Jump to content

MBLORINSER

Nariai
 • Pranešimai

  4.115
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  49

MBLORINSER paskutinį kartą gavo apdovanojimą Gegužės 26

MBLORINSER paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

1 Prenumeratorius

Apie MBLORINSER

 • Rangas
  Senbuvis
 • Gimtadienis 1984.12.09

Vartotojo informacija

 • Lytis
  Male

Miestas

 • miestas
  ..LT..

Paskutiniai lankytojai

3.302 profilio peržiūros
 1. MBLORINSER

  Pūdymas

  sitas uz pluga kai sausa lenda geriau. mano identiskas skutikas tik amazone pegasus bet dylancios dalys tos pacios. dirbu su 160ag. tai riba su maziau tai praktiskai be sansu. 12km/h visada laikau. daugiau nera tikslo prie tokio greicio dirba puikiai 10-12 jam gana. nes vien pakelt jis jau sunkus ir ilgas. tas pats traktorius 4 metru lekstiny skutika kuris 500kg daugiau sveria kelia lengviau nei sita 3 metru. turiu mintyje lengviau tai kad priekis maziau kyla. o kaip skutikas tai pasaka kaip dirba labai graziai mes po jo jau daug metu sejam.
 2. MBLORINSER

  Pasėlių deklaravimas 2014-2020 m.

  Easv ir yra zalinimas tai neatitinki. Rašo kiek trūksta
 3. MBLORINSER

  žiemkenčių buklė

  Jeigu pirmoje etana tai kažką blogai padarėt. Nes ji turi būti kaip miškas. Jos sėti rekomenduojama iki 190kg. Ir jeigu viskas teisingai padaryta velniškai krumijasi. Iš pavasario anksti atrodo reta bet vėliau labai sutankeja. VID_20180519_164714.mp4
 4. MBLORINSER

  John Deere traktoriai

  Tikras geras meistras ir ne tik meistras turiu mintyje žmogus žiūrintis I savo darbą atsakingai. Pripažins faktą, galimai atsiprasys, pasiūlys savo paslaugas su tam tikra nuolaida ar kitos formos kompensacija. Bet nepuls teisintis ir kaltinti klianto pirmoje vietoje.
 5. MBLORINSER

  Pliurpalas

  Nesuprantu ko jūs skaitot ir kisat nosy. As pačioje pradžioje kai atsirado šitą temą. Paskaičiau ir supratau kad bobos per mėnesines čia sėdi. Ir nebeskaitau. Ir galvos neskauda.
 6. MBLORINSER

  žiemkenčių buklė

  Ada ir jau kokia 70proc isplaukus.
 7. MBLORINSER

  John Deere traktoriai

  24val. neaisku per koky laiko tarapa 24val. dirba. Bet neparasyta 7/24 kaip populeru uzsienyje rasyti kas reiskia7 dienas 24val per para.
 8. MBLORINSER

  Klimato kaita, orų permainos-iššūkis augalininkystei

  Tai vis dėlto gal gerai kad pas mus nelyja.
 9. MBLORINSER

  Konstruojam, remontuojam, gaminam, tobulinam

  Šitas ir kabrioletas. Tik čia kažkokios lengvosios stogas pricipuotas ir net su liuku veikianciu.
 10. MBLORINSER

  Konstruojam, remontuojam, gaminam, tobulinam

  Čia man? Jeigu taip Tai JD nebeturiu namie defektavus per didelė sąmata gavosi. Dabar sutares dėl kito ir man patrauklesnio modelio. Daug investuoti nereikalaujantis. Tik dar šiemet žmogus dirbs su juo.
 11. MBLORINSER

  Vasarinis rapsas

  Tai kad ir užpernai buvo tas reikalas. O pranešt reik ne po sėjos o prieš sėja.
 12. MBLORINSER

  Tikslaus ukininkavimo sistemos

  Draudžia kasko. Aš apdraudes. Nes NMA reikalauja. Bet draudimas galioja tik aptvertame kieme ir saugomam. Taip kad ir be draudimo galima apsieiti jeigu sargą samdai.
 13. MBLORINSER

  žiemkenčių buklė

  Bet to nerasi nei vienoje veisleje pas mane, tik Etanoje. O turiu dar Ada, Emily, Famulus, Balitus. Taip nesikrumijo nei viena. Sėja ta pati. Priežiūrą taip pat. Tai galima daryti išvadą jog tai veislės bruožas. Juolab kad jau antri metai taip.
 14. MBLORINSER

  zieminis rapsas

  pas mus caryx gavo ir rudeny ir pavasary. rudeny tai lapai staigiai nuglebo. Kas liecia zydejima tai Factor pradejo zydeti balandzio24d. ir dar tebezydi kokie 5proc. Technik pradejo zydeti kokiom 3d. veliau tebezydi taip kaip ir Factorius. Mercedes pradejo dar kokiom 3d veliau uz Technik ir jau galima sakyti nebezydi gal koks 0.5 proc zydejimo jau geltonumo nebera. Bet pats augalas tiek rudeny tiek pavasary Mercedes buvo graziausias. baigs visos trys zydet tada palyginsiu kuris daugiau vaisiu turi.
×