Jump to content

urbonas10

Nariai
 • Pranešimai

  568
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  4

urbonas10 paskutinį kartą gavo apdovanojimą Sausio 16

urbonas10 paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie urbonas10

 • Rangas
  Dažnas dalyvis

Miestas

 • miestas
  Rokiškis

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Enable
 1. urbonas10

  2014-2020 parama smulkiesiems ūkiams

  O kur ta nauja skaičiuoklė, gal galit nuorodą?
 2. urbonas10

  I ka atkreipti demesi perkant KEMPA.

  Na neužsiimu as virinimu, prie ukio tik turiu ir viskas
 3. urbonas10

  I ka atkreipti demesi perkant KEMPA.

  kokios nuomonės apie šitą skydeli. http://mtools.lt/suviranga/suvirinimo-skydeliai/suvirinimo-skydelis-esab-warrior-tech-9-13 Kas naudojat pasisakykit. Suvirintojai sako kad 3M gamintojo pirkti, bet kad anie kainuoja puse mano aparato kainos.
 4. urbonas10

  Barkūnas

  Nerandu informacijos apie barkūno auginimą. Šiemet planuoju pasėti. Bėda ta, kad turiu iš rudens neartų pievų. Kaip paruošti žemę barkūno sėjai. Sulėksčiuot ir sėt, ar art sekliai ir nukultivuot? Kas sėjat pasidalinkit patirtimi.
 5. urbonas10

  Jaunųjų ūkininkų įsikūrimas 2014-2020 m.

  Kaip visad, imamasi priemonių, kai jau viskas pos faktum. Iš aplinkinių tik vieną žinau kuris pats kūrėsi, visi kiti tam reikale nedalyvavo, gyvena mieste, o dirba tėvai.
 6. urbonas10

  Už kiek perkate žemę?

  Kviesti privaloma. Jei žemės sklypo savininko negalima rasti adresų registre nurodytu adresu, tada rašomas skelbimas į vietinį laikraštį. Dažnu atveju, tas savininkas negyvena registruotu adresu ir laiško nepasiima, tada sako kad nekvietė. Supraskit ir matininką, nevažinės gi po kaimą ir neklausinės kur Jonas su Petru gyvena, kad laiško nepasiėmė.
 7. urbonas10

  Pasėlių deklaravimas 2014-2020 m.

  Nežinau, kaip kitur, bet mūsų rajone, tai ūkininkavimas pasiekęs neregėtą lygį. Prisiskaičiuoja žmonės kad gaus kiekvienais metais max pajamų iš to ūkio ir tada verkia kai metai būna nepalankūs. O rizikos daug yra, ypač augalininkystėje. Aišku nekalbu apsoliučiai apie visus, bet dauguma skulkina pievas, ir tada dar piktinas kad išmokos negaus.
 8. urbonas10

  Pasėlių deklaravimas 2014-2020 m.

  Nepersūdykit. Eina kalba, kad nemokės už pievą nenašios išmokos, o ne išvis nemokės. Ir čia sprendimas manau labai geras, nes koks gi tau nuostolis dėl nederlingos žemės iš tos pievos, jei tu iš jos negamini jokios produkcijos.
 9. urbonas10

  Auksto slegio plovykla (kercheris)

  Turiu tokią. tai galiu pasakyt, kad maloniai nustebino, pagal galingumą atitinka maždaug K7 kercherį, tik kaina mažesnė dvigubai ir mobilius daiktas, gali prie vandens telkinio nusinešt. Su mažiausiu antgaliu ne gamyklinius dažus lupa be problemų.
 10. urbonas10

  Mėsinė galvininkystė

  Aš dar nieko net nepradėjau, tik svarstau ar išvis verta prasidėt? Kas jau praėją šitą kelią patarkit.
 11. urbonas10

  Mėsinė galvininkystė

  Kadangi žemės pas mus ne kažką ir iš augalininkystės išeina nulis arba minusas neskaitant išmokų tai dažnai aplanko mintis augit mėsinius galvijus. Beveik prie namų yra kolūkinė 150 vietų prieauglio ferma, mažai išdraskyta, prtaktiškai duris langus sudėt ir stogą patvarkyt truputi reiktų, gardai neišdraskyti ir pritaikyti palaidam laikymui. Tiesa žemės ne stebūklai, apie 50 ha. Kaip suprantu norint laikyt bent jau 20 motinų užtektų tik ganymui, pašarą reikėtų pirkt. Klausimas patyrusiem laikytojams, jūs mano vietoj kaip elgtumėties? Verta dėmesio mintis, ar toliau eit į valdišką darbą ir smulkint pievas?
 12. urbonas10

  Kombainas 30-50ha.

  Na čia kaip kas tą našumą matuoja. Kai parašei kiek problėmų turėjai per tokį plotą, tai su mažesniu tvarkingu tikrai būtum greičiau nukūlęs. Kai pats rinkausi kombainą, tai už nedaug pinigų neteko matyt gyvo su virš 4m kederiu. O va mažiukų kažkodėl atveža ir dar biškį panašių.
 13. urbonas10

  frontaliniai krautuvai

  Šiap jei dėsi ant mtz, tai nerekomeduočiau, per didelis jis yra. Turiu tik metus laiko, yra teke žvyrduobėj pasidarbuot, tai norėtūs mažesnio. Blogumas tas, kad padargas stovi gana toli nuo traktoriaus priekio, dėl ko labai laužo mtzoką. Aišku ant rimtesnio traktoriaus tai but privalumas. Draugas turi metl fach, tai to padargas stovi arciau traktoriaus. Aišku arčiau traktoriaus tai reiškia netaip toli pasieksi ir netaip aukštai pakelsi, bet mažiau laužai traktorių.
 14. urbonas10

  frontaliniai krautuvai

  Veikimo principas toks pat kaip plūgų su hidrauline apsauga.
 15. urbonas10

  Zirniai

  Tai art ar skust?
×