Jump to content

Andriusfeat

Nariai
 • Pranešimai

  632
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  1

Andriusfeat paskutinį kartą gavo apdovanojimą Kovo 22 2016

Andriusfeat paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie Andriusfeat

Vartotojo informacija

 • Pomėgiai
  Astronomija, astrofizika

Miestas

 • miestas
  Alytaus raj.
 1. Už kiek perkate žemę?

  va prašom 5 str. 2 dalis https://www.e-tar.lt/portal/lt/legalAct/TAR.7A932101FADA/FrxRPuhmPo
 2. Nauji istatymo pakeitimai, del zemes pirkimo!!!

  Man tai juokingas toks mąstymas, o ar kas pagalvojo ką reiks daryt kai UAB'o savininkų liks trys ar reiks priimt paveldėjimą, ar dar daug visų kitų reikalų iškylančių gyvenimo tėkmėj...
 3. Nauji istatymo pakeitimai, del zemes pirkimo!!!

  Labai įdomi situacija, anot Talmanto įsivėlė klaida, tačiau juk Stancikas teikė projektą ir dėl sūnaus/tėvo susietumo (3 str. 5 dalis), bet ne atvirkščiai (Stanciko pasisakymų kol kas niekur neradau, tyla gera byla). Ką neskaitė ką teikia?? Klaida?? Greičiau tyliai ramiai prastūmė ką ir norėjo..bet svarbus momentas manau kad ketinama konkrečiai išsiaiškint kaip kitose valstybėse ginamas 500 ha ribojimo interesas ir visi kiti reikalai. Nes dar ir db didelis bardakas paliktas. Galimas variantas, kad Landsbergis ir kt. ves prie to kad pagaliau būtų įvesta reali tvarka giminystės apeidinėjimams...susidaro įspūdys, kad dauguma Seimo narių nesiorientavo žemės ūkio reikaluose, todėl ir nekilo klausimai, tiem vienetam kam kilo - buvo maloniai paprašyta lobistinių organizacijų patylėt...labai realus variantas, kad pataisys reikalus taip jog Talmantui ''klaidos'' reikalai apkars :))) Ir taip, panauda nesuteikia pirmumo, su išimtimis artimiems giminaičiams (5 str. 2 dalis)...
 4. Buhalterinės apskaitos pradžiamokslis

  Konsultavimo tarnyboj, o ten Makelis viską sužino dar prieš priimant įstatymo pataisas :)))))
 5. Buhalterinės apskaitos pradžiamokslis

  Pagyvensim pamatysim :)) mano buhalterė užsiminė , kad tokie planai yra, todėl ir klausiu gal kas ką girdėjo ar matė kokį raštą
 6. Buhalterinės apskaitos pradžiamokslis

  Ūkininkas tvarkytų buhalteriją ir toliau kaip fizinis asmuo, tik būtų draudžiama nurašyt menkaverčius ir ne tik dalykus į asmenines be 15 proc. apmokestinimo. Apie UAB steigimą čia nieks nekalba...fizinio asmens, ūkininko, dvejybinė buhalterija toliau tvarkoma tik jau uab'o sakykim pagrindais :))) gal ne pilna apimtim :)))
 7. Buhalterinės apskaitos pradžiamokslis

  Tai taip išeina, kad tiesioginės išmokos apmokestinamos 15 proc GPM jei ūkininko kaip fizinio asmens dvejybinė buhalterija pereitų į uab lygmenį nuo šiemet privestinai... šapoka su policininku tyliai ramiai rezga planą chuliganą :))))
 8. Trašu barstytuvai

  Dešimt metų dirbau su bogballe L1 base, pernai rudenį vėl nusipirkau naują Bogballe (2 t)...per dešimt metų tik kelis laikiklius ten tokius plastmasinius pakeičiau. Senasis bogballe ėjo kaip laikrodukas, tik trąšos ir vanduo :))) patiko dažymo kokybė, jei kur netyčia nubrauki, tai yra dažų buteliukas galima užtaisyt, dar ir db geram stovyje.
 9. zieminis rapsas

  Turiu kvietukų/rapsų sėklai, lauksiu pavasario pietryčių Azijoj, nesėdėsiu ramiai ant pečiaus :)))
 10. zieminis rapsas

  Ramiai ant pečiaus nesėdėčiau, jei tiek minuso ''pakaitintų'' be sniego šios žiemos žieminius rapsus ...
 11. Nekokybiski firminiai kombainu modeliai, ar tam tikri mazgai

  T660 pernai lapkričio pirmoj pusėj dėliojausi su Dojaus vadybininku....nesusidėliojau...minėjo, kad jau laikas padėt į vietą Claas'us :))))
 12. Buhalterinės apskaitos pradžiamokslis

  Ūkininkas galėdavo nurašyt pinigines lėšas į asmenines išlaidas be mokesčių, UAB'as (ūkininkas) turės išskaičiuot 15 proc į biudžetą nurašant į asmenines...nepalanku mokesčių vengimo schemose. Kaip suprantu tai reikštų, jog negalėtum nusiimt tiesioginių išmokų už pasėlius ir sakykim pravalgyt, nes tektų susimokėt 15 proc....klystu???
 13. Nauji istatymo pakeitimai, del zemes pirkimo!!!

  Tavo senas įstatyma, išsitrauk naujausią priimtą įstatymą.
 14. Nauji istatymo pakeitimai, del zemes pirkimo!!!

  ''ne mažiau kaip vienus metus pagal Nekilnojamojo turto registre šiam laikotarpiui įregistruotą sutartį (sutartis)'', - ''šiam laikotarpiui'' įdėti žodžiai apibrėžia laiko tarpą, kuris turi būt ne mažesnis kaip metai Registrų centre...
 15. Nauji istatymo pakeitimai, del zemes pirkimo!!!

  Įstatyme parašyta, kad žemės sklypo savininkas praneša naudotojui (naudoja žemės sklypą daugiau nei metus (nuoma), ir YRA REGISTRUOTA REGISTRU CENTRE SUTARTIS METAI LAIKO ir daugiau) apie parduodamą žemės sklypą ir pardavimo sąlygas per NOTARĄ, toliau sekančiais atvejais (sklypo kaimynam, kt. tretiesiems asmenim) reik tvarkyt per nzt. Žodžiu jei esi naudotojas sklypo ir sutarei kainą su pardavėju, tai tiesiai pas notarą, o jau notaras sutvarko viską per nzt ...bet gaunasi brangiau...reik visiem užregistravus sutartis Registrų centre išlaukt metus ir tik tada eit pas notarą ar į nzt formint, kitaip gali atsirast ieškinio pareiškimas iš kaimyninio sklypo savininko (įtraukiant notarą ar nzt specialistą kaip aplaidžiai atlikusį pavestą funkciją)...nors aišku kas nerizikuoja, tas negeria šampano :)))))
×