rodo, kad dažnai naujas daiktas pirkti gaunasi pigiau nei senas ilgalaikėj perspektyvoj. O kas dėl mtz, tai tikrai geriau pirkt vientilti ir tilta įsidėt, nes vientilčio taip neuždroši kaip dvitilčio
 8. Numatom mes kiekvienas, tik nevisi teisingai. Laimi tie, kam užtenka potensijos numatyt teisingai, arba bent jau arti tiesos. Aš numatau, kad žemės kaina pervertinta ir dabar ją pirkt nebeapsimoka, o kaip bus parodys ateitis.
 9. O ko čia nesuvokt, įstatymas nedraudžia darbuotojų giminėms pirkt ar nuomot valstybinę žemę(draudžia tik skyriaus vedėjo giminėms). Lieka tik moralinė norma kuria žmogus ir pamina. Daugelis iš mūsų irgi taip darytų. Beje čia netiek sąžinės, kiek susigaudymo reikalas. Pažįstų buvusį agrarinės tarnybos vadovą, kuris žemės turi daug, nes savu laiku valgė sausesnę duoną ir pigiai pirko žemę. Aišku jam šiek tiek patogiau tai daryt buvo, bet iš esmės galėjom tai daryt kiekvienas, bet nedarėm. Taip kad gudresnis tas , kuris sugeba numatyti kas bus ateitį.
 10. Šiap jau tokioj santvarkoje gyvenam ir beje patys ją pasirinkom, kuri vadovaujasi principau imk kiek gali, nes paims kitas. Taip kad nėra ko pyksta. NŽT dirbt tikrai nėra lengva, kaip daugeliui čia atrodo, tai žmonės kompensacijos pasidaro.
 11. Pats nesuku, bet giminaitis suka, be smulkintuvo pasuka presą.
 12. Turiu ir t-40 am ir mtz-82. T-40 nėra blogas traktorius, bėda tame kad jie visi jau blogo stovio. Vairą persidarius į hidraulinį, gana malonus tampa. Šiek tiek arimo užteks T-40, o va sukti žalia masę tai tikrai ne. Žemės darbam nėra tinkamas nei tas nei tas. Su mtz aišku gali dirbt žemės darbus, bet tada nusiteik ir remontuot ji. Aišku aš čia kalbu apie 30ha dirbamos ir daugiau.
 13. Aš iš principo sutikciau nebeukininkaut, o išnuomoti tam kas sutiks nuomos mokėt 500 eurų.
 14. Pas mus krašte daro rulona už 12.5. Bet jis ten važiuoja per visą rajoną ir nežiūri ar tau jau reikia presuot ar ne, pasakė atvažiuosim tada ir tada ir tavo bėdos, jei užlijo jis suka visvien. Daug būna sugedusių, ar čia dėl plėvelės per mažo kiekio ar kas kitas kaltas nežinau. Bet ŽŪM bendrovė pernai paleido pardaviman rulonų po 13,5 už vienetą normalaus sėtinės žolės šienainio, tai manau kad tam žmogeliui biznis baigsis šiemet.
 15. Tikriausiai ir toks galimas scenarijus, tik kad mano atveju mažai tikėtina, nes siūlė žodžiu pirkt aplinkiniam, neatsirado norinčių, tada sako tu dirbi kampeli kur įmanoma žemės ūkio veikla, tai tau padovanosiu. Kadangi aš gavau dovanų ir nemokėjau pinigų, tai nesupyksiu kad ir atimtų.