Jump to content

MBLORINSER

Nariai
 • Pranešimai

  4.105
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  48

MBLORINSER paskutinį kartą gavo apdovanojimą Gegužės 20

MBLORINSER paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

1 Prenumeratorius

Apie MBLORINSER

 • Rangas
  Senbuvis
 • Gimtadienis 1984.12.09

Vartotojo informacija

 • Lytis
  Male

Miestas

 • miestas
  ..LT..

Paskutiniai lankytojai

3.274 profilio peržiūros
 1. MBLORINSER

  Konstruojam, remontuojam, gaminam, tobulinam

  Čia man? Jeigu taip Tai JD nebeturiu namie defektavus per didelė sąmata gavosi. Dabar sutares dėl kito ir man patrauklesnio modelio. Daug investuoti nereikalaujantis. Tik dar šiemet žmogus dirbs su juo.
 2. MBLORINSER

  Vasarinis rapsas

  Tai kad ir užpernai buvo tas reikalas. O pranešt reik ne po sėjos o prieš sėja.
 3. MBLORINSER

  Tikslaus ukininkavimo sistemos

  Draudžia kasko. Aš apdraudes. Nes NMA reikalauja. Bet draudimas galioja tik aptvertame kieme ir saugomam. Taip kad ir be draudimo galima apsieiti jeigu sargą samdai.
 4. MBLORINSER

  žiemkenčių buklė

  Bet to nerasi nei vienoje veisleje pas mane, tik Etanoje. O turiu dar Ada, Emily, Famulus, Balitus. Taip nesikrumijo nei viena. Sėja ta pati. Priežiūrą taip pat. Tai galima daryti išvadą jog tai veislės bruožas. Juolab kad jau antri metai taip.
 5. MBLORINSER

  zieminis rapsas

  pas mus caryx gavo ir rudeny ir pavasary. rudeny tai lapai staigiai nuglebo. Kas liecia zydejima tai Factor pradejo zydeti balandzio24d. ir dar tebezydi kokie 5proc. Technik pradejo zydeti kokiom 3d. veliau tebezydi taip kaip ir Factorius. Mercedes pradejo dar kokiom 3d veliau uz Technik ir jau galima sakyti nebezydi gal koks 0.5 proc zydejimo jau geltonumo nebera. Bet pats augalas tiek rudeny tiek pavasary Mercedes buvo graziausias. baigs visos trys zydet tada palyginsiu kuris daugiau vaisiu turi.
 6. MBLORINSER

  žiemkenčių buklė

  Seta giliai 5-6cm gyliu. norma taip maza bet etanai daug ir nerekomenduojama. norma 190kg/ha kiek milijonu reik ziuret certifikata. Pernai ji taip pat krumijosi labai.
 7. MBLORINSER

  žiemkenčių buklė

  Tikrai nepasakysiu. Gal veislės ipatumai daugiau nes is turimų Ados Famulo Balitus Emil Etanos. Vienintelė etana turi daugiau nei 4 ūglius. Taip buvo ir pernai. pradžioje pavasary ji varo į neviltį dėl prasto vaizdo. Bet dasiveja ir pralenkia.
 8. MBLORINSER

  žiemkenčių buklė

  Seta I razienas. Šiaudų ir turi būti. Ligų gal kiek daugiau lyginant su ten kur zirnienose pasejau. Bet viskas kontroliuojama. Priežiūrą nesiskyrė nei vienu. Nuo ligų vis vien purškiam visi.
 9. MBLORINSER

  žiemkenčių buklė

  Etana Šutina. Nuo 3 iki 14 ūglių randu. Aišku visų neuzaugins bet stengiasi ji iš visų jėgų. Netikėjo konsultantai, bet atvažiavo pamatė. Išsižiojo nes sakė šiemet daugiau 3 ūglių nematę.
 10. MBLORINSER

  mtz 80 variklio alyva

  tas API reikalingas daugiau del zmoniu pasitikejimo. Neva ju testuoti tai jau geresni ir tikrai geri. Tinka standartas tada galimai tavo tepalus rinksis ir kitu gamintoju technikos turetojai. Noras parduoti daugiau priverte susimoketi.
 11. MBLORINSER

  mtz 80 variklio alyva

  Tesent tema JD skirtingiems regijonams tepalo pagrinda tiekia skirtingi tiekejai paskui jau seka JD slapti priedai. ten jus ka paraset tai pietu ir siaures amerikos tiekejus du skirtingus. mes gyvenam europoje. Ne taip senai JD API (American petrolium institute) zymejimo neturejo paprasciausiai nemokejo jiems pinigu uz ta lipduka. We do not pay for the privilege of putting the donut on the container. Plus-50 is a unique formulation that is blended by several different locations
 12. MBLORINSER

  Horsch sėjamosios

  Jeigu diskine tai ką tu ten prigrebsi?
 13. MBLORINSER

  mtz 80 variklio alyva

  Jeigu nežinojote Jonui tepalus gamina shell.
 14. MBLORINSER

  mtz 80 variklio alyva

  Istrauka is tepalu aprasymo. Kaip ir sakiau kad gali virsyti reikalavimus bet raso zemesne klasifikacija. Bet ponas centrifuga zino savo tiesa, NUO-IKI, Apie standartus ir kad zeme sukasi apie centrifuga. „John Deere“ produktai yra pritaikyti ir sukurti taip, kad viršytų keliamus reikalavimus Viršija reikalavimus, keliamus API CJ-4 dyzeliniams varikliams hidraulinis Viršija JDM J20C specifikaciją. Keli panašūs produktai gali siekti minimalius reikalavimus, bet nė vienas iš jų negali pasiekti veiklos rodiklių, kuriuos demonstruoja HY GARD. As tuo ir baigiu nes beviltiska. Klysta visi, bet ne visi tai pripazysta.
 15. MBLORINSER

  Techninė apžiūra

  Tai ir sakau vizualiai patikrina savivaldybė. Šviesas ir tepalų nuotekius. Bet priekabas tai dar nesiruošia tikrinti.
×