Jump to content

MBLORINSER

Nariai
 • Pranešimai

  4.105
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  48

Visas nario MBLORINSER paskelbtas turinys

 1. MBLORINSER

  Konstruojam, remontuojam, gaminam, tobulinam

  Čia man? Jeigu taip Tai JD nebeturiu namie defektavus per didelė sąmata gavosi. Dabar sutares dėl kito ir man patrauklesnio modelio. Daug investuoti nereikalaujantis. Tik dar šiemet žmogus dirbs su juo.
 2. MBLORINSER

  Vasarinis rapsas

  Tai kad ir užpernai buvo tas reikalas. O pranešt reik ne po sėjos o prieš sėja.
 3. MBLORINSER

  Tikslaus ukininkavimo sistemos

  Draudžia kasko. Aš apdraudes. Nes NMA reikalauja. Bet draudimas galioja tik aptvertame kieme ir saugomam. Taip kad ir be draudimo galima apsieiti jeigu sargą samdai.
 4. MBLORINSER

  žiemkenčių buklė

  Bet to nerasi nei vienoje veisleje pas mane, tik Etanoje. O turiu dar Ada, Emily, Famulus, Balitus. Taip nesikrumijo nei viena. Sėja ta pati. Priežiūrą taip pat. Tai galima daryti išvadą jog tai veislės bruožas. Juolab kad jau antri metai taip.
 5. MBLORINSER

  zieminis rapsas

  pas mus caryx gavo ir rudeny ir pavasary. rudeny tai lapai staigiai nuglebo. Kas liecia zydejima tai Factor pradejo zydeti balandzio24d. ir dar tebezydi kokie 5proc. Technik pradejo zydeti kokiom 3d. veliau tebezydi taip kaip ir Factorius. Mercedes pradejo dar kokiom 3d veliau uz Technik ir jau galima sakyti nebezydi gal koks 0.5 proc zydejimo jau geltonumo nebera. Bet pats augalas tiek rudeny tiek pavasary Mercedes buvo graziausias. baigs visos trys zydet tada palyginsiu kuris daugiau vaisiu turi.
 6. MBLORINSER

  žiemkenčių buklė

  Seta giliai 5-6cm gyliu. norma taip maza bet etanai daug ir nerekomenduojama. norma 190kg/ha kiek milijonu reik ziuret certifikata. Pernai ji taip pat krumijosi labai.
 7. MBLORINSER

  žiemkenčių buklė

  Tikrai nepasakysiu. Gal veislės ipatumai daugiau nes is turimų Ados Famulo Balitus Emil Etanos. Vienintelė etana turi daugiau nei 4 ūglius. Taip buvo ir pernai. pradžioje pavasary ji varo į neviltį dėl prasto vaizdo. Bet dasiveja ir pralenkia.
 8. MBLORINSER

  žiemkenčių buklė

  Seta I razienas. Šiaudų ir turi būti. Ligų gal kiek daugiau lyginant su ten kur zirnienose pasejau. Bet viskas kontroliuojama. Priežiūrą nesiskyrė nei vienu. Nuo ligų vis vien purškiam visi.
 9. MBLORINSER

  žiemkenčių buklė

  Etana Šutina. Nuo 3 iki 14 ūglių randu. Aišku visų neuzaugins bet stengiasi ji iš visų jėgų. Netikėjo konsultantai, bet atvažiavo pamatė. Išsižiojo nes sakė šiemet daugiau 3 ūglių nematę.
 10. MBLORINSER

  mtz 80 variklio alyva

  tas API reikalingas daugiau del zmoniu pasitikejimo. Neva ju testuoti tai jau geresni ir tikrai geri. Tinka standartas tada galimai tavo tepalus rinksis ir kitu gamintoju technikos turetojai. Noras parduoti daugiau priverte susimoketi.
 11. MBLORINSER

  mtz 80 variklio alyva

  Tesent tema JD skirtingiems regijonams tepalo pagrinda tiekia skirtingi tiekejai paskui jau seka JD slapti priedai. ten jus ka paraset tai pietu ir siaures amerikos tiekejus du skirtingus. mes gyvenam europoje. Ne taip senai JD API (American petrolium institute) zymejimo neturejo paprasciausiai nemokejo jiems pinigu uz ta lipduka. We do not pay for the privilege of putting the donut on the container. Plus-50 is a unique formulation that is blended by several different locations
 12. MBLORINSER

  Horsch sėjamosios

  Jeigu diskine tai ką tu ten prigrebsi?
 13. MBLORINSER

  mtz 80 variklio alyva

  Jeigu nežinojote Jonui tepalus gamina shell.
 14. MBLORINSER

  mtz 80 variklio alyva

  Istrauka is tepalu aprasymo. Kaip ir sakiau kad gali virsyti reikalavimus bet raso zemesne klasifikacija. Bet ponas centrifuga zino savo tiesa, NUO-IKI, Apie standartus ir kad zeme sukasi apie centrifuga. „John Deere“ produktai yra pritaikyti ir sukurti taip, kad viršytų keliamus reikalavimus Viršija reikalavimus, keliamus API CJ-4 dyzeliniams varikliams hidraulinis Viršija JDM J20C specifikaciją. Keli panašūs produktai gali siekti minimalius reikalavimus, bet nė vienas iš jų negali pasiekti veiklos rodiklių, kuriuos demonstruoja HY GARD. As tuo ir baigiu nes beviltiska. Klysta visi, bet ne visi tai pripazysta.
 15. MBLORINSER

  Techninė apžiūra

  Tai ir sakau vizualiai patikrina savivaldybė. Šviesas ir tepalų nuotekius. Bet priekabas tai dar nesiruošia tikrinti.
 16. MBLORINSER

  Techninė apžiūra

  Panašu kad taip. Bet ką jie ten patikrins daugiau nei savivaldybė. Tik stabdžius. Visa kita vizualinė patikra. Na dar gal pas ką ras vairo traukes klibancias, ar guolius atraminius. Pas ką amortizacija nepriklausoma priekyje ten gali rast laisvumu. Bet kas svarbiausia priekabos kurias valkioja jie ir toliau galės but be tvarkingų stabdžių. Manau reta kuri ant volu rodykles tolygiai uzkeltu.
 17. MBLORINSER

  Techninė apžiūra

  Kad T5 serijos newhollandai regitroje atlikines tech apziura. Bet man tai ne naujiena, jau pries 3metus vietinis savivaldybes darbuotojas, kuris dirba su zemes ukio tech. registravimu ir tech apziura varo. mminejo kad is jo duona atimt ruosesi regitra. dideli pinigai vaiksto. Dar dziaukites kad ramu pas mus, Anglija ir Airija jau uzkrutino del ABS stabdziai kad butu traktoriuose ir priekabose.
 18. MBLORINSER

  Zymeto Kuro Kaina

  Manau visi puikiai suprantam kad zmones kalba apie 1000litru rasydami 1t. tiesiog sutrumpina.
 19. MBLORINSER

  Vasarinis rapsas

  tai kad jau laikas senai panaudoti. Vasarinių rapsų, rapsiukų pasėliuose pavasarį (BBCH 10-18) nuo sudygimo iki 9 lapeliu. as pas save dar nenaudojau nes ne visi sudyge tik siandien palijo.
 20. MBLORINSER

  mtz 80 variklio alyva

  Nezinau kodel, bet istryne ankstesny pasisakyma . Sitas ponas turbut centrifugoj prasiukes kelis ratus. Standartas nurodo minimalius reikalavimus, todel tiketina kad tepalas atitiks ir aukstesnius reikalavimus, bet kaip apsidraudimas ira zymimas zemesnes klases markiruote. Ir tai normali praktika kaip ramunas pasakytu. Nesigilinau i taip liaudyje vadinamo dyzelinio tepalo specifikacijas man jos neydomios. Jei kam idomu manau wydas mielai prasuks rasinely apie tai.
 21. MBLORINSER

  žiemkenčių buklė

  Na kaip patys gyretes pamiršot kai Suvalkija 100% atsejinejo pavasary. O jūs šiemet net nepasejot nuostoliai mažesni. Pas jumis.
 22. MBLORINSER

  Zymeto Kuro Kaina

  As galvoju kad gal paimti kiek duoda salerkos I Prieky. (avanso). Jei jau taip brangsta. Gailiuosi kad prieš 2 sav. To nepadariau.
 23. MBLORINSER

  žiemkenčių buklė

  Lietaus būtinai reikia. Nes rapso ankštis jau atmetinet pradėjo. Kvietienose dar nieko. Bet po rapsu baisu vaikščioti technologinėm, plyšiai kad koja gali tilpti. Išgėręs rapsas viską kas buvo.
 24. MBLORINSER

  mtz 80 variklio alyva

  Rašytų instrukcija dabar tai perrašytų. Manau dabar tas pagal instrukciją jau šeis laikais bus kitoks, tikėtina kažkiek geresnis.
 25. MBLORINSER

  Vasarinis rapsas

  Bet greičiau nei 15km/h nevažiuok. Sėjamosios tiksliausiai sėja 8-12km/h greičiu.
×