Jump to content

MBLORINSER

Nariai
 • Pranešimai

  3.625
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  26

MBLORINSER paskutinį kartą gavo apdovanojimą Lapkričio 18

MBLORINSER paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

1 Prenumeratorius

Apie MBLORINSER

 • Rangas
  Senbuvis
 • Gimtadienis 1984.12.09

Vartotojo informacija

 • Lytis
  Male

Miestas

 • miestas
  ..LT..

Paskutiniai lankytojai

2.224 profilio peržiūros
 1. melioracijos darbai

  ne toks ir jaunas. 33
 2. melioracijos darbai

  Aciu uz rupesty, sutvarkyta jau pora menesiu kaip vanduo bega. Gedimas buvo 2.5m gylyje uzkabarzdziai uzkise drena, panasiai toje vietoje desineje kelio puseje kur tas rutuliukas.
 3. Žalinimo programa.Kokia jūsų nuomonė apie šį išmislą?

  Jeigu bearimine tai tuscio lauko nepalieki. ir reikia dengianciu augalu zeme negali buti plika. kad ir arimine zalia trasa speja uzaugti iki rugsejo vidurio.
 4. Žalinimo programa.Kokia jūsų nuomonė apie šį išmislą?

  Poselis kaip suprantu sejamasias po derliaus nuėmimo. Gaila kad Poselis negali būti po žirnių. Taip tik garstyčias isberiau ir viskas pabiros žirnių pačios sudygtu. Ir jau būtų du augalai.
 5. PLŪGAI

  18.3km/ha lakstai vyryti.
 6. PLŪGAI

  Atsiprasau dabar jau matu kad irklo nera. Todel ir parasiau nebet cia automatas. Na as su autopoweriu esu tilpes i 11 l/ha bet zeme lengva. ir dar tradiciniu plugu tai vazinejimo daugiau nes sumetimus didesnius vis darau.
 7. Žalinimo programa.Kokia jūsų nuomonė apie šį išmislą?

  Cia jau aiskiau, o kur radort?
 8. Žalinimo programa.Kokia jūsų nuomonė apie šį išmislą?

  44.2.2. posėlis nepertraukiamai išlaikomas dirvoje bent 8 savaites. Šiuo atveju posėlį galima išlaikyti trumpiau nei nurodyta 44.2 papunktyje, jei pareiškėjas, pasėjęs posėlį, ne vėliau kaip per 7 kalendorines dienas el. paštu informuoja Agentūrą apie sėją, nurodydamas tikslią sėjos datą, nuo kurios bus skaičiuojamas posėlio išlaikymo dirvoje terminas;
 9. Žalinimo programa.Kokia jūsų nuomonė apie šį išmislą?

  Žolinių azotą kaupiančių augalų (deklaruotinų kodais: DOB, ESP, BAR, LIC, GAR, OŽI, SER) mišinys su kitomis žolėmis (deklaruotinomis kodu GPŽ), kuriame vyrauja (sudaro daugiau nei 50 proc.) azotą kaupiantys augalai, turi būti deklaruojamas kodu ŽMI, o azotą kaupiantiems augalams nevyraujant – kodu GPŽ. Ankštinių (deklaruotinų kodais: PUP, VIK, ŽIR, LEŠ, LUB) augalų mišinys su kitais augalais (išskyrus žolinius augalus) turi būti deklaruojamas kodu BMI – jei azotą kaupiantys augalai yra vyraujantys, arba kodu NMI, jei azotą kaupiantys augalai nėra vyraujantys (sudaro mažiau nei 50 proc.). Mišiniai, kuriuos sudaro tik azotą kaupiantys augalai (klasifikatoriaus II ir (arba) III grupės augalai), turi būti deklaruojami kodu AKM.
 10. Žalinimo programa.Kokia jūsų nuomonė apie šį išmislą?

  radau PDZ (Pudymas zalias ) dobilai, espercetai, barkunai ,liucernos, gargzdeniai, oziaruksciai, seradeles, Žolinių augalų mišiniai, kuriuose baltyminės žolės yra vyraujančios (III grupė + GPŽ) Azotą kaupiančių augalų mišiniai (susidedantys tik iš II ir (arba) III grupės augalų) Azotą kaupiančių augalų mišiniai (susidedantys tik iš II ir (arba) III grupės augalų) (ESĖ²/ SĖ¹)
 11. Žalinimo programa.Kokia jūsų nuomonė apie šį išmislą?

  Tam sarase garstycios netiko zalinimui bent anksciau gal yra naujas. arba as maisau su zaliuoju pudymu ten garstycios tikrai netiko taip pat buvau rades bet kur neapmenu.
 12. Žalinimo programa.Kokia jūsų nuomonė apie šį išmislą?

  velena tai dar nebus supuvusi. va tau ir irodymas.
 13. Gyventojų pajamų mokestis (GPM)

  Zeme nudevet gali ir gan labai greitai. kuo ji skiresi nuo stakliu kurios kala verslininkui pinigus? Cia taip pat irankis uzdirbti pinigams. daznu atveju verslininkui papaks tiktai stakliu ir darbuotojo kad viskas veiktu. O zeme tik dalis tu taremu stakliu prie jois reik dar begales investiciju kad ji pradetu veikti.
 14. PLŪGAI

  toky geriausia pirkti is milwaukee, dewalt ar dar kokio zinomo gamintojo kur baterijos tiks visam ju kitam asortimentui
×