Jump to content

MBLORINSER

Nariai
 • Pranešimai

  3.280
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  22

MBLORINSER paskutinį kartą gavo apdovanojimą Liepos 22

MBLORINSER paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie MBLORINSER

 • Rangas
  Senbuvis
 • Gimtadienis 1984.12.09

Profile Information

 • Gender
  Male

Converted

 • miestas
  ..LT..

Paskutiniai lankytojai

1.542 profilio peržiūros
 1. SEJAMOSIOS ?

  Taigi. Parašęs rapso sejimo rinkinys pertvaros dėžėje. Be jų gali sėti, bet rapso viso nepaims ritės, ir daug daugiau sėklų reikės pilti į dėžę. MTZ tikrai nešioja be didesnio vargo 2-3 vazevimai bisky nubiro ir is vis pasaka.
 2. SEJAMOSIOS ?

  Mtz82 vilks ir kels. mano amazone D8 vilko ir kele ir niekas neluzo. Tiesa saviske parduosiu tik reik kita dabar nupirkti. Amazone D8 40 super. noragine pernai keisti noragai. elektrines tech vezes, zenklintuvai, valdymo kompiuteris, deze 500kg. rapso sejimo rinkinys pertvaros dezeje, seja viska ka ipilsi. pavasary pilnai perrinkta pavaru deze, nesupuvus visa orginali niekur nepricipuota ir neprisnargliuota. Nera plastikiniu atraminiu kamsteliu ant norageliu jie nebutini. ir vienas noragelis dratu dabar paristas. Paruosta darbui. Kainos dar nesugalvojau. gali#t siulyt kas susidomejot.
 3. žieminių kviečių veislės

  Prieš šitą lietų kur šeštadienį prasidėjo. Praktiškai visų javai kas vežė 13.5% 14.5% daugiau nebuvo. Vilkaviškio kraštas.
 4. Tankinimo Volai

  nesinori keiktis bet zmogau pabludai. dar mediniais guoliais. Mano he-va volai siemet is mediniu i normalius guolius padariu perrinkti pilnai, padile ziedai pakeisti, stovis idealus, naujos padangos, 6metrai. siemet i juos 600e. imerkiau neskaitant darbo, ir tai tik kokius 2500 e. drysciau prasyt.
 5. zieminis rapsas

  Mercedes tinka vėlyvą sėjai bent taip pas karabasa puslapy rašo. Visbis geras jau daug metų. Bet sako jau ir geresnių už jy yra. Todėl man ir įkišo technik ir factor. Bet nuėjus į sandėly atsiimti sėklos paaiškėjo kad tik šitas dvi ir teturi, nieko daugiau is pasiūlos ką reklamuojasi čia kalbu apie LA. Kitu tipo yra bet reik laukt o man reikėjo čia ir dabar. Linas agro ir dotnuva praktiškai vienas ir tas pats.
 6. zieminis rapsas

  Taip gavosi kad žemę nuomotis gavau o jau set per vėlu buvo. O 6 nupirkta ir po senų gaspadoriu taisyt reikalus reikėjo. Varpuciai aviza, akmenai...
 7. zieminis rapsas

  Šiandien baigtas set vos baigus uzlijo pats tas Dirviniui. Pas mane viskas pudymuos 48ha. Sėti praejusy šeštadienį jau sudygo. Mercedes, technik, factor.
 8. John Deere traktoriai

  viskas yra cia http://jdpc.deere.com/jdpc/servlet/com.deere.u90490.partscatalog.view.servlets.HomePageServlet_Alt
 9. Derliaus nuėmimo dienoraštis

  ko tik nepasitaiko tik ne visi drysta pasipasakoti.
 10. Derliaus nuėmimo dienoraštis

  As šiemet šutinau po žirnių, sietus, spragilu greity, vėją, susireguleves. O pobugnis ir liko nuleistas. Gerai tai kad ne sau kuliau. 4 vazevimai bunkeris, pritraukus pobugny 3.7 vazevimo bunkeris. Prikuliau taip 4 bunkerius. Ko tik nepasitaiko per tokius karščius.
 11. Derliaus nuėmimo dienoraštis

  Parasytiem skaicem iki rekordų toli. Apie kaina ir užsiminiau kad tuos skaičius iš jos reik dauginti
 12. Derliaus nuėmimo dienoraštis

  Dienom parom nesusakysiu bet taip aš skagena kuliau dar žaliais kotais apačioje. Tarp famulo ir Skageno kulimu 9 dienų tarpas buvo. Taip kad famului nusikult turi iki 10d. Paskui velyvesnes seka
 13. Derliaus nuėmimo dienoraštis

  Bijai meškos neik į mišką sikt. Kaip tie skaičiai gali įtakoti žemės kaina? Tie skaičiai dar dauginasi is kito labai svarbaus skaičiaus kuris nėra geras.
 14. Derliaus nuėmimo dienoraštis

  Vasarinius pasitikrinau vakar rode 19 dregme. ADA vidirkis 8.66t/ha 2kl ETANA 9.2t/ha 2kl FAMULAS 8.5t/ha exstra SKAGENAS dar reik isvezti visa bet 9 t virsina Žirniai 4.2t/ha
 15. Derliaus nuėmimo dienoraštis

  Zirniai pries savaite baigti. siandien zieminius baigiau. Paseju rapsa 14ha jau paseta liko 33ha nurinkt akmenis ir paset. ir i vasarinius kisiu kulema, nes lengvoje zemeje jau panasu kad laikas. reikes stabtelt islipt ir pasitikrinti. ryte vakare pravaziuoju ir neturiu kaip sustot.
×